Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Відбудова міста. Питання та пропозиції.

Сообщений в теме: 996

#981 Vuk

Vuk

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 307 сообщений
  • Район:Майже Піщаний
Отправлено 17 Сентябрь 2020 - 14:57

Заради цікавості натиснув "останні теми" на форумі. Із останніх двох десятків тем я писав тільки в двох, та і в цій, в цій останній дискусії, на яку накатали 18 повідомлень, моє ціле.. одне.
Висновки робити не буду, я не психіатр. А от брехня за останні 6 років вже в печінках сидить. Не брешіть, не ганьбіться. 

Не хочу ганьбитись, тому просто для інших, кількість повідомлень від форумчанина, який тут "майже не буває"

Прикрепленный файл  vovka.jpg   45,35К   6 Количество загрузок:

• 2

Вы доставили мне истинное удовольствие, взвалив на меня собственные проблемы, парни! (М. Фрай).

Загрузка...

#982 Barmaley

Barmaley

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 464 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 17 Сентябрь 2020 - 16:49

А шо за тема? Напомните, а то я ¯\_(ツ)_/¯

• 2

#983 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 299 сообщений
Отправлено 17 Сентябрь 2020 - 17:35

Не хочу ганьбитись, тому просто для інших, кількість повідомлень від форумчанина, який тут "майже не буває"

attachicon.gifvovka.jpg

статистика: за 14 с половиной лет он написал в среднем 2612 сообщений в месяц или 87 сообщений в день

а в последнее время?

таки "майже не буває" :)

• 1

#984 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 454 632 сообщений
  • Район:-

Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 07:55

статистика: за 14 с половиной лет он написал в среднем 2612 сообщений в месяц или 87 сообщений в день

Скрытый текст

А шо за тема? Напомните, а то я ¯\_(ツ)_/¯

Про громбюджет. Как вам этот проект?:

1%20osn.jpg

https://budget.e-dem...980?return=main

• 1
На переправі коней на оленів не змінюють.

#985 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 906 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 08:31

*
Популярное сообщение!

Оцей має бути на першому місці. Трохи вартість дивна, але громадських вбиралень у нас жодної. Європа, м..ть. Місто в плані туризму, дуже слабеньке, хоча є і парк і багато чого. А захоче турист відлити і куди? В кущі?

Скрытый текст

Під оцей проект потрібна якась театральна група, як в Парку Київська Русь. А так, ну побудують, хтось буде собак вигулювати.

Сообщение отредактировал maximbts: 18 Сентябрь 2020 - 08:28

• 5

#986 Barmaley

Barmaley

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 464 сообщений
Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 18:36

Погромбюджет. Как вам этот проект?

Красиво, но не эффективно, как по мне лучше тубзики за 3 ляма :laf:  на ДНСе есть но работает до 18 а после хопхэйлалаэй менты штрафы умеют выписывать а куда жидкость выписывать не могут подсказать.

• 0

#987 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 299 сообщений
Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 19:57

1%20osn.jpg

с точки зрения критической необходимости для города на фоне общественных туалетов меркнут все остальне проекты

5 лет назад кандидат в мэры Дыкий в предвыборной программе обещал горожанам туалеты, но соврал, вместо туалетов застроил улицы ларьками

от ларьков больше денег, бизнесмен :pardon:

Сообщение отредактировал Ах!: 18 Сентябрь 2020 - 19:59

• 1

#988 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 911 сообщений
Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 20:20

Вибори не за Карпатами. 

attachicon.gifЕС.jpg
...

Ого. Відосіки Костянів на Замковій горі даром не минулись..
Пора вже тему про місцеві вибори запускать.
  • 0

#989 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 906 сообщений

Отправлено 18 Сентябрь 2020 - 22:12

А даремно смієтеся з громадських туалетів. Те, що в Європі скрізь є, у нас немає жодного. А це дуже важливо в плані комфорту. Навіть старий анекдот є: з чого починається будівництво? -- З туалету.

Дехто сміючись з такої дрібної, але проблеми хоче виглядати розумнішим, але нічого путнього сказати не може. Те, що там 3 ляма, в мене теж викликає подив. Проблема має бути вирішена в масштабах міста і за справедливі гроші.

• 2

#990 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 454 632 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 07:50

• 0

#991 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 454 632 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 10:22

с точки зрения критической необходимости для города на фоне общественных туалетов меркнут все остальне проекты

Я вважаю, що Білій Церкві катастрофічно ни вистачає туалетів.

Але. В умовах Гром.Бюджету написано:

6. У рамках громадського бюджету (бюджету участі) м. Біла Церква не приймаються до розгляду проекти, які:
4) передбачають /.../ постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету;
Тобто держфінансування іде тільки на будівництво, а обслуговування/утримання об'єкту не передбачається.
Питання: хто буде чистити ті туалети?

Автор відповів що так як туалет буде платним, то кошти будуть витрачатися на обслуговування.
Наскільки я знаю цей бізнес, там прибутку вистачить не тільки на прибирання.
Виходить, ми за свої гроші комусь будуємо бізнес? Точно та ж претензія і до деяких інших проектів, наприклад "Гурток робототехніки".

Під оцей проект потрібна якась театральна група, як в Парку Київська Русь. А так, ну побудують, хтось буде собак вигулювати.

У таких фортецях як "Київська Русь" завжди хтось є(персонал). Тобто об'єкт під наглядом. Тут же люди будуть збиратися тільки на фести, а весь інший час фортеця буде без нагляду. Рай для "асоціальних елементів", які і так на острові по кущам ширяються, та всяких вандалів. Жалко грошей.

• 0

#992 vad123

vad123

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 351 сообщений
Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 13:46

согласен, лучше кустов насажать, сразу, так сказать, двух зайцев :nez:  

• 1

#993 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 210 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 14:37

як на мене, то такі проекти як туалети, або ремонт прибудинкових територій, повинні реалізовуватись в рамках місцевого (міського) бюджету.. а Громадський бюджет якраз для таких романтично-утопічних ...

• 1

#994 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 299 сообщений
Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 16:53

Я вважаю, що Білій Церкві катастрофічно ни вистачає туалетів.

Але. В умовах Гром.Бюджету написано:

6. У рамках громадського бюджету (бюджету участі) м. Біла Церква не приймаються до розгляду проекти, які:
4) передбачають /.../ постійного її утримання за рахунок коштів міського бюджету;
Тобто держфінансування іде тільки на будівництво, а обслуговування/утримання об'єкту не передбачається.
Питання: хто буде чистити ті туалети?

Автор відповів що так як туалет буде платним, то кошти будуть витрачатися на обслуговування.
Наскільки я знаю цей бізнес, там прибутку вистачить не тільки на прибирання.
Виходить, ми за свої гроші комусь будуємо бізнес? Точно та ж претензія і до деяких інших проектів, наприклад "Гурток робототехніки".

резонно

а за чей счет будет содержаться середньовічний парк "Гюргівська фортеця" ?

или ролледром по вул.Турчанінова 13/15 ?

или комплекс військово-патріотичного виховання при ЦПО «Соняшник ?

или (упаси Господи) сквер з скульптурною композицією Євгену Потоцькому та фонтаном ?

• 0

#995 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 454 632 сообщений

Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 21:30

Первое ни за чей. Перед фестами будут убирать организаторы. Роллердром в лучшем случае коммунальными службами, в худшем никем или толоками. То же и с комплексом. Сквер - коммунальщиками. Т.е. убирать (и туалет) будут коммунальщики за наши налоги. Возникает вопрос: почему тогда туалет будет платным?

• 0

#996 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 299 сообщений
Отправлено 21 Сентябрь 2020 - 22:41

Первое ни за чей. Перед фестами будут убирать организаторы. Роллердром в лучшем случае коммунальными службами, в худшем никем или толоками. То же и с комплексом. Сквер - коммунальщиками. Т.е. убирать (и туалет) будут коммунальщики за наши налоги. Возникает вопрос: почему тогда туалет будет платным?

крепость (первое) надо, как минимум, охранять, чай не антивандальные бетонные сооружения, дабы не повредили, разрушили или сожгли

роллеРдром предполагается в виде спорткомплекса для проведения соревнований, т.е. требует соответствующего содержания, как и стадион, дабы спортсмены и любители не убились

с Соняшником и так все понятно

сквер предполагает не только памятник сомнительной личности, которому много не надо, но и фонтан с соответствующими коммуникациями, требующими регулярного техобслуживания

туалет - это, как минимум, постоянные расходы на освещение, воду, канализацию, сантехнику и регулярную уборку, но проектом предусмотрены и другие блага

из описания проекта:

Проєкт може бути як на безкоштовній основі для людей, так і на платній (є можливість встановлення приймача грошей)

в целом, большинство проектов общественного бюджета БЦ требуют последующих расходов на содержание, т.е. финансирования из карманов все той же общественности

• 0

#997 Vuk

Vuk

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 307 сообщений
  • Район:Майже Піщаний
Отправлено 22 Сентябрь 2020 - 11:42

в целом, большинство проектов общественного бюджета БЦ требуют последующих расходов на содержание, т.е. финансирования из карманов все той же общественности

Ну то вже буде інший бюджет, за нього й будемо голосувати ))

• 0

Вы доставили мне истинное удовольствие, взвалив на меня собственные проблемы, парни! (М. Фрай).

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных