Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Відбудова міста. Питання та пропозиції.

Сообщений в теме: 893

#1 Дани

Дани

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 398 сообщений
  • Район:Штабная

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:18

*
Популярное сообщение!

Вітаю, шановні форумчани!

Кілька дні минуло з дня святкування нашого міста, я вкотре прогулявся рідними вуличками, незважаючи на негоду, і вкотре моне заполонили думки про те, як виглядає наш спільний Дім. На щастя, наше місто, незважаючи на бездіяльність місцевої влади, ще не втратило своєї краси. Подорожуючи містами України, я постійно порівнюю. А як інакше? Порівнюю, і відмічаю, що наше рідне місто зелене, квітуче, неповторне, наповнене пам’ятками архітектури. Місто, що має таку цікаву, таку багаторічну історію! Трапляються випадки, коли я з сумом відмічаю, що наше місто недотягує по чистоті або ошатності тій самій Полтаві, Львову або Одесі. Все це суб’єктивно, безперечно, та справа не в цьому. Більшість міст і селищ виглядають жахливо в порівнянні з Білою Церквою. Та, чи потрібно порівнювати себе з гіршими? Мені здається, більш солідніше прагнути «догнати і перегнати» більш вправних опонентів.

Біла Церква достойно тримається, але!  Як довго зможуть протистояти такому жахливому ставленню вулиці, будинки, берега річки?! Скільки ще часу знадобиться місцевій владі і безвідповідальному населенню для того, аби знищити нанівець всі надбання наших попередників?
Я гуляю містом, і мені болить. Ми захлинаємось в купах сміття, знищуємо зелені насадження, споглядаємо,  як занепадають і перетворюються на руїни пам’ятки архітектури…  Згоден, що це не лише вина керівництва, але й тих, і, можливо, в першу чергу тих, хто населяє наше місто. Та в «обраних» є влада, є можливості, важелі впливу. Та в них нема бажання. Ім. це не цікаво, бо не принесе матеріального зиску. В наш час це найголовніше, нажаль.
А взагалі то, я хотів поговорити про інше. Хотілося б бачити на сторінках цієї теми думки людей стосовно того, які зміни вони воліють бачити в місті. Що ім. подобається, а що – не зовсім. Я вже доволі дорослий, і чудово розумію, що прості балачки мало що змінять, але, аж раптом це дасть той необхідний поштовх, і мертвий камінь зрушить з місця!
 В одному з останніх номерів газети «Тема» була стаття, в якій піднімалась тема «болючих ран» нашого міста. Отже, ця питання турбує не лише мене.
Почну з себе.  Серед багатьох, одним з найулюбленіших місць для мене є Гребля. Так, саме з великої букви, бо ця споруда відіграє велику роль в житті і сполученні розділеного навпіл річкою міста. Скільки років вона існує?  Вже доволі багато. І весь цей час вона є не лише засобом пересування, але й доволі романтичним місцем, де люблять прогулюватись мешканці і гості міста. Попри це, Гребля лишається незмінною. І в цьому випадку це їй не на користь. Так, тішить те, що знайшлись засоби, аби укріпити береги, зробити ремонт. Та місток лишається незмінним. Купа бетонних брил, оздоблена нефарбованими залізними перилами. Знаю, що особливість даного об’єкта вимагає,  аби його можна було відносно легко збирати-розбирати під час сходження криги. Мені здається, що, враховуючи ці вимогу, можна зробити так, аби наша Гребля виглядала, наприклад, так:
goroda+most+s+fonaryami+73680125509.jpg

чи так:
hq-wallpapers_ru_nature_43445_1920x1080.

це одиничний приклад, та їх доволі багато.
і, створюючи цю тему, я не сподіваюсь, що відразу мер і його підлеглі почнуть відбудовувати, озеленяти, реставрувати. Хотілося б, але це малоймовірно. Та, можливо, щось можна змінити силами спільноти? Можна спробувати щось робити коштом тих, кому не все одно. Збиратися небайдужим, добиватися, шукати виходи. В решті решт, люди, це ж наше місто, нам в ньому жити і виховувати дітей! Давайте хоча б спробуємо зробити його трішечки кращим, ніж воно є сьогодні!

• 19

#2 Mata

Mata

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 455 сообщений
Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:38

Читала про подібні ініциативи у Львові. Я підтримую! Мені здається, що людей, які хочуть і можуть щось, хоча б невеличке, але своїми, як то кажуть руками, зробити корисне для міста найдеться чимало. Не вистачає координатора цих дій.
  • 2

Росія - спонсор тероризму 

#3 Дани

Дани

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 398 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:47

так, ваша правда! сподіваюсь, що на цих сторінках зможуть об’єднатися ті, хто має ідеї з тими, в кого є можливості і бажання щось змінити на краще! :smile: 

• 0

#4 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 390 сообщений
Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:51

Вітаю, шановні форумчани!

... мне заполонили думки...

Правильні думки !  :tumb: І викладені в доходчивій і логічній формі.  :yes:

• 0

#5 acorn

acorn

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 477 сообщений
  • Район:леван

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:54

Согласен идея хорошая но на большие подвиги рассчитывать не стоит - так по мелочи лавку где поставить иль мусор по берегу убрать потом еще мерию потрусить чтоб вывезли то что убрали ; конечно можно начать и с малого - а то действительно по городу идёшь и грустно .

• 0

#6 Mata

Mata

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 455 сообщений
Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:56

Тут про подібні ініціативи у Львові

http://life.pravda.c...13/09/4/137784/

Лише застереження: не зв'язуйтесь з політичними партіями, діячами чи прапорами. Якщо хочете мати підтимку. ІМХО

Сообщение отредактировал Mata Hari: 23 Сентябрь 2013 - 22:01

• 2

#7 Smille

Smille

Писатель

• Заблокированные
  • PipPipPipPip
  • 728 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:57

А что реально можно сделать у нас в городе?

• 0

#8 Ali4ka

Ali4ka

Кулинар Года - 2014 + Мисс Форума - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 695 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 21:58

я уже писала о своей мечте-городской набережной на том месте, с восстановлением старой мельницы, с красивыми фонарями, лавочками и т.д. Но кто-то очень удачно купил земельку с памятником архитектуры и тихонько ждет, когда его не станет. Пока территория не станет более привлекательной-место, так сказать, нефотогенично.

Сообщение отредактировал Ali4ka: 23 Сентябрь 2013 - 23:01

• 3

#9 Дани

Дани

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 398 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 22:38

вже дуже давно придбав він ту земельку, нічого не вдіяти. але ж гребля належить місту! і земля вздовж річки - також. за нормативами, якщо не помиляюсь, три метра від краю води. 

Тут про подібні ініціативи у Львові

http://life.pravda.c...13/09/4/137784/

дуже цікава стаття і чудовий приклад того, що все - в наших руках! дуже вдячний  :;):

• 0

#10 Ali4ka

Ali4ka

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 695 сообщений
Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 22:49

*
Популярное сообщение!

Вот чудесное было бы "поле" для нового проекта Ефименко. Как в городе с такой рекой нету набережной, а территория практически в центре города превращена в свалку? Все, что на против мельницы я бы сровняла с землей. Там получился бы чудесный скверик с фонтаном, детской площадкой, клумбами, мороженным...В строении мельницы получился бы замечательный ресторан, над названием которого и думать нечего-"Старая мельница", сразу всем было бы понятно где это. В длинном здании рядом с мельницей получились бы замечательные лавки с антиквариатом, картинами, для мастеров рукоделия-такой себе кусочек Андреевского спуска. Красивый мостик, фонарики-лавочки на прибрежной линии...И вот новое место для свадебных фотосессий, отдыха жителей города и гостей (ведь рядом киевские маршрутки), да и просто красивый уголок города вместо руин и мусорки. 

Сообщение отредактировал Ali4ka: 23 Сентябрь 2013 - 22:49

• 13

#11 Дани

Дани

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 398 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 22:57

Вот чудесное было бы "поле" для нового проекта Ефименко. Как в городе с такой рекой нету набережной, а территория практически в центре города превращена в свалку? Все, что на против мельницы я бы сровняла с землей. Там получился бы чудесный скверик с фонтаном, детской площадкой, клумбами, мороженным...В строении мельницы получился бы замечательный ресторан, над названием которого и думать нечего-"Старая мельница", сразу всем было бы понятно где это. В длинном здании рядом с мельницей получились бы замечательные лавки с антиквариатом, картинами, для мастеров рукоделия-такой себе кусочек Андреевского спуска. Красивый мостик, фонарики-лавочки на прибрежной линии...И вот новое место для свадебных фотосессий, отдыха жителей города и гостей (ведь рядом киевские маршрутки), да и просто красивый уголок города вместо руин и мусорки. 

склалось враження, що ви прочитали мої думки. дуже схоже!
та чекайте, дайте ж йому із церковю закінчити. це ж мрія його життя! а потім і за набережну візьметься.

Сообщение отредактировал Дани: 23 Сентябрь 2013 - 22:57

• 0

#12 Ali4ka

Ali4ka

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 695 сообщений
Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 23:00

Кстати, и территорию вокруг костела тоже обещалиссс привести в человеческий вид.

• 0

#13 alien 76

alien 76

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 150 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 23:16

К сожалению от нас ничего не зависит :no-no:   Были уже проекты  набережной, реконструкции центра города, реконструкции площади Шевченко,Торговой площади, Диснейленда на острове- все печаталось в газетах, показывалось по тв  и оказалось все большим ПШИКОМ :B): НИ ОДИН ИЗ ПРОЕКТОВ МЕРИЯ НЕ РЕАЛИЗОВАЛА :mad1:

• 0

#14 Дани

Дани

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 398 сообщений

Отправлено 23 Сентябрь 2013 - 23:47

К сожалению от нас ничего не зависит :no-no:   Были уже проекты  набережной, реконструкции центра города, реконструкции площади Шевченко,Торговой площади, Диснейленда на острове- все печаталось в газетах, показывалось по тв  и оказалось все большим ПШИКОМ :B): НИ ОДИН ИЗ ПРОЕКТОВ МЕРИЯ НЕ РЕАЛИЗОВАЛА :mad1:

Шановний, ви помиляєтесь!
від нас, самі від кожного з нас залежить, що нас оточує. Можна ж почати з малого: посадити дерево в своєму дворі, викидати сміття в урну, а не деінде, бо ж всі так роблять! А нереалізовані проекти – це теж непогано. Це означає, що є небайдужі, а вода, крапля за краплею, камінь точить. Тож, будьте оптимістом!  Повірте в людей!:)

• 2

#15 alien 76

alien 76

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 150 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2013 - 00:38

від нас, самі від кожного з нас залежить, що нас оточує. Можна ж почати з малого: посадити дерево в своєму дворі, викидати сміття в урну, а не деінде, бо ж всі так роблять! А нереалізовані проекти – це теж непогано. Це означає, що є небайдужі, а вода, крапля за краплею, камінь точить. Тож, будьте оптимістом!  Повірте в людей! :)

Деревья сажаем, мусор на природе после себя убираем   (качество и количество урн в городе оставляет желать лучшего), здесь мы обсуждаем более глобальную тему, ведь мы с вами набережную не проложим и фонтан в асфальте не пробьем (разве что труба прорвет :laf:) а также решить что-то с ДК БЕЛОЦЕРКОВМАЗ, который своим внешним видом в центре города смахивает на тюрьму и мн.другое.Этим должна заниматься власть и налаживать нормальные отношения с инвесторами а не отпугивать их своим большим аппетитом, пример тому не мегаполис Винница, так что этот вопрос нам не решить простым белоцерковчанам.

• 1

#16 Ali4ka

Ali4ka

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 695 сообщений
Отправлено 24 Сентябрь 2013 - 08:10

Да, ДК прям вдохновляет))

• 0

#17 ProbcTV

ProbcTV

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 12 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2013 - 08:26

від нас, самі від кожного з нас залежить, що нас оточує. Можна ж почати з малого: посадити дерево в своєму дворі, викидати сміття в урну, а не деінде, бо ж всі так роблять! А нереалізовані проекти – це теж непогано. Це означає, що є небайдужі, а вода, крапля за краплею, камінь точить. Тож, будьте оптимістом!  Повірте в людей! :)

Готовы освещать.

Очень хорошая затея.

• 0

#18 bilomulo

bilomulo

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 522 сообщений

Отправлено 24 Сентябрь 2013 - 08:30

Все великие дела начинаются с малого шага. Так что респект топикстартеру!

• 0

#19 Гадюкін

Гадюкін

Прописанный

• Заблокированные
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 688 сообщений
  • Район:Вокзальна

Отправлено 24 Сентябрь 2013 - 09:07

Читала про подібні ініциативи у Львові. Я підтримую! Мені здається, що людей, які хочуть і можуть щось, хоча б невеличке, але своїми, як то кажуть руками, зробити корисне для міста найдеться чимало. Не вистачає координатора цих дій.

У Львові у людей менталітет інший трохи.

В місті немає нормального пляжу ,чистого з лежаками і чистим берегом.

Сообщение отредактировал Гадюкін: 24 Сентябрь 2013 - 09:11

• 2

#20 Mata

Mata

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 455 сообщений
Отправлено 24 Сентябрь 2013 - 14:43

У Львові у людей менталітет інший трохи.

Все тече і все міняється. Так і нам всім немає причини не змінюватись. 

Чи це вже готова отмазка : "Чому не я?"

• 3

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных