Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 13 Голосов

Загальні "тріщалки" про рибалку...

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 7870

#1 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 13:47

Значить так, як ми вже давно домовлялись, відкриваєм тему для НАВКОЛОРИБАЛЬСЬКИХ писанин, пропозицій, договорів про зустрічі, інформації з інших ресурсів, рибальських байок і гумору... :rolleyes: Обговорення звітів з "Отчетов про рыбалку" - в які пишем тільки ЗВІТИ ПРО РИБАЛКУ!!! :D
Кароч, пишем все що пов"язано з рибалками, рибаками, рибою, снастями і спорядженням... :D

Поїхали...

• 0

#2 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
  • Район:БЕЛАЯ ЦЕРКОВЬ
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 16:01

Значить так, як ми вже давно домовлялись, відкриваєм тему для НАВКОЛОРИБАЛЬСЬКИХ писанин, пропозицій, договорів про зустрічі, інформації з інших ресурсів, рибальських байок і гумору... :rolleyes: Обговорення звітів з "Отчетов про рыбалку" - в які пишем тільки ЗВІТИ ПРО РИБАЛКУ!!! :D
Кароч, пишем все що пов"язано з рибалками, рибаками, рибою, снастями і спорядженням... :D

Поїхали...

рибацюги їду скоро на озера думаю силіконом засіять акваторію хто був останній час під черкасами
  • 0

#3 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 16:06

До Черкас ми ще не добрались(ще біля БЦ не все розвідали)), але Вам там по-полоскать "гуму" з "залізом" і "пластмасою" треба ОБОВ"ЯЗКОВО!

Результати з фотами чекаєм на форумі)) :rolleyes:
  • 0

#4 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 16:21

До Черкас ми ще не добрались(ще біля БЦ не все розвідали)), але Вам там по-полоскать "гуму" з "залізом" і "пластмасою" треба ОБОВ"ЯЗКОВО!

Результати з фотами чекаєм на форумі)) :rolleyes:

є сенс добіратись природа бобри кабани щука вода чиста кажуть що ахмєтов в тих місцях дачку ставить екзотика
  • 0

#5 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 16:27

Ну от, договоришся якраз з Ахметовим про рибалку тоді ми і поїдем... покажем йому мастєр-клас)) :rolleyes:
  • 0

#6 РРоман

РРоман

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 070 сообщений
  • Район:Шевченко
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 16:53

рибацюги їду скоро на озера думаю силіконом засіять акваторію хто був останній час під черкасами

Були ми там з Еркасом вітаміні чаї пили і місцевих щук ловили. Але з засіювати сіліконом не ражду так як на цих озерах багато трави. Найкращі результати показували воблера :rolleyes: :D :D :D :D
  • 0
Женщина, которая никогда не видела своего мужа за ужением рыбы, не имеет понятия, за какого терпеливого человека она вышла замуж. (Эдгар Хау)

#7 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 18 Ноябрь 2009 - 22:32

Були ми там з Еркасом вітаміні чаї пили і місцевих щук ловили. Але з засіювати сіліконом не ражду так як на цих озерах багато трави. Найкращі результати показували воблера :rolleyes: :D :D :D :D

ТАК ВОНО І БУЛО ЮЗУРІ 3Д-КРЕНК І ЕЛЬМІНОУ РОБОЧІ АЛЕ ОСТАННІМ ЧАСОМ......
  • 0

#8 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 19 Ноябрь 2009 - 17:07

Респектус-красавчікас Андріаносу, за впевнене управління штурвалом каяка в 40% шторм ))
  • 0

#9 Andrew_GN

Andrew_GN

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 165 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 19 Ноябрь 2009 - 18:08

to zaliv17, да эт мы его спиннингисты определили :rolleyes:))) Маленька к Вам просьба в ветке "отчеты" только отчеты о рыбалке. Все коменты - сюда.

Спасибо
  • 0
Ничто не дается даром в этом мире, и приобретение знания - труднейшая из всех задач, с какими человек может столкнуться. (Карлос Кастанеда)

#10 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 19 Ноябрь 2009 - 20:25

Це де ж таке "відано", щоб рибак зловлену рибу "на око" оцінив на 100 гр. менше... чим кантер)) :rolleyes:
  • 0

#11 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 00:05

to zaliv17, да эт мы его спиннингисты определили :rolleyes:))) Маленька к Вам просьба в ветке "отчеты" только отчеты о рыбалке. Все коменты - сюда.

Спасибо

я воль а по фоткам щось на лютарі чи москаленки схоже так глибина 3-4м підходить тай місця на моторі не в щербаках ровідують піду зайду до руслана будем брать за жабра хай колиться
  • 0

#12 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 13:29

Продивився фільм "Твичинг на мелководье" А.Шаніна і зрозумів що тре з весни трохи "обдригать" мілководдя. Бо пару воблерів поверхневих лежить "незайманих" щукою, тепер ясно чого))
Цікавенький спосіб ловлі - твічинг. :rolleyes:
Ще думаю з поперами "подружиться", бо якось не доводилось видурювать на поверхню хижака.
К кого є вже досвід?
  • 0

#13 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 14:10

Продивився фільм "Твичинг на мелководье" А.Шаніна і зрозумів що тре з весни трохи "обдригать" мілководдя. Бо пару воблерів поверхневих лежить "незайманих" щукою, тепер ясно чого))
Цікавенький спосіб ловлі - твічинг. :rolleyes:
Ще думаю з поперами "подружиться", бо якось не доводилось видурювать на поверхню хижака.
К кого є вже досвід?

значить попєри це цирк а не рибалка такого захвату від самого процесу я не мав весна я недумав що це буває круче від осені одне тільки щука після нересту ну трохи пустотіло якось виглядить зараз вона награна а воблєри по мілководдю 16 гривень джексон що сперли з юзурі 4мм іде поверху почти та він і універсал щука судак клень а окунь дуріє від нього -в кого є бажання завтра на дальній кордон

Цікавенький спосіб ловлі - твічинг. :D
К кого є вже досвід?

да забув про твічінг-те що проводку твічингову робим це як отче наш а от купити вокера під цю проводку руки недоходять знаю точно вокер агресивного окрасу під окуньчика ідеальний варіант по міляку в мене знайомий на цьому тільки ісидить
  • 0

#14 Andrew_GN

Andrew_GN

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 165 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 15:05

значить попєри це цирк а не рибалка такого захвату від самого процесу я не мав весна я недумав що це буває круче від осені одне тільки щука після нересту ну трохи пустотіло якось виглядить зараз вона награна а воблєри по мілководдю 16 гривень джексон що сперли з юзурі 4мм іде поверху почти та він і універсал щука судак клень а окунь дуріє від нього -в кого є бажання завтра на дальній кордон
да забув про твічінг-те що проводку твічингову робим це як отче наш а от купити вокера під цю проводку руки недоходять знаю точно вокер агресивного окрасу під окуньчика ідеальний варіант по міляку в мене знайомий на цьому тільки ісидить

1. Ну не со всем это цирк, а очень даже интересное занятие.
2. А фото в студию можно вашего "Джексона" маньяка, от которого вся рыба "пісЯє" когда видет :rolleyes:
3. Дальний кордон? Эт на лодках? что там за характеристика водоема?
  • 0
Ничто не дается даром в этом мире, и приобретение знания - труднейшая из всех задач, с какими человек может столкнуться. (Карлос Кастанеда)

#15 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 15:31

2. А фото в студию можно вашего "Джексона" маньяка, от которого вся рыба "пісЯє" когда видет :rolleyes:

цирк це коли щука крутиться навколо попера підходть1-2 натретій якщо не взяла здебільшого уходить фото буде але пізніше фотки були на робочому і комп глюкнув дальній кордон без лодок небуває значить 2-3м глибина потолок лілії вже гарненько попадали по міляку буває краще чим на глибині тролінгом шурую на веслах бобри розбігаються нас 2-баласта шукаєм кому впасти на хвіст
  • 0

#16 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 16:37

ну шож невперше йти нам пішки на дальній кордон берем жерлиці бури яйця отменно замітьте бере іменно на ніх прийдем по последнему льду
  • 0

#17 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 20 Ноябрь 2009 - 18:11

то ви хлопці сусіди був тікишо у руслана каже шо той білий силікон в нього в гаражі лежтиь
  • 0

#18 BedBoy

BedBoy

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 177 сообщений
  • Район:Rotok
Отправлено 21 Ноябрь 2009 - 21:02

цирк це коли щука крутиться навколо попера підходть1-2 натретій якщо не взяла здебільшого уходить фото буде але пізніше фотки були на робочому і комп глюкнув дальній кордон без лодок небуває значить 2-3м глибина потолок лілії вже гарненько попадали по міляку буває краще чим на глибині тролінгом шурую на веслах бобри розбігаються нас 2-баласта шукаєм кому впасти на хвіст

Шурую :rolleyes: бобри розбігаються :) нас 2-баласта шукаєм кому впасти на хвіст??? :) :) :)!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D ;) :) :lol2: ;) :)!!!!ОЧУМЕТЬ!!!!!!

Сообщение отредактировал BedBoy: 21 Ноябрь 2009 - 21:02

• 0

#19 zaliv17

zaliv17

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 21 Ноябрь 2009 - 21:56

Шурую :rolleyes: бобри розбігаються :) нас 2-баласта шукаєм кому впасти на хвіст??? :) :) :)!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D ;) :) :lol2: ;) :)!!!!ОЧУМЕТЬ!!!!!!

Erkas ти бачиш шо пишуть вони невірять але бобри свідки

Erkas приїхали хлопці то ті хто воблером-почти нуль,по ліліям "железяка незацепляйка"гарно працювала,вертольоти-твої улюблені-отпрацювали краще всіх і "силикон"непоганоюю.
  • 0

#20 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 833 сообщений
Отправлено 22 Ноябрь 2009 - 00:14

ОТЧЁТ!!!
Я и Iceberg поехали на наше(БРИГАДОЕ) место!!!

Очумєть) Шо за мєсто?? :rolleyes: )) Уловісте мєсто)) :)

Iceberg спрашивает ты на что???Я на воблер и достаёт воблер(СИКРЕТ)Как тебе ОК!!!

Срочно фотку воблєра виложить в відповідній темі!!!

Где то 35м и удар,пацан в шоке(НЕ МОЖЕТ БЫТЬ)

:D Сам в шоці - 35 м??)) Коми треба ставить... 3,5 :lol2:

...ни знаю... под моток... с ход... от личный!...улов истый!!! с ход...с ход... от кус(поводок) !!!)Печаль по воблеру!!!

Бачу що день сьогодні явно МЄГАРИБНИЙ... КрОсаФчіки! ;)
Від радості аж "клава" заікаїться) ;)
Вчим граматику)) :)

Iceberg, а як це в тебе щука воблер откусила? З поводком? :D

После.....Тролим!!!Удар!!!Опять на 1.5кг!!!!Он обще в шоке !!!Первый раз !!!!!Удача!!!Друзья и мать будут в шоке,не поверят мне!!!

:) Я німагу)))
Оце - ЗВІТ) Одні емоції))
Шо ви пили????????????? :D

После глухо!!!У меня опять с ход отличный!!!Тролим!!!Дед поставил сеть за цеп у обоих !!!Пливём скидывается толсто лоб на 5кг.МЫ !!!Потом у Icebergа за цеп(ГЛУХО)обрив !!!Вот такой был у нас день!!!Жизнь у далась!!!

Добре, все ясно... :) )
Вітаю вас з такою ЖИРНОЮ рибалкою і щиро радію за вас!

Що тут добавиш... :D

Спасибо за компанию и за обед(40%) !!!

Абсент(навіть розбавлений)) більше на рибалку не брать!!!
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных