Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Україномовна версія форуму

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 121

#1 NewPeaceTown

NewPeaceTown

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 11:57

Вважаю цілком справедливим ще раз зачепити тему, яка вже підіймалась у цій гілці і, не зрозуміло чому, була закритою.

Як україномовний громадянин нашої держави, українець, я маю повне право на доступ до інформації своєю рідною мовою, яка, до того ж, є мовою титульного етносу. Мене глибоко турбує те питання, що найпопулярніший форум Білої Церкви не дає мені права вибору і я змушений читати інтерфейс російською. Я вже мовчу про те, що переважна більшість людей на форумі міста у серці України також спілкується російською. Звісно ж, це право кожного, хоча від такого стану речей мені не стає надто радісно.
Тепер до суті. Не знаю, чи відомо вам про рух "И так поймут" (http://www.facebook....246595548763188), організований у соціальній мережі "Фейсбук" небайдужими активістами, які намагаються вплинути на виробників, які не маркують свою продукцію українською мовою або не мають україномовних версій власних сайтів. Подібною діяльністю спільнота займається і щодо різних галузей сфери послуг, а також адміністрації російськомовних сайтів, які не вважають за потрібне створювати їх альтернативну оболонку українською.

У зв'язку з цим, маю до адміністрації форуму два питання:

1. В чому полягає складність надання користувачеві права вибору мови, якою він бажає бачити інтерфейс сайту, і створення україномовної версії?

2. Чому адміністрація так болюче ставиться до цього питання, підігріваючись космополітичними коментарями байдужих відвідувачів форуму?

Якщо за відкриття цієї теми я буду незаслужено забанений, або ж тему видалять, я, так і не дочекавшись конструктивної відповіді, буду змушений діяти іншим шляхом, в обхід діалогу з адміністрацією.

Сообщение отредактировал NewPeaceTown: 05 Май 2013 - 12:00

• -1

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

#2 Grenst

Grenst

Прописанный

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 185 сообщений
  • Район:Арракис
Отправлено 05 Май 2013 - 12:16

буду змушений діяти іншим шляхом, в обхід діалогу з адміністрацією.

?? :hm:  :hm: це як?

• 0

123.png

Любая попытка аргументировать слово "нравится" смешна и абсурдна (с) Starks

Гики не перегорят,гик это сплав вольфрама с чугунием (Sanьka)

#3 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

Люблю ночной клуб «Ласточка»!

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений
  • Район:БЦ

Отправлено 05 Май 2013 - 12:22

Вважаю цілком справедливим ще раз зачепити тему, яка вже підіймалась у цій гілці і, не зрозуміло чому, була закритою.

Закрита, тому що розмови на теми: "мене змушують.." "мені забороняють..." - неможливі у конструктивному руслі.

Як україномовний громадянин нашої держави, українець, я маю повне право на доступ до інформації своєю рідною мовою, яка, до того ж, є мовою титульного етносу.

У вас ніхто не відбирає право на доступ до інформації своєю рідною мовою ;)

змушений читати інтерфейс російською.

Вас ніхто не змушує читати..

Звісно ж, це право кожного, хоча від такого стану речей мені не стає надто радісно.

У адміністратора є повне право надати перевагу російській мові??

Ну і на останок - Фурум в українському варіанті, якщо Вам самим важко так зробити.

ТУТ

NewPeaceTown сказал(а) 05 Май 2013 - 12:54:
буду змушений діяти іншим шляхом, в обхід діалогу з адміністрацією.

Аххаха, заразом повідомте, що в мене дах на сараї червоного кольору, а не блакитно-жовтого, бо ви маєте право бачити тільки державні кольори :lol:
  • 4

Кабы я была царица........Шиги-риги-риги-дана...
Я б тусила: ынца, ынца!...Я весела й трохи п’яна

#4 Форумчег

Форумчег

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 672 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 05 Май 2013 - 12:48

А що буде інакше в україномовній версії? Перекладений десяток кнопок "Ответить", "Цитата" и т.п.? Теми та повідомлення залишаться ж без змін.
  • 1

#5 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 12:57

А що буде інакше в україномовній версії? Перекладений десяток кнопок "Ответить", "Цитата" и т.п.? Теми та повідомлення залишаться ж без змін.

Ну розумієш, людина ж не розуміє, що переводиься інтерфейс, якщо зробити вибір мов.
А тема, якщо написана російською, то хай форум хоть китайський буде, тема залишиться російською... Нє, блін, треба ж виказати свою защимлену і спаплюжену українську свідомість не розуміючи навіть що вимагають..

Автор, бажаєте текст тем українською, го по посиланню, яке я дав вище. І буде вам щастя.

Сообщение отредактировал =ЗЛОЙ=: 05 Май 2013 - 12:58

• 3

#6 NewPeaceTown

NewPeaceTown

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 12:58

А мова і не йде про теми та повідомлення. Я мав на увазі саме інтерфейс.

Ну розумієш, людина ж не розуміє, що переводиься інтерфейс, якщо зробити вибір мов.
А тема, якщо написана російською, то хай форум хоть китайський буде, тема залишиться російською... Нє, блін, треба ж виказати свою защимлену і спаплюжену українську свідомість не розуміючи навіть що вимагають..

Хочете текст тем українською, го по посиланню, яке я дав вище. І буде вам щастя.

Я перепрошую, звідки стільки ненависті? Я веду з вами конструктивний діалог і спілкуюсь ввічливо.

• 0

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

#7 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:01

А мова і не йде про теми та повідомлення. Я мав на увазі саме інтерфейс.

Я перепрошую, звідки стільки ненависті? Я веду з вами конструктивний діалог і спілкуюсь ввічливо.

А де ви побачили ненависть?))

Ви почали вимагати, звинувативши ще з першого посту, що вас обмежують і змушують, уловлюєте?))

Де тут ввічливість?

• 0

#8 NewPeaceTown

NewPeaceTown

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:02

А де ви побачили ненависть?))

Ви почали вимагати, звинувативши ще з першого посту, що вас обмежують і змушують, уловлюєте?))

Де тут ввічливість?

На відміну від своїх, я можу кваліфікувати ваші дії як знущання або тролінг. Я попросив відповіді на питання, але їх не дочекався.

• -1

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

#9 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:06

ПС, якщо мова про інтерфейс, передостаннє моє мовідомлення до уваги не биріть, сам не догледів.

Чекайте, допіру годіна з першого посту пройшла.. Думаю відповіді ще будуть ;)

• 0

#10 Форумчег

Форумчег

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 672 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:16

На форумі більшість обговорень ведеться саме російською. В місті багато російськомовних людей, на форумках багацько форумчан спілкується саме російською, хіба вам так принципово який буде інтерфейс? Я розумію, якби він був наприклад турецьким і ви б нічого не розуміли, а російським він є вже восьмий рік, і не втрачає популярності.

чи ви русофоб?
  • 0

#11 NewPeaceTown

NewPeaceTown

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:21

На форумі більшість обговорень ведеться саме російською. В місті багато російськомовних людей, на форумках багацько форумчан спілкується саме російською, хіба вам так принципово який буде інтерфейс? Я розумію, якби він був наприклад турецьким і ви б нічого не розуміли, а російським він є вже восьмий рік, і не втрачає популярності.

чи ви русофоб?

Українська мова - державна мова. Більшість населення міста - українці. Україномовні українці. Чи ви українофоб?

P.S. Турецьку я зрозумію, а ваше "и так поймут" - не аргумент. Я все ще чекаю КОНСТРУКТИВНОЇ відповіді на обидва питання.

• 0

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

#12 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:27

Тобто аргумент зачипив? :hm:

• 0

#13 Форумчег

Форумчег

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 672 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:27

ви теж не відповіли на другий пост - як саме будете діяти іншим шляхом, в обхід
діалогу з адміністрацією.
  • 0

#14 NewPeaceTown

NewPeaceTown

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 13:40

ви теж не відповіли на другий пост - як саме будете діяти іншим шляхом, в обхід
діалогу з адміністрацією.

Ви і далі продовжуватимете звертати на мене і уникати відповіді?

• 0

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

#15 =ЗЛОЙ=

=ЗЛОЙ=

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 021 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 14:11

Ок, як варіант відповіді:

№1 Бо форум - власність, хочу роблю, хочу ні :pardon:

№2 Бо задовбали вже знову ж тим... я хочу, мені не дають, мене змушують...

Звідси ще питання,

Хто не дає вам права доступу до україномовних ресурсів?

Хто змушує преглядати форум?

Те що форум популярний - не змушує [і вас особисто] його читати, більше того, вашому аккаунту взагалі можуть заборонити доступ до ресурсу не пояснюючи причин. Чому, бо див. вище - це одноосібна власність.

Щоб ви зрозуміли напрямок моїх думок, поясню образно:

Підійдіть до таксиста, і повідомте йому, у вас відбирають право їздити на білих таксі (хто - хз :pardon:), і що вас змушують їздити на саме його таксі. І якщо він його не перефарбує і не повезе вас, то ви комусь там пожаліїтесь...

якось так  :fiu:

ПС, свою думку висловив, більш не маю бажання до дискусії...  :bye:

• 4

#16 Форумчег

Форумчег

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 672 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 14:17

Відповіді на що? Мені особисто було задано тут якесь запитання? По-моєму ви звертались до адміністрації. Втім якщо хочете, я висловлю свою точку зору щодо цього
  • 0

#17 Beyazkiliseli

Beyazkiliseli

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 49 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 14:22

Давайте голосування зробимо? Я чув, правда, що за подібне одного користувача забанили русофіли. Але перемагає той хто наполегливий.

• 0

Рабів до раю не пускають

#18 NewPeaceTown

NewPeaceTown

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 34 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 14:37

Ок, як варіант відповіді:

№1 Бо форум - власність, хочу роблю, хочу ні :pardon:

№2 Бо задовбали вже знову ж тим... я хочу, мені не дають, мене змушують...

Звідси ще питання,

Хто не дає вам права доступу до україномовних ресурсів?

Хто змушує преглядати форум?

Те що форум популярний - не змушує [і вас особисто] його читати, більше того, вашому аккаунту взагалі можуть заборонити доступ до ресурсу не пояснюючи причин. Чому, бо див. вище - це одноосібна власність.

Щоб ви зрозуміли напрямок моїх думок, поясню образно:

Підійдіть до таксиста, і повідомте йому, у вас відбирають право їздити на білих таксі (хто - хз :pardon:), і що вас змушують їздити на саме його таксі. І якщо він його не перефарбує і не повезе вас, то ви комусь там пожаліїтесь...

якось так  :fiu:

ПС, свою думку висловив, більш не маю бажання до дискусії...  :bye:

Тоді зустрічне питання: а чому б ні? В чому особиста причина вашого небажання?
Ви апелюєте до того, що більшості все одно. На жаль, це дійсно так. У нас занадто пасивне населення, мабуть причина у ментальності. Але якщо дійсно провести опитування, сформулювавши питання правильно (а не так, як на більшості референдумів, які свідомо використовуються для маніпулювання громадською думкою), я гадаю, що значна частина користувачів точно не була б проти читати форум своєю рідною мовою. Інакше все це виглядає як інструмент русифікації. Знову ж таки повторюсь, я не маю на увазі теми і повідомлення, які створюються користувачами на свій власний розсуд.

• 0

Борітеся — поборете!

Вам Бог помагає!

#19 Beyazkiliseli

Beyazkiliseli

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 49 сообщений

Отправлено 05 Май 2013 - 19:51

Тоді зустрічне питання: а чому б ні? В чому особиста причина вашого небажання?
Ви апелюєте до того, що більшості все одно. На жаль, це дійсно так. У нас занадто пасивне населення, мабуть причина у ментальності. Але якщо дійсно провести опитування, сформулювавши питання правильно (а не так, як на більшості референдумів, які свідомо використовуються для маніпулювання громадською думкою), я гадаю, що значна частина користувачів точно не була б проти читати форум своєю рідною мовою. Інакше все це виглядає як інструмент русифікації. Знову ж таки повторюсь, я не маю на увазі теми і повідомлення, які створюються користувачами на свій власний розсуд.

Згідно даних всеукраїнського перепису 2001 року у місті було 12% російськомовних, тому як пишуть ця "одноосібна власність" знущається над більшістю жителів Білої Церкви, тут багато хто пише українською, але саме погрози блокування за підняття даної теми, спиняє користувачів. Прикріпіть чи створіть нове голосування (опитування) з цього питання.

• 0

Рабів до раю не пускають

#20 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 873 сообщений
Отправлено 05 Май 2013 - 20:04

*
Популярное сообщение!

Ну і на останок - Фурум в українському варіанті, якщо Вам самим важко так зробити.

ТУТ

:-D 
61278861445152977519.jpg

• 7

Росія- заборонена здоровим глуздом терористична організація.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных