Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

* * * * - 3 Голосов

Предложения и Жалобы....

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 1452

#1441 Grenst

Grenst

Прописанный

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 287 сообщений
  • Район:Арракис
Отправлено 27 Ноябрь 2019 - 15:12

Удаленное видят только они,  

из указаной темы,я ничего не вижу в удаленных

• 0

123.png

Любая попытка аргументировать слово "нравится" смешна и абсурдна (с) Starks

Гики не перегорят,гик это сплав вольфрама с чугунием (Sanьka)

Загрузка...

#1442 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 014 сообщений

Отправлено 02 Январь 2020 - 10:25

Добрий день. А не можна якось кнопки зміни репутації трішки роздвинути, або при натисканні кнопки "мінус" щоб перепитувало (ви впевнені що хочете поставити мінус), бо з телефона просто нереально потрапити з першого разу на потрібну кнопку. Я вже з десяток мінусів наліпила помилково (((
Дякую.
  • 0

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#1443 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 716 сообщений
Отправлено 02 Январь 2020 - 10:31

Просив про це ж саме разів зо три... морозяться. Чи треба якісь надзусилля для цього задіять, а кому вони оце здались ці покращення..?

Рекомендую просто на телефоні, перед натисканням кнопок - пальчиками збільшувать фокус, а коли кнопки великі - то і промазувать буде важче) :) Це саме і перед переглядом лайків і дизів.
  • 0

#1444 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 014 сообщений

Отправлено 02 Январь 2020 - 10:35

Та збільшую, а цього разу екран чуток стикнувся і знову двійка )))

До речі, є ще питання,при коментуванні з телефона, в мене немає вкладки з смайлами та іншими можливостями виділяти та міняти шрифт тексту.
Дякую
  • 0

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#1445 clyde

clyde

Новичок

• Заблокированные
  • Pip
  • 28 сообщений
  • Район:4-q

Отправлено 12 Январь 2020 - 17:53

Здравствуйте.Мне дали предуприждение за мат,Я с этим не согласен.Я не использовал матерные выражения.Там где по вашему мнению идёт мат Я поставил звёздочки.Тоесть я сам себя запикал,провёл внутреннюю модерацию.И ещё,Я случайно  назвал ВАШЕГО ПРЕПИЗДЕНТА гидрантом.Мне очень жаль...Но КАКАЯ РАЗНИЦА как кого называть?Гидрант или гарант - Вам от этого легче?Прошу снять с  меня один бал предупреждения.Всего доброго.

• 0

#1446 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 433 сообщений
Отправлено 12 Январь 2020 - 18:17

Здравствуйте.Мне дали предуприждение за мат,Я с этим не согласен.Я не использовал матерные выражения.Там где по вашему мнению идёт мат Я поставил звёздочки.

5.4. Мат на форуме запрещен, в любой форме. Пример: мля, нах, бля, ёпть и т.д., а так же мат в виде п***ц, б**ть и т.д., воспринимается как завуалированный мат, к которому применяются такие же меры наказания, как и к открытому мату.

http://bc-city.com/t...pravila-foruma/

Я с этим не согласен.

Ты согласился, когда зарегился на форуме и принял его правила. Просто подзабыл).

• 1

Suum cuique-каждому своё.

#1447 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 803 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 12 Январь 2020 - 19:00

А коли чергова амністія планується? У мене два давнішні попередження висять, очі муляють - каюсь і обіцяю старатися поводитися як слід  :nez:

• 1

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#1448 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 868 сообщений
Отправлено 12 Январь 2020 - 21:41

А коли чергова амністія планується? У мене два давнішні попередження висять, очі муляють - каюсь і обіцяю старатися поводитися як слід  :nez:

Готово, у Вас действительно висело 2 балла со сроком 3-4 года ;)

Не хулиганьте больше)

• 1

#1449 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 716 сообщений
Отправлено 12 Январь 2020 - 22:00

А коли чергова амністія планується? каюсь... :nez:

Не по понятіям) :)
Всі "адмінки" і "відсидки" - це як татухи на тілі рецидивіста)
А просить погашення "судимостей" у адміністрації - це якось... пацани нє поймут)

Сообщение отредактировал VitamiN: 12 Январь 2020 - 22:06

• 1

#1450 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 886 сообщений

Отправлено 12 Январь 2020 - 22:12

Цікаво. Тишком-нишком зникли пости. Хочу дізнатися в тих хто видалив мої відповіді на ці два поста:

Цікаво, де Ви там бачите бульдозери, які згрібають усе підряд ? Особисто я, бачу там погрузчик, у кількості однієї одиниці, і його присутність там, цілком закономірна. Ще бачу що у ковші погрузчика знаходиться не то, частина фюлезяжу, не то чогось іншого. І абсолютно незрозуміло, чи воно буде погружене для вивозу, у якесь відведене місце, чи навпаки - привезене до "купи", оскльіки частини літака розкидало по значній території. Далі, цікаво, яким чином може допомогти у встановлені істини, внутрішній вигляд кабіни пілотів ?
ПС. До речі, відео з цим погрузчиком, з*явилось у мережі раніше, ніж туди прибула комісія від нашої держави. Та сама комісія на свідчення якої (когось із комісії) посилається автор.

- не моя...
- может, там порохоботов нет

Які саме пункти правил форуму я порушив? Що там було не так?

• 1

#1451 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 803 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 12 Январь 2020 - 22:20

Дякую! :) Тепер я двічі непопереджений, по аналогії з Вітьком Єнакієвським можна відразу в президенти )))
  • 1

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#1452 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 716 сообщений
Отправлено 12 Январь 2020 - 22:37

Якраз перша аналогія з "погашеними двома судимостями" і була з віктором фьодоричем))
---
Доречі про зникання постів. Часто помічаю як хтось втіхаря видаляє пости без яких-небудь поясненнь і "санкцій" до можливого порушника. Форум і так з кожним роком втрачає користувачів як публічний майданчик, бо в інші соцмережі переміщуються, так тут ще якісь модери добивають його своїми вибірковими "профілактичними" акціями, які і в лишившихся можуть відбить охоту від форуму, як зони ВІЛЬНОГО ВОЛЕВИЯВЛЕННЯ.
На одних "тепличних" постах довго не протримаєтесь, хоча якщо це не самоціль..

Сообщение отредактировал VitamiN: 12 Январь 2020 - 22:50

• 0

#1453 Эми

Эми

Каспер Красава!

• Супермодератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 6 374 сообщений

Отправлено 13 Январь 2020 - 15:13

its-magic-memegen-com-19255903.png

Вроде, полезные посты не исчезли. Только оффтоп/флуд/личка. Пишите по теме - ничего не будет исчезать)

• 1

4Lnsq8y.jpg

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас. А те, кто лучше нас - им просто не до нас ©

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных