Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Дайвинг

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 339

#321 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 17 Май 2016 - 11:23

Мої вітання) Наглажена акула відповіла тобі взаємністю?))
"...но мы-то знаем, что лучшее, конечно, вперед

видос про наглажену акулу)))!

• 3

#322 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 453 сообщений
Отправлено 18 Май 2016 - 21:27

Дааа... круте у вас хоббі.
І ролік вийшов наче нарізка з морських програм ВВС)

Пару вАпросів виникло:
Дмітрій Анатоліч, скільки метрів в мурені? 1,5? 2?
Така вона - плоско-габарітна, якась)
Як називається та риба, шо за акулами плаває?
(Половить би таку)))
А шо у воді правила "підводного руху" не такі як ПДР?)
Бо по-ходу там було не "погладіл", а "таран"!) Глибоководне ДТП")
І може натіть акула не права, бо ти у неї "перешкода зправа", але таки скоріш ти не правий бо вона "рухалась по головній магістралі", а ти з "другорядної" в бік їй "затулив")) :)

Скільки метрів в акулі? 3-4?

Вітаю з вдалою дайверпоїздкою на моря)
Впєчатлєній по ходу тож МОРЕ... ?)
  • 0

#323 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 21 Май 2016 - 10:41

І ролік вийшов наче нарізка з морських програм ВВС)

Пару вАпросів виникло:

мурена до 2 метрів,китова акула приблизно 5 метрів (підліток)))).Компанию для акули складали чорні каранкси (різновид тунця),дуже потужний  суперник для рибака,але не дуже смачний,як для мене!))))

Вражень від поїздки дійсно МОРЕ!!Навіть появилась мисля "повторить" в липні-

http://safarimaris.c...ts/vita-xplorer

• 1

#324 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 453 сообщений
Отправлено 21 Май 2016 - 13:03

...дуже потужний  суперник для рибака,але не дуже смачний,як для мене!))

А на яхті кок готує те що спіймали, чи там меню вже "стандартне" іде? Тіпа: "Середа: на сніданок - омари, на обід - суп із кінцівок акули, на вечерю - запечена в овочах барракуда. Четвер: рибний день!" ?)
  • 0

#325 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 21 Май 2016 - 14:10

А на яхті кок готує те що спіймали, чи там меню вже "стандартне" іде? Тіпа: "Середа: на сніданок - омари, на обід - суп із кінцівок акули, на вечерю - запечена в овочах барракуда. Четвер: рибний день!" ?)

Кок із задоволенням приготує те,що його попросять окрім супа з акулячих плавників.Крабовий суп-будь ласка!!!Омарів минулого разу не було,а тигрові креветки були майже кожен день!"Рибний день"-кожен день)))))до речі баракуда не дуже на смак,группер смачніше!М"ясних страв дуже великий вибір,окрім  хрюшок)))))мусульманам навіть чути таке гидко!:) :be:

• 1

#326 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 24 Август 2016 - 09:43

*
Популярное сообщение!

21 августа ныряли в Щербаковском карьере.Прозрачность хорошая,вода теплая,рыбы стало еще больше))).Сейчас самое время понаблюдать за щукой,которая активно наедается "на зиму".

• 7

#327 Grenst

Grenst

гнобитель стоматологов

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений
  • Район:Арракис
Отправлено 24 Август 2016 - 11:13

Дима,какой прогноз увидеть затопленную мельницу в Пылыпче? в этом столетии получится?)))

• 0

123.png

Любая попытка аргументировать слово "нравится" смешна и абсурдна (с) Starks

Гики не перегорят,гик это сплав вольфрама с чугунием (Sanьka)

#328 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 30 Август 2016 - 10:40

Ну как, VitamiN, понравилось???)))

Первое погружение в жизни в исполнении Витамина)))

• 3

#329 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 453 сообщений
Отправлено 30 Август 2016 - 14:24

*
Популярное сообщение!

прочитав підпис Гренста про "нравітся"... і не знаю якими словами вже і описувать...
Та БОМБА!!! :)
Дякую тобі, Дмітрій Анатольєвіч, за надану можливість поринуть в глибини-глибин))

Унікальний досвід і колосальні враження!
Як і багато хто, впевнений що за життя треба багато чого спробувать, відчуть, пережить... це такий собі "багаж" який нам ще може десь колись знадобиться... в цьому світі, чи в інших всесвітах...
Колись задумав побувать в різних стихіях... з точки зору стихій знаків зодіаку.
Земля - була від народження... це моя "основна" стихія... і без неї ніяк))
Потім було "повітря" - літав літаком... стрибнув з парашутом... нормально, не страшно, але не прям щоб "накрило"...
Був і "вогонь" в різних ситуаціях і іпостасях... теж важлива стихія...
І от для повного "фен-шуя" треба була ВОДА))
Нє, ну вона завжди була... ще до "замлі")... але щоб провести багато часу в її "обіймах", то це можливо тільки з аквалангом... або якщо ви народились Іхтіандром))
І по закону бажаннь життя складається так, щоб деякі наші мрії на якихось етапах, повністю чи частково - ставали реальністю.
От мені і пощастило, що для "освоєння" водної стихії "нєподєцкі" , шлях пересікся з досвідченим дайвером-інструктором: "Дєдушкою")
Знаєте, це як в школі, якщо учитель "нє располагаєт" , то навіть якщо його предмет вам і цікавий, то ви можете до нього втратить інтерес... як і навпаки, коли який предмет вас не сильно цікавив , але викладач толковий... мудро і з азартом вам його викладає, то інтерес з'являється навіть у тих, кому було пофігу відпочатку... але отримавши правильну "інерцію" починають і самі його любить... ;)
Мені "попався" якраз такий толковий вчитель-інструктор)
Та і студентом побувать в нестудентському віці бува доволі корисно))

Початок був з відеоперегляду елементарних, базових знаннь "для чайників"... і навіть зі здачею мікроекзамена. Оцінка : "поєхалінирять"!
По прибуттю до водойми інструктаж вже був практичний... по суті елементарний курс при виникненні якихось нюансів..
Головне для мене було усвідомить, що я можу ДИХАТЬ під водою... Для цього пару "запайок" в голові "розпаялось"))

Ну і сам процес.
Це як в інший світ попасти... це як "літать" без певної точки опори... Афігенне відчуття.
Практично одразу знайшов воблера... по суті я на нього "клюнув") Дмітрій, тут же ж зняв з гілляки сілік... Кароч, такого добра каже хватає. ;)
Причому на дні реально ліс з цілими завалами дерев... Як в казці)
За воблером "попалась" і щука... Мій глазомір визначив як "трьошка", хоча була десь між 2-3 кг...
Стояла В МЕТРІ !! від мене ... ще трохи і за ніс би її почухав)
Окуні шифровались по щілинах в граніті... раки теж не сильно були раді нам))
Кароч, хоч ще мені і далекооо до справжньго дайвера, але хоч трохи "доторкнувся до таїнства" підводного життя)) Тепер хоч знаю від чого вони там кайфують під водою)
Неймовірно сподобалось і маю бажання ще якось обов'язково "видихать балон", а то і може колись замовить "чайнико-продвинутий" курс дайвінга :)
((Якщо, звісно, Дмітрій Анатоліч візьме мене в студенти на свою "кафедру"))

Екстремалам і любителям нових враженнь можу тільки порадить хоч один разок спробувать цей "акваЛАНГтуризм"... Бункер нових вражжень вам буде забезпечено!)
Причому, занурення як "для середньостатистичного чайника в вакуумі" коштує як на мене цілком демократично - від 500 ~ грн... (Щоб сам не мав "бонусно-подарункового" занурення, то обов'язково купив би собі таку незабутню пригоду , присягаю ручною щукою!)

Кстаті, до реального бункера на дні не допливли, так що, ще є "темні плями" в моїй карті "дайвера", які і прийдеться за життя трохи "повідбілювать"))

Дякую за приз!
Дякую за увагу!
Може ще що згадаю - допишу... (а то і так на праці... вже колєги-НЕдайвери на мене скоса поглядують... шо ж тут... їм дальоким не зрозуміть душу аквалангіста-дайвера ))):)

п.с. Не знаю чи є у професіоналів така приказка, але звучить так: "І щоб ваші занурення співпадали по кількості з вашими підйомами!"
;)
  • 6

#330 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 06 Сентябрь 2016 - 10:58

Еще одно "пробное погружение".Первые подводные вдохи и выдохи ))) в исполнении Дмитрия Каменотруса (DemidoFF)

• 3

#331 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 453 сообщений
Отправлено 08 Сентябрь 2016 - 09:09

Дивлюсь, там вже щуки практично ручні)
Ну як, все пройшло? Клади-бабоси не находили?)
Враження Дімідофа?

А взагалі прекрасно не просто нирнуть в пучіну, а і отримать шикарний бонус в вигляді відоса )
Хоча за такий відеосервіспрезент багато де і доплачувать треба)

Вам, Дмітрій Анатоліч, вже з відзнятого власноруч можна нарізать самих удачних кадрів на якийсь презентаційний ролік саме вашої школи дайвер-інструктор-майстерності.
Така собі відеовізитівка з контактами для бажаючих освоїть підводні "прерії" і просто для любителів позиріть в моніторі красиві роліки) ;)
  • 0

#332 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 12 Сентябрь 2016 - 14:42

Вам, Дмітрій Анатоліч, вже з відзнятого власноруч можна нарізать самих удачних кадрів на якийсь презентаційний ролік саме вашої школи дайвер-інструктор-майстерності.
Така собі відеовізитівка з контактами для бажаючих освоїть підводні "прерії" і просто для любителів позиріть в моніторі красиві роліки) ;)

Щось тiпа таке?

• 0

#333 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 453 сообщений
Отправлено 13 Сентябрь 2016 - 08:56

Ага... тіпа таке)
Нє, ну можна і кручє (:)) ... тільки треба ще назнімать пару ГБ відоса українок-екстремалок в купальніках і в спорядженні)
  • 1

#334 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 19 Сентябрь 2016 - 16:06

Еще одна "мотивация"))))!!!
Прикрепленный файл  20160916_203334.jpg   84,39К   0 Количество загрузок:
новый рецепт-раки "по мексикански",вареные в томатном соке с соусом табаска!
  • 0

#335 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2016 - 17:13

Делюсь планами на ближайшее будущее-в феврале поездка в Египет.Дайвинг- сафари по дальнему югу .Цена очень демократичная,прекрасная лодка,интересный маршрут.Хорошая возможность пройти обучение и хорошо отдохнуть!!!

Подробности здесь http://safarimaris.c...-i-fyuri-shoalz

• 0

#336 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2016 - 15:03

Всем сомневающимся советую поторопиться,количество свободных мест уменьшается не по дням ,а по часам)))

Для подогрева вашего интереса к поездке,предлагаю короткий ролик,снятый возле одного из рифов,на который мы будем нырять!( видео не мое)

• 1

#337 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 20 Март 2017 - 17:45

Всем привет!!!Спешу поделится новостью.Мы снова планируем поездку в теплые страны,а конкретно в Египет.Цель поездки дайвинг в режиме сафари,по северному маршруту с посещением рифов богатых затонувшими кораблями.Сафари планируется на вторую половину мая.Цена демократичная,компания веселая!!!

Жить и нырять будем вот на такой лодке!!

• 0

#338 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 06 Июль 2017 - 07:24

Ролик с майской поездки.

• 4

#339 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 14 Июль 2017 - 13:42

Еще один ролик с майского сафари,теперь с акулами и черепахами...

• 1

#340 Дедушка

Дедушка

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 986 сообщений

Отправлено 16 Октябрь 2017 - 16:14

в ноябре летим в тай.в программе дайвсафари на симиланах,а также интересная наземная программа.желающие пишем в личку.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных