Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Неадеквати педальні

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 72

#61 Al_Ex_Andr

Al_Ex_Andr

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 338 сообщений
  • Район:Зеленый Яр

Отправлено 26 Март 2012 - 20:35

у меня тож есть друг на Ашенбайке ездит :-D ! так я пару раз когдасним ехал чутьби не убился! у него роскрутилась рулевая и притом же не работают тормоза! так он летел с горки и я перед нимтак я однего крутил педали как мог,но успел! а он влетел в кусти :-D :yehoo:

Ничего не понял. Ясно одно - один крутил педали как мог, а другой в кусты.
  • 1
Сок пшеничный. Без мякоти. Три по сто и ты - Кусто! (vodka - connection people)
Будьте реалистами - требуйте невозможного (Эрнесто Че Гевара)

#62 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 442 сообщений
Отправлено 26 Март 2012 - 21:42

у меня тож есть друг на Ашенбайке ездит :-D ! так я пару раз когдасним ехал чутьби не убился! у него роскрутилась рулевая и притом же не работают тормоза! так он летел с горки и я перед нимтак я однего крутил педали как мог,но успел! а он влетел в кусти :-D :yehoo:

Да вы, батенька, Лингвист. :-D Да-а это вам не это, не что либо как, а как либо что, это же очень и очень, это понимать надо, всю глубину наших глубин...
А серьёзно, это интернетовский слэнг такой типа "падонкафф"? Вроде прикольно, но быстро приедается На форуме , вроде есть правило писать согласно правилам языка.
  • 1

#63 Ruskat

Ruskat

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 762 сообщений
  • Район:Бульвар 1-го травня

Отправлено 26 Март 2012 - 22:10

Demas, насиченість емоцій, що не супроводжується дотриманням правил правопису і розділових знаків. А головне- :

так он летел с горки и я перед нимтак я однего крутил педали как мог,но успел!

Одне речення і друге в купі. От і розумійте.....
Товариш ЕдикШевчук, може спробуєте подальші пости писати з розділовими знаками? Так Вас краще розумітимуть читачі.

Сообщение отредактировал Ruskat: 26 Март 2012 - 22:11

• 1

#64 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 981 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 25 Апрель 2013 - 23:00

З початком сезону з бетонних нір повилазили і сабжеві лосепедисти. Будьте обережні та уважні! Не забувайте одягати шолом!

1349288281-german-ad.jpg

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#65 Hennessi

Hennessi

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 21 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 27 Апрель 2013 - 15:32

Всі ми інколи любимо бешкетувати на своєму сталевому коню!Звійсно не всі ідеальні і дотримуються правил,слідкують за оточенням та літають немов літаки.В нашому місті багато хто порушує правила та поводить себе неадекватно,сам багато разів бачив,і грішив також.Особливо коли тільки ровер придбав,то не раз перепадало мені,проте з часом все виправляється,з досвідом помилки не повторюєш і думаєш не тільки про себе.Коли багато людей на тротуарах або алейці,зазвичай прошу щоб пропустили,інколи такі унікуми попадаються що немов стіна,ще й сперечаються.Чого коштує подивитися як переїжджають пішохідні переходи на великах,катаються без шолома.

• 0

#66 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 442 сообщений
Отправлено 04 Август 2013 - 12:17

Часто бачу людей, які темними прохолодними вечорами катаються без світла. Це для вас.

Знайдіть на цьому відео велосипедистку, і як її збила машина без жодних перевищень швидкості і порушень.

А потім можна прочитати http://tourist.khark...ipedistov--4968

Не економте на фарах і світловідбивачах і дотримуйтесь ПДД.

• 0

#67 Просто Серёга

Просто Серёга

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 702 сообщений
  • Район:Где то там

Отправлено 06 Октябрь 2013 - 15:14

Ну вот это на велике точно отмороженый на всю голову, не дай бог горя и себе и людям.

Ещё и на встречу. :be: Реально, как будто выехал ниоткуда. У какого водителя была бы реакция если бы он ехал на пол метра ближе к проезжей части?

Сообщение отредактировал Просто Серёга: 06 Октябрь 2013 - 15:16

• 0

#68 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 442 сообщений
Отправлено 27 Ноябрь 2013 - 21:07

Фізкульт-привіт хлопцю-велосипедисту, який сьогодні о 18:30 ефектно обігнав усіх на лежачих поліцейських біля Космосу на Левані, а потім став велодятлом і завдяки цьому до "9-тки" вже, небезпечно маневруючи перед машинами, перемістився на середину дороги і на перехресті поїхав наліво до Фуршету.

Шкода, що водій, який вийшов з машини, не наздогнав, а то може навчив би трохи ПДР.

• 0

#69 ECHO

ECHO

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 460 сообщений
  • Район:Вокзальная

Отправлено 27 Ноябрь 2013 - 23:00

Фізкульт-привіт хлопцю-велосипедисту, який сьогодні о 18:30 ефектно обігнав усіх на лежачих поліцейських біля Космосу на Левані, а потім став велодятлом і завдяки цьому до "9-тки" вже, небезпечно маневруючи перед машинами, перемістився на середину дороги і на перехресті поїхав наліво до Фуршету.
Шкода, що водій, який вийшов з машини, не наздогнав, а то може навчив би трохи ПДР.

Наверное очень хочет стать телезвездой на канале ЧП Инфо. Правда один раз.
Из за таких вот камикадзе и не любят водители велосипедиста. Согнули бы раму на спине,желание на будущее в таких маневрах отпало бы.
  • 0
Каждый велосипедист вам скажет, что шея,это вынос мозга.

#70 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 981 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2017 - 21:33

Хочу скористатися сучасними засобами комунікації, щоб передати привіт колезі Йолопу (щоправда, я не знаю, це прізвище чи ім'я). Сьогодні близько 14:00 він на своєму "ашані" успішно перетнув дорогу по пішохідному переходу біля Картопляної Хати. Зробив він це героїчно, відразу після того, як пройшли пішоходи, і автівки почали вже рухатися - просто феєрично пролетів мені перед носом (їхав в лівому ряду). Так от, єдине, що мені вдалося вияснити, що Йолоп його ім'я (чи прізвище?), бо він таки на нього оглянувся, і навіть, судячи по непересічному виразу обличчя, намагався, ймовірно, здогадатися, звідки я його знаю. 
Коротше кажучи, його щастя, хоча й не виключаю, що пиріжки з квасолею цілком могли б стати кращим варіантом для суспільства. Щоправда, я точно не готовий взяти на себе тягар стати санітаром вулиць, тому справні гальма на своєму авто і нормальну реакцію вважаю щастям для себе.

• 3

#71 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 981 сообщений

Отправлено 24 Июнь 2017 - 22:12

І відео на тему. Повчальне, але місцями присутня ненормативна лексика, тому 16+

• 0

#72 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 442 сообщений
Отправлено 25 Июнь 2017 - 08:28

... на "ашані" успішно перетнув дорогу по пішохідному переходу біля Картопляної Хати...

Часом не сріблястий двопідвіс?

• 0

#73 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 11 981 сообщений

Отправлено 25 Июнь 2017 - 13:07

Та, кажись, червоний хардтейл. А може й сріблястий. З наступної зряплати відеореєстратор купуватиму.

Сообщение отредактировал kissel: 25 Июнь 2017 - 13:08

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных