Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь


Фотография
* * * * * 2 Голосов

Очередной ляп Януковича


 • Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 768

#1 bcsun

bcsun

  Писатель

 • Пользователь+
 • PipPipPipPip
 • 728 сообщений
 • Район:ДНС
 • Пол:
 • Город:Белая Церковь

Отправлено 29 Январь 2010 - 16:36

Кандидат в президенты Украины, лидер Партии регинов Виктор Янукович в эфире телемоста «Симферополь-регионы» назвал писателя Антона Чехова украинским поэтом.

В частности, отвечая на вопрос жителей Ялты о том, что будет с домом-музеем Чехова, Янукович ответил, что прекрасно осведомлен о том, что в Ялте отмечают «150 лет творчества Чехова» и сделает все, чтобы сохранить память о «великом украинском поэте», отмечают «Украинские новости». Согласно информации источника, после того как политик первый раз произнес слово «украинский», со стороны все выглядело так, будто ему подали знак и он добавил: «украинский, русский, да и вообще поэт мирового значения». Янукович в ходе своей речи пообещал, что после своей победы подпишет указ о праздновании юбилея Чехова, «потому что Чехов , это великий и великолепный поэт».

Подробнее: http://news.mail.ru/...litics/3310308/
:rolleyes: :D :D :D
:D ;) :) :lol2:
 • 0

147604-4.png


Загрузка...

#2 Какнадиан CatFish

Какнадиан CatFish

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2 258 сообщений
 • Район:British Columbia
 • Пол:
 • Город:Abbotsford

Отправлено 29 Январь 2010 - 17:10

Может и было на форуме, может и не совсем в тему Вы уж простите, но электорат Яныка поражает :rolleyes:

Ютуб
 • 0
Да как же Вы уже задрали с такими вопросами ©
Изображение
Изображение

#3 kipel

kipel

  Писатель

 • Новичок
 • PipPipPipPip
 • 763 сообщений
 • Район:There...
 • Пол:
 • Город:Belaya TserkOFF

Отправлено 29 Январь 2010 - 17:18

Все за Якуновича :rolleyes: :D :D !!!!!!!
 • 0
Whatever doesn't kill you is gonna leave a scar (Marilyn Manson)
шо вы там как три....??? а шо вы там как два...???

Лупи руками-я прикрою,кэп...

#4 murza

murza

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 5 891 сообщений
 • Район:біла церква та харків
 • Пол:

Отправлено 29 Январь 2010 - 17:26

Хит-парад конфузов Виктора Януковича

Віктор Янукович є унікальним політиком України. Ніхто з діячів сучасності не дозволяв собі такої кількості публічних помилок, які, втім, жодним чином не позначилися на його рейтингах чи посадах.

Коли попередній американський президент припускався якоїсь обмовки або потрапляв у дурну ситуацію, це тут же називали спеціально вигаданим терміном - "бушизм". В Україні давно напрошується поява визначення "янукізм". Пригадавши тільки київський етап кар'єри Януковича, "Українська правда" склала свій рейтинг помилок фаворита виборів-2010.

1. У власноруч заповненій анкеті, яка подавалася до Центральної виборчої комісії в 2004 році, Віктор Янукович допустив 12 помилок. Найбільш яскравою було написання вченого звання кандидата в президенти - "проффесор".

Це слово назавжди закріпилося за Януковичем як прізвисько.

2. Але виявилося, що це не все. Янукович виявився неспроможним без помилок переписати зі шпаргалки побажання до книги почесних гостей Ради Європи у Страсбургу. В тексті, який зберігається у Франції, пам'ятником безграмотності Януковича фігуруватимуть дві помилки - в написанні слів "премьєр-міністр" та "Европа".
Изображение

3. Падіння Януковича після того, як в нього влучило яйце, також назавжди залишиться в історії України.
qFAt-43woGQ
Як і його попередній діагноз "коллаптоідний стан внаслідок поранення гострим предметом".

"Віктор Янукович лежить під крапельницею", - так Ганна Герман описувала стан госпіталізованого у відділення інтенсивної терапії. У підсумку "консиліум лікарів рекомендував Януковичу полікуватися ще дві доби".
uufbkC_3yM4

4. Класикою стала помилка Януковича при прочитанні тексту виступу в Одесі, де він поетесу Анну Ахматову назвав Анною Ахметовою.
3uYJ6C7t2lo
5. Не менш феєричною була помилка Януковича, коли український письменник Гулак-Артемовський був названий Гулаком-Артьомовським, співзвучно до шампанського заводу на рідному Донбасі.

6. Крім того, знову ж в Одесі Янукович назвав письменника Ісаака Бабеля Бебелем. Очевидно, сплутавши його з німецьким політиком-соціал-демократом Августом Бебелем.

7. Інший літературний конфуз стався з Януковичем у Львові, де він намагався процитувати ще одного класика. У підсумку і фразу не згадав, і прізвище забув.

"- Я впевнений... Я не пам'ятаю, хто це сказав - що "завжди перемагає краса". Хто сказав ці слова? - запитав Янукович, обвівши поглядом присутніх. Люди почали шепотітися, і нарешті хтось перервав паузу, підказавши з залу Януковичу, що, можливо, він має на увазі вислів Достоєвського "Краса врятує світ"? - Достоєвський? "Краса врятує світ", - виправився Янукович".

8. На відкритті стадіону "Донбас-Арена" Янукович цитував вірші поета Павла Безпощадного, попутно назвавши автора Павлом Безсмертним.

9. Одного разу Віктор Янукович намагався процитувати байку Крилова. Говорячи про політику Ющенка, він довго згадував її сюжет: "Люби друзи слушают... Как говорять, пословица есть такая... Как? О! А Мишка слушает, да ест". Насправді в оригіналі байки її героєм є не якийсь незрозумілий Мішка (чи то ім'я, чи то назва тварини), а кіт Васька.

10. Не менш вдало виходили в Януковича і географічні конфузи. Так, коментуючи ситуацію з визнанням незалежності Абхазії та Південної Осетії, він запропонував розглядати це питання в контексті... Чорногорії. Тільки після підказки свого прес-секретаря Янукович виправився і сказав, що мав на увазі Косово.

11. Будучи вдруге прем'єром, у 2007 році на засіданні міжурядової Комісії України і Словаччини Янукович переплутав Словаччину зі Словенією.

12. У ході виборчої кампанії-2010 Янукович відвідав Балаклею Харківської області. Однак у своєму виступі місце свого перебування він називав кримською Балаклавою. Дослівно Віктор Янукович висловився так: "Я думаю, що ви, багато представників сільських районів, які приїхали сюди в Балаклаву...". Учасники мітингу стали поправляти свого лідера, але Віктор Янукович так і не виправився.

13. Не менш хрестоматійним є конфуз, коли Янукович сплутав скандинавські столиці Стокгольм і Хельсінкі. Сталося це протягом його виступу перед українськими і європейськими експертами в ході Ялтинської конференції. Коли Януковича запитали про мотиви його бажання визнати незалежність Абхазії та Південної Осетії, він сказав що у підсумку визнання незалежності Косово "сьогодні Стокгольмська угода не працює".

Судячи з усього, в цей момент Янукович мав на увазі "Гельсінський заключний акт" 1975 року, яким було закладено принцип непорушності державних кордонів.

Щоправда, не зрозуміло, як Янукович міг бути "магістром міжнародного права" з таким рівнем знань основоположних документів у цій сфері.

14. Ще одна неприємна історія з Януковичем сталася в Одесі перед виборами 2007 року. Виступаючи в ефірі телекомпанії, він не зміг пригадати, з якого міста до них приїхав.

"- Я сьогодні побував у трьох містах. У Ізмаїлі, і Білгород-Дністровському і е-е-е.... (пауза) Третє місто... (ще одна пауза)... Я був у ньому перший раз... (пауза) Це... - Янукович не витримав і звернувся до ведучої: - Нагадайте мені?!...

- Давайте не будемо згадувати міста, а просто поговоримо про одеський регіон, - запропонувала журналістка, яка також не знала маршруту Януковича".

Містом, в якому Янукович агітував за себе голосувати, але назву якого він так і не зміг згадати, були Татарбунари.

15. Інший конфуз стався з Януковичем під час виборчого туру 2009 року, коли він перебував на Миколаївщині. Вітаючи присутніх у храмі зі святом Різдва пресвятої богородиці, Янукович побажав місцевим мешканцям щастя.

"- Низький уклін Херсонщині!" - оголосив Янукович.

- Миколаївщині, - виправили його прихожани.

- Миколаївщині! - виправився Янукович. - Дай Бог!"

16. Ще один випадок стався в ефірі Кіровоградської телекомпанії. Янукович був переконаний, що перебуває на Чернігівщині та відповідним чином звертався до місцевих мешканців.

17. Не завжди легко Віктору Януковичу даються прізвища західних політиків. Так, у 2007-му, перебуваючи в Берліні в статусі прем'єр-міністра, Янукович намагався цитувати німецького екс-президента Ріхарда фон Вайцзеккера, якого він назвав "фон Вайцербергом".

18. Бувало таке, що Янукович навіть плутав свою вірну радницю Ганну Герман і Інною Богословською, яка має по-батькові "Германівна".

Відповідаючи на питання про його стосунки з екс-членом фракції Партії регіонів Богословською, лідер регіоналів сказав: "Я не втратив людські стосунки з Інною Богословською. Я з повагою ставлюся до всіх кандидатів у президенти... У нас є короткий період ділових відносин з Герман". Після чого ведучому довелося поправляти Януковича: "З Богословською".

19. Траплялися в Януковича конфузи з датами. Так, в 2006 році на відкритті пам'ятника першому митрополиту Буковини Янукович переплутав момент закінчення великого посту.

Виступаючи на мітингу 13 березня, Янукович відзначив символічність події, оскільки вона відбувається у "святий день закінчення Великого посту". Янукович промахнувся на півтора місяці. У тому році піст закінчиться аж на Великдень 23 квітня.

20. Не завжди вдало Януковичу виходить процитувати народні пісні. Під час телеефіру наприкінці 2009 року кандидат дорікнув журналістам, що вони вигадують про нього історії. І тут його щось поплутало: "Я відповім дуже коротко. Я не знаю, як ця пісня називається, українською мовою співається "сам п'ю, сам гуляю, cам п'ю і сам лягаю", - сказав він.

Насправді в українській народній пісні "Гречка", яку Янукович намагався згадати, співається: "Сам п'ю, сам гуляю, cам стелюся, сам лягаю".

21. У 2007 році, будучи прем'єром, Янукович спробував процитувати фільм "Місце зустрічі змінити не можна", коментуючи вимоги опозиції про відставку міністра внутрішніх справ Цушка і генпрокурора Медведька. Але і крилатий вислів він переплутав, та й ім'я героя згадав тільки після підказки.

"- Я вспомил фильм "Место встречи изменить нельзя". Слышали, как там? Как его? Высоцкий...

Янукович запнувся, а його підправив прес-секретар:

- Жеглов! - прошепотів він.

- Да, Жеглов. "Баранку от бублика вам, а не Шарапова", - повідомив Янукович, але зрозумів, що сказав щось не те, і виправився:. - Дырку от бублика, а не Шарапова".
qn5ecisPuOE
22. Більш вдало у Януковича вийшло цитування Івана Франка. У 2009 році, перебуваючи в Івано-Франкцівську біля монументу Каменяреві, журналістка запитала в Януковича, які вірші спадають йому на думку в цей момент.

Довго збиравшись з думками, Янукович нарешті видав:

"- Я пам'ятаю один з рядків Франка. Це був гімн. (пауза) "Не пора, не пора". А слова там були такі - "Пора для Украйни жить".

На відео видно, як тяжко далася ця цитата кандидату. Хоча очевидно, що ця поетична мініатюра була заздалегідь узгоджена з Януковичем - і відповідь йому теж була підготовлена. Адже ставила це "актуальне" запитання київська журналістка "Інтерфакс-Україна", закріплена за пулом Януковича, яка також супроводжує його на телееефірах.

І якби Янукович реально знав цей вірш, то навряд чи став би його цитувати як свій улюблений. Бо він не дуже сподобався би його російським друзям

"Не пора, не пора, не пора
Москалеві й ляхові служить!
Довершилась України кривда стара,
Нам пора для України жить".
pdAbWxs2W7I
23. Ще один парадокс авторства Януковича було зафіксовано у вересні 2006, коли він як глава уряду перебував у Брюсселі. Виступаючи на прес-конференції з єврокомісаром Фереро-Вальднер, Янукович заплутано заявив: "Україна є неприхильним сторонніком інтеграції в ЄС". Перша частина цієї репліки прямо суперечить другій.

24. Інша плутанина сталася в Януковича під час дебатів з Ющенком перед третім туром виборів-2004. "Я хочу обратиться к избирателям Украины и очень коротко сделать такой короткий ракурс в историю", - запропонував він телеглядачам. Очевидно, в цей момент Янукович мав на увазі "короткий екскурс в історію".

25. Загалом оточення Януковича намагається не відпускати його в "самостійне плавання". Тому змушує його читати читає свої промови з папірця, на якому розставлено навіть наголоси. Це зроблено для того, щоб прем'єр не помилився, вимовляючи слова. Такий випадок було зафіксовано "Української правдою" під час перебування Януковича в статусі прем'єр-міністра у Берліні.
Изображение

26. Попри очевидні прогалини в знаннях, Янукович має чисельні наукові та псевдо-наукові ступені. Так, свого часу Янукович вказував у своїй біографії, що є членом Каліфорнійської міжнародної академії науки, освіти, індустрії та мистецтв. Як з'ясувалося, такого наукового закладу не існує в природі.

Крім того, Янукович хизувався і тим, що "Кембриджський міжнародний центр" нагороджував його медаллю за наукові проекти та їхнє успішне втілення у Донецькому регіоні. Виявилося, що такого закладу також немає.

Не менш кумедно закінчилася історія з нагородженням Януковича орденом Петра Великого 1-го ступеню від "Російської академії проблем безпеки, оборони і правопорядку". У 2008 році прокуратура РФ ліквідувала цю установу як таку, що видавала фіктивні нагороди, співзвучні офіційним орденам і медалям. Утішати Януковича може лише те, що статус "дійсного члена" і "професора" цієї академії мала Юлія Тимошенко.

Залишається побажати, щоб наступного разу Віктор Янукович не допустив конфузу, якого остерігався Жак Паганель в екранізації роману Жюль Верна "Діти капітана Гранта": "Замість того, щоб викинути недопалок сигари з вікна, я викинусь сам".

P.S. для Віктора Януковича: Капітан Грант не має нічого спільного з американським президентом Уліссом Грантом, зображеним на 50-доларовій банкноті.


 • 1
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#5 MI6

MI6

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 7 869 сообщений
 • Район:Таращанский массив
 • Пол:
 • Город:Белая Церковь

Отправлено 29 Январь 2010 - 18:45

«великом украинском поэте»,


2 ляпа сразу :rolleyes:
 • 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)


#6 Гость [Бесстрашный Гарри]

Гость [Бесстрашный Гарри]
 • Гости

Отправлено 29 Январь 2010 - 18:57

Голосуйте за Якубовича :rolleyes:
 • 0

#7 bcsun

bcsun

  Писатель

 • Автор Темы
 • Пользователь+
 • PipPipPipPip
 • 728 сообщений
 • Район:ДНС
 • Пол:
 • Город:Белая Церковь

Отправлено 29 Январь 2010 - 21:08

Так вот, многие, видя всю эту ситуацию, закрывают глаза, и глотки рвут ЗА "Януковича". Некоторые смеются, поддерживаю Юлю (или любого на его взгляд достойнейшего кандидата).
Просто давайте задумаемся: я когда-то имея только среднее образование мог высказываться на уровне филологов, употребляя различные речевые обороты, чётко подбирать цитаты и не путать поэтов, их фамилии и пр. Да такое умели тогда больше 60% 11-класников-выпускников.
А Янык, как он сам говорит, имеет высшее образование, которое, как я говорю, он купил на Лыбидской в подземке.
А теперь вывод: те, кто поддерживают политику Януковича, присмотритесь, разве нужен стране такой "эффективный лидер", с котором Украина, якобы заработает. Как же он страну представит? И потом, отказался он от дебатов не зря, потому как там нужно будет думать головой, а не тупо читать с подготовленного редакторами листочка. Я фигею с такого лидера и таких избирателей в розовых шторах на голове (что не видят тупости владыки :rolleyes: ). Разве Фёдорович сам смог бы с своим интелектом написать предвыборную программу. За него работает целый штат "помощничков". И не смотря на то, что работают эти помощники, он все-равно блещет по полной.
ЗЫ: поздравлял с Рождеством народ Украины - глазки-то бегали, читать заманался :D
Да, с таким лидером, Украина куда лучше будет смотреться на международном уровне. :D
 • 0

147604-4.png


#8 Cameltosis

Cameltosis

  Участник

 • Новичок
 • PipPip
 • 493 сообщений
 • Район:Посьолок
 • Пол:

Отправлено 29 Январь 2010 - 21:14

дебіла кусок

Сообщение отредактировал Cameltosis: 29 Январь 2010 - 22:00

 • 0
Продам электрогитару

#9 Yurik.net

Yurik.net

  Писатель

 • Пользователь+
 • PipPipPipPip
 • 974 сообщений
 • Район:Леван
 • Пол:

Отправлено 29 Январь 2010 - 22:28

девиз наверно - ни дня без ляпа

Лидер Партии регионов, кандидат на пост президента Украины Виктор Янукович допустил очередную оговорку. Во время прямого включения из Запорожья в Давосе, где проходил украинский ланч


Присутствующий в зале боксер Виталий Кличко спросил у Януковича о первых шагах в случае избрания президентом.

«Моя задача - создание стратегии Украины до 2010 года», - ответил лидер регионалов.

После этого в зале послышался смех, поскольку 2010 год уже идет, передает Украинская правда.

Янукович объявил, что на должности президента он ставит себе задачу «бороться с коррупцией и провести реформу судебной системы».

По его словам, это невозможно сделать без большинства в Верховной Раде. «Нам надо объединить политиков в парламенте. Все решения принимаются в парламенте, без него двигаться нельзя», - сказал Янукович.

отседа
 • 0
Ветеран броуновского движения ...
В этом вашем интернете хрен поймешь кто прикалывается, а кто реально дебил. (с)

#10 Мазепа

Мазепа

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2 721 сообщений
 • Район:Позняки-Штабна)
 • Пол:

Отправлено 29 Январь 2010 - 22:33

ханига
 • 0

#11 Іруська

Іруська

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2 097 сообщений
 • Пол:
 • Город:Біла Церква

Отправлено 29 Январь 2010 - 23:24

дебіла кусок

це точноІ ця людина хоче бути президентом :rolleyes: :D :D А найбільше мене дивують люди, які за нього голосують.
 • 0
Девушка будет по-настоящему счастлива, когда у неё будет два счастья: одно будет говорить - "Любимая", а второе - "Мама".

#12 Чемний

Чемний

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2 920 сообщений
 • Район:Тармас
 • Пол:

Отправлено 30 Январь 2010 - 00:17

І ця людина хоче бути президентом :rolleyes: :D :D

тоді кожному рецидивісту заманаться стати президентом, прем'єром, головою ВР...

А найбільше мене дивують люди, які за нього голосують.

ну багато людей просто вважають, що це передвиборчий чорний піар...
 • 0
Изображение
БЛЮДЮ ПАРЯДАГ
http://4-4.kiev.ua

#13 Vit

Vit

  Участник

 • Новичок
 • PipPip
 • 100 сообщений
 • Район:Посьолок
 • Пол:
 • Город:Б.Ц.

Отправлено 30 Январь 2010 - 11:48

Голосуйте за Якубовича :rolleyes:

НЕ ХОЧУ :D
 • 0

#14 bcsun

bcsun

  Писатель

 • Автор Темы
 • Пользователь+
 • PipPipPipPip
 • 728 сообщений
 • Район:ДНС
 • Пол:
 • Город:Белая Церковь

Отправлено 30 Январь 2010 - 12:11

А вот, кто подзабыл, позволю себе напомнить, биография "эффективного лидера, с которым страна заработает"
Тюрьма закаляет
Компромат.Отмытие биографии
:rolleyes:
 • 0

147604-4.png


#15 Іруська

Іруська

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 2 097 сообщений
 • Пол:
 • Город:Біла Церква

Отправлено 30 Январь 2010 - 22:22

тоді кожному рецидивісту заманаться стати президентом, прем'єром, головою ВР...

ну багато людей просто вважають, що це передвиборчий чорний піар...Та який тут піар??? :rolleyes:
Це не освідчена людина, яка говорить таке, що волосся на голові підіймається! Як така людина може керувати країною! Я цього не розумію! :'(
 • 0
Девушка будет по-настоящему счастлива, когда у неё будет два счастья: одно будет говорить - "Любимая", а второе - "Мама".

#16 Brutus

Brutus

  Участник

 • Новичок
 • PipPip
 • 172 сообщений
 • Район:Взлетка
 • Пол:
 • Город:Киев - Белая Церковь - Взлетка - USA

Отправлено 30 Январь 2010 - 22:49

он в президенты негодится,етож КЛОУН!
Как можна допускать такие ошыбки..
PS:мне интересно на теледебатах с Тимошенко шо будут он тоже будет читать ответы только с бумажки,а остальные игнорить?)

Сообщение отредактировал Brutus: 30 Январь 2010 - 22:50

 • 0

Скорость наша религия.Мы как наркоманы,только вместо дорожки у нас двойная сплошная,вместо баяна - педаль газа, а вместо нирваны - красная зона на тахометре..... наш финишь - это линия горизонта..


#17 MI6

MI6

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 7 869 сообщений
 • Район:Таращанский массив
 • Пол:
 • Город:Белая Церковь

Отправлено 30 Январь 2010 - 22:52

PS:мне интересно на теледебатах с Тимошенко шо будут он тоже будет читать ответы только с бумажки,а остальные игнорить?)

теледебатов не будет. Янык по ходу очкует :rolleyes:
 • 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)


#18 murza

murza

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 5 891 сообщений
 • Район:біла церква та харків
 • Пол:

Отправлено 31 Январь 2010 - 12:25

человека делает окружение, а не он сам
выбирая между кандидатами, надо смотреть на их свиту
именно свита будет творить политику

что-то свита яныка мне нравится больше, чем свита тимашонки
чего стоят только турчинов (пастор), луценко (картавый), коломойский (самый известный рейдер), кужель (госкомпредпринимательства), троица педофилов, лозинский (пиплхантер)

"нафига родня такая, лучше буду сиротой"
хуже быть уже все-равно не может (ну, если машонка останется у власти, то может быть и еще хуже), такчто давайте в этой жизни что-то менять
а тимошенко - это пиночет в юбке, диктатор будущий
 • 0
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#19 MI6

MI6

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 7 869 сообщений
 • Район:Таращанский массив
 • Пол:
 • Город:Белая Церковь

Отправлено 31 Январь 2010 - 12:49

Я тебя умоляю, какая у Яныка свита лучше? Его свита, что будет ездить и за него все речи в мире и Украине говорить?

Много писать не буду, скажу коротко:

свита Яныка, 2004 год, ВВП 12%. Цифра хорошая, но только скажи, почему по сравнению со следующими годами до 2008, когда ВВП было 3-5% соцстандарты были намного выше, чем при ВВП 12%?
Знаешь почему? Потому что на этом ВВП 12%, росте экономике и пром. производства хорошо жилось только его свите и все!
 • 0

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)


#20 murza

murza

  Прописанный

 • Пользователь+
 • PipPipPipPipPipPip
 • 5 891 сообщений
 • Район:біла церква та харків
 • Пол:

Отправлено 31 Январь 2010 - 13:31

в то время народ начал нести в банк депозиты
а это значит, что у людей появилась надежда и уверенность в завтрашнем дне

по поводу социалки - ее как раз надо резать
как тетчер в свое время
да, это непопулярная мера
но делать надо

а по поводу яныка - я не за него, а наоборот, против
но еще больше я против тимашонки
а т.к. все равно кто-то из них будет, то пусть уж лучше будет янык

а вообщет, есть пословица: "борьба была равна, боролись два говна"
 • 0
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.
Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных