Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * - - - 1 Голосов

ГБО

Сообщений в теме: 69

#61 Zilkanga

Zilkanga

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 9 сообщений
  • Район:Киев

Отправлено 25 Январь 2019 - 17:20

а как вы определили кстати, что вам поставили бушный редуктор? У нас в машине тоже сильно газом воняет, правда не там устанавливали.

• 0

Загрузка...

#62 Eгор

Eгор

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 28 Январь 2019 - 22:53

а как вы определили кстати, что вам поставили бушный редуктор? У нас в машине тоже сильно газом воняет, правда не там устанавливали.

На самом редукторе есть регулировочный винт. Когда на другой станции мастер полез его регулировать, он был сломан. Хотя знаю точно, после установки абсолютно никто туда не лез. 

• 0

Борітеся - Поборете

#63 Viktor_Ant

Viktor_Ant

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 9 сообщений
  • Район:Киев

Отправлено 14 Сентябрь 2019 - 20:51

Рекомендую свечи зажигания бриск оптом. Cамые оптимальные цены на ГБО и комплектующие к нему

• 0

#64 Гадюкин

Гадюкин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 372 сообщений
Отправлено 27 Октябрь 2019 - 13:35

Перейшов на газ Glusco - витрата приємно порадувала : на газі БРСМ -10.6 на газі Glusco -9.8

• 0

Слава УНА-УНСО !

#65 Гадюкин

Гадюкин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 372 сообщений
Отправлено 24 Апрель 2020 - 18:37

Ребята, не вздумайте пользоваться услугами "установщиков" за АТБ на посёлке. Впарили БУ-шный редуктор по цене нового, не поставили элементарный хомут, в салоне воняло газом, не увидели что сломан датчик температуры газа. Благо что есть другие, нормальные конторы. Но туда больше ни ногой. 

Моя оцінка діаметрально протилежна - нормальні там майстри,все роблять прекрасно,не раз користувався я і багато моїх друзів - жодних проблем.

• 0

Слава УНА-УНСО !

#66 Гадюкин

Гадюкин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 372 сообщений
Отправлено 25 Апрель 2020 - 07:43

Газ на заправках уже по 7.80 ,такої приємної ціни давно не було.

Сообщение отредактировал Гадюкин: 25 Апрель 2020 - 07:45

• 0

Слава УНА-УНСО !

#67 Eгор

Eгор

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 266 сообщений

Отправлено 25 Апрель 2020 - 16:10

Моя оцінка діаметрально протилежна - нормальні там майстри,все роблять прекрасно,не раз користувався я і багато моїх друзів - жодних проблем.

Я якось не зрозуміло описав ситуацію? Ця гівно - контора вирішила працювати за принципом "без лоха і жизнь плоха", впарили БУшний редуктор за ціною нового. При діагностуванні не побачили що зламаний датчик температури газу і не поставили хомут, чим спричинили витік газу з системи, що в свою чергу підвергло моє життя великому ризику. Якщо ви балдєєте від такого відношення, то будь-ласка користуйтесь послугами цієї контори на здоров'я. 

• 0

Борітеся - Поборете

#68 Я:)

Я:)

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 162 сообщений
Отправлено 11 Май 2020 - 21:27

Ставив у них ГБО. Спочатку було все добре, доки установка була нова. Далі машина коли даєш газу, почала дьоргатись. Кожне ТО їм озвучував цю проблему. Радили, то свічки замінити, то провода, то катушку. В результаті купив усе, а проблема як була, так і лишилась. Порадили поставити ремкомплект форсунок. Погодився, зробили, результату 0. Діагностику робили також не раз, по бензину ніяких питань не виникало. Тому не можу сказати критично негативно, так як після їхньої установки проїхав на ГБО 120т.км. і авто було продано в справному стані та ніяких поломок більше не виникало. Але і залишився негативний досвід. Для установки напевно можу їх рекомедувати, а от щодо обслуговування, краще пошукати інших спеціалістів.
  • 0

#69 Гадюкин

Гадюкин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 372 сообщений
Отправлено 17 Май 2020 - 13:33

Ставив у них ГБО. Спочатку було все добре, доки установка була нова. Далі машина коли даєш газу, почала дьоргатись. Кожне ТО їм озвучував цю проблему. Радили, то свічки замінити, то провода, то катушку. В результаті купив усе, а проблема як була, так і лишилась. Порадили поставити ремкомплект форсунок. Погодився, зробили, результату 0. Діагностику робили також не раз, по бензину ніяких питань не виникало. Тому не можу сказати критично негативно, так як після їхньої установки проїхав на ГБО 120т.км. і авто було продано в справному стані та ніяких поломок більше не виникало. Але і залишився негативний досвід. Для установки напевно можу їх рекомедувати, а от щодо обслуговування, краще пошукати інших спеціалістів.

У мене установка італійська оригінальна BRC ,тому питання часто до самих газових установок ,а не до майстрів які їх ставлять.

Сообщение отредактировал Гадюкин: 17 Май 2020 - 13:34

• 0

Слава УНА-УНСО !

#70 Гадюкин

Гадюкин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 372 сообщений
Отправлено 27 Июнь 2020 - 07:46

Заправляюсь газом зараз на Marshal на масиві Піщаний - суперовий газ 10.80 грв

• 0