Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 22 Голосов

Бездомные собаки.Собаки без хозяев.Травить что ли?

Сообщений в теме: 4386

#4381 PVm

PVm

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 227 сообщений

Отправлено 17 Январь 2020 - 10:38

При выборе шокеров, на что стоит смотреть?

Як не дивно, але для собак - на звукові властивості. Він просто повинен створювати "страшні звуки", гармоніками в районі 25КГц, які ми, люди, всеодно не чуємо. Тому немає сенсу заморочуватися. Беріть той який має, суб'єктивно, вищу тональність.

И вопрос еще по поводу отпугивателей для собак, они эффективны вообще?

В більшості випадків - так. Ефект залежить від настрою пса: коли собака не лізе у фронт, не хапає за руки, а намагається зайти і вхопити ззаду за ногу - ефективний.

• 0

"Войну невозможно выиграть победами!" © Нелохкакой-то.

Загрузка...

#4382 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 088 сообщений
Отправлено 17 Январь 2020 - 13:19

Спасибо всем за ответы :foto: . Та сучка с другими собаками до сих пор бегает там в окрестностях с другими собаками, может у них "собачья свадьба", я не знаю )) 

На работе, так же посоветовали в таких случаях шокеры, что они эффективны, уже было на практике, по этому сегодня прикуплю пару шокеров для отпугивания. При выборе шокеров, на что стоит смотреть? Или можно купить обычный, с одной стороны шокер, с другой фонарик?

И вопрос еще по поводу отпугивателей для собак, они эффективны вообще? Даже на той самой розетке их валом, но на практике, я ни когда не слышал, что бы их кто то применял. ТЫЦ

Як варіант:
1) Газовий Балончик 

​Самое простое и вместе с тем весьма эффективное – газовый баллончик, снаряженный веществами OC или МПК. Вещества CS и СN совершенно не действуют на собак да и вообще слабоваты, поэтому их не стоит использовать. Газовый баллончик, снаряженный смесью веществ CS и МПК – эффективное средство для защиты от собак

1) Сигнал охотника

Карманная ракетница типа «Сигнала охотника» показала себя как очень неплохое средство для отпугивания стай бродячих собак; пущенная в их сборище ракета производит мощный психологический эффект. В случае серьезной угрозы сигнальной ракетой можно будет и поджарить наиболее агрессивного представителя стаи.

• 0

Росія- заборонена здоровим глуздом терористична організація.

#4383 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 926 сообщений

Отправлено 17 Январь 2020 - 15:18

В більшості випадків - так. Ефект залежить від настрою пса: коли собака не лізе у фронт, не хапає за руки, а намагається зайти і вхопити ззаду за ногу - ефективний.

У мене звуковий. На простих дворових неагресивних, діє-вони відбігають. На агресивних,дякувати богу не довелося перевіряти. А от якось на східцях відділення нової пошти сиділо чотири домашніх,ну хазяї прийшли за посилками,а де ж залишити собаку, звісно під дверима. То на мій звуковий відлякувач вони й не ворухнулися з місця, але голови повернули. Тобто вони розуміли звідки звук, чули його, але він їх не відлякував.
Тож можу зробити висновок, що пройти повз неагресивну зграю він допоможе, а от у разі зустрічі з агресією навряд.

А про шокер думка була, але носити його в кишені... хз... може краще балончик перцевий?

я ни когда не слышал, что бы их кто то применял. ТЫЦ

У мене жовтий
  • 0

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#4384 PVm

PVm

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 227 сообщений

Отправлено 17 Январь 2020 - 17:55

У мене звуковий. На простих дворових неагресивних, діє-вони відбігають. На агресивних,дякувати богу не довелося перевіряти. А от якось на східцях відділення нової пошти сиділо чотири домашніх,ну хазяї прийшли за посилками,а де ж залишити собаку, звісно під дверима. То на мій звуковий відлякувач вони й не ворухнулися з місця, але голови повернули. Тобто вони розуміли звідки звук, чули його, але він їх не відлякував.
Тож можу зробити висновок, що пройти повз неагресивну зграю він допоможе, а от у разі зустрічі з агресією навряд.

У кожного вдома безліч девайсів які живляться від імпульсних БЖ, від зарядок для мобільних телефонів, ноутбуків до БЖ у телевізорах та ПК. Це людське вухо нормальної людини їх не чує, а для собак вони видають пронизливий високий звук. Мабудь домашні пси звикають. Та й на породи собак, виведених селективно, накладуються свої генетичні фічі, в тому числі й на приорітети у інстинктах самозбереження. Дворовий пес спочатку тікає, а потім думає, тобто вижили лише ті дворняги які спочатку тікали, а вже потім думали. З штучними породами рандомний відбір не діє, там працює розрахунок селекціонера.

Сообщение отредактировал PVm: 17 Январь 2020 - 18:15

• 1

"Войну невозможно выиграть победами!" © Нелохкакой-то.

#4385 TooZeMoon

TooZeMoon

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 144 сообщений
  • Район:Штабна

Отправлено 29 Январь 2020 - 18:35

*
Популярное сообщение!

Не знаю як що до бездомних собак, але й домашні собаки з їх господарями дістали вкрай. Чи то просто що снігу нема, чи то просто що до біса собачників розвелось, чи вони їх просто годують як свиней, але в дебальцево легше ходити чим зараз в дворі, купа на купі, все заміновано, переміновано вздовж і в поперек, не то що дитину страшно випустити, самому перейти нереально щоб не збагатитись. Чи вам впадло прибрати за своїми сирунами, хай гадять вам в квартирі, чому радієте ви, а топтати повинні всі інші? Яб не собак стріляв, яб таких хазяїв стерелізувавби, вийде в трусах чи халатику, одною рукою чи ногою тримає двері під*їзду, другою за повідок свою дистрофічну собачку, яка гадить як слон в радіусі 1-2 м, довжини повідка, це так типу погуляли.

• 7

#4386 Axel777

Axel777

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 287 сообщений
  • Район:Таращанский

Отправлено 29 Январь 2020 - 20:03

Изониазид с ливерной колбасой в помощь

Пока лучшее и доступное средство решающие много проблем.
  • 1

Life's a Bitch & Then You Die...Any Questions?

#4387 TooZeMoon

TooZeMoon

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 144 сообщений
  • Район:Штабна

Отправлено 29 Январь 2020 - 21:37

Пока лучшее и доступное средство решающие много проблем.

Тут треба подумати, кому ту ковбасу  скормити. Собаки не винні що вони по нужді ходять, ми теж не святі, так задумала природа. Собака- не дурна тварина, можуть деякі ходити в одне місце, загортати за собою. Але коли воно терпить до останнього, і хазяїн просто бачить, що  обстановка накаляється до такого,  що або очі в пса зараз  пострибають по кафелю, або гімно з другого боку на декоративну штукатурку полетить, тоді лише виводять на двір. Я про те, що ну прибираєте ви за ними вквартирі,  ну мале цуценя., пока привикне, виж якось пересилюєте себе, чому ви вважаєте що вулиця, це те місце де можна й не прибирати? Не прибирайте й в себе в квартирі, що трохи носа круте? Перед гостями за кучки не по фен-шую ніяково? Візьміть з собою серветку, рукавицю, пересильте й приберіть. Ви їх любите й не можете прибрати, а ког7ось це так бісить, що можить й підгодувати чимось смертельно смачненьким.

Сообщение отредактировал TooZeMoon: 29 Январь 2020 - 21:40

• 3

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных