Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * - 20 Голосов

Роды в Белой Церкви

Сообщений в теме: 5898

#5881 LoveOnThursdays

LoveOnThursdays

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 96 сообщений
  • Район:Город Добра
Отправлено 30 Декабрь 2016 - 11:01

подскажите, а в роддоме семашко только на кроватях рахманова рожать, больше вариантов нет?

в мене була звичайне широке ліжко, яке потім трансформувалося в таке, що для пологів

там педалька була - його підняли, підставили різні штуки в ногах, якісь сутки для ніг, судно, ще щось - точно не скажу, я того всього вже не бачила за животом =) 

Подскажите, а как ситуация с горячим водоснабжением в род домах? 

Как у всех или хоть там есть?

води гарячої там вдосталь -  в кранах в палатах, і в душовій

але чомусь в біде закінчувалась час від часу. зате є біде - це дуже зручно! кажуть, в районці немає, і вода холодна. породіллі миються з пляшки в туалеті.

Дівчатка, підкажіть будь-ласка. Ще в роддомі подала документи на оформлення свідоцтва про народження. Але вилетіло з голови, де його забирати?

думаю, що повернули в рагс. начебто якщо виписуєшся у вихідний, то кажуть їхати в рагс. 
а вони його в палату не мали принести, чи віддати при виписці?

нам в 2013-ом давали в роддоме только справку о рождении, а свидетельство шли в ЗАГС оформлять. Сейчас прямо в роддоме можно?

так, якщо придумали ім’я, то можна прямо в  пологовому  замовити. 
треба мати при собі, паспорти мами і тата та свідоцтво про шлюб

Сообщение отредактировал LoveOnThursdays: 30 Декабрь 2016 - 11:05

• 0

#5882 Riot

Riot

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 30 Декабрь 2016 - 11:54

Ніхто в районці з пляшок не миється)))))
І придумають же таке..
  • 0

#5883 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 330 сообщений
Отправлено 30 Декабрь 2016 - 13:42

Дык, вчера только с раенки девок забрал и на самом деле с бутылок там никто не моется)
В палатах гор воды нет, но в душевых бойлеры стоят.

• 0

#5884 Riot

Riot

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 30 Декабрь 2016 - 14:38

Дык, вчера только с раенки девок забрал и на самом деле с бутылок там никто не моется)

Вас вже можна привітати? Чи Ви не своїх забирали?)
  • 0

#5885 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 330 сообщений
Отправлено 30 Декабрь 2016 - 15:23

*
Популярное сообщение!

Вас вже можна привітати? Чи Ви не своїх забирали?)

Да своих))

• 7

#5886 Riot

Riot

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 677 сообщений

Отправлено 31 Декабрь 2016 - 14:24

Да своих))

То я вас вітаю! Ростіть здоровенькі) смачного молочка!
  • 2

#5887 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 330 сообщений
Отправлено 31 Декабрь 2016 - 19:37

То я вас вітаю! Ростіть здоровенькі) смачного молочка!

Дякую, будемо старатися:)

• 1

#5888 Miminya

Miminya

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 651 сообщений

Отправлено 03 Январь 2017 - 02:11

особисто мені води було багато ) в мене пологи від першої схватки до народження за 1,5 години пролетіло )
я не пеленала - в мене малий і так спав, але все одно пелюшки завжди потрібні ) нам майже 8 міс але користуємось - там підстелити, там прикрити..
одноразові беріть тільки на пеленальний столик, в ліжечко і ще про запас декілька. Все одно дитину будете тримати тільки в підгузках .
якщо ви берете сімейну палату то ви весь час проводите в родзалі .... о зараз перейду на телефон в мене є фото родзалу

bf868d12964d.jpg
7e553fcce958.jpg
e25b3ed0d76b.jpg
4a0babf151f0.jpg

я первого в этой палате рожала на 5 этаже крайняя, и второго попросилась в неё же. Летом в ней жарко конечно, неимоверно. А в начале весны отлично )) смотрю все так же)) каждый угол знаком)))

Сообщение отредактировал Miminya: 03 Январь 2017 - 02:12

• 0

Дай вам Бог того вдвойне, чего желаете вы мне. 

#5889 LoveOnThursdays

LoveOnThursdays

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 96 сообщений
Отправлено 03 Январь 2017 - 08:20

Ніхто в районці з пляшок не миється)))))
І придумають же таке..

я стверджувати нічого не буду) можливо мені попався такий екстремальний екземпляр, який до душової не дійшов, а вирішив, що раз в крані води гарячої немає, то треба митися з пляшки =)

• 0

#5890 tanx23

tanx23

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 485 сообщений
  • Район:леван

Отправлено 05 Январь 2017 - 18:35

я первого в этой палате рожала на 5 этаже крайняя, и второго попросилась в неё же. Летом в ней жарко конечно, неимоверно. А в начале весны отлично )) смотрю все так же)) каждый угол знаком)))

да там наверное и нечему меняться ) 
я первого в районке в 2005, второго в 2016 в первой палате ) оба апрельские )))) 

Я, наприклад, хотіла б вертикально, я коли першого народжувала, то потуг, лежачи, не відчувала (лише тоді коли лікар пальцями маніпуляції якіс проводив)! І ще перед родовому залі мені було набагато легше сидіти на унітазі (теж зігнали, пригрозили що дитині там якимось чином на головку давлю!) Посадили на фіт-бол! Короче як завгодно,  але не так щоб породілі було зручно

можете вертикально - никто не имеет права запретить. вот только мышцы тренировать нужно заранее - иначе разрывов не избежать. 
И да - знаю, знаю, раньше только так и рожали, но раньше и не сидели по 10-12 часов за компами, а работали в поле, огороде "навприсядки" - укрепляя мышцы тазового дна. 

• 0

#5891 Taviza

Taviza

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 26 Январь 2017 - 14:11

Девчатка, підкажіть будь-ласка, коли в цьому році планується закриття роддому на мийку?

• 0

#5892 Инна мыло и косметика

Инна мыло и косметика

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 28 сообщений
  • Район:Белая Церковь

Отправлено 31 Январь 2017 - 15:29

МНе говорили что в мае месяце на мойку закроют.

• 0

#5893 Taviza

Taviza

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 4 сообщений

Отправлено 06 Февраль 2017 - 20:10

Дякую, сподіваюсь дочекаємось відкриття)

• 0

#5894 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 989 сообщений
Отправлено 12 Февраль 2017 - 19:39

Значит вам повезло. А тут же на форуме несколько историй есть о том, что после ее осмотра, например перед выходными или отпуском, каким-то чудным образом роды раньше срока начинались.

Акушерське насилля. Як це відбувається https://www.obozreva...idbuvaetsya.htm
Гинекологичне, акушерське та медицинське насилля над жінками, особливо під час пологів, вагітності та гінекології http://baby.ved.bz/j...кологія-медицин
Акушерське насилля: Годі мовчати Як не стати жертвою і що робити, якщо нею стали
Як не стати жертвою і що робити, якщо нею стали http://womo.ua/akusherske-nasillya/
пусть такое ни с кем не случится и эти знания не пригодятся, но предупрежден - значит вооружен

Сообщение отредактировал Ах!: 12 Февраль 2017 - 20:04

• 3

#5895 Olichka Bondar

Olichka Bondar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 30 сообщений
  • Район:Klinika

Отправлено 15 Февраль 2017 - 15:35

да там наверное и нечему меняться ) 
я первого в районке в 2005, второго в 2016 в первой палате ) оба апрельские )))) 

можете вертикально - никто не имеет права запретить. вот только мышцы тренировать нужно заранее - иначе разрывов не избежать. 
И да - знаю, знаю, раньше только так и рожали, но раньше и не сидели по 10-12 часов за компами, а работали в поле, огороде "навприсядки" - укрепляя мышцы тазового дна. 

Я говорил врачу що хочу саме так, мені грубо відповіли, мол ше чого, може тобі ще оркестр прислати! Я працювала і була досить подвижною при вагітності , і впринципі швидко родила (6 годин) але видавлювали, повторюсь, бо ж не відчувала "по большому" і не могла сообразить як тужитись ,перший в мене) 

Сообщение отредактировал Olichka Bondar: 15 Февраль 2017 - 15:37

• 0

#5896 tanx23

tanx23

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 485 сообщений
  • Район:леван

Отправлено 20 Февраль 2017 - 17:19

Я говорил врачу що хочу саме так, мені грубо відповіли, мол ше чого, може тобі ще оркестр прислати! Я працювала і була досить подвижною при вагітності , і впринципі швидко родила (6 годин) але видавлювали, повторюсь, бо ж не відчувала "по большому" і не могла сообразить як тужитись ,перший в мене) 

бути подвижною і займатись по Кегелю, то різні речі. Вертикальні пологи не мають права забороняти, треба було настоювати на своєму. Але точно кажу, що вірогідність розривів більша в 3-5 разів. 

• 0

#5897 LoveOnThursdays

LoveOnThursdays

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 96 сообщений
Отправлено 25 Февраль 2017 - 21:27

бути подвижною і займатись по Кегелю, то різні речі. Вертикальні пологи не мають права забороняти, треба було настоювати на своєму. Але точно кажу, що вірогідність розривів більша в 3-5 разів. 

краще не  настоювати - у наших лікарів немає достатнього досвіду для вертикальних пологів, тому і відмовляють.  
про більшу ймовірність розривів  +1

• 0

#5898 Ксения929292

Ксения929292

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 1 сообщений
  • Район:Таращанский

Отправлено 27 Февраль 2017 - 14:19

Девочки, помогите, я иногородняя и совсем не знаю, куда и к кому идти договориваться насчет семейки и кесарево. Вообще не умею взятки предлагать, а муж - поляк, язык не знает. К кому идти на семашко чтобы за всё заплатить и сидеть спокойно дома ждать роды?

• 0

#5899 Mint

Mint

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 148 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 27 Февраль 2017 - 18:08

Девочки, помогите, я иногородняя и совсем не знаю, куда и к кому идти договориваться насчет семейки и кесарево. Вообще не умею взятки предлагать, а муж - поляк, язык не знает. К кому идти на семашко чтобы за всё заплатить и сидеть спокойно дома ждать роды?

чего предлагать? Определились с врачом (полистайте эту тему, тут уже всех вдоль и поперек обсудили), возьмите номер телефона, договоритесь о встрече. Вас в приемной примут, там спросите наедине стоимость и все. Деньги они берут уже после. Сколько читаю, то по КС в приоритете у мам тут Солодовник, Берман, Корнеев (под вопросом, не помню, он по естественным родам или КС). Фамилию вводите сверху в поиск и читаете всё, что Вам выдаст по заданному запросу.

Вот темка с рейтингом тамошних врачей:

http://bc-city.com/t...kh-rody/page-14

Сообщение отредактировал Mint: 27 Февраль 2017 - 18:12

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных