Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 3 Голосов

такси нашего города

Сообщений в теме: 613

#601 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 788 сообщений
Отправлено 08 Ноябрь 2019 - 22:54

Вам не понять. А на счет "бреда" так попрошу следить за словами. У меня - нет никаких гаджетов других служб. У нормальних людей один телефон в котором могут одновременно работать хоть 10 приложений. Вопрос в том как вичислить етих електромобилистов.
С десятью гаджетами на торпеде за 35 в любую сторону.
Я вообще к водителям обращался.

ЭЭЭэээ...
1. Я водитель (не такси, просто водитель)

2. Хоть и водитель тачкой в последнее время пользуюсь часто, т.к. сломал руку и только пару дней назад снял гипс

3. Говорю Вам как водитель водителю и сын бывшего таксиста в Украине - зачем вычислять каких-то электромобилистов?)) Ну торчит у человека 4 телефона на торпеде - и что?) Как выше писал все службы берут только мзду, но никак ни налог и 100% таксистов не зарегистрированы.

За 35 в одну сторону готов поспорить - готов угорать от тела которое просит с левана в центр 60-70, а таких нагложеров очень много щас - с велмарта к дк за 50 они хотят например. Стрелял бы таких. Но есть тачка и можно поторговаться и уехать за 30-35 грн.
В Ваших словах оч сильно просматривается последний клич таксиста которого возмущают цены.

• 2

Загрузка...

#602 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 753 сообщений

Отправлено 08 Ноябрь 2019 - 22:58

... я сегодня перепутал ...

Я правильно розмію, що в тому, що Ви прощолкали переплутали замовлення, винен хтось інший?

• 1

#603 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 788 сообщений
Отправлено 08 Ноябрь 2019 - 23:00

Это просто попытка служб "хайпануть" или я ошибаюсь?
Поправьте если что pls)

• 1

#604 wxw

wxw

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 996 сообщений
Отправлено 08 Ноябрь 2019 - 23:01

неизвестно на чем .

В приложении как раз указывается марка автомобили и я могу фильтровать, понятно что и относительно новое авто может быть засраное, но через службу почему то в 80% приезжает или ланос или ведро русского автопрома. Что служба контролирует водителя, гарантирует комфорт, безопасность и т.д бредовое утверждение.

Сообщение отредактировал wxw: 08 Ноябрь 2019 - 23:02

• 1
Hala Madrid!

#605 Сергей2209

Сергей2209

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 9 сообщений

Отправлено 08 Ноябрь 2019 - 23:08

Что есть то есть. Спасбо за правильние слова. Я не таксист. Так сложились обстоятельства, а все чем я занимаюсь должно бить упорядоченно. В четверг в сети пробивались гневние сообщеения нормальних водителей. Я естественно питался поддержать, но "Тачку" блокирует аккаунт. Ну не правильно все єто. Где-то ошибка да не могу понять где. Спасбо еще раз за предидущий пост.
Ладно, спасибо за коментарии. Надеюсь меня услишат.

Сообщение отредактировал Сергей2209: 08 Ноябрь 2019 - 23:07

• 0

#606 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 753 сообщений

Отправлено 08 Ноябрь 2019 - 23:12

Что есть то есть. ...

Таке враження, що відповіді генерує бот. Ні зв"язку, ні логіки...

Сообщение отредактировал Yacek1: 08 Ноябрь 2019 - 23:13

• 3

#607 zero30

zero30

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 796 сообщений
  • Район:Военстрой
Отправлено 09 Ноябрь 2019 - 03:15

Что есть то есть. Спасбо за правильние слова. Я не таксист...

Шопопало
З таким рівнем розумового розвитку тільки їздити водієм таксі, не відкриваючи рота. Вибачте за мій французький.
Сам підробляю в таксі в нічну зміну більше 11-ти років. Маю непоганий автомобіль, тому низькотарифні замовлення не вожу. Починав "бомбити" на ВАЗі, тому знаю, про що пишу. Виходячи з економічного становища в країні і спроможності населення багато пасажирів користуються сервісом "Тачку", як одним із самих доступніших в місті. Для цієї категорії людей не має великого значення, на якому авто їхати. Є й такі, які хочуть їхати на "Е" класі по ціні економ. Не розуміючи, що таке авто в порівнянні з ВАЗами в десятки разів дорожче в обслуговуванні. Відповідно і ціна перевезення не повинна бути низькою. Можливо про це хотів сказати автор, але йому бракує словарного запасу і грамотності)
З приводу "Тачку", то цей сервіс зроблений таким чином, що чим дешевше будуть возити пасажирів, відповідно більше буде задоволених клієнтів і більший прибуток у його засновників. Що не скажеш про водіїв. Хоча сама прога реалізована ідеально:швидка подача авто, можливість самостійно встановити тариф, вибрати авто, відслідкувати водія по карті. Все для пасажира.
Сам часто користуюсь сервісом в ролі пасажира і приїжджали різні авто - від убитих в хлам ВАЗів до авто преміум класу. Вибирати вам, чи провірені роками служби, чи лотерею в "Тачку"
  • 0

#608 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 806 сообщений
  • Район:біла церква та харків
Отправлено 09 Ноябрь 2019 - 07:56

І я користуюсь додатком "тачку". Як пасажир. 

Маршрут "військбуд - вокзал" або назад, вночі. Ставлю 50 грн.

Поки щастило. І водії адекватні, і автомобілі непогані. Щоправда - машини я фільтрую. Жодного разу не грав шансон чи щось подібне. 

Зазвичай ще залишаю чайові, якщо швидко відгукнувся і поїздка сподобалась. 

Вважаю" тачку" гарною альтернативою диспетчерським службам, які у нас помилково називають службами таксі. 

• 3
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#609 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 810 сообщений
Отправлено 09 Ноябрь 2019 - 20:21

А у мене уже років декілька в гаманці візитівка СітіТаксі. Кілька разів на рік користувався переважно на вокзал. Раніше завжди одразу говорили яка машина буде, вартість, передзвонювали, що машина уже прибула. Цього року перестали називати вартість і яка машина під'їде. Останній епізод взагалі шедевральний.

03:00, хочу з вокзалу додому потрапити. Телефоную. Диспетчерка таким совдеповським тоном: "У нас в цьому районі зараз немає машин." Хочу сказати, що почекаю, коли буде, але не встиг відключилась. Набираю ще раз. Ця сама  невдоволено: "Я ж вам сказала уже, шо неясно." Відключилась. Набираю ще раз хоч матюка якогось сказати - скидає виклик. Інших візитівок не маю, тому набираю інший номер з тієї ж. Інша дівчина каже, що машина буде, зателефоную. Чекаю. Телефонує. Чую в телефоні : "Машина уже прибула". Відключилась. Під'їхало і стоїть декілька машин, ху із ху неясно. Питаю у водіїв хто на який виклик. Виявляється моя машина стоїть перед носом уже кілька хвилин і теж чекає...

А до цього кілька років все було якісно.

Тому всі ті розмови про служби і їхню якість...

Знайомий казав, що взагалі ті диспетчера десь в Києві сидять, і якоюсь там службою і не пахне. Просто якийсь лівий колл-центр.

До речі, нещодавно таки скористався одним із нових сервісів (мені знайомі викликали) - і машина хороша і ціна приємно здивувала. І одразу можна написати водієві, що тобі треба перевезти, чи телевізор чи рулон лінолеуму. І водій знає на що погоджується.

Треба тепер пробувати щось нове.

Сообщение отредактировал Demas: 09 Ноябрь 2019 - 20:23

• 1

#610 online 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 797 сообщений

Отправлено 09 Ноябрь 2019 - 20:34

Треба тепер пробувати щось нове.

Прошу пробачення, промахнулася. Виправлю при можливості.
  • 1

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#611 zero30

zero30

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 796 сообщений
  • Район:Военстрой
Отправлено 10 Ноябрь 2019 - 00:20

А у мене уже років декілька в гаманці візитівка СітіТаксі.......

Проблема не в службах таксі, а у відношенні до роботи. Тому і рулить на сьогодні "Тачку" і інші сервіси, де все організовано без впливу людського фактору. Великий + "Тачку" - це велика кількість авто, готових забрати замовлення в будь-якому районі міста.
Але не все так добре. Є багато машин, стан яких не можна назвати навіть задовільним. І ці водіїї готові їхати за копійки, аби хоть щось заробити. Вони розуміють, що з їх автівками не можна торгуватись і беруть все, що потрапляє в ефір. Водії з досвідом і нормальними авто не беруть замовлення, що нижче середнього тарифу по місту. Тому ті, хто полюбляє занижати ставки часто отримують "якісний" сервіс.
Хочете якісне обслуговування - не жалійте грошей)
Всім добра!
  • 1

#612 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 788 сообщений
Отправлено 10 Ноябрь 2019 - 00:28

Сити такси как и такси 10ка вообще не базируются в нашем городе.

Точно такое же приложение как и "Тачку", только коммуникация с клиентом происходит через менеджера-оператора. 

• 0

#613 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 810 сообщений
Отправлено Вчера, 19:49

А "тачка" то російська?

https://petrimazepa....etsya_v_ukrainu

• 0

#614 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 788 сообщений
Отправлено Вчера, 20:17

А "тачка" то російська?

https://petrimazepa....etsya_v_ukrainu

Изначально проект планировался из Казахстана.

Только через год-полтора разросся по франшизе на все СНГ.

При чем первой после KZ была Украина, а дальше пошли уже все остальные. Знаю не по наслышке. Моментами привлекался к этому проекту также, на начальных этапах правда - когда это был еще просто проект "подвези попутчика".

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

0 пользователей, 1 гостей, 0 анонимных