Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Цены на репетиторство в нашем городе

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 95

#81 Missyri

Missyri

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 550 сообщений
  • Район:Пионерская

Отправлено 09 Октябрь 2016 - 15:26

*
Популярное сообщение!

1. У мене мама французьку вчила, але як вправно перевіряла у мене з сестрою слова з англійської та німецької! Алфавіт то латинський, приголосні букви співпадають, значить ок)) в принципі цього було достатньо. 

2. ой, я не знаю, що вчителі роблять на уроках....

Але. З мого особистого досвіду. Так само я не знаю, що роблять учні на уроках. Сидять в своїх телефонах. І хоч танцюй перед ними. І навіть не хочу слухати ці розмови про те, що значить вчителі всі погані, не можуть зацікавити дитину і т.д. А спробуйте зацікавити, коли крім дураціьких роликів в неті ну нічого не цікавить... фуф. Я то в університеті працювала, а не в школі, то заставляла, але то був похід на кожну пару як на бій

Тому проблема поголовного репетиторства ІМХО в тому, що все ж таки діти не хочуть вчитись + розуміння того, що все рівно потім репетирор ще раз розкаже, особисто, то навіщо напрягатись на уроках? 

Страша у мене не дуже гарно навчанється, от  просто по тій причині, що не хоче. Смисл їй наймати репетитора? Якщо людина не хоче, толку все рівно не буде. Отримує 2,3,4,5, ну і нехай. Переросте. Як батько))) школу ж закінчив на добре, от і добре))) Нехай краще на волейбол ходить, хоч здоровіша буде, ніж над математикою сидіти з репетитором, нерви псувати собі і мені. 

полностью с вами согласна. Мы пошли в 1 класс и нанимать репетиторов не собираюсь. Так же как и не ходили к учительнице на подготовку к школе. Что будет тянуть - то его, а на больше не заставишь. Сделала выводы исходя из своего опыта - мне мои "пятерки" и два диплома не пригодились. Пусть лучше спортом занимается. И главное, что б Человеком был!

• 6

Загрузка...

#82 Гость [Такешось]

Гость [Такешось]
  • Гости

Отправлено 09 Октябрь 2016 - 16:37

полностью с вами согласна. Мы пошли в 1 класс и нанимать репетиторов не собираюсь. Так же как и не ходили к учительнице на подготовку к школе. Что будет тянуть - то его, а на больше не заставишь. Сделала выводы исходя из своего опыта - мне мои "пятерки" и два диплома не пригодились. Пусть лучше спортом занимается. И главное, что б Человеком был!

Я до цього дозріла тільки зараз. Судячи з усього мій кіндер виросте Человеком, але не освіченим)))
Хочааааа....як сказала мені психолог: освіта та інтелект це різні речі).
  • 2

#83 Missyri

Missyri

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 550 сообщений

Отправлено 10 Октябрь 2016 - 09:16

Я до цього дозріла тільки зараз. Судячи з усього мій кіндер виросте Человеком, але не освіченим)))
Хочааааа....як сказала мені психолог: освіта та інтелект це різні речі).

Ой, перестаньте, я настолько разочаровалась в образовании, да и вообще во всем том, что творится у нас в стране, что особо не переживаю, что будет мой киндер необразованным. Это вкладывай кучу денег в школе, потом плати за институт - а работать куда??? У нас сами знаете ничего не производится, только перепродается. Так что лучше сразу расставить приоритеты на будущее, ну и наверное главное удача и знакомые))). Без этого сегодня никуда. И за интеллект я с вами согласна. Мне мои "пятерки" его не прибавили создать что то свое и зарабатывать нормальные деньги))) Верьте в чудо))

• 1

#84 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 427 сообщений
Отправлено 10 Октябрь 2016 - 18:11

*
Популярное сообщение!

Судячи з усього мій кіндер виросте Человеком, але не освіченим)))

народная мудрость для отличников: всегда давайте списывать двоечникам, и позже, когда станете взрослыми, они будут это помнить и возьмут вас на работу

так что не все так плохо :)

• 5

#85 Asia

Asia

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 236 сообщений

Отправлено 10 Октябрь 2016 - 18:47

народная мудрость для отличников: всегда давайте списывать двоечникам, и позже, когда станете взрослыми, они будут это помнить и возьмут вас на работу

так что не все так плохо :)

Во-во! :laf:

• 1

#86 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 11 Октябрь 2016 - 01:20

Мені здається, занадто важка програма для нинішніх школярів, вони ж тупіють з інтернетом і всим готовеньким, що там можна знайти.

от вона саме важка тому, що інтернетом не вчать користуватись, а вчать тільки використовувати. 

молодша в 3 класі, старша в 7, не вважаю, що програма важка чи перенавантажена. Абсолютно не більше, ніж ми вчили. Діти зараз інші. От тому ще раз повторюсь, що не птрібно їм репетиторів. Для того, щоб отримувати нормальні оцінки, абсолютно достатньо того, що розповідають на уроках. для цього лише слухати уважно потрібно. От і нехай вчаться користуватись тим, що вони мають: вчитель  і підручник (щось із серії: який толк з двохколісного велосипеда, якщо і на трьохколісному іїздить не вміє). Сильно багато учнів до вчителів підходять, щоб щось пояснили додатково на перерві? Я особисто такого не пам"ятаю вже... Хоча переконана, що жоден вчитель не відмовить! як би там не було, кожен любить свій предмет, і це як бальзам на душу, що учень додатково цікавиться. 

Потрібно відучуватись від цієї моди. Репетитор виправданий для вступу у ВНЗ, поїздки за кордон, інші подібні речі. Але не для школи. І тільки тоді з часом якісь якісні зміни у вищій освіті почнуться. 

Это вкладывай кучу денег в школе, потом плати за институт - а работать куда??? 

ооо, це взагалі моя больна тема))) ІМХО рівно половину ВНЗ потрібно закрить, от половину, не менше. було натхнення після звільнення, то написала опус Про реформу вищої освіти України. ІМХО до 1 вересня.

а взагалі .. вивчення іноземної мови порівнюю з музикою або спортом. пояснення тут 

• 2

Вам теж вигідно НЕ знайти англійську мову? Напишіть про це тут 

Стартує початок осіннього навчального семестру!

#87 Isonce

Isonce

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 904 сообщений
  • Район:DNS
Отправлено 12 Октябрь 2016 - 23:12

Девчаточка, а что относительно самой темы "Цены на репетиторство в нашем городе"?

Что по чём? Кто в курсе дела?

• 0

#88 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2016 - 11:59

Девчаточка, а что относительно самой темы "Цены на репетиторство в нашем городе"?

Что по чём? Кто в курсе дела?

загально по місту не знаю, моя година коштує 80-100 грн

• 0

#89 Isonce

Isonce

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 904 сообщений
  • Район:DNS
Отправлено 13 Октябрь 2016 - 18:51

дуже дякую.

• 0

#90 Sashabc

Sashabc

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 365 сообщений
  • Район:Поселок

Отправлено 13 Октябрь 2016 - 21:44

а что Вы заканчивали и В какой школе ( ЯЗЫКОВОЙ )преподаёте сейчас? Спасибо.

• 0

189772-14.png

#91 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 14 Октябрь 2016 - 00:00

а что Вы заканчивали и В какой школе ( ЯЗЫКОВОЙ )преподаёте сейчас? Спасибо.

Київський національний лінгвістичний університет, факультет англійської мови.

Працювала в нашому БНАУ, кафедра романо-германської філології (раніше вона називалась практики та історії англійської мови, потім об"єднали.. ну то таке, внутрішні нюанси). Звільнилась 1 вересня цього року, тепер є час і приватні уроки давати :)

• 2

#92 viktoriaqwe

viktoriaqwe

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 082 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 04 Февраль 2018 - 17:49

Потрібен репетитор по математиці для дорослих.

• 0

#93 UALex

UALex

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 514 сообщений
  • Район:Пионерия

Отправлено 05 Февраль 2018 - 11:39

Потрібен репетитор по математиці для дорослих.

а какой именно математике? школьная программа - основы, средние классы, уровень 10-11, вуз?

• 0

#94 viktoriaqwe

viktoriaqwe

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 082 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 05 Февраль 2018 - 20:44

а какой именно математике? школьная программа - основы, средние классы, уровень 10-11, вуз?

матриця, потрібно  нагадати лінійні рівняння і 8 - 11 клас.

• 0

#95 UALex

UALex

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 514 сообщений
  • Район:Пионерия

Отправлено 05 Февраль 2018 - 22:13

матриця, потрібно  нагадати лінійні рівняння і 8 - 11 клас.

ясно, у меня чуть попроще репетитор, 5-9 классы

• 0

#96 welcome_to_the_land_of_bc

welcome_to_the_land_of_bc

Участник

• Пользователь-
  • PipPip
  • 274 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2018 - 12:18

Індивідуальні заняття з української мови та літ. 100 грн./60 хвилин.

• 0

:af:

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных