Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 6 Голосов

Київський Академічний ОблМузДрам Театр им.П.К.Саксаганського

Сообщений в теме: 888

#841 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений
  • Район:Білоцерківський

Отправлено 03 Июнь 2016 - 10:01

_van_Vasylovych_800.jpgi.gif

10 червня театр імені Саксаганського презентує фантастичну комедію «Іван Васильович змінює професію» — історію про те, як грізний цар з далекого минулого опинився в сучасному світі! Квитки можна придбати у касі театру та за телефоном – 34-25-12.

• 0

#842 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 03 Июнь 2016 - 13:21

Bravo_afysha_800.jpgi.gif

3 липня о 19-00 у театрі ім. Панаса Саксаганського відбудеться традиційна щорічна церемонія вручення театральної премії «Браво». Цього дня в нашому театрі відбудеться святковий вечір, на якому будуть присутні поважні та офіційні особи міста та області, визначні театральні та культурні діячі. Під час офіційної частини будуть відзначені найкращі працівники театру та активні глядачі протягом останнього року.
Запрошуємо всіх шанувальників театрального мистецтва!

Довідки та замовлення квитків за тел. (0456)34-25-12

• 0

#843 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2016 - 10:02

Krasunia_ta_chudovysko_800.jpgi.gif

Варіантів казки, опублікованої Жанною-Марі де Бомон ще у 1757 році – безліч. Сюжет про перетворення бридкого Чудовиська на прекрасного Принца відомий нам з дитинства. І кожен розповідає його по-своєму – у казці, в балеті, в опері, фільмі, виставі. Артур Прокоп’єв пропонує свою історію: чарівну, музичну, веселу і зворушливу. Тонко відчуваючи психологію глядача, він вибудовує дійство таким чином, що воно захоплює і дітей, і дорослих.

11 червня о 12:00 "Красуня і чудовисько"
Довідки та квитки за телефоном – 34-25-12.

Liubov_ostannoiu_800.jpgi.gif
11 червня о 19-00 Шоу-програма «Любов останньою ніколи не буває»
Шоу-програма «Любов останньою ніколи не буває» подарує Вам феєрію емоцій, насолоду від дотику до мистецтва, можливо доленосні зустрічі. Чекаємо Вас 11 червня о 19-00 в театрі ім. Саксаганського. Довідки та замовлення квитків за тел. 34-25-12

Donky_mater__800.jpgi.gif

07 червня о 19:00 "Доньки-матері"
Сучасна і відверта історія двох жінок, між якими, на перший погляд, немає і не може бути нічого спільного. Проте єднає їх не лише випадок й одна на двох, а точніше, на трьох гра, а й нестримне бажання бути щасливими та жити вільним і повноцінним життям.
Довідки та квитки за телефоном – 34-25-12

• 0

#844 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 07 Июнь 2016 - 10:00

nenormalna_CMYK_800.jpgi.gif

Вам траплялося знайомитися на вулиці? Ви вважаєте це непристойним? Не кваптеся з висновками: Ви навіть не уявляєте, чим може обернутися така несподівана зустріч. 14 червня у Театрі імені Саксаганського – вистава «Ненормальна». Легкий гумор та несподівані повороти сюжету роблять виставу незабутньою! Довідки та замовлення квитків за телефоном: 34-25-12.

Zakryttia_82_sezonu_800.jpgi.gif

ШОУ ДО ЗАКРИТТЯ 82 СЕЗОНУ!!!

29, 30 червня та 01, 02 липня о 19:00.

Довідка та квитки за телефоном (0456) 39-01-65

• 0

#845 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 08 Июнь 2016 - 11:11

8_800.jpgi.gif

Запрошуємо на безумне весілля веселого Фігаро! Святкуйте разом з нами і вам гарантоване море позитиву! 15 червня о 19:00 у Театрі імені Саксаганського – музична комедія «Безумний день, або Весілля Фігаро»!

• 0

#846 Сахара

Сахара

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 720 сообщений
  • Район:Центр
Отправлено 08 Июнь 2016 - 11:46

Ходили на виставу "Король Лев"- дуже сподобалось. Костюми, спецефекти,озвучування, гра акторів- просто супер! Діти і дорослі в захваті. Всім раджу. :td:

• 0

#847 Kiara

Kiara

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 73 сообщений
  • Район:Где-то в центре...

Отправлено 08 Июнь 2016 - 16:12

А у меня вот произошла интересная история.

В конце мая я забронировала два билета на 26 июня на премьеру "Баба Пріся"..по телефону было оговорено что забрать я их должна  до 8 числа,т.е я сразу сказала что заберу именно 8 и не раньше.

Вроде как договорились..

Сегодня пошли забирать билеты,а мне сказали что их просто нет..И в кассе мне обьяснили что я их должна!!  была забрать до этого числа...Но, возможно я ошибаюсь,но я думала что -до..(определенного числа) ,включает в себя и этот день.!

Сказать с какими эмоциями я вышла с театра,это ничего не сказать-мы уже строили какие то определенные планы. Просто неприятно, мы ходим не так часто..а теперь вот не знаю захочется ли мне вообще теперь идти..с таким отношением!

А вот теперь мне интересно- куда "ушли " мои билеты?  И были ли они вообще? Все таки первый ряд. Или это халатность в кассе?

• 0

#848 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2016 - 17:18

teatr_life.jpgi.gif

Сьогодні о 20.40 та 22.15 і завтра о 10.10 в ефірі ТРК "Бест" програма "Театр-Лайф", присвячена прем`єрним виставам "Нехай одразу двох не любить" (за М.Старицьким) та "Баба Пріся" (П. Ар'є) у Театрі імені Саксаганського! Онлайн-трансляція ТУТ: http://www.trkbest.com.ua/

• 1

#849 GIRL

GIRL

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 973 сообщений

Отправлено 09 Июнь 2016 - 19:17

А у меня вот произошла интересная история.

В конце мая я забронировала два билета на 26 июня на премьеру "Баба Пріся"..по телефону было оговорено что забрать я их должна  до 8 числа,т.е я сразу сказала что заберу именно 8 и не раньше.

Вроде как договорились..

Сегодня пошли забирать билеты,а мне сказали что их просто нет..И в кассе мне обьяснили что я их должна!!  была забрать до этого числа...Но, возможно я ошибаюсь,но я думала что -до..(определенного числа) ,включает в себя и этот день.!

Сказать с какими эмоциями я вышла с театра,это ничего не сказать-мы уже строили какие то определенные планы. Просто неприятно, мы ходим не так часто..а теперь вот не знаю захочется ли мне вообще теперь идти..с таким отношением!

А вот теперь мне интересно- куда "ушли " мои билеты?  И были ли они вообще? Все таки первый ряд. Или это халатность в кассе?

дивно,,зазвичай їх знімають з броні ,якщо в певну дату не забрать.... а тут ...може хтось щось наплутав?

• 0

#850 Kiara

Kiara

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 73 сообщений
  • Район:Где-то в центре...

Отправлено 09 Июнь 2016 - 20:46

дивно,,зазвичай їх знімають з броні ,якщо в певну дату не забрать.... а тут ...може хтось щось наплутав?

Я уже смотря на это с другой стороны..кассиры,за что им спасибо, просто сэкономили мое бесценное время)) у меня есть более интересный вариант)).

• 0

#851 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2016 - 08:57

nekhai_odrazu_dvokh_ne_liubyt_800.jpgi.gif

У Театрі імені Саксаганського – прем’єра! 
«Нехай одразу двох не любить»! – легендарна історія кохання Марусі Чурай. Сюжет, який вартий найкращої театральної сцени! 
Чекаємо Вас 18, 19 та 21 червня о 19-00. 
Довідки та замовлення квитків за телефоном 34-25-12

• 0

#852 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2016 - 11:24

S_lv_ia_2_800.jpgi.gif

Що робити, якщо подружнє життя стало «собачим»? Кого слід враховувати двом у сімейному човні? На ці та інші життєво важливі питання ви знайдете відповідь 16 червня у дотепній та проникливій виставі театру Саксаганського – «СІЛЬВІЯ»! 
Квитки за телефоном - 34-25-12
rapuntsel_800.jpgi.gif
Весела і романтична історія про дівчинку з чарівним волоссям. Незабутні враження для вас та ваших дітей.

• 0

#853 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 11 Июнь 2016 - 14:21

Dodatkovo_Pr_sia_800.jpgi.gif

УВАГА! УВАГА! Зміни у репертуарі! 28 червня о 19:00 замість вистави "Лузер" відбудеться показ прем'єрної вистави "Баба Пріся"! 

Поспішайте придбати квитки за телефоном: (0456) 39-01-65 та (0456) 34-25-12

• 0

#854 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2016 - 10:23

Svatannia_na_Gonchar_vts__800.jpgi.gif

17 червня о 19:00 «Сватання на Гончарівці» 
Більше ніж звичаї, більше ніж пісні, більше ніж просто кохання. Безсмертна комедія «Сватання на Гончарівці» в театрі ім. Саксаганського. 
Довідки та квитки за телефоном – 34-25-12.

• 0

#855 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 14 Июнь 2016 - 17:54

Baba_Pr_sia_DODATKOVO_V_RNO_800.jpgi.gif

УВАГА! УВАГА! Зміни у репертуарі! 28 червня о 19:00 замість вистави "Лузер" відбудеться показ прем'єрної вистави "Баба Пріся"! 

Поспішайте придбати квитки за телефоном: (0456) 39-01-65 та (0456) 34-25-12

• 0

#856 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 15 Июнь 2016 - 09:27

Otello_800.jpgi.gif

На сцені театру Саксаганського – усім відомий і таємничий Шекспір! 
Чи зраджувала Дездемона Отелло? Чого хотів підступний Яго? Як побороти ревнощі і зберегти кохання? 

Ми не обіцяємо відповісти на всі питання – відповіді ви знайдете самі 
22 червня о 19:00 у театрі Саксаганського у виставі «Отелло – мавр венеціанський»! 
Довідки та замовлення квитків за телефоном: 34-25-12

• 0

#857 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2016 - 09:49

Portret_Dor_ana_Greia_800.jpgi.gif

«Доріан Грей»: постановка, яка зворушила і глядачів, і досвідчених акторів 

Драма «Портрет Доріана Грея» за всесвітньо відомим романом знаменитого Оскара Уайльда сколихнула театральну Київщину! Режисер-постановник - відомий нашим глядачам Микола Яремків («Украдене щастя» І Франка, «Отелло – мавр венеціанський» В. Шекспіра). Уже після прем’єрних показів не залишилося ніяких сумнівів: вистава вдалася на славу і стане ще однією окрасою театрального репертуару! 

Ще у січні, одразу після перших прем’єрних показів знаменитого «Доріана Грея», не лише глядачі у своїх душах виносили бурю приємних емоцій, а й актори, які з тих чи інших причин не потрапили до списку задіяних у цій постановці, висловили бажання у ній зіграти. 
Одним з перших зголосився та подав творчу заявку артист Антон Пилипейченко (Стецько «Сватання на Гончарівці» Г. Квітки-Основ`яненка, Рей «Лузер» І. Афанасьєва, Стенлі Поуні «Занадто одружений таксист» Р. Куні)… 
Тож зустрічайте! Ще один Безіл Голуорд – художник, який намалював доленосний портрет. А для Вас, дорогі глядачі, намалює виставу новими фарбами! 
Завітайте до Театру імені Саксаганського 23 червня о 19:00! Насолоджуйтеся, отримуйте задоволення та діліться враженнями! 
Квитки можна придбати у театральній касі та забронювати за номером телефону – 34-25-12!

nekhai_odrazu_dvokh_ne_liubyt_800.jpgi.gif

У Театрі імені Саксаганського – прем’єра! 
«Нехай одразу двох не любить»! – легендарна історія кохання Марусі Чурай. Сюжет, який вартий найкращої театральної сцени! 
Чекаємо Вас 18, 19 та 21 червня о 19-00 

Rapuntsel_800.jpgi.gif

Весела і романтична історія про дівчинку з чарівним волоссям. Незабутні враження для вас та ваших дітей.

• 0

#858 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 16 Июнь 2016 - 13:55

DSC_0248_800.jpgi.gif

У театрі ім. Саксаганського відбулася прес-конференція з нагоди прем'єри вистави "Баба Пріся". Ласкаво просимо 24, 25, 26 і 28 червня о 19:00. Квитки за телефоном (0456) 34-25-12

• 0

#859 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 17 Июнь 2016 - 09:35

Baba_Pr_siazzzzzzzzz_800.jpgi.gif

Увага! Увага! Оголошено евакуацію! 
Збір населення у театрі Саксаганського! 
Прем’єра трагікомедії «Баба Пріся» захистить від нудьги і байдужості! 
Наскільки сильним може бути зв'язок із рідною землею і чого не можна робити, щоб не виросли роги? 
Вистава тільки для дорослих, урівноважених і людей з почуттям гумору. 
Чекаємо 24, 25, 26 та 28 червня! 

• 0

#860 rusanov_one

rusanov_one

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 42 сообщений

Отправлено 17 Июнь 2016 - 13:50

Bezymiannyi.jpgi.gif