Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 17 Голосов

Аварии в городе

Сообщений в теме: 4827

#4821 tesny

tesny

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 303 сообщений

Отправлено 12 Январь 2017 - 17:55

Смотря во-сколько , где-то 9:30 я ехал со Сквирского шоссе до Военкомата:  от Ж/Д переезда до "Киевского круга" была одна большая тянучка.

Ехал в 8.30, на круг еле всунулся.

• 0
Изображение

#4822 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 329 сообщений
Отправлено 12 Январь 2017 - 18:44

*
Популярное сообщение!

Виїзджаю позавчора вечорком з стоянки Вєги... перед мною на самому виїзді стає гарнюсінький салатовенький мікроавтобусік... стаю з поворотом за пару метрів від буса... жду коли виїде... і тут в нього загорається "задня"... і "впирається" фаркопом в бампер...

Виходить перелякана дівчина... "Ой вибачте, я вас не бачила... А чого ви ставали за мною?"
О_о ... "Бо тут ВИ-Ї-ЗД "

Кароч, вона мала "по плану" дьорнуть збоку заглохшу машину... і щоб вирулить до неї - вирулила на виїзд... а тут я не в курсі про маштабні стояночні маньоври стаю ЗА нею... )

Канєчн не аварія, а кіно) Бампер слігка прогнулсО від напорістого дівчачого тиску)
Роз'їхались полюбовно без матеріально-моральних претензій)
Ех, женщіни...) :)
  • 5

#4823 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 245 сообщений

Отправлено 14 Январь 2017 - 18:20

jecGAGtzLFs.jpg

XVWPhgFfv7M.jpg

Сообщение отредактировал ivk : 14 Январь 2017 - 18:20

• 0

Скрытый текст

#4824 phozzy

phozzy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 333 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 14 Январь 2017 - 19:54

Виїзджаю позавчора вечорком з стоянки Вєги... перед мною на самому виїзді стає гарнюсінький салатовенький мікроавтобусік... стаю з поворотом за пару метрів від буса... жду коли виїде... і тут в нього загорається "задня"... і "впирається" фаркопом в бампер...
Виходить перелякана дівчина... "Ой вибачте, я вас не бачила... А чого ви ставали за мною?"
О_о ... "Бо тут ВИ-Ї-ЗД "
Кароч, вона мала "по плану" дьорнуть збоку заглохшу машину... і щоб вирулить до неї - вирулила на виїзд... а тут я не в курсі про маштабні стояночні маньоври стаю ЗА нею... )
Канєчн не аварія, а кіно) Бампер слігка прогнулсО від напорістого дівчачого тиску)
Роз'їхались полюбовно без матеріально-моральних претензій)
Ех, женщіни...) :)

А бусик случайно не VW T5?
  • 0

#4825 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 329 сообщений
Отправлено 15 Январь 2017 - 03:38

Я в такі "случайності" не вірю, це більш як закономірний урок, коли вроді як все має буть "по шаблону", а тут видається повчальний "розрив шаблона"... Урок в тому, що треба завжди допускать, що є такі водії, які можуть "нестандартно" себе повести в стандартних ситуаціях... в що треба буть готовим до цього. Якщо і не готовим, то принаймні не забувать про таку ймовірність... щоб був хоч невеличкий запас часу на контрміри)

Чесно, поки стояв ЗА бусом, то увагу направив НА дорогу вулиці... потім, коли за метр побачив білі лампи задньої , то ще секунду дивився на них... а потім, після контакту просто цікаво було хто там "прирулив"... І коли вийшла молода дівчина... дивився в її перелякані очі... потім краєм уха послухав мужичка, водія заглохшої машини, який проклинав свій акумулятор, а потім і всю ситуацію, бо якби із-за нього виникла дорожня "стиковка"... його і так невеселий настрій ще в більший мінус "кидануло".
Кароч, чесно, якось елементарно вилетіло з голови роздивиться самого буса... ламав голову щоб однозначно сказать яка саме марка буса була... і тут сам дивуюсь - наче провал. Колір помню - світлосалатовий, фаркоп помню))... а потім дівчачі перелякані очі)))

Та вроді да, Т5... Так саме цікаве що мій пасажир каже що теж якось не особо роздивився... так йому "схоже" на Віто... чи Віваро... :) Кажу ж, кіно якесь))
Якось все так скорострельно вийшло... вийшли - хвилинку потріщали... роздивились незначні наслідки і роз'їхались, після щирого дєвушкиного "Ну пробааачте... будь лааааска..." З очами отого кота із Шрека))
Проїхали) Побажали гарного вечора і уїхали... а потім самі дивувались що марку однозначно ніхто і не запам'ятав ...
Щоб був мужик за кермом того буса - присягаю марку б одразу зафіксував, а тут прям магія якась.

А дівчина віком в районі 20+- років, не висока ... БРЮНЕТКА... і просто (мабуть)) хороша людина що погодилась допомогти іншому водієві в кризовій ситуації)
Правда в дзеркала заднього огляду не особо поглядує, бо моя фара з поворотом була Б їй чудово помітна в праве дзеркало)
Ну то вже в минулому... і їй наука і мені.
---
Сьогодні якраз в компанії згадували в кого шо було "джедайського" на дорогах... як і хтось лєвий "чудив" і як самі "чудили"... так в кожного було що розповісти і по декілька історій з різних ракурсів... І навіть, ті в кого стаж по 10-20 років понапригадували просто анекдотичні моменти, наскільки буває тупо виникають проблеми на рівному місці...
Так один бивалий видав: "Я своїм фаркопом за весь стаж аж три рази машини "порєхтував"... два з яких банально в'їхав в стоячих... і по цей день не маю поясненнь як так можна було натупить..." ;)
Та да...
---
А що там на салатовий Т5 є ще якісь "нюанси"?

Сообщение отредактировал VitamiN: 15 Январь 2017 - 03:50

• 0

#4826 phozzy

phozzy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 333 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 15 Январь 2017 - 07:20

Я в такі "случайності" не вірю, це більш як закономірний урок, коли вроді як все має буть "по шаблону", а тут видається повчальний "розрив шаблона"... Урок в тому, що треба завжди допускать, що є такі водії, які можуть "нестандартно" себе повести в стандартних ситуаціях... в що треба буть готовим до цього. Якщо і не готовим, то принаймні не забувать про таку ймовірність... щоб був хоч невеличкий запас часу на контрміри)
Чесно, поки стояв ЗА бусом, то увагу направив НА дорогу вулиці... потім, коли за метр побачив білі лампи задньої , то ще секунду дивився на них... а потім, після контакту просто цікаво було хто там "прирулив"... І коли вийшла молода дівчина... дивився в її перелякані очі... потім краєм уха послухав мужичка, водія заглохшої машини, який проклинав свій акумулятор, а потім і всю ситуацію, бо якби із-за нього виникла дорожня "стиковка"... його і так невеселий настрій ще в більший мінус "кидануло".
Кароч, чесно, якось елементарно вилетіло з голови роздивиться самого буса... ламав голову щоб однозначно сказать яка саме марка буса була... і тут сам дивуюсь - наче провал. Колір помню - світлосалатовий, фаркоп помню))... а потім дівчачі перелякані очі)))
Та вроді да, Т5... Так саме цікаве що мій пасажир каже що теж якось не особо роздивився... так йому "схоже" на Віто... чи Віваро... :) Кажу ж, кіно якесь))
Якось все так скорострельно вийшло... вийшли - хвилинку потріщали... роздивились незначні наслідки і роз'їхались, після щирого дєвушкиного "Ну пробааачте... будь лааааска..." З очами отого кота із Шрека))
Проїхали) Побажали гарного вечора і уїхали... а потім самі дивувались що марку однозначно ніхто і не запам'ятав ...
Щоб був мужик за кермом того буса - присягаю марку б одразу зафіксував, а тут прям магія якась.
А дівчина віком в районі 20+- років, не висока ... БРЮНЕТКА... і просто (мабуть)) хороша людина що погодилась допомогти іншому водієві в кризовій ситуації)
Правда в дзеркала заднього огляду не особо поглядує, бо моя фара з поворотом була Б їй чудово помітна в праве дзеркало)
Ну то вже в минулому... і їй наука і мені.
---
Сьогодні якраз в компанії згадували в кого шо було "джедайського" на дорогах... як і хтось лєвий "чудив" і як самі "чудили"... так в кожного було що розповісти і по декілька історій з різних ракурсів... І навіть, ті в кого стаж по 10-20 років понапригадували просто анекдотичні моменти, наскільки буває тупо виникають проблеми на рівному місці...
Так один бивалий видав: "Я своїм фаркопом за весь стаж аж три рази машини "порєхтував"... два з яких банально в'їхав в стоячих... і по цей день не маю поясненнь як так можна було натупить..." ;)
Та да...
---
А що там на салатовий Т5 є ще якісь "нюанси"?

Нет, нет, просто уточнил....Если Т5 в принципе вроде он единственный ездит у нас в городе, то знакомые, но просто удивился почему девушка за рулем была, муж ничего не покидает данное авто!
  • 0

#4827 alien 76

alien 76

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 599 сообщений

Отправлено 18 Январь 2017 - 20:43

Где то на ЯнварскомПрикрепленный файл  d17ca0.jpg   54,56К   6 Количество загрузок: Точная локация неизвестна :laf:

• 0

#4828 Kiselev

Kiselev

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 123 сообщений

Отправлено 19 Январь 2017 - 00:08

Где то на Январском Точная локация неизвестна :laf:

Увімкнувши проблискові маячки червоного та синього кольору та звукову сирену, поліцейські через гучномовець наказали водієві зупинитись, але останній, ігноруючи законну вимогу поліцейських, продовжив рух, створюючи при цьому небезпеку для інших учасників дорожнього руху. До переслідування автомобіля «Газель» доручився ще один екіпаж поліцейських. В ході переслідування водій «Газелі» допустив зіткнення з автомобілем поліції марки «Докер», після чого був затриманий правоохоронцями, при перевірці алкотестер показав 1,4 промілі алкоголю в його крові.

Источник.

• 1

Группа в ВК: vk.com/maidanbc

Группа в ФБ: fb.com/maidanbc

Группа в ОД: odnoklassniki.ru/bcmaidan

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных