Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь


Фотография
- - - - -

Белоцерковский аграрный университет станет национальным


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 44

#41 vad123

vad123

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 3 034 сообщений
 • Пол:

Отправлено 06 Июль 2009 - 15:02

а я объявление читал-берём на работу юриста, тырыпыры, ВО, выпускникам аграрки белоцерковской-не обращаться!!!

аналогично и по бухгалтерам.
 • 0

#42 kissel

kissel

  Активист Года - 2014

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 7 185 сообщений
 • Район:Піонерська
 • Пол:
 • Город:BT

Отправлено 06 Июль 2009 - 17:13

Сальман І. Ю., який викладає виключно у заочників і виключно економічного факультету і т. д.

:rolleyes: Що, і цей туди ж?
 • 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 


#43 mala

mala

  Новичок

 • Новичок
 • Pip
 • 9 сообщений
 • Пол:

Отправлено 08 Июль 2009 - 06:35

туди, це не те слово.
Мало того, що в заочників економістів гроші гребе, так ще й поваги вимагає неземної.
Словом, старшна людина, яку всі заочники ненавидять
 • 0

#44 sashok_petrovich

sashok_petrovich

  Новичок

 • Новичок
 • Pip
 • 1 сообщений
 • Пол:

Отправлено 09 Июль 2009 - 09:01

Здрастуйте, дорогі (а іноді, навіть, ДУЖЕ дорогі) колишні наші викладачі! До жалю, наше містечко настільки мале, що ні-ні, та і доходять до наших вух відгомони розбратів і університетських чуток. Ми вже давно не студенти нашого (вашого) Вузу, але тепле відношення до наших викладачів зберегли на все життя. Ми вже дорослі, відбулися, як люди, деякі навіть залишилися працювати в нашому Вузі, любимо свій університет, і уважно стежимо за всіма змінами, які в ньому відбуваються.
На днях ми зустрілися з друзями, поговорили і дуже стурбувалися через ті безглузді чутки, які ходять по факультету. Виявляється, кафедра бухобліку, що випустила не одного банківського службовця, службовця податкової та пенсійного фонду – найслабкіша і гірша кафедра Вузу. І хто ж дає подібну характеристику викладачам, які впродовж всіх років навчання няньчилися з нами, як з маленькими дітьми і впихали в наші голови знання? Якщо вірити чуткам, то нас учили розгульні п'яниці і наркомани. І ширить ці чутки не хто інший, як декан економічного факультету. Вона не втомлюється повторювати, що вся кафедра – суцільні дурні і неуки, а єдиною світлою плямою була Кирилючка, якої так не вистачає на кафедрі. Зараз нам вже втрачати нічого, і, можливо, ми тільки нашкодимо улюбленим викладачам, але прийшов час сказати хоч пару слів в їх захист. Коли від сторонніх людей, не пов'язаних з університетом, ми чуємо, що на кафедрі – ВСІ алкоголіки, то хочеться сказати декану, що за нашими відомостями, на кафедрі є викладач, який не п'є спиртного взагалі, і якщо хоч одна людина випадає із загальної маси, то ваша заява про «всіх» виглядає наклепом і обмовою. Ваше щастя, що з Кримінального Кодексу прибрали статтю за моральний збиток і розповсюдження явно неправдивих чуток, а то дуже дорого довелося б заплатити за нестриманість в розмові. А, може, вам нагадати, як ви в лаборантській, в компанії подруг, закривши двері, сиділи по дві-три години, а потім виходили звідти з сильним запахом спиртного і йшли приймати залік або відпрацювання? Чи скажете, що ви там не пили, а колективно молилися, а запах спиртного – це запах Кагору, а Кагор – вино церковне, богоугодне. Тому або скажіть, кого конкретно ви вважаєте алкоголіком, підтвердивши свої слова фактами, або ж припиніть розпускати брудні чутки про своїх колег. Як за нашої пам’яті, то у нетверезому стані на пари міг зайти лише завідувач кафедрою – Стадник, але він – начальничок, то, мабуть, має право так себе поводити? Ви ж його тримаєте за завідувача і досі? А коли він п’яненький заснув на захисті дипломів, то це взагалі було досить оригінально! Отже, стосовно алкоголіків, можна сказати одне – алкоголік дійсно є, лише один, але він – ЗАВІДУВАЧ!
Що стосується наркоманів, то виникає питання – а звідки ВИ знаєте про те, хто на кафедрі наркоман, а хто ні? Ви ж декан економічного факультету, а не нарколог. У вас що, настільки багатий досвід спілкування з подібними особами, що ви просто на вигляд визначаєте: наркоман людина чи ні? Або позначається ваш особистий досвід? І що за звичка така – і студентів, і викладачів обзивати наркоманами? Це для вас хвора тема? Ви хочете про це поговорити?
Хоча, говорячи про порядність, ми використовуємо відомості про «старі» кадри, а кого прийняли по вашій рекомендації – нам невідомо. Можливо, це ВАШІ підопічні страждають від наркозалежності, а звідси і обізнаність. Але тоді всі претензії – до себе. Кого ВИ прийняли – той і працює. А наші викладачі такою вадою не страждали. Хоча, з вами поспілкуєшся, так мимоволі або випити захочеться, або уколотися.
Тепер про моральний вигляд наших «колишніх». У всіх чудові, міцні сім'ї, не один десяток років живуть разом зі своїми коханими половинами, а ось у вас особисто і у ваших подруг постійно якісь сімейні проблеми. Так чий моральний вигляд краще обговорити?! І звідки ви можете знати, ЩО відбувається в ліжку співробітників? Якщо ви особисто не присутні при статевому акті і не брали в ньому участь, то не маєте анінайменшого права стверджувати, що статевий акт мав місце. Чи вас хвилює ще й ця тема, і ви хочете і про неї поговорити? Проблема зрад – не ваша проблема. Може, в своїх сім'ях хай люди самі розберуться? Не личить декану, професору, якого ви з себе корчите, плескатися в помиях. Що стосується моралі, то зрада дружині або чоловіку не набагато гірша за зраду по відношенню до своєї подруги, яка вивела вас в люди, а ви по відношенню до неї поступили як Іуда в спідниці.
Тепер поговоримо про якість занять і розум наших викладачів. Хто вам сказав, що викладачі зовсім відстали від життя і огидно подають матеріал? Ваші протеже або родичі, яких ні ми, ні викладачі на парах не бачили? Або Кирилючка, на лекціях якої ми дізналися багато нової і корисної інформації про всіх її родичів, про сина, про те, з ким спить лаборант (знову сексуальна заклопотаність в наявності!) і про те, що вона одна розумна, а інші так, випадкові люди. І це чудовисько ви ставите в приклад і говорите всім, що її дуже не вистачає і ви прагнете її повернення. Можливо, ВАМ її і бракує, але невже наші батьки повинні відривати від себе свої, кровно зароблені гроші, щоб оплачувати веселі розповіді вашої подруги? Ви говорите, що вона повернеться і всіх навчить… Вибачте, ЧОМУ? Чому вона може навчити Жупаника, Мартузаєву, Козак, Хом'як або Людвенко? Яке ви маєте право оцінювати професійні якості цих викладачів?
Хом'як Наталія Василівна… Завжди вислухає, пояснить і допоможе при рішенні складних задач. Грамотний і добросовісний викладач.
А уміння подати матеріал у Козак? Інтелігентність, терпіння і глибокі знання завоювали наші серця. У збиток своєму особистому часу вона утлумачувала і буквально розжовувала матеріал. Це викладач від Бога.
На пари до Мартузаєвої ходили найледачіші студенти, навіть якщо це була ПЕРША пара.
Про Василя Миколайовича і його працьовитість можна говорити годинами. І нам дуже дивно, що саме його ви і Стадник вибрали предметом своїх нападок. Створюється враження, що декан хоче на цю кафедру упровадити або свого ставленика, або когось сильно іменитого.
Але якнайбільше своєю поведінкою нас вражає «порядний» Стадник. Страх, що він може перетворитися на рядового співробітника, штовхає його на низькі вчинки. Щоб не злетіти з посади, він збирає плітки про всіх співробітників кафедри і розповсюджує їх серед своїх знайомих, які до ВУЗу не мають зовсім ніякого відношення, а нам, колишнім студентам, доводиться відстоювати честь своїх викладачів і доводити слухачам, що це все неправда.
Якщо після цього листа постраждають наші викладачі, то ми в Інтернеті поділимося своїми враженнями про пари деяких дОцентів і проФФесорів. Нам дійсно є що розповісти. До речі, за якістю подачі матеріалу, деяким доцентам і професорам далеко до рядових асистентів. Та зате позаочі принижувати колег вони уміють чудово. Після пар однієї нашої професорші, ми виходили втомленими, виснаженими і спустошеними. Її енергетичний вампірізм ми випробували повною мірою. Її зненависть до людей захопила всіх, хто з нею спілкується, але навіть хвороба не додала людяності цій жінці. Оточивши себе дармоїдами і донощиками, вона псує життя всім пристойним людям.
Нинішні студенти! Підтримайте своїх викладачів! Колись за 50 грн. ви виходили на Майдан, так тепер безкоштовно скажіть пару добрих слів в захист і підтримку викладачів. Інакше якщо приберуть їх, то уявіть, ХТО прийде і ХТО залишиться! Так, вони не для всіх були ідеальними, але, можливо, в цьому була і наша провина? Адже і ми, студенти, не завжди буваємо ангелами!


аналогично и по бухгалтерам.

Так вони ж самі вчиться не хочуть :'(
 • 0

#45 kosha

kosha

  Друг семьи

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPip
 • 1 572 сообщений
 • Пол:

Отправлено 09 Июль 2009 - 09:42

sashok_petrovich, немного непонятно прочитает ли декан этот крик души! И кстати, кто сейчас занимает эту должность?
Мне не ясно кого уволили и за что??

Мой выпуск был 2 года назад. И училась я на бух.учете.
Подписываюсь под каждым словом про Жупаника, Мартузаєву, Козак, Хомяк, Людвенко... Конечно есть в БДАУ достойные преподаватели. И конечно таковым быть не легко.
 • 0
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных