Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 2 Голосов

Школы Белая Церковь

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 973

Опрос: Какая школа БЦ дает лучшие знания? (263 пользователей проголосовало)

Голосовать Гости не могут голосовать

#121 Nick Name

Nick Name

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 20 Декабрь 2013 - 00:48

сжечь на хер фортецю, пусть ребенком занимаються))

• 0

Загрузка...

#122 lileya

lileya

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 758 сообщений
Отправлено 20 Декабрь 2013 - 01:00

Да я как то слышала как эта владелица Фортеци с персоналом разговаривает...Причем при посторонних)) Не удивлена..

• 3
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти !

#123 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 951 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 20 Декабрь 2013 - 15:10

Видимо не зря в Фортеце постоянно окна побытые, то одно то другое, любят ее люди. Жуть, у директора школы лицо "ці руки нічого не брали".

Что же они сынка мажорного в обычную школу, отправили бы в частную там детки таких же родителей быстро бы обьяснили что по чем

Сообщение отредактировал ViFi: 20 Декабрь 2013 - 15:12

• 1

#124 Nick Name

Nick Name

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2013 - 23:28

Видимо не зря в Фортеце постоянно окна побытые, то одно то другое, любят ее люди. Жуть, у директора школы лицо "ці руки нічого не брали".

Что же они сынка мажорного в обычную школу, отправили бы в частную там детки таких же родителей быстро бы обьяснили что по чем

Я тоже удивилась, почему в 6 школе, только где у нас частные?

• 0

#125 ViFi

ViFi

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 951 сообщений
Отправлено 20 Декабрь 2013 - 23:30

мою одноклассницу когда-то родители перевели когда разбогатели, это был 2003 примерно, где именно не знаю, неужели закрылась и новых нет, если и тогда спрос был..странно

• 0

#126 Nick Name

Nick Name

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 181 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2013 - 23:36

мою одноклассницу когда-то родители перевели когда разбогатели, это был 2003 примерно, где именно не знаю, неужели закрылась и новых нет, если и тогда спрос был..странно

В 2003 "Свичадо" было , а потом закрыли его сейчас вроде бы нет. Да собраться всем классом и научить, как говорилось в "Москва слезам не верит", "на силу всегда есть другая сила". Такие мажорики в основном трусливые

• 0

#127 lileya

lileya

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 758 сообщений
Отправлено 20 Декабрь 2013 - 23:44

Ну живут может рядом. 

• 0
Нас невозможно сбить с пути, нам пофигу куда идти !

#128 Эми

Эми

Каспер Красава!

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 377 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2013 - 23:47

Так вот же тема об этом

http://bc-city.com/t...stognia-nadzvi/

• 0

4Lnsq8y.jpg

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас. А те, кто лучше нас - им просто не до нас ©

#129 Kukuruza

Kukuruza

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 3 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2014 - 14:08

Такі негативні відгуки про школу №6, я аж здивувалася і зраділа: пощастило мені оминути недолугих учителів. Я закінчила її з чудовими знаннями, тести здала гарно, навіть до репетиторів не ходила. Грошей багато на ремонти не здавали, хабарів не давали. Мене вели дуже сильні викладачі, про яких лишилися якнайкращі спогади. Щоправда є вчителі, які "ні бе, ні ме" зв'язати не можуть і педагогіку явно прогулювали, або "із совка", але відкритих конфліктів ні з ким не було. Були й екскурсії, і відкриті уроки, і МАНи, і вистави ми ставили, і стінгазета, і КВН, і конференції всілякі наукові, все було. Є викладачі, які душу вкладують, чиї уроки совість не дозволить пропустити. Не найгірший варіант, як мені здається.

• 0

#130 лена111

лена111

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 48 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2014 - 18:59

Была в с.ш 12 учительница первых бабло любовь павловна ото была фашистка. Никому не пожелаю что бы ребенок у кого родители "простые" попал к ней в класс. 

• 0

#131 бумеранг

бумеранг

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 123 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 02 Апрель 2014 - 22:24

так что с 16 школой?? 4000 за год???

• 0

#132 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 041 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 02 Апрель 2014 - 22:35

так что с 16 школой?? 4000 за год???

а що з 16 школою? О_о

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#133 бумеранг

бумеранг

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 123 сообщений

Отправлено 02 Апрель 2014 - 22:44

Diana Andreeva

"Напишу о 16 школе, школа хорошая, новая светлая, знания как по мне приличные дают детям, ребенку нравится.  Но может это нам повезло с Родительским комитетом?   в этом году ребенок пошел в 6 класс в 16 школу,у детей класс  кабинет математики, собрали с родителей по 400грн, на ремонт класса( с этих денег пошло 1000грн, на ремонт школы, в актовый зал на шторы -1000грн., 1000грн- столовая что бы детям на стол ставили обеды, в классе оббили стены бамбуком(4000 пошло) ну остальные деньги куда пошли нам все рассказала мама то есть все хорошо, все записано. ;))) Хорошо новая школа,новый класс,мы новенькие для своих детей, что не сделаем??немного помочь надо!!! до нас в 5 классе еще родители на парты сдавали)), потом   в сентябре еще по 300грн, на мелочи сдали.  Но вот почти конец учебного года опять род.комитет требует сдать по 200грн на класс, (но в сентябре еще сдавать  будем) до нового учебного года стенды поделать в классе, и из них опять 1000грн на ремонт школы сдать, я задала вопрос почему сдаем на ремонт школы, почему мы должны стенды закупать, ответ: все сдают новая школа, НАДО.  Для себя решила-сдавать больше не буду -только на  класс- и то половину, Вопрос кто из 16 школы сдает на ремонт школы? и какие суммы вообще сдаете на класс?

простите за опечатку в нуле, но все равно цифры впечетляют

а что ремонтировать на сумму пусть (в среднем 30-40 классов?) 30000 грн в новой школе????

• 0

#134 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 041 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 02 Апрель 2014 - 23:44

Я поділяю Ваше обурення, бо теж вважаю, що здирництву слід покласти край. Або його легалізувати, щоб запобігти нецільовому використанню цих грошей.

Насправді 30тис.грн. навіть на дрібні поточні ремонтні роботи не вистачить на рік, для такої величезної будівлі. Яку, до речі, будували не німці, і навіть не турки :)

Сообщение отредактировал kissel: 02 Апрель 2014 - 23:45

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#135 Sonrisa

Sonrisa

Активист Года - 2014

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 435 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2014 - 08:52

підкажіть, в яких школах викладається іспанська мова?

• 0

Вам теж вигідно НЕ знайти англійську мову? Напишіть про це тут 

Стартує початок осіннього навчального семестру!

#136 Натали_я

Натали_я

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 668 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2014 - 11:24

підкажіть, в яких школах викладається іспанська мова?

Здається нема. Якщо раптом дізнаєтесь, то відпишіться, оскільки шукала репетитора, то є лише на Замкові горі, а заняття осінню коштувало 70грн. Навіть в Київі шкіл, де є іспанська мова лише декілька.
  • 0

#137 бумеранг

бумеранг

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 123 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2014 - 12:41

Я поділяю Ваше обурення, бо теж вважаю, що здирництву слід покласти край. Або його легалізувати, щоб запобігти нецільовому використанню цих грошей.

Насправді 30тис.грн. навіть на дрібні поточні ремонтні роботи не вистачить на рік, для такої величезної будівлі. Яку, до речі, будували не німці, і навіть не турки :)

крім батьківських коштів ще ж є наче що надходять з міста...  ні!! для нової школи суми вражаючи!!! :sorry: :sleepy: :sorry: :sleepy:

• 0

#138 Mut

Mut

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 7 сообщений

Отправлено 03 Апрель 2014 - 15:11

Ну по-перше такої школи не існує, зараз це перша гімназія.
Збирає по 30 грн в місяць, але окрім цих грошей ні на які ремонти і інше не збирають.
І ще, якщо навчаєтся дві(і більше) дитини в школі з однієї сімї то всерівно - 30 грн.
Набирають у школу тільки у 1 клас, та 5-11 класи.
На інші запитання не відповім, не маю компетентності.

Це міжнародний конкурс, називаєтся "Кенгуру".
http://www.kangaroo.com.ua/
Задачі не на формули, а на чисту логіку. Типу головоломок, ребусів. по-моєму в інеті є приклади задач, якщо не знаядете, можу кинуть скани.

Сама навчалася в гімназії №1, звичайно вже пройшло майже 10 років. Про гімназію можу сказати тільки позитивні відгуки. Самий великий "+" - англійську мову знаю ідеально, незважаючи на те, що вже 10 років пройшло! Є басейн - це ще один "+". 

Коли я вчилась, то збирали по 10 грн. в місяць і також потім не на що не просили  у батьків гроші! Набагато легше було батькам в цьому плані. Було зразу помітно, куди ці гроші йдуть - підручники були, в школі ремонт, харчування на висшому рівні ( завжди були соки, фрукти, печиво).

Але це було 10 років тому, зараз не знаю, що там!

• 0

#139 Katia

Katia

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений
  • Район:Гайок

Отправлено 06 Апрель 2014 - 13:53

Мой ребёнок учится в 8 школе,Гайок ,сейчас заканчивает 8 класс,детей в классе 13 человек. Деректор нас собрала и объявила,что 9 класса небудет,департамент запретил,так как очень мало детей. Посоветуйте к кому можно обратится с даной проблемой?
  • 0

#140 бумеранг

бумеранг

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 123 сообщений

Отправлено 06 Апрель 2014 - 18:51

Мой ребёнок учится в 8 школе,Гайок ,сейчас заканчивает 8 класс,детей в классе 13 человек. Деректор нас собрала и объявила,что 9 класса небудет,департамент запретил,так как очень мало детей. Посоветуйте к кому можно обратится с даной проблемой?

8 класи об єднують і 9 класів буде менша кількість, переводьте в ті, що є

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных