Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

В курсе

Сообщений в теме: 3722

#3721 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 952 сообщений
Отправлено 15 Март 2019 - 22:38

Снаряжение 28-летнего автралийского убийцы Брентона Тарранта: https://ibigdan.live...m/23432627.html

Я ні на що не натякаю, але фраза "На рожках для автомата Брентон написал даты “ключевых моментов для становления европейской цивилизации”. Среди них — битва при Каргуле, русско-турецкая война, 1770". і намальований символ "коловрат" видуманий російськими неоязичниками довбойобами в 20 ст., які побачили його на картині польського художника, наводять на думку чим і ким вдохновлявся новзеландський брейвік. 

Сообщение отредактировал Adam Weishaupt: 15 Март 2019 - 22:41

• 1

Росія- заборонена здоровим глуздом терористична організація.

#3722 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 209 сообщений
Отправлено 16 Март 2019 - 00:17

Ну канєєєєшно, всі "візитки яроша" взяв з собою щоб одразу стало ясно звідки "ростуть ноги".
Ми, звісно, не будем розглядать версію, що в наш час є такі психо-гіпнотичні практики, які дозволяють спецслужбам повністю "стерти" особистість і "записать" нове "я", навіть декілька різних "я" в одне тіло, запрограмувавши на якісь дії в певний час, під певними прапорами.
Рііідко коли такі "акціі" проходять без супроводу спецслужб, прикладом цього є недавнішня в Криму, і багато інших.
Я ні на що не натякаю, просто занадто тупо виглядають офіційно-журналістські висновки з усіма вже складеними пазликами "для удобства" ідентифікації зла по "хештегах".
От брав і "надихався" війною хрєнзнаде 18 століття, і неонациськими (?) коловратами... і всі вже про це знають... всім все ясно... ну просто капітани очевидності, їйбо.

---
Чим, Адам Вейсхаупт, вдохновлявся коли обирав собі нік?
  • 0

#3723 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 000 сообщений
Отправлено 16 Март 2019 - 16:43

В Миколаєві на Чорноморському суднобудівному заводі спустили на воду танкер збудований на замовлення голландської компанії VEKA Shipbuilding WT B.V

..це перше новозбудоване судно на підприємстві після багаторічної відсутності замовлень.

53533237_2220322244655650_33632747550366

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных