Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 22 Голосов

Отчеты по рыбалке

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 4201

#4201 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 769 сообщений
Отправлено 18 Июнь 2019 - 23:44

*
Популярное сообщение!

Третя рибалка видалась на Зелені святки, і щоб не рвать/куплять оте традиційне татарзілля - ми, з моїм дядьком, вирішили не розмінюваться на снопи, а походить човном безпосередньо по місцях його "проізрастанія")
Дядько зі мною вже був два рази на рибалках, результатом чого стало два поломаних спінінги, декілька отстрелених приманок і одна таки щучка в його заліку, яку він "і не зрозумів як вчепилась"©.
Все ж родич знов мене вговорив поїхать, бо "давно не ловив, а пора".
Хоч і з закидом в нього тугенько і тримання спінінга ще через раз "туристичне", але я вирішив, що з якоря будем ловить мало, більше ходитимем тролом, даби мій і запасний спіни не накрились як попередні в "амплітудних швиряннях")

По прибуттю на місце спуску наблюдаєм картину - 10-12 автівок під річкою вже стоїть на клаптику 20×20м .. і мужик з кормаками прямо на місці спуску човнів.. Афігєть!
Одразу приймаю рішення переїхать км 4-5 вище по течії Росі з надією що там такого аншлагу не буде. І таки дійсно, ми паркуємся біля єдиної газелі і спокійненько стаєм на весла.. точніш, на гвинт)
Одразу інструктую щодо правильного поводження в човні . чіпляю по джексонкарасю і потихеньку подирчали в бік "масового паломництва" рибаків.
Буквально за першим поворотом річки у дядька перша клєвака і перша півкілушна щучка в човні.
- Відпускаєм.
- То може залишим... на уху буде -, благаючим тоном же анкл Ніколас)
- Ми сюди не за такою рибою приїхали - відпускаєм! - викидую рибу за борт.
Тут же ж отримуєм " перший лайк" від рибака що в кущах ловив бєль:
- Уважуха рибакам що відпускають малу рибу! Сам такий! -, промовляє колега і якраз дістає плотвичку гр на 350-400. Привітали з уловом і подиркали далі.
На слідуюючому повороті на мій воб клює такий же судачок.
- То може цього хоч залишим на уху?? - з очамикоташрека каже дядько.
Викидую і цього судачка прямо навпроти кладки на якій три дами устроїли пікнік закинувши декілька поплавчанок. Дами якраз подивились на нас як на ненормальних.. що явно нас не засмутило)
Стаєм тут же ж на якір і поки дядько розглядує що там у дам... на підносі)) я встигаю випустить ще пару незалікових судачків. Вопщім свої дізи ми отримали))
На слідуючу репліку :
- Може хватить випускать! Бо ми так і без риби додому поїдем!
Лише сказав:
- Хто завжди відпускає малу рибу - той ловить ВЕЛИКУ -, вчепив знов "карасів" і потролили далі, подалі від.. підносів))

Абсолютне незнання як витримується потрібне занурення воблера початківцем, декілька разів "встромляло" воб в зачепи, які дякувать татарзіллю були не глухі)

Проходячи через перекат з 2.5 м на 3.5-4 у дядька знов зачеп..
- Та шо за фігня! - трохан гарячкувато видав родич.
- Дайте сюди спін -, забираю бланка і пробую пару разів просмикнуть.
І тут доходить що "зачеп" пішов в протилежну сторону.
- ЦЕ РИБА!! - одночасно вигукуєм ми.
І тут я розумію що таку рибу я ще не ловив - любі спроьи піднять рибину перші 15 хв були абсолютно безрезультативні.
Дав дядьку телефон щоб знімав, а сам лише думав щоб не порвався залишок "на один заброс" п'ятирічного шнурка паверпро 0.13 на "дублюючій" катушці.
Зразу стало що це соменко по характерній поведінці.
Рибаки, що сиділи на цьому повороті річки на кормаки, почали жваво підказувать куди треба гребти щоб його дістать... я його піднять не можу, а вони поради роздають... рибаки справжні))
Десь після 20 хв, я таки підняв цю "жабу" на поверхню.
Декілька разів пробував взять рукою за нижню губу - фігтам, як тільки сом відчував руку - миттю йшов знов на дно.
Коли вже сом не особо брикався - віддав спіна дядьку ( а в другій телефон, що відобразилось на корявій зйомці)), а сам двома руками таки взяв за губу і втягнув в човен..

Да! Ми це зробили! Разом!
Дядько аж світився від радощів і адреналіну)
Заради цього моменту ми і їздим на рибалки.
26932924_m.jpg
  • 15

Загрузка...

#4202 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 185 сообщений

Отправлено 24 Июль 2019 - 07:46

*
Популярное сообщение!

вчора ввечері з донькою пішли на Рось розважитись.. І впіймали сомика, котрого після фотосесії відправили підростати

image.jpg

• 8

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных