Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Технічна сторона

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 417

#41 sokar

sokar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 85 сообщений
Отправлено 19 Ноябрь 2011 - 13:07

А яку функцію воно виконує, для чого потрібно? Про таке ніде не читав і не чув, цікаво.
ПС Дуже дякую

це якраз для змащування ніг
періодично знизу потрібно доливати, це те масло, яке зверху виходить через пильники
почитати можна в будь-якому мануалі по обслуговуванню вилок(Manitou, RockShox, Suntour)

на зиму потрібно лити масло вязкістю 2.5, 5W
але еластомірні вилки все одно на холоді дубіють, тому особливого ефекту не буде
  • 0

#42 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений
  • Район:Вокзальная

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 13:57

Там все просто, коли відображається час у путі зажимаєш кнопку з тильної сторони на 3-5 сек. і встановлюєш нові рекорди :rolleyes:

Еще такой вопрос. Где можно узнать на какие тормозные диски расчитана вилка? Что то мне кажется что та та что сейчас стоит у меня RST CAPPA с огромным трудом справляется с усилием при торможении на дисках диаметром 180мм и визуально такое чувство что колесо немного ушло назад. Хотя может это просто кажется. Еще почему то диски разного диаметра. Сзади 160мм спереди 180мм.
  • 0
Каждый велосипедист вам скажет, что шея,это вынос мозга.

#43 GIMLI

GIMLI

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 156 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 14:35

Ротори різного діаметру це нормально. Ідея в тому, що основне навантаження має бути на передні гальма. В мене точно такий вел як і в тебе. Після покатух по місту, парку і вчорашній Шкарівці з її гірками(притормажував активно бо ще не вкатався після довгого "перериву") все нормально з вилкою і колесом. Після покупне ТО робив велу? Бо зібраний він трохи халатно. В мене люфтило рульове, задня вісь, налаштував обидві перекидки (Кендр допоміг за що йому +1).
  • 0

#44 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 15:04

Ротори різного діаметру це нормально. Ідея в тому, що основне навантаження має бути на передні гальма. В мене точно такий вел як і в тебе. Після покатух по місту, парку і вчорашній Шкарівці з її гірками(притормажував активно бо ще не вкатався після довгого "перериву") все нормально з вилкою і колесом. Після покупне ТО робив велу? Бо зібраний він трохи халатно. В мене люфтило рульове, задня вісь, налаштував обидві перекидки (Кендр допоміг за що йому +1).

У меня кстати люфт в руле тоже был. Причем не дожимался штоковым болтом,дополнительная шайба только помогла. И передняя втулка без смазки. Как разобрали а подшипник как отполерован. Я бы передний диск как то выровнял бы но все у кого интересовался говорят что его можно выровнять только на продолжительных спусках. Так чтоб не подтирала не получается.
  • 0

#45 GIMLI

GIMLI

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 156 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 15:39

Диск тобто ротор? Я сказав мені один товариш, що його можна "розводним" ключем вирівняти))))
А де вел брав?
  • 0

#46 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 16:08

Диск тобто ротор? Я сказав мені один товариш, що його можна "розводним" ключем вирівняти))))
А де вел брав?

Да ротор. Я его о бордюр немного деформировал. Не критично но подтирание раздражает конечно. Покупал вел напротив Ц. рынка рядом с "Будсервисом" магазинчик. Ростовка не совсем моя но терпимо. 21" при росте 1,95 покупка была спонтанной. Вечером захотел вытряхнул все карманы и утром на все что собрал купил. Благо знакомый есть который немного понимает что и как.
  • 0

#47 GIMLI

GIMLI

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 156 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 17:09

Да ротор. Я его о бордюр немного деформировал. Не критично но подтирание раздражает конечно. Покупал вел напротив Ц. рынка рядом с "Будсервисом" магазинчик. Ростовка не совсем моя но терпимо. 21" при росте 1,95 покупка была спонтанной. Вечером захотел вытряхнул все карманы и утром на все что собрал купил. Благо знакомый есть который немного понимает что и как.

Хм. брав там само і також спонтанно) а ротор спробуй таки ключем порівняти, він ніби доволі м"який.
  • 0

#48 Kender

Kender

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 525 сообщений
  • Район:Заріччя

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 17:41

Я бы передний диск как то выровнял бы но все у кого интересовался говорят что его можно выровнять только на продолжительных спусках. Так чтоб не подтирала не получается.

Ротор можу допомогти трохи відрехтувати, або можеш і сам розводним ключем дуже злегка та оберезно, так як легко можна перестаратись.
  • 0
bc-bike.com.ua - Білоцерківський Велопортал

#49 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 646 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 19:31

легко можна перестаратись.

І дуже легко викривити його ще більше - з мого гіркого досвіду колишнього вела.
  • 0

#50 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 19:39

Ротор можу допомогти трохи відрехтувати, або можеш і сам розводним ключем дуже злегка та оберезно, так як легко можна перестаратись.

Ротор лучше снять или можно на колесе?

Метал там не каленый?
  • 0

#51 sokar

sokar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 85 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 19:39

Ротори досить легко вирівняти навіть руками,
крім тих, що на алюмінієвому павуку
  • 0

#52 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 19:41

Ротори досить легко вирівняти навіть руками,
крім тих, що на алюмінієвому павуку

Как отличить эти роторы?
  • 0

#53 sokar

sokar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 85 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 19:54

Как отличить эти роторы?

досить легко:
з павуком - http://www.chainreac...x?ModelID=16457
без павука - http://www.chainreac...x?ModelID=16448

Где можно узнать на какие тормозные диски расчитана вилка? Что то мне кажется что та та что сейчас стоит у меня RST CAPPA с огромным трудом справляется с усилием при торможении на дисках диаметром 180мм и визуально такое чувство что колесо немного ушло назад. Хотя может это просто кажется. Еще почему то диски разного диаметра. Сзади 160мм спереди 180мм.

для цієї вилки макс. розмір ротора 160мм
180-ий запросто може її зкрутити
  • 0

#54 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 21 Ноябрь 2011 - 20:00

досить легко:
з павуком - http://www.chainreac...x?ModelID=16457
без павука - http://www.chainreac...x?ModelID=16448
для цієї вилки макс. розмір ротора 160мм
180-ий запросто може її зкрутити

Вот и мне так кажется. Уж больно вилка напрягаеться при сильном торможении. В последнее время стараюсь меньше ее загружать но не всегда получается. Нужно чтото получше поискать. Но не очень дорогое.
  • 0

#55 Kender

Kender

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 525 сообщений
  • Район:Заріччя

Отправлено 22 Ноябрь 2011 - 00:27

Вот и мне так кажется. Уж больно вилка напрягаеться при сильном торможении. В последнее время стараюсь меньше ее загружать но не всегда получается. Нужно чтото получше поискать. Но не очень дорогое.

візьми собі наприклад пружинно-масляної і буде достатньо, пружинні вилки розраховані на прогулянкові покатушки без напруження та екстриму.

Подивись щось на велокиїві в розділі барахолка\проадам комоненти - там досить часто з'являються досить "смачні" проозиції. наприклад ось http://www.velokiev....?f=100&t=105191

Але дивись щоб довжина штоку була під твою раму та зріст. а далі вже дивись та домовляйся.

Доречі у користувача se4er краще нічого не купувати - людина торгує різним фуфлом! :rolleyes:
  • 0
bc-bike.com.ua - Білоцерківський Велопортал

#56 sokar

sokar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 85 сообщений
Отправлено 22 Ноябрь 2011 - 00:58

візьми собі наприклад пружинно-масляної і буде достатньо, пружинні вилки розраховані на прогулянкові покатушки без напруження та екстриму.

не сказав би, що пружинно-масляні не годяться для екстриму
в них один мінус: жорсткість пружини не можна регулювати
великий плюс: мінусові температури не впливають на її роботу(якщо замінити масло)

якщо вже міняти вилку, то мінімум на RS Tora
хоча, на мою думку, мінімум, що потрібно ставити при заміні, це Recon, можна й пружинний

Нужно чтото получше поискать. Но не очень дорогое.

Простіше поставити ротор 160мм, а на зад 140
все одно для 180мм ротора потрібна вилка з 32мм ногами(знову та сама Tora)
  • 0

#57 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 23 Ноябрь 2011 - 09:52

не сказав би, що пружинно-масляні не годяться для екстриму
в них один мінус: жорсткість пружини не можна регулювати
великий плюс: мінусові температури не впливають на її роботу(якщо замінити масло)

якщо вже міняти вилку, то мінімум на RS Tora
хоча, на мою думку, мінімум, що потрібно ставити при заміні, це Recon, можна й пружинний
Простіше поставити ротор 160мм, а на зад 140
все одно для 180мм ротора потрібна вилка з 32мм ногами(знову та сама Tora)

Хотя нужно свой ротор измерить может я ошибаюсь в диаметре на глаз вроде 180мм на самом роторе его размер отсутствует только имя производителя.
  • 0

#58 Google Bot

Google Bot

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 167 сообщений
  • Район:зоопарк напротив зоопарка

Отправлено 23 Ноябрь 2011 - 23:12

Так там магніти не якісь особливі.
можна будь який причепити, головне кріплення.
Грубо кажучи магніт можна хоч скотчом приклеїти :nea:
Або включайте фантазію або шукайте в магазинах, десь в інеті бачив продаються окремо.

є готова чудова ідея: листовий магніт (наприклад, буковки від йогурту на холодильник) зажимаєься плоскогубцями в тонкий листовий метал на шпицю, перевірено :rolleyes:

і ще, зауваження по темі, можливо стартовий топік під спойлер загнать? незручно перелистувать, а прочитав уже не раз. кому цікаво, всерівно відкриє спойлер і почитає.имхо, дякую
  • 0
---------------------
Изображение

#59 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений

Отправлено 24 Ноябрь 2011 - 10:26

є готова чудова ідея: листовий магніт (наприклад, буковки від йогурту на холодильник) зажимаєься плоскогубцями в тонкий листовий метал на шпицю, перевірено :rolleyes:
і ще, зауваження по темі, можливо стартовий топік під спойлер загнать? незручно перелистувать, а прочитав уже не раз. кому цікаво, всерівно відкриє спойлер і почитає.имхо, дякую

Я родной не потерял. Есть обе половинки. Теперь буду думать чем его склеить и еще всю эту конструкцию залить чтоб получилось единое целое. А магнит пострадал от моей дурной головы. Сбрасывал данные велокомпютера данные одометра выставил как на одометр так и то же по глупости поставил в колонку куда должны забиваться диаметр колеса. Получилось так что еду быстро а по велокомпьютеру скорость 7-9км/ч. Вот и решил что магнит с датчиком не всегда стыкуются хотя причина была в другом. Как говориться семь раз отмерь один раз отрежь.
  • 0

#60 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 646 сообщений
Отправлено 25 Ноябрь 2011 - 00:18

Отвечаю для CrazyBob : обзавёлся Schwalbe Nobby Nic 2.1". Сразу почувствовал что такое Сцепление.
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных