Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Противовирусные препараты

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 48

#41 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 28 Декабрь 2018 - 21:15

Цього року проґавив момент і не вакцинувався. У вівторок почалося - всі симптоми грипу, як по книжці. Була упаковка Таміфлю, почав пити відразу. Сьогодні вже нормально почуваюся. Зате син з такими ж симптомами (підозрюю, від кого ми зачепили ту заразу). Побіг по аптеках - а дзуськи. В п'ятьох лише сказали, що було, але розпродали за останній тиждень все. В деяких такого чуда ніколи не було. В трьох аптеках нагрузили, що це страшний клінічний препарат з жахливими побочками під строгі рецепти. А в деяких взагалі таку назву вперше чули. Так само з усіма аналогами озельтамівіру.
І скрізь радили спробувати противірусні препарати з іншими діючими речовинами. На моє зауваження, що то фуфломіцини - знизують плечима. Хоча б не сперечаються, і то добре.

В принципі, те, що розкупують - це добрий знак. Гляди, Харків почне активніше вкладатися у виробництво, замість фуфломіцинів. І добре, що просвітницька діяльність Уляни не проходить даремно. Ще б за провізорів взялася: на моїх очах в кількох аптеках вони фактично призначали лікування "противірусними препаратами".

Сообщение отредактировал kissel: 28 Декабрь 2018 - 21:15

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

Загрузка...

#42 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 219 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 28 Декабрь 2018 - 21:50

Ого! Інструкція така, що бажання купувати подібне зникло. Стикалася я з побічними на ліки, більше не хочеться. Ще й ціна..
Одужуйте!
  • 0

#43 onsamuy

onsamuy

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 067 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 28 Декабрь 2018 - 22:30

Цього року проґавив момент і не вакцинувався. У вівторок почалося - всі симптоми грипу, як по книжці. Була упаковка Таміфлю, почав пити відразу. Сьогодні вже нормально почуваюся. Зате син з такими ж симптомами (підозрюю, від кого ми зачепили ту заразу). Побіг по аптеках - а дзуськи. В п'ятьох лише сказали, що було, але розпродали за останній тиждень все. В деяких такого чуда ніколи не було. В трьох аптеках нагрузили, що це страшний клінічний препарат з жахливими побочками під строгі рецепти. А в деяких взагалі таку назву вперше чули. Так само з усіма аналогами озельтамівіру.
І скрізь радили спробувати противірусні препарати з іншими діючими речовинами. На моє зауваження, що то фуфломіцини - знизують плечима. Хоча б не сперечаються, і то добре.

В принципі, те, що розкупують - це добрий знак. Гляди, Харків почне активніше вкладатися у виробництво, замість фуфломіцинів. І добре, що просвітницька діяльність Уляни не проходить даремно. Ще б за провізорів взялася: на моїх очах в кількох аптеках вони фактично призначали лікування "противірусними препаратами".

Новірин начебто теж непаганий противірусний препарат

• 0

#44 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений

Отправлено 28 Декабрь 2018 - 22:59

Від грипу є лише одні ліки - озельтамівір. Все інше ніачом. Спілкувався з кількома терапевтами в Штатах - одностайно рекомендують вакцинацію (мій пульмонолог в БЦ теж). Особливо, якщо є хронічні захворювання, що можуть загостритися внаслідок грипу. У мене той самий випадок. Для мене побічка від таміфлю (Riot, почитайте ще інструкції до мейнстрімових антибіотиків, там взагалі фільми жахів можна по них знімати :laf:) - іграшки.  Тим більше, що по собі їх не помічав. А крім таміфлю вони там нічого не приписують з "противірусних". Ну, ще сиропчики якісь від кашлю, нежиті чи лихоманки. 

Новірин начебто теж непаганий противірусний препарат

It is most commonly used to treat the rare measles complication subacute sclerosing panencephalitis in conjunction with intrathecal interferon therapy.

In the UK, inosine pranobex is also indicated for mucocutaneous infections due to herpes simplex virus (type 1 and type 2) and for treatment of genital warts as adjunctive therapy to podophyllin or carbon dioxide laser.

копіпаста з англомовної вікі. Про грип а ні слова. Тому, що він не від грипу.

NB. Є ще римантадин, але він безсилий проти вірусів грипу, що доходять до нас. 

Сообщение отредактировал kissel: 28 Декабрь 2018 - 23:03

• 0

#45 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений

Отправлено 28 Декабрь 2018 - 23:36

Ось свіжа офіційна статистика і рекомендації по грипу http://moz.gov.ua/ar...mii-gripu-nemae

Сообщение отредактировал kissel: 28 Декабрь 2018 - 23:37

• 0

#46 BlondinkO

BlondinkO

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 29 сообщений
  • Район:Таращанский
Отправлено 30 Декабрь 2018 - 23:05

[quote name="kissel" post="1839183" timestamp="1546024515"]Цього року проґавив момент і не вакцинувався. У вівторок почалося - всі симптоми грипу, як по книжці. Була упаковка Таміфлю, почав пити
Ого! Впервые вижу на просторах белоцерковских форумов настолько здравомыслящего относительно данной темы человека! Жму руку!!!
  • 0

#47 onsamuy

onsamuy

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 067 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 07 Февраль 2019 - 20:42

Новірин, що за звір.

Розкажу свою історію. Переніс пневмонію десь 3 міс. тому. Причому підхопив її взагалі незрозуміло як. Почалося як застуда, ну я й пішов на лікарняний. А температура все валить і валить...Ремарка:  ПРИЙМАВ НОВІРИН 4 РАЗИ НА ДОБУ На 4 день - на рентген - і приїхали. Викарабкався. Ну хто обпікся на молоці той на воду буде дути, як там кажуть - знаючи що буде епідемія грипу зробив щеплення ваксигрипом тетра, Все норм, вже місяць пройшов. І от вчора напали соплі та чхання. Я в кроватку, перебіг наче позитивний, вчора 37.3, під вечір спала, зранку 36.7, вдень 37,1. Ну звичайна простуда. Сьогодні вирішив перестрахериться, поїхав до сімейного лікаря, прослухала мене, начебто все ОК, звичайна ГРВІ. Виписала Новірин 2 табл х 3 рази на добу. Бахнув першу дозу, через годину дві темпа полізла до 38 ... Дружина сміється - та це так діє противірусний препарат - "підвищує" імунітет, темпа росте. А от я "лежу на дивані та й думку гадаю" - якщо ця здополучна ГРВІ вже майже проходила - на який грець мені травитися цією заразою і тримати температурну лихоманку? А взагалі тепер гризе думка що цим новірином минулого разу я себе загнав із звичайної простуди до пневмонії.... Може треба не вийо.... а давати організму самому розібратися із хворобою?

• 0

#48 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений

Отправлено 07 Февраль 2019 - 20:59

Як відрізнити ГРВІ і грип 

Не забуваймо, що єдиний дієвий препарат від грипу - озельтамівір (ака Таміфлю).

Проти ГРВІ неефективний. Останні, за інших рівних умов, цілком ефективно лікуються водою. Пити багато, цебто. 

Сообщение отредактировал kissel: 07 Февраль 2019 - 21:01

• 1

#49 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 749 сообщений

Отправлено 04 Ноябрь 2019 - 20:49

Про цьогорічну протигрипову вакцинацію.
Зараз якраз час це зробити - хвилі епідемії очікуються на середину грудня - початок січня.
Що є: корейська вакцина від трьох штаммів і французька (sanofi) від чотирьох.
Спочатку всим сімейством йдемо до сімейного. Виписує направлення. Їдемо по аптеках. З сумкою-холодильником (медсестра сімейного взяла в кабінеті щеплень). Довелося покататися містом. В аптеках Мед-Сервіс (Піонерська зупинка, Гончара поруч з Ватсоном, Леван 100м) є французька, але на танку реально не було, на Гончара виявилася вся в броні, на Леван вирішив не їхати. В МЛ1 аптека Гіпократ - тільки корейська, а от знайшли в аптеці по Ярослава Мудрого трохи нижче від мл1. Ціна по аптеках варіюється від~ 270 до 290грн. Корейська трішки дешевша, але рекомендується саме sanofi.
В кабінеті щеплення ведуть облік введених вакцин проти грипу також, тому в аптеці слід вимагати сертифікати на кожну дозу + зберегти чеки.

Сообщение отредактировал kissel: 04 Ноябрь 2019 - 20:49

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных