Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Кухонная утварь/ техника

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 162

#161 Бендер

Бендер

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 260 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 30 Январь 2019 - 18:03

Дівчата, допоможіть! Треба прийняти рішення, брати електричну поверхню просту чи індукційну? Дуже пригорає все, що пролилося? Які мінуси індукційної, крім заміни всіх каструль? Не пошкодую, якщо візьму індукцію?

День добрий. Нічьо, що я не дівчина, приймете коментар?!)) 

Індукційна звичайно ж виграє! Вона, насамперед економніша за звичайну електропанель(в плані споживання ел.енергії). Вона(поверхня) НЕ нагрівається! І цим самим до неї нічого не пристане. З мінусів, вона в рази дорожче за звичайну Hi-Light поверхню, для них потрібний металевий посуд: нерж., чавун, залізний емальований, алюміній зі спеціальними стальними вставками в дно. Одним словом все те, до чого липне магніт. Але, кажуть є такі "перехідники" для індукційних плит, які підходять для різного посуду. 

Удачі з покупками!

P.S. ...я за індукційну)

• 0

Мир Всім! ea quae ad pacem!

Загрузка...

#162 lemberg

lemberg

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 616 сообщений
  • Район:днс

Отправлено 30 Январь 2019 - 20:51

День добрий. Нічьо, що я не дівчина, приймете коментар?!)) 

Індукційна звичайно ж виграє! Вона, насамперед економніша за звичайну електропанель(в плані споживання ел.енергії). Вона(поверхня) НЕ нагрівається! І цим самим до неї нічого не пристане. З мінусів, вона в рази дорожче за звичайну Hi-Light поверхню, для них потрібний металевий посуд: нерж., чавун, залізний емальований, алюміній зі спеціальними стальними вставками в дно. Одним словом все те, до чого липне магніт. Але, кажуть є такі "перехідники" для індукційних плит, які підходять для різного посуду. 

Удачі з покупками!

P.S. ...я за індукційну)

Дякую!))  Це все я вже начиталася, хотілося би відгуки тих, хто вже користується і теж мав муки вибору( реальні, так би мовити,  відгуки. 

• 0

#163 ekaterina_krovnaya

ekaterina_krovnaya

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 7 сообщений
Отправлено 11 Апрель 2019 - 10:23

Больше люблю готовить в мультиварке. Универсальный прибор, в котором можно приготовить много разных вкусностей. Особенно сейчас в Великий Пост незаменимая вещь.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных