Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Белоцерковский аграрный университет станет национальным

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 44

#21 Flyer

Flyer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 041 сообщений
  • Район:Сухий Яр

Отправлено 05 Январь 2008 - 01:33

никакой агитации, просто пожелание, мысли вслух скажем... :D :rolleyes:
  • 0

Розповсюджую інформацію та вчення з розведення і утримання бджіл осмійsmile.gif 

Загрузка...

#22 archiro

archiro

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
  • Район:Ростов-на-Дону
Отправлено 08 Январь 2008 - 22:26

Отстойный вуз...Как можно давать какие-нить статусы вузу,студенты которого сами не уважают свое заведение(((
Ну и плюс-"ВЕЛИКАЯ РАБОТА ПЕДПЕРСОНАЛА" :rolleyes:

А кто конкретно из присутствующих в Нём учиться? Примерно с 89 г.р.
  • 0

#23 F@R@MiR

F@R@MiR

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 28 сообщений
  • Район:Пионер

Отправлено 09 Январь 2008 - 02:39

Не наю...Я с киевского меда,а вот мои фрэнды некоторые там учатся-от ихних рассказов голова кругом идет...Хотя и так это знал :rolleyes:
А что? :D
  • 0

#24 DjBug$

DjBug$

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 255 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 09 Январь 2008 - 10:56

Я там учусь!Только я 87го года!!!!Уважаю универ только за тех проподов,которые хоть что-нибудь делают!!!а таких там не очень таки и мало.................вообщем поживем,увидим!!!
  • 0

Изображение

Изображение

#25 Grenst

Grenst

Прописанный

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 290 сообщений
  • Район:Арракис
Отправлено 09 Январь 2008 - 11:19

ну я учусь..разогнать преподов?а новых где взять?та и есть там и класные преподы..
  • 0

123.png

Любая попытка аргументировать слово "нравится" смешна и абсурдна (с) Starks

Гики не перегорят,гик это сплав вольфрама с чугунием (Sanьka)

#26 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 036 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 10 Январь 2008 - 09:51

БДАУ - національний? Ну-ну. Я випустився звідти в 98 (економ), саме на мій і на інші курси випала акредитація на університет (раніше, якщо пам’ятаєте, це був інститут) 94-95рр. Як тоді нічого не змінилося, так і зараз нічого не зміниться. Не ІМНО. Коли я тільки почав навчатися, хабарі (наскільки ходили чутки) брав тільки декан (Губенко), і нечасто. Ну, і, звісно, за вступ "просили", як сам Губенко, так і голова комісії (хто ще в списку - незнаю, думаю, там і ректор з проректорами числилися, і завкафедрами і т.д. - але то й зрозуміло, перші набори були обмежені, тому там діти БЦ і рокитнянської /батьківщина Губенка/ еліти тільки й навчалися). За іспити і заліки перших 2 роки хабарів практично ніхто не давав. Та й по-справжньому блатних (АКА валянки) у нас на курсі зі 100чол. були одиниці. Був такий проф. Баренгольц, бухоблік викладав, емігрував чи то до США, чи то Ізраїлю. Так от, йому кілька груп на потоці "подарунок" від усіх презентувала. Наша група якось проклацала цей момент, то "хабарників" він валив по чорній, а у нас з 17 чол. було 14 "відмінно" :rolleyes: Парадокс :D
А от слідуючі за нами курси уже були просто суперблатні. От з них, мабуть, все і почалося. + прийшли преподи, які не соромилися назвати собі "ціну", як то Наталія Вареник (читала лекції по PR з книжки, по ній же звіряла відповіді на заліку), Ольга Миронівна (кажись Варченко - прізвище забув, маркетинг читала, повний в ньому "0", щоправда, читала з конспекту, копіпейстнутому з підручників), Ольга Федорівна Кирилюк (бухоблік, ціну ніколи не казала, але одним "гіфтом" ніколи не обходилося).
Були тоді і люди криштальної совісті і, до того ж, професіонали і навіть фанати своєї справи, як то Шевченко Алла Олексіївна (фондовий ринок), Рибак Надія (Олексіївна? по-батькові забув, хоча до цих пір з нею вітаюся - політекономія), Грабовський Олексій Олександрович (рослинництво), Сидоренко Анатолій Іванович (зе бест! мікро і макроекономіка), Кашкін Борис Йосипович (історія - "1-0" на мою користь %) ). Хоча, зважаючи на тенденції в БДАУ, можна тільки здогадуватися, що і з ними сталося.
Можу сказати точно, що свого сина буду відмовляти там навчатися, якщо він в свій час включить БДАУ (чи вже БНАУ?) до списку.
  • 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#27 kosha

kosha

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 278 сообщений
Отправлено 15 Январь 2008 - 13:20

на какой новый уровень может выйти этот парнокопытный? как его вообще можено называть вуз? у меня язык не поворачивается, там еще лицензий то толком и нету, вот и не хотят нигде видеть выпускников этого типа бурситета

Странно :D
А "Университет Розвитку людини", "КРОК" и еще с десяток подобных поварачивается язык ? :D
Нужно рассуждать обьективно

НАУ в Киеве не на йоту не лучше Белоцерковскоко :D
И это касаеться преподовательского состава, изложения материала, выпускных экзаменов и тех же взяток !
БДАУ - обычный ВУЗ, как многие другие, только в г.Белая Церковь.
И дело тут не в ВУЗах, а в стране. У нас везде и все через жопу :D

kissel, Грабовський и Сидоренко и правда преподы хорошие очень и остались. Знающие свой предмет досконально... Рыбак взяточница еще та... Что касаеться Кирилюк, то я ей сама здавала. И рада этому факту. Она очень специфичный человек, но я считаю, что она знает свой предмет хорошо. А Варченко то конечно кошмар. Очень внешне красивая женщина, и такая гнилая внутри =(

Можу сказати точно, що свого сина буду відмовляти там навчатися, якщо він в свій час включить БДАУ (чи вже БНАУ?) до списку.

Боюсь, что кроме "Киево-Могилянской Академии" все остальные ВУЗы Украины разочаруют вас с сыном :rolleyes:

Сообщение отредактировал kosha: 15 Январь 2008 - 13:32

• 0

#28 Цириэль

Цириэль

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 516 сообщений
  • Район:Петрика Пяточкина

Отправлено 16 Январь 2008 - 12:14

Я закінчила БДАУ у минулому році, зараз навчаюся в київському лінгвістичному...Можу сказати, для тих, хто вважає мою "альма-матер" отстойною, що ви маєте однобоке уявлення про вуз...Звичайно, економічний факультет завжди відрізнявся хабарницькими настроями, але я там не навчалася, тому розповім про свій маленький факультет лінгвістики.
За 4 роки навчання я заплатила викладачам 3,50 грн :D , та й то, це був Корда (хто знає - зрозуміє), ми всі були однією сім'єю, до декана можна було зайти, потриндіти, викладачі - на вагу золота...Зараз в мене такого немає, в лінгвістичному за викладачами бігаєш, а вони постійно зайняті, про рівень теж не можу сказти, що він вищий ніж в БДАУ(в деяких навіть нижчий), деканші всі бояться як вогню (мегера :rolleyes: )..А той факт, що я без проблем вступила в магістратуру київського лінгвістичного, щось говорить про рівень викладання, чи не так?!
  • 0
На небе только и разговоров, что о море, и о закате... Там говорят о том, как чертовски здорово наблюдать за огромным огненным шаром, как он тает в волнах...

#29 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 036 сообщений

Отправлено 16 Январь 2008 - 13:29

kissel, Грабовський и Сидоренко и правда преподы хорошие очень и остались. Знающие свой предмет досконально... Рыбак взяточница еще та... Что касаеться Кирилюк, то я ей сама здавала. И рада этому факту. Она очень специфичный человек, но я считаю, что она знает свой предмет хорошо. А Варченко то конечно кошмар. Очень внешне красивая женщина, и такая гнилая внутри =(
Боюсь, что кроме "Киево-Могилянской Академии" все остальные ВУЗы Украины разочаруют вас с сыном :rolleyes:

Дуже сумно за Рибак. Навіть гидко :D Не думав, що до такого скотиться.
У Кирилюк же була помічена сильна анти-:D до чоловічої статі. Що лекції, що семінари були ніякі - все болтала про свого синочка і про те, як вона "строїла" якихось (уявних ІМНО) податківців. Можливо, вона є якимось там спеціалістом з БО, але як викладач негодиться. Так в житті буває. А взагалі, практично будь-які 3-6 місячні курси по бухобліку дають в рази більше, ніж 3 роки в БДАУ. Не ІМНО.

А Могилянка :D - таки да, вже №1 в списку.

Я закінчила БДАУ у минулому році, зараз навчаюся в київському лінгвістичному...Можу сказати, для тих, хто вважає мою "альма-матер" отстойною, що ви маєте однобоке уявлення про вуз...Звичайно, економічний факультет завжди відрізнявся хабарницькими настроями, але я там не навчалася, тому розповім про свій маленький факультет лінгвістики.

Лінгвістичний - це "ін’яз"? Не ображайтеся, але він вже давно зажив слави №2 (після Нархозу) найпродажнших ВУЗів Київа. А от кафедра іноземних мов у нас (БДАУ), дійсно, вельми непогана, щоправда, на жаль, чимало висококваліфікованих викладачів втратили в сутужні часи в середині 90-х.

Але все одно, рівень викладання не зовсім корелюється з академічними успіхами студентів. Один давній знайомий, випускник МГУ(чи то журналістика, чи то лінгвістика - не пам’ятаю), частенько цитує одну свою викладачку: "Вища школа не дає знань, вона дає можливість їх здобувати" (С). ВУЗ рівня економфаку БДАУ не зможе стримати бажання здобувати знання, але сам не зможе зіграти в наданні адекватних знань навіть мізерної ролі.
  • 0

#30 kosha

kosha

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 278 сообщений
Отправлено 17 Январь 2008 - 10:12

"Вища школа не дає знань, вона дає можливість їх здобувати"

Как красиво и точно сказано :rolleyes:

А Кирилюк ты точно описал :D Такой и осталась
Лично я, негативных эмоций не к кому из преподователей не испытываю из БДАУ, кроме Ольги Мироновны. Уж очень она помотала нервы всем нам на пустом месте :D
А с остальными я дружила :D

Пользуясь случаем, хочу сказать отдельное и большущее спасибо Козак Тамаре Ивановне (каф.бух.уч), Нестеров (зам.декана економ.фака) и Кулинич (каф. менеджмента). Это замечательные люди и на 100 % отданы своему делу :D

Сообщение отредактировал kosha: 17 Январь 2008 - 10:14

• 0

#31 SPLITpilot

SPLITpilot

Участник

• Новичок
  • PipPip
  • 191 сообщений
Отправлено 17 Январь 2008 - 10:31

ой...что то я не пойму!!!!!!
что тут плохого, если этот ВУЗ приобретет(приобрел) другой статус????????
У кого нет в собственности золотого прииска,или плантации с неграми...могут туда поступить, отучиться и получить намальный диплом и т.д......
Что касается качества обучения и пед.состава..то уверен,что комиссия к этому вопросу подошла со всей серьезностью....и........не зря присвоила ему такой статус.....
Думаю...студенты должны выиграть от этого.....
  • 0
...You can never corrupt me again...[i][color=#CC0000][font=Arial][size=2]

#32 Цириэль

Цириэль

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 516 сообщений
  • Район:Петрика Пяточкина

Отправлено 17 Январь 2008 - 11:24

Лінгвістичний - це "ін’яз"? Не ображайтеся, але він вже давно зажив слави №2 (після Нархозу) найпродажнших ВУЗів Київа.

Помиляєшся щодо ін'язу - відразу видно, що дані пройшли через треті руки...насправді при нашому ректорові брати хабарі - це підписувати собі смертний вирок...Тут викладачі бояться навіть квіточки взяти, тому що кілька років тому вже була "велика чистка"...так що я знаю, що кажу:rolleyes:
  • 0
На небе только и разговоров, что о море, и о закате... Там говорят о том, как чертовски здорово наблюдать за огромным огненным шаром, как он тает в волнах...

#33 =ЧеРтЮлЯ=

=ЧеРтЮлЯ=

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 20 сообщений
  • Район:BlooDCity

Отправлено 17 Январь 2008 - 14:37

Що не кажіть,а наш Аграрнік нормальний універ,третій рік тут навчаюсь,дуже багато плюсів і мінусів,як і в будь-якому іншому універі!Перші два курси не подобалось взагалі,а зараз сама прусь від того що я тут!На моему факультеті і декан і преподи-класні і добрі,всі молоді та цікаві,мені особисто багато в чому допомогли!Зрозуміла це лише на 3-му курсі!Круто ще що в нас е хореграфічні колективи,які показують найвищі результати(ну я сама там займаюсь).
думаю що якщо Аграрнік стане Національним,то це буде ще одна перевага,більший престиж для оточуючих глазіків!А всередині нього все як було так і залишиться! :rolleyes:
  • 0
Уже не холодно,но зябко.Ползу к тебе.Моя козявка.О , не бросай меня, не взяв ! Ведь я козывей всех козяв:)

#34 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 036 сообщений

Отправлено 17 Январь 2008 - 16:18

У кого нет в собственности золотого прииска,или плантации с неграми...могут туда поступить, отучиться и получить намальный диплом и т.д......
Что касается качества обучения и пед.состава..то уверен,что комиссия к этому вопросу подошла со всей серьезностью....и........не зря присвоила ему такой статус.....

Про вартість навчання не скажу, не в курсі (в свій час вона була на рівні зі столичними ВУЗами), а от щодо комісії ви дуже сильно помиляєтеся :D Якби акредитація проводилася чесно, то був би БДАУ технікумом, не більше :rolleyes: Принаймні списування на акредитаційних екзаменах було зорганізоване самими викладачами з відома самого ректора. Одним словом, окозамилювання.
Хто зна, які зв’язки у Баранівського, а от універом в свій час зробили виключно завдяки зв’язкам Власенка.

Помиляєшся щодо ін'язу - відразу видно, що дані пройшли через треті руки...насправді при нашому ректорові брати хабарі - це підписувати собі смертний вирок...Тут викладачі бояться навіть квіточки взяти, тому що кілька років тому вже була "велика чистка"...так що я знаю, що кажу:D

Насправді, інформація у мене не через треті руки, але дещо застаріла :D Дуже радий за ін’яз за цих обставин. За Баранівського ІМНО такого в БДАУ не робитимуть.

Круто ще що в нас е хореграфічні колективи,які показують найвищі результати(ну я сама там займаюсь).

Ключова фраза в вашому постингу :D Баскетболістам, волейболістам, КВНщикам і т.д. в БДАУ у всі часи добре жилося. Вчитися їм ніколи не доводилося. Так в багатьох, якщо не у всіх навчальних закладах. Навіть в США так.
  • 0

#35 =ЧеРтЮлЯ=

=ЧеРтЮлЯ=

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 20 сообщений
  • Район:BlooDCity

Отправлено 17 Январь 2008 - 16:54

Ключова фраза в вашому постингу :rolleyes: Баскетболістам, волейболістам, КВНщикам і т.д. в БДАУ у всі часи добре жилося. Вчитися їм ніколи не доводилося. Так в багатьох, якщо не у всіх навчальних закладах. Навіть в США так.
[/quote]

Знаеш що я тобі скажу- мені особисто вчитись дуже важко!Пропускати не можна взагалі!У хореографів жодної поблажки!але на рахунок спортсменів-ти правий,тупі-зато накачані,й мають славу,і чого таких вважають гордістью універу?На пари вони не ходять,зато сесія на 5!
  • 0
Уже не холодно,но зябко.Ползу к тебе.Моя козявка.О , не бросай меня, не взяв ! Ведь я козывей всех козяв:)

#36 kosha

kosha

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 278 сообщений
Отправлено 17 Январь 2008 - 16:59

Хто зна, які зв’язки у Баранівського, а от універом в свій час зробили виключно завдяки зв’язкам Власенка.

Ой, это еще одна грустная история, как свергли прекрассного человека и знатока дела всей его жизни... И поставили Барановских .... эх, жизнь порой не справедлива :'(
  • 0

#37 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 036 сообщений

Отправлено 18 Январь 2008 - 13:00

Ой, это еще одна грустная история, как свергли прекрассного человека и знатока дела всей его жизни... И поставили Барановских .... эх, жизнь порой не справедлива :'(

А можна про це з подробицями? Ще за мого навчання Баранівський був улюбленцем Власенка, і коли перший став ректором, у мене це викликало асоціацію "Єльцин-Путін".
  • 0

#38 kosha

kosha

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 278 сообщений
Отправлено 18 Январь 2008 - 21:52

А можна про це з подробицями? Ще за мого навчання Баранівський був улюбленцем Власенка, і коли перший став ректором, у мене це викликало асоціацію "Єльцин-Путін".

К сожалению, это не так.
У Власенка большая репутация, его уважают и любят, как начальство из Киева, так и студенты университета. Но, при очередном голосовании, и выборе ректора на след.срок, не понятно почему, большенство тех, кто имеет право голоса, были не на стороне Власенка. И потом понеслось буквально на след. день. При так сказать "инаугурации" новоиспеченного ректора, Власенка не пригласили даже на сцену, сесть рядом с комиссией... Бывший ректор имеет право некоторое время вмешеваться в политику нового и имеет право голоса и ставить свою подпись. Но, как ты понимаешь, эта парочка категорически заявили, что справяться сами. Но я знаю, что из Киева поступила команда, типа сколько нужно, столько и будет он привлечен. Но Власенко очень горд и умен. И конечно же не вмешуеться никуда.
Но, от себя, хочу сказать, что это дело всей его жизни. И он справлялся с ним безупречно. Он очень добр и профессионален. И так поступать с таким человеком, по моему, минимум не красиво и не дальнозорко.
  • 0

#39 malya

malya

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 4 сообщений
Отправлено 14 Июнь 2009 - 20:43

Усім привіт! Не можу промовчати щодо корупції в БНАУ. Ця тема завжди була і буде актуальною, але її масштаби завжди залежать від керівництва. Звичайно при Барановських - це був розквіт корупції, та ж Варченко О. М., Хахула Л. П. про яких легенди ходили, Сальман І. Ю., який викладає виключно у заочників і виключно економічного факультету і т. д. Економічний факультет і зробив таку "СЛАВУ" БНАУ, на решті ж факультетів корупція таких масштабів і не снилась. Але дуже сумніваюсь, що новий ректор Даниленко зможе її подолати, тому що його головними фаворитами і є ті самі хабарники. Єдина реально порядна яка знаходиться поряд з ректором це Новак В. П., але схоже ця братія і його доконає....
Лишається тільки молитися про прозріння нового ректора і вірити в краще.

А загалом у БНАУ працює багато чесних і порядних людей, справжніх професіоналів, і це надає нам, як їх студентам, надію на краще
  • 0

#40 martlen

martlen

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
Отправлено 06 Июль 2009 - 14:55

ПОСВЯЩАЕТСЯ БНАУ

Эра перемен (ура!) настала,
От свободы хочется кричать.
Мы не станем тратить время даром: