Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Почему я не хочу жить в Украине…

Сообщений в теме: 1719

#1701 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 401 сообщений
  • Район:-

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 08:32

Вам не мешало спать по ночам, что лет 10 вся украина покупала и перепродавала авто по доверенности не платя налоги?

Аааа.. То дело не в большущей сумме растаможки? Потому что даже когда внутри Украины перепродавали - то уклонялись от налогов, хотя там сумма значительно меньше.

Тю, блин. А я то думал что "злочинна влада своим непомерным налогом заставляет людей уклоняться от налогов катаясь на нерастаможеных тачках"... а оказывается что если будет  сумма значительно меньше, но будет возможность на...обмануть государство - украинцы массово будут это делать? Боже, и как у этих святых людей оказалась такая хитрожопая власть? С Нибиру прислали, не иначе.

• 1

Умный человек послушает советы и сделает так, как посчитает
нужным, глупый будет кричать: "не учите меня жить!",
"ты что - самый умный?", "засунь свое мнение в задницу!" ©
Только идиоты оценивают человека по сплетням завистников.

#1702 Люксман

Люксман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 717 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 10:06

Я вот это думал откуда такие пацан сказал подсан сделал (это про спаленную тачку), так же наши Белоцерковские. Я вот когда сотрю вот не знаю троллинг это или пиар, но смешно https://www.facebook...336101200075/?  type=3&eid=ARCNsE1CMkTwa7VBf7Z32sN3vz3dato5OdyKuFTJU4wJcMqdUqTQH4dGoCfw1XzPnNtNAvLRrSSjMLdI&ifg=1  :laf:

1244444_800.jpgi.gif

Сообщение отредактировал Люксман: 12 Ноябрь 2018 - 10:09

• 1
Если вы здесь не видете минуса от яцека и его адепта днемуса, значит они у них кончились...

#1703 Люксман

Люксман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 717 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 11:00

а оказывается что если будет  сумма значительно меньше, но будет возможность на...обмануть государство - украинцы массово будут это делать? 

Все они понимают они нашли дырку и начали делать бизнес, также как и их клиентура играла в лотерею. Тобишь туры за бляхами, помощь в оформлении. Сами авто-сила не помагали купить машину, но всегда указывали на тех кто поможет. То есть они по сути наращивали бизнес ну и понимали, что в таких маштабах их заметят и обратят на это внимание, так как раньше эту дыру юзали диллеры, было все тихо. Ну и вот, все, что они придумали это собиратся в стаю и пытатся влиять на полит. решения, что бы еще дольше покататься.... Вот поэтому он спалил свою железяку,  много намитинговать они не могут, так как тут бизнес, а остальные то понимают, что играют в лотерею. Это как раз тот случай когда бизнес дорос до политики, но не дорос до покупки депутатов или депутатских корочек или там напимер мини налога за членство в 10-20 евро на взятки депутатам... 

Сообщение отредактировал Люксман: 12 Ноябрь 2018 - 11:09

• 1
Если вы здесь не видете минуса от яцека и его адепта днемуса, значит они у них кончились...

#1704 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 401 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 11:11

Все они понимают они нашли дырку и начали делать бизнес, также как и их клиентура играла в лотерею.

Я хорошо помню фразы: "Если нас будет много, они ничего не смогут с нами сделать, им придется идти на наши условия". Т.е. заинтересованность тех кто парил евробляхи была не только в деньгах, но и в том чтобы толпа была побольше, тогда можно устраивать псевдомайданы под Радой. 

• 1

#1705 Люксман

Люксман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 717 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 11:15

Да все верно это тот самый бизнес который дорос до политики и начинает пачкаться...

Сообщение отредактировал Люксман: 12 Ноябрь 2018 - 11:17

• 0

#1706 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 625 сообщений
Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 11:25

Относительно хитрожопства и потери цены на авто, лично вашего.

Вам не мешало спать по ночам, что лет 10 вся украина покупала и перепродавала авто по доверенности не платя налоги? Что вам сейчас не нравится?

Как вы можете терять в цене, обьясните мне с моими 2 корочками, потому что я не понимаю. как цена на дом, может влиять на цену на продукты??.

Это я к тому что вы сопоставили 2 разные вещи, вы продаёте авто,  АВТО! за пятёрик зелени, а люди покупают только право, на вождение, чуствуете разницу ПРАВО на ВОЖДЕНИЕ!

Вот авто, -а вот право на нём покататься годик. Так до вас дошло? Что мешает вам дать покататься авто соседу не за пять штук, а за трёху, потом через годик за 200 баксов ему опять дадите покататься.

жаль, что суть дошла не до всех:

1) не нравится не только то, что это противоречит законодательству, но и то, что, в отличие от зарегистрированных авто, владельца бляхи в случае нарушений невозможно идентифицировать и привлечь к ответственности в Украине

2) упоминание о продуктах некорректно, а если перенести проблему изменения цены, например, на рынок недвижимости, то увеличение стоимости продажи домов неизменно приведет к увеличению стоимости права пользоваться домами без смены соственнника - аренды, и это при неизменном количестве таких домов на рынке, не так ли? а если домов на рынке резко станет намного больше,  что произойдет с ценой аренды и продажи?

• 0

#1707 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 113 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 11:42

Так ніби давно було ясно що це політика.. якби комусь було не вигідно, то присікли б з першої бляхи, як бабу на базарі, що петрушку продає. Стоять там під радою, ніби хотять нормальних машин, чого ж не стоїть ніхто проти підняття тарифів, зруйнованої медицини вже до кінця, проти підняття цін на все інше, пенсійного віку, за нормальні умови для життя в країні нарешті, чи головне бляху, а в ній жити? З бляхою як з милим в шалаші рай?
Я б хотіла як нормальна людина ( якщо вже все до Європи рівняти) купувати собі авто з салону, нащо мені недоїдки, краще вимагати покращення рівня життя, зарплат і тд..
  • 0

#1708 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 111 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 12:26

Riot, це ви просто не в курсі. Бляховоди за все-все хороше і проти всього поганого, в т.ч. тарифів. Тільки не зрозуміло, за чий рахунок.
  • 2

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#1709 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 401 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 16:00

чого ж не стоїть ніхто проти підняття тарифів, зруйнованої медицини вже до кінця, проти підняття цін на все інше, пенсійного віку, за нормальні умови для життя в країні нарешті, /..../
Я б хотіла як нормальна людина ( якщо вже все до Європи рівняти) купувати собі авто з салону, нащо мені недоїдки, краще вимагати покращення рівня життя, зарплат і тд..

А що, дійсно, можна постояти на майдані і газ стане по 1,2грн, опалення 2,90грн , пальне по 20 центів,  зарплати по 2000 долларів, пенсіонерів в рази менше ніж платників податків, бюджету вистачить щоб побудувати в кожному місті сучасні лікарні з сучасним обладнанням і висококваліфікованними лікарями на європейских зарплатах? Блін, круто, я на майдан.

• 1

#1710 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 868 сообщений
Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 16:01

Всі ці бляхосили, комунальні майдани та інші газосрачі - фантомні болі соціалізму.

Людям хочеться щоб була абстрактна держава в вакуумі, яка сама там якось живе, а від неї можна відщипувати, і "бути впевненим в завтрашньому дні"

Тільки ті, хто жадає комуналку по 3 копійки і ковбасу за два двадцять чомусь забувають, що більшовицький соціалізм - капіталістичний.

У більшовиків громадяни існують для держави, а не навпаки. Виїзні візи, десять років чергу на квартиру і джинси в туалеті з-під поли ціною у дві зарплати інженера - така ціна за "світле майбутнє".

Але головне не це. У тих же Швеції та Австралії - соціалізм капіталістичний, він заснований на тому, що громадяни країни багато працюють, багато заробляють і платять великі податки.

А "матеріальна база" більшовицького соціалізму з вісімнадцятого року базується на примусовій праці та експорті природних ресурсів.

Саме такий "соціалізм", на нафті по сто двадцять бакинських (НЕ комісарів) побудувала в нульові путінська Росія. Приблизно так само до неї, на зерні й експорті лісу (привітики, ГУЛАГу) "знижував для народу ціни" великий Сталін.

Але в Україні немає нафтових та інших родовищ, які забезпечували б нам соціальну подушку халяви. І зерно з соняшником ми експортуємо не в обсягах голодомору. Соціалізм у нас якщо і буде, то ні до життя нинішніх поколінь.

Тому єдиний вихід - знайти свої ніші в європейській, а краще світовій економіці, і багато, дуже багато працювати. І змінюватися до такої міри, щоб в цивілізованому світі нас почали нарешті приймати за своїх ...
Олександр Сурков

46177320_1621135704854457_88041385439254

• 0

#1711 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 113 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 16:13

А що, дійсно, можна постояти на майдані і газ стане по 1,2грн, опалення 2,90грн , пальне по 20 центів,  зарплати по 2000 долларів, пенсіонерів в рази менше ніж платників податків, бюджету вистачить щоб побудувати в кожному місті сучасні лікарні з сучасним обладнанням і висококваліфікованними лікарями на європейских зарплатах? Блін, круто, я на майдан.

Щось Вовка ви перекрутили. Я про майдан не казала і цін таких не наводила. Але якщо хочеться на майдан то гайда! 

• 0

#1712 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 401 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 16:30

Значить я не правильно зрозумів "вимагати покращення рівня життя".

• 1

#1713 Люксман

Люксман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 717 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 16:50

Там уже посчитали 2 ярда. гривен не дополучит бюджет благодаря этой скидке, которые направляются на пенсии... Но вообще я критически отношусь к нашим реформаторам, так как они бляхерам не оставляют выбора. У большинства из них скорее всего не будет всех денег на растаможку, как минимум там нада будет докинуть полторуху, а то и более... Логичней они бы сделали им переходной период где они платят за владение машиной или сдают в утиль, ну или продают. А так им или в банк бежать или не платить. В любом случае продолжение следует. И странно шо це юля лохторат себе не хочет подтянуть, парасюк там бляхерам подсказывал, не связывайтесь с текущим парламентом, придут в следующий полулисты и меня не забудьте, вот мы вам примем халяву...
  • 1

#1714 Наталли

Наталли

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 009 сообщений
  • Район:Леван
Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 17:00

У большинства из них скорее всего не будет всех денег на растаможку....

Та основна проблема у цих бляхерів не розмитнення, а те, що вони всі куплені на підставні фірми. Тобто немає що і розмитнювати, бо немає і права власності.

І цей шум потрібен був лише для відтермінування прийняття цього закону, щоб ще можна було кататися на нелегальних авто.

Так що бюджет країни навряд чи поповниться за рахунок бляхерів.

• 0

#1715 Люксман

Люксман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 717 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 17:09

Та основна проблема у цих бляхерів не розмитнення, а те, що вони всі куплені на підставні фірми.

Ну не все. Некоторые на себя завезли и по 8500 штаф заплатили. Сейчас там 1-2 дня можно проездить в транзите, а дальше штрафы и изятие...

Я писал как предлагал, если машина пробыла сдесь больше по времени, чем зарубежом, оценить периоды на пол года в 300 у.е. (вариант там выехал на один день или неделю за границу не проканает и привязка к самой машине, а не владельцу, на машине можно ездить если за нее уплочено полугодовое владение) и потихоньку сшибать и заодно не тронут таким образом заробитчан которые катаются за границу на бляхах на работу и зарубежные фирмы которые тоже ездят на транзитах, там масса нюансов. Не хочешь гемороя с остановками проверками и оплатами растамаживайся сразу...

Сообщение отредактировал Люксман: 12 Ноябрь 2018 - 17:15

• 0

#1716 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 486 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 17:21

Все они понимают они нашли дырку и начали делать бизнес, также как и их клиентура играла в лотерею. Тобишь туры за бляхами, помощь в оформлении. Сами авто-сила не помагали купить машину, но всегда указывали на тех кто поможет. То есть они по сути наращивали бизнес ну и понимали, что в таких маштабах их заметят и обратят на это внимание, так как раньше эту дыру юзали диллеры, было все тихо. Ну и вот, все, что они придумали это собиратся в стаю и пытатся влиять на полит. решения, что бы еще дольше покататься.... Вот поэтому он спалил свою железяку,  много намитинговать они не могут, так как тут бизнес, а остальные то понимают, что играют в лотерею. Это как раз тот случай когда бизнес дорос до политики, но не дорос до покупки депутатов или депутатских корочек или там напимер мини налога за членство в 10-20 евро на взятки депутатам...

Отут красава ! Саме то,прям ностальджи початку 90хх,і сметанку збирали такі самі поважні дяді в косцюмах.Совкам-автобрухт( але і тому небалована публіка була рада).А собі,любимим,мерсисотий шестисос.

Грішний.Каюсь.Дежавю.

• 0

VIA EST VITA тому хто йде....

#1717 mynemeis

mynemeis

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 49 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 21:15

Я вот это думал откуда такие пацан сказал подсан сделал (это про спаленную тачку), так же наши Белоцерковские. Я вот когда сотрю вот не знаю троллинг это или пиар, но смешно https://www.facebook...336101200075/?  type=3&eid=ARCNsE1CMkTwa7VBf7Z32sN3vz3dato5OdyKuFTJU4wJcMqdUqTQH4dGoCfw1XzPnNtNAvLRrSSjMLdI&ifg=1  :laf:

1244444_800.jpgi.gif

Я вот тоже не пойму, пиар это или троллинг, в скриншоте вашем,все коменты стоят с лайками, вот это реально смешно. Не ту картинку запостили?  :laf:

• 0

#1718 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 000 сообщений
Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 21:39

Датипасатрі, так вот оно чьо, Міхалич! От де главне-то зло українського маштабу-то знаходиться...
Євро-бля-ХЕРИ!
От хто заслужив скільки сторінок на форумі! Скільки постів... аяяй. Понаєхало-понавозило!

Ось хто розграбив країну та понастроював маєтків за трьома кордонами охорони!
Так от із-за кого ми так живем в UA?
Да уж, нєожидал такого АЖІОТАЖУ НА ФОРУМІ... не ці упирі явні і скриті що пиляють-нічого не мають, рейдерують-маштабно грабують, вивозячи, ложачи і укриваючи статки ... а оці безсовісні з хитрющими анусами ліхачі-налогонеплатячі-з детепеубігачі і коритопалячі - жизнінамнедавачі!
Очі-то відкриваються у народа, ага!

А я от звернув увагу що навіть собаки не так біжать і гавкають за машинами на різних номерах. От за UA номерами якщо і біжать, то якось нехоча... врозвалочку, і так "тіпа гАВ", а потім пробігли трошки... забули, і пішли кущі мітить... А от за бляхами прямо аж сатаніють! І ГАВ-ГАВ-ГАВ!!! І біжать, біжать, біжать... В покришки (не "Росава") зубами чіпляються... їх крутить-бомбить, по асфальту тягне-гупає, но не тут-то бЫло! Міцно вчепились - так люто ненавидять це недоразумєніє нашого часу!
А собаки, я вам скажу, тонко відчувають де зло, а де "таксібє"... Так що правильно зробили наші НАРОДНІ ( не побоюсь цього слова) депутати, що прикрили цю лавку!
І нам спокійніше і собакам харашо!
Справідлівость восторжествувала!
---
Ня-ня... Держи кісточку, заслужив!
  • 0

#1719 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 39 401 сообщений

Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 23:55

Ось хто розграбив країну та понастроював маєтків за трьома кордонами охорони!

Країну грабували всі разом. Хтось мільонами, хтось тисячами. Ухилився від податку на тисячу - пограбував країну на тисячу. Якщо нас таких тисяча - пограбували на мільон. Обраний нами депутат пролобіював закон олігарха, країна на цьому недоотримала мільон податків - пограбував країну на мільон.

Обраний нами депутат  проголосував за Прем'єра, який підписав з РФ кабальну угоду, з МВФ взяв кредит з обіцянкою підняти тарифи, кредит проїли всією країною (хтось тисячами, хтось мільонами) - пограбували країну на мільярд. Обрані нами депутати і затверджений ними уряд взяли кредит, взяли наш ЗВР, влили в курс гривні, щоб утримати її на рівні 8грн за долар, і ми купували стодолларову мобілку в 2012 не за 2500, а за 800 гривень - пограбували країну на 1700 гривень. Обрана нами влада підписала з РФ ціну газу 485$, в той час як Франція платила 379$, потім влада взяла кредит і за нього дотувала нам вартість газу, щоб кожен платив особисто на 485$, а 120$ - пограбували країну на мільярди. Навіть якась пенсіонерка, яка ніколи хабара не давала, від податків не ухилялася і голосувала за Чорновола - споживала той дотований газ і виходить разом з усіма прожирала міжнародний кредит.

Бо зовнішній борг України - то не борг якогось там Азірова в Австрії, а кожного українця. Обрана нами влада домовилась про скидку з РФ на газ в 100 долларів в обмін на пролонгацію флоту РФ в Криму - тепер втрачаємо від окупації мільони.

Вишивата ж хоче довести (в першу чергу самим собі), що насправді Україна багата, чесна, сучасна ефективна країна, просто всі гроші вкрали саме барігі. З чого робить висновок що якщо баріг розкуркулити, то заживемо як в Європі. І це дуже небезпечно тим що під цим соусом їм можна підсунути у владу кого завгодно, хто буде те ж саме розказувати: "бідні ви мої пограбовані, зубожілі голі босі, ми тих баріг проженемо і заживемо як люди. Голосуйте за мене, в мене вила є". І обман тут не в тому що казнокрадів дійсно треба проганяти, а в тому що при такому способі життя все одно не станемо заможними, що зі злодіями, які відкусують шматочок у кожного, що без. От і все. Інфантильність.

Сообщение отредактировал Вовка: 12 Ноябрь 2018 - 23:57

• 2

#1720 Люксман

Люксман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 717 сообщений

Отправлено 13 Ноябрь 2018 - 00:18

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных