Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Хлорирование воды в городе

Сообщений в теме: 1034

#1021 online Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 438 сообщений
Отправлено 26 Сентябрь 2020 - 17:52

Сам дізнався лише в ФБ. Минулі роки на квитанціях  хоч було... Багатьом знайомим казав в п'ятницю, то повне здивування - ні оголошень, нічого...

На роботі оголошення висіло при вході.

• 0

Загрузка...

#1022 online Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 454 706 сообщений
  • Район:-

Отправлено 26 Сентябрь 2020 - 22:05

Ви на одних котиків підписані чи що? У мене в стрічці ФБ це запостили з десяток різних ресурсів, плюс місцеві сайти, плюс сарафанне радіо.

• 2
На переправі коней на оленів не змінюють.

#1023 Natalka-Poltavka

Natalka-Poltavka

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 707 сообщений

Отправлено 27 Сентябрь 2020 - 09:04

Ви на одних котиків підписані чи що? У мене в стрічці ФБ це запостили з десяток різних ресурсів, плюс місцеві сайти, плюс сарафанне радіо.

Я у ФБ взалагі не "сиджу", побачила попередження ЛИШЕ на цьому форумі від користувача. І причому тут "сарафанне радіо" та "соц. мережі"? Тобто, я маю щодня "залипати" у ФБ, щоб не пропустити попередження про відключення води?? Ви серйозно?? Організація МАЄ попереджувати своїх користувачів хоча б на квитанціях (як це було раніше, зауважу) та за допомогою особистих розсилок, чомусь рекламу вони на зворотній стороні вважають важливішою аніж попередження населення щодо хлорування. 

• 0

Шьём рюкзачки и сумки =)

#1024 Wishbone

Wishbone

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 230 сообщений
  • Район:Леван

Отправлено 27 Сентябрь 2020 - 11:00

якби,на вході в під'їзди мають висіти оголошення... у нас є :nez:

• 0

#1025 Spectral

Spectral

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 924 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 27 Сентябрь 2020 - 11:06

у нас є :nez:

И у меня есть.

Можно спокойно подписываться на котикив. :)

• 0

#1026 Eгор

Eгор

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 338 сообщений

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 09:46

При кип'ятінні води, в приміщенні стійкий запах хімікатів. Що це? Що добавляють у воду та як це впливає на організм?

• 0

Борітеся - Поборете

#1027 Переводчик

Переводчик

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 314 сообщений
  • Район:Лєван

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 11:58

Додають хлорку. Впливає вона поганенько, але не дуже. Щоб спричинити ефект на здоров'я, пити таку воду треба десятиліттями. У будь-якому випадку, якщо життя вас змушує пити воду з-під крана, то хоча б кип'ятіть її.

• 0

Debian зручний та швидкий

#1028 Eгор

Eгор

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 338 сообщений

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 12:30

Додають хлорку. Впливає вона поганенько, але не дуже. Щоб спричинити ефект на здоров'я, пити таку воду треба десятиліттями. У будь-якому випадку, якщо життя вас змушує пити воду з-під крана, то хоча б кип'ятіть її.

Вода проходить через фільтр, кип'ятиться та все одно має стійкий запах хімікатів! Розумієте, я не "сьогоднішній", я прекрасно знаю як пахне хлорована вода.

Питання в наступному: Чому білоцерківвода не попереджує що цю воду вживати для приготування страв небезпечно?! Що це є суто технічна вода! Совки довбані. Жріть те що даємо і не вякайте? За їхньою логікою. То це так не працює в теперішніх реаліях ведення справ. 

Чи це не є приводом для подання до суду, за невиконання компанією постачальником своїх зобов'язань? Враховуючи те що на даний момент в світі епідемія одним з симптомів якої є - діарея. 

• 2

Борітеся - Поборете

#1029 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 306 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 12:34

Не додають хлору у воду вже декілька років!
Воду з крану давно не використовую в їжу, навіть кипяченою/фільтрованою чого і всім раджу.
  • 0

#1030 Eгор

Eгор

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 338 сообщений

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 12:44

Воду з крану давно не використовую в їжу, навіть кипяченою/фільтрованою чого і всім раджу.

В тому то й халепа, чому-сь в США, Європі питною водою вважається та що тече к крану і це дійсно так. Нашим постачальникам води до споживачів "до спини" що там ті споживачі хочуть. Їм простіше, швидше, дешевше "лупанути" якоїсь хімії, зробити аналіз який перевірить "своя людина" і всі у шоколаді. Замість того щоб провести тотальну заміну та модернізацію. А ти Шановний споживач будь-ласка плати кожен місяць, рік за роком за отаке бидляче відношення. 

• 2

Борітеся - Поборете

#1031 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 306 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 12:53

В тому то й халепа, чому-сь в США, Європі питною водою вважається та що тече к крану і це дійсно так. Нашим постачальникам води до споживачів "до спини" що там ті споживачі хочуть. Їм простіше, швидше, дешевше "лупанути" якоїсь хімії, зробити аналіз який перевірить "своя людина" і всі у шоколаді. Замість того щоб провести тотальну заміну та модернізацію. А ти Шановний споживач будь-ласка плати кожен місяць, рік за роком за отаке бидляче відношення. 

Але ми не в США.... Саме тому всі і тікають в США, Європу і тд.. хоча в мене вже звичка з крану не пити ніде) 

Хімію якусь давно додають, бо після ванни доводиться користуватися різними лосьйонами і олійками, вода не те що пересушує, а навіть викликає печіння. 

• 0

#1032 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 004 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 17 Октябрь 2020 - 13:23

Не додають хлору у воду вже декілька років!

Але додають інший реагент, якийсь гіпохлорид.
Білоцерківводу треба, по хорошому, гнати в три шиї з водоканалу, і пускати нормального концесіонера.
  • 2

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#1033 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 042 сообщений
Отправлено 17 Октябрь 2020 - 18:28

А що зробить нормальний концесіонер ?

Ота вода в Європах. Так бачив на відосиках як в аеропорту в туалеті з крану набирають пити. Але яким нормам вона відповідає? Там же старі історичні райони. Невже скрізь новезні водогони зроблені ? Чи просто за рахунок самої води по старому водогону досягається якість ? Цікаво порівняти з нашими стандартами. І скільки це коштує. Чи ми собі таке дозволимо?

Правда десь чув, що в р.Рейн ціла програма по покращенню екології в річці. Тому можуть риболовити прямо в містах, а раніше там повний шлак був.

• 0

Лишилось переконати себе в тому, що мені подобається пожинати наслідки чужого лайняного вибору.

Але тут уже я проти. І це ніяк е суперечить демократії. Б.Береза.

#1034 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 365 сообщений
Отправлено 17 Октябрь 2020 - 19:28

Ота вода в Європах. Так бачив на відосиках як в аеропорту в туалеті з крану набирають пити. Але яким нормам вона відповідає? Там же старі історичні райони. Невже скрізь новезні водогони зроблені ? Чи просто за рахунок самої води по старому водогону досягається якість ? Цікаво порівняти з нашими стандартами. І скільки це коштує. Чи ми собі таке дозволимо?

Правда десь чув, що в р.Рейн ціла програма по покращенню екології в річці. Тому можуть риболовити прямо в містах, а раніше там повний шлак був.

Чиста питна вода з крана: як це робиться у Німеччині

• 0

#1035 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 9 042 сообщений
Отправлено 17 Октябрь 2020 - 22:00

Зі статті:

"якщо родина витрачає до чотирьох кубічних метрів води на місяць, вона має сплатити близько десяти євро."

75 грн за куб. мінімум - зі знижкою за мале споживання. У нас зараз 12 грн.

І 70% води з підземних джерел.

Сообщение отредактировал Demas: 17 Октябрь 2020 - 22:01

• 0

Лишилось переконати себе в тому, що мені подобається пожинати наслідки чужого лайняного вибору.

Але тут уже я проти. І це ніяк е суперечить демократії. Б.Береза.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных