Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Музыканты Б.Ц.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 82

#21 AlexTeenSpirit

AlexTeenSpirit

Участник

• Новичок
  • PipPip
  • 342 сообщений
  • Район:О_о
Отправлено 21 Декабрь 2007 - 18:57

Ребята,я понимаю вы молоды и у вас свои интересы в музыкальном мире.За повышенный ,192кбит/сек,
конечно же спасибо.Не понятно другое ,причём здесь вадим какой-то.

AlexTeenSpirit на твоей страничке всё так круто расписано ,а о своём земляке,который не менее талантлив ,ты и понятия не имеешь.Молодость не повод для не знания.

Мне нужен трек "Raining in America" и не вадима , а Евгения Потоцкого.Если найдёте ,буду весьма благодарен.

С уважением Владимир,Германия.

вельмишановний Володимир... зайшовши вперше сюди, я просто побачив, що людина попросила перезалити файл, який знаходився на іноземному сервері... і я, як людина просто допоміг іншій людині викачавши той файл і потім перезаливши його.

Що стосується моїх смаків, музичних уподобань... мені реально по*уй на "талантів", не "талантів", земляки вони мені чи ні... я слухаю і буду слухати тільки те, що подобаєтсья мені, нехай вони навіть із Бобруйска... і не хто не в праві вказувати мені... чи принайні критикувати те, що слухаю я.
  • 0

#22 funny2

funny2

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 20 сообщений
  • Район:Kulunda
Отправлено 21 Декабрь 2007 - 21:31

O,key
  • 0

#23 S.E.M.

S.E.M.

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 199 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 10 Январь 2008 - 18:56

У мене є такий собі "кліп " їхній. Навіть останній сольний концерт, той що вони СТРАННИКАИМ 2 дні давали. Єдине шо він на відео касеті і навряд чи зможу сюди кинути їх. А ше альбом їхній є. Спробую перегнать це діло на диски. Тоді спробую кинуть на форум, якшо комусь треба буде.)
  • 0
Життя прекрасне)

#24 funny2

funny2

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 20 сообщений
Отправлено 12 Январь 2008 - 02:15

Могу скинуть трек Потоцкого California

Скинь буду благодарен

На Wladimir.sw@bk.ru

У мене є такий собі "кліп " їхній. Навіть останній сольний концерт, той що вони СТРАННИКАИМ 2 дні давали. Єдине шо він на відео касеті і навряд чи зможу сюди кинути їх. А ше альбом їхній є. Спробую перегнать це діло на диски. Тоді спробую кинуть на форум, якшо комусь треба буде.)

S.E.M. очень комусь треба буде.

Неужели никто не сможет оцифровать клип с видеокассеты.S.E.M. -постарайся ну просто очень интересует.
  • 0

#25 S.E.M.

S.E.M.

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 199 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 12 Январь 2008 - 20:20

Постараюсь зробити це якнайшвидше. Проблема в тому,що касета стара і в поганому стані. Плівка почала сипатись, але ми з батьком знайшли її просто по щасливому випадку і зараз спробуємо відновити її. funny2, обіцяю тобі, що скину як тільки зроблю. Але сам розумієш,якість там буде не дуж файна...

До речі, склад команди постійно мінявся. Справа в тому, шо мій батько і хрещений грали тривалий час в СТРАННИКАХ. Я знаю трохи інший склад гурту: Глобенко Андрій, Фйодор(вибачайте за русизм), Юра Штаєр(його дочка навчалась зі мною в одній школі, також гітара),Клименко Сергій, ну і звичайно Пототський Женя. Якшо будуть якісь питання,то звичайно звертайтесь.Допоможу чим зможу)
  • 0
Життя прекрасне)

#26 funny2

funny2

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 20 сообщений
Отправлено 13 Январь 2008 - 02:05

Постараюсь зробити це якнайшвидше. Проблема в тому,що касета стара і в поганому стані. Плівка почала сипатись, але ми з батьком знайшли її просто по щасливому випадку і зараз спробуємо відновити її. funny2, обіцяю тобі, що скину як тільки зроблю. Але сам розумієш,якість там буде не дуж файна...

До речі, склад команди постійно мінявся. Справа в тому, шо мій батько і хрещений грали тривалий час в СТРАННИКАХ. Я знаю трохи інший склад гурту: Глобенко Андрій, Фйодор(вибачайте за русизм), Юра Штаєр(його дочка навчалась зі мною в одній школі, також гітара),Клименко Сергій, ну і звичайно Пототський Женя. Якшо будуть якісь питання,то звичайно звертайтесь.Допоможу чим зможу)

S.E.M. смотри личку
  • 0

#27 Alex_Sad

Alex_Sad

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений
  • Район:г. Рокитное
Отправлено 29 Январь 2008 - 16:57

S.E.M. смотри личку

Народ кто слышал песню "Странников" Шахматы в исполнении Евгения Потоцкого? Общался по нету с многими фанатами етой группы но никто из них об етой песни никогда не слышал, у меня есть касета 20 летней давности с их песнями там есть ета песня качество чуток не очень хотелбы пробить запись с нормальным качеством. Если кто не слышал ету песню, могу скинуть на емейл запись касеты. Кто заинтересовался пишите на SaD_85@ukr.net уду очень рад
  • 0

#28 funny2

funny2

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 20 сообщений
Отправлено 30 Январь 2008 - 00:21

Народ кто слышал песню "Странников" Шахматы в исполнении Евгения Потоцкого? Общался по нету с многими фанатами етой группы но никто из них об етой песни никогда не слышал, у меня есть касета 20 летней давности с их песнями там есть ета песня качество чуток не очень хотелбы пробить запись с нормальным качеством. Если кто не слышал ету песню, могу скинуть на емейл запись касеты. Кто заинтересовался пишите на SaD_85@ukr.net уду очень рад

Уже заинтересовал смотри емейл :Этого трека у меня нет!
  • 0

#29 online serj

serj

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 023 сообщений
  • Район:Леван-трасса-Леван

Отправлено 07 Февраль 2008 - 22:48

странно, что ни в одном источнике нет информации о том, что в группе Странники играл один прекрасный гитарист - Игорь Губрий
  • 0
"Скорей верблюд пройдет через игольное ушко, чем великий человек будет "открыт" путем выборов". (с)

#30 ars

ars

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 052 сообщений
Отправлено 08 Февраль 2008 - 10:04

Нажаль БЦ-музикою я став займатися тільки три роки тому, але хотів би запитати у тих хто пам"ятає:
На випускному вечорі в ДК РТІ ( 1994 рік) для нас грав гурт "Angels". Хто що про них знає? Бо обличчя я не запам"ятав а часу багато пройшло. Пам"ятаю, що барабанщик видав непогане соло на ударних
  • 0
Запитуйте нову книгу Руслана Соловйова "ЗА КРАЙ" з віршами та оповіданнями

Сайт гурту ЗА КРАЙ - ZAKRAY.COM

Бажаю кожному: "Миру у серці, добра в думках"

#31 sony

sony

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений
  • Район:kiev
Отправлено 25 Апрель 2008 - 14:47

странно, что ни в одном источнике нет информации о том, что в группе Странники играл один прекрасный гитарист - Игорь Губрий

Не мешало бы восполнить пробел.Может кто черкнёт информацию поточнее. :rolleyes:
  • 0

#32 online serj

serj

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 023 сообщений
  • Район:Леван-трасса-Леван

Отправлено 25 Апрель 2008 - 17:30

Не мешало бы восполнить пробел.Может кто черкнёт информацию поточнее. :rolleyes:

а что конкретно тебя интересует?
  • 0
"Скорей верблюд пройдет через игольное ушко, чем великий человек будет "открыт" путем выборов". (с)

#33 ПЕТРОВИЧъ

ПЕТРОВИЧъ

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 388 сообщений
  • Район:В мониторе
Отправлено 03 Май 2008 - 11:49

Нажаль БЦ-музикою я став займатися тільки три роки тому, але хотів би запитати у тих хто пам"ятає:
На випускному вечорі в ДК РТІ ( 1994 рік) для нас грав гурт "Angels". Хто що про них знає? Бо обличчя я не запам"ятав а часу багато пройшло. Пам"ятаю, що барабанщик видав непогане соло на ударних

Обратись в группу "Стена"
  • 0

Изображение

#34 bonzo

bonzo

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 21 сообщений
  • Район:Gaiok
Отправлено 13 Июнь 2008 - 16:56

Ну что ребята , значит никакой информацией по 80-м не владеете.А поинтересоваться лень или нет желания.Жаль.

Без обид современным лабухам, но вы, молодые, и играть-то толком не умеете. Я периодически присутствую на музыкальных тусовках, наших доморощенных рок-фестивалях.
Безусловно, у вас есть существенное преимущество с музыкантами 80-х, а я уже не говорю о 70-х, что вам доступна любая аппаратура, любые примочки. Но так, как играли ветераны музыкального движения в БЦ, вам, сорри, врядли сыграть!
В 70-х, 80-х годах в БЦ было много прекрасных групп и очень сильных музыкантов. Вы что-нибудь слышали, например, о группах "Немо", "Deep Intoxication", "Indian Ink", "Up-Down". Cильнейшие были команды! Большинство групп развалилось в середине 90-х. Быт заел...
Савёла(Салам), Витя (Сеня) Цинцевич, Ганапольский, покойные Потоцкий (Семененко), Витя (Гаврош) Архипенко. Ныне здравствующие Олег Николаев, Эдик Сосновский, Михаил Хоменко (директор парка культуры, бывший "Петровского", теперь "Шевченко") Толя Коржик, Вова Бозя, Витя (Луис) Филиченко, ДА КНИГУ МОЖНО ПИСАТЬ ОБ ИСТОРИИ МУЗЫКАЛЬНОГО ДВИЖЕНИЯ В БЦ!!!!! :'( :rolleyes:
  • 1

#35 ars

ars

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 052 сообщений
Отправлено 13 Июнь 2008 - 18:58

Без обид современным лабухам, но вы, молодые, и играть-то толком не умеете. Я периодически присутствую на музыкальных тусовках, наших доморощенных рок-фестивалях.
Безусловно, у вас есть существенное преимущество с музыкантами 80-х, а я уже не говорю о 70-х, что вам доступна любая аппаратура, любые примочки. Но так, как играли ветераны музыкального движения в БЦ, вам, сорри, врядли сыграть!

Шановний, приходьте у вівторок на гітарний мюзикл і просто подивіться на наших молодих гітаристів. Ви зміните свою думку
  • 0
Запитуйте нову книгу Руслана Соловйова "ЗА КРАЙ" з віршами та оповіданнями

Сайт гурту ЗА КРАЙ - ZAKRAY.COM

Бажаю кожному: "Миру у серці, добра в думках"

#36 Bassman

Bassman

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 975 сообщений
Отправлено 13 Июнь 2008 - 19:10

Шановний, приходьте у вівторок на гітарний мюзикл і просто подивіться на наших молодих гітаристів. Ви зміните свою думку

:rolleyes: :D :D
Було покоління 80-х років,але воно пройшло...навіщо зациклюватись?...є нове не менш достойне покоління,яке може дати жару.....ми в вас вірим,молоді гітаристи БЦ....не підведіть нас)))
  • 0
Изображение

#37 Вадя

Вадя

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 236 сообщений
  • Район:San Marino
Отправлено 14 Июнь 2008 - 14:06

В 70-х, 80-х годах в БЦ было много прекрасных групп и очень сильных музыкантов. Вы что-нибудь слышали, например, о группах "Немо", "Deep Intoxication", "Indian Ink", "Up-Down". Cильнейшие были команды! Большинство групп развалилось в середине 90-х. Быт заел...
Савёла(Салам), Витя (Сеня) Цинцевич, Ганапольский, покойные Потоцкий (Семененко), Витя (Гаврош) Архипенко. Ныне здравствующие Олег Николаев, Эдик Сосновский, Михаил Хоменко (директор парка культуры, бывший "Петровского", теперь "Шевченко") Толя Коржик, Вова Бозя, Витя (Луис) Филиченко, ДА КНИГУ МОЖНО ПИСАТЬ ОБ ИСТОРИИ МУЗЫКАЛЬНОГО ДВИЖЕНИЯ В БЦ!!!!! :'( :rolleyes:

ну по-перше
звідки про них можна почути якщо не лишилось ні записів, ні відео
так тільки ходять сумнівні легенди і хтось особисто знайомий з цими музиками
та таких гуртів сто мільйонів в різних містах України було, є чи буде

по-друге
добрі команди були, але аж ніяк не найсильніші
напевно доморощена альтернатива нікому не потрібна
крім купки фанатів
до речі як не дивно коли був вечір зустрічі музикантів міста в арт-кафе
я взагалі НІЯКОГО РОКУ не почув
кухонно-базарньо-весільна культура
з присмаком шинку
хоча там і виступали всепризнані та легендарні музиканти

а по-третє
у всі часи всі грали ОДНАКОВО!!!
не більше, не менше
в міру свого вміння, життєвих пріоритетів, самовиразності
пройде якийсь час і нинішні гурти будуть
легендарними та матьорими
а за ними прийде інше покоління
і так далі, і так далі...

і доречі книжку можна було б і написати
там Саша Дмитренко вже давно грозиться це зробити

і що значить заїв побут
для справжнього музиканта такого бути не може
  • 0

#38 bonzo

bonzo

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 21 сообщений
  • Район:Gaiok
Отправлено 17 Июнь 2008 - 11:38

ну по-перше
звідки про них можна почути якщо не лишилось ні записів, ні відео
так тільки ходять сумнівні легенди і хтось особисто знайомий з цими музиками
та таких гуртів сто мільйонів в різних містах України було, є чи буде

по-друге
добрі команди були, але аж ніяк не найсильніші
напевно доморощена альтернатива нікому не потрібна
крім купки фанатів
до речі як не дивно коли був вечір зустрічі музикантів міста в арт-кафе
я взагалі НІЯКОГО РОКУ не почув
кухонно-базарньо-весільна культура
з присмаком шинку
хоча там і виступали всепризнані та легендарні музиканти

а по-третє
у всі часи всі грали ОДНАКОВО!!!
не більше, не менше
в міру свого вміння, життєвих пріоритетів, самовиразності
"пройде якийсь час і нинішні гурти будуть
легендарними та матьорими
а за ними прийде інше покоління
і так далі, і так далі...

і доречі книжку можна було б і написати
там Саша Дмитренко вже давно грозиться це зробити

і що значить заїв побут
для справжнього музиканта такого бути не може

Можливо, Ваша правда!
На жаль навіть не знав, що відбулася якась зустріч музикантів в арт-кафе, хоча сам віддав білоцерківській сцені чимало років. Хоч би якісь об"яви тиснули...
Щодо "доморощеної альтернативи", питання спірне, але навряд чи нам варто "ламати списи" з цього приводу. У кожного своя правда.
Дмитренко не буде нічого писати. Йому досить своєї художньої школи, та 2-3 сейшена на рік. Та й гроші звідкіля...
Доречі, думаю Ви прекрасно зрозуміли що означає "заїв побут"...
А що таке "справжній музикант" у Вашому розумінні? Напевно той, хто посвятить музиці все своє життя без остатку. Але, запевняю Вас, так само, як і ветерани "кухонно-базарньо-весільної культури", сучасне покоління білоцерківських віртуозів незабаром перетвориться на "пересічних громадян" середнього класу, яким потрібно буде годувати сім"ю, адже ми живемо у матеріальному світі. Аль-Дімеолами, Ваями та Блекморами стануть ексклюзивні одиниці. "Справжні музиканти". Так було і так буде.
Так що не докоряйте старим лабухам, за те, що вони покинули сцену. Вони були справжніми музикантами. Від тюрми та від суми...

Здоров"я Вам, та творчої наснаги!

Зазначте, будь ласка, місце, час та дату події. Із задоволенням завітаю.
  • 0

#39 Bassman

Bassman

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 975 сообщений
Отправлено 17 Июнь 2008 - 11:46

Дивітся в афішах форуму...там знайдете)))
  • 0
Изображение

#40 Вадя

Вадя

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 236 сообщений
  • Район:San Marino
Отправлено 17 Июнь 2008 - 12:09

Можливо, Ваша правда!
На жаль навіть не знав, що відбулася якась зустріч музикантів в арт-кафе, хоча сам віддав білоцерківській сцені чимало років. Хоч би якісь об"яви тиснули...
Щодо "доморощеної альтернативи", питання спірне, але навряд чи нам варто "ламати списи" з цього приводу. У кожного своя правда.
Дмитренко не буде нічого писати. Йому досить своєї художньої школи, та 2-3 сейшена на рік. Та й гроші звідкіля...
Доречі, думаю Ви прекрасно зрозуміли що означає "заїв побут"...
А що таке "справжній музикант" у Вашому розумінні? Напевно той, хто посвятить музиці все своє життя без остатку. Але, запевняю Вас, так само, як і ветерани "кухонно-базарньо-весільної культури", сучасне покоління білоцерківських віртуозів незабаром перетвориться на "пересічних громадян" середнього класу, яким потрібно буде годувати сім"ю, адже ми живемо у матеріальному світі. Аль-Дімеолами, Ваями та Блекморами стануть ексклюзивні одиниці. "Справжні музиканти". Так було і так буде.
Так що не докоряйте старим лабухам, за те, що вони покинули сцену. Вони були справжніми музикантами. Від тюрми та від суми...

да, блін
даже й нема шо сказати
таке наше fucking життя
а гітарне шоу відбудеться сьогодні
в ПК Росава о 20:00
так шо приходьте всі
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных