Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 22 Голосов

Отчеты по рыбалке

Сообщений в теме: 4185

#4181 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 000 сообщений
Отправлено 08 Октябрь 2018 - 01:27

*
Популярное сообщение!

Малослівний звіт вийшов)
Трохи детальніше накалякаю ч.2.

І каже Сєрьога:
- Поїхали завтра на рибалку... Завтра ДжентЕльмєн з Фастова приїде, магар за свій ДН везе. Та і когось в напарніки мені підкинуть збирається... а я не хочу ... скажу йому шо я вже з тобою договорився... Поїхали?!

Плану їхать не було, бо субота була "забита", але пару дзвінків і "чудодійно" звільнилась)
Вже коли стемніло в ПТ - на двигуні замінив пружину і мотузку шморгалки на нові і до "завтра" був практично готовий.

В 6.00 Сірьожка вже майже довантажив все і тільки підсак думав куди встромить.
Кажу:
- Лишай цю фігню дома. Рибу беруть руками)

Але Сєрий знайшов таки місце для сачка в машині.
Виїхали.
По дорозі питаю на чому будуть фастівчани. Сєрж відповідає що мабуть на "двойкі" везущого магар і переключається на воблер який тільки купив:
- На минулій рибалкі отстрелив такий самий, самий мій любімий воб... він тонущий... поки підплив вже і сліду нема. Ось купив свіженький! Сто рубасів!
- Не рубасів, а гривень, - мої 5 коп)

Да, воб симпатичний тре, думаю, і собі такий купить)

Прибуваєм на місце, ще тільки розвиднюється. В "сірості" ранку помічаєм що ми не перші - стоїть лєксус на донецьких номерах і мужики якісь вже щось суєтяться біля нього.
"Нє, це не наші" - однозначно вирішуєм)
Зупиняємось трохи в сторонці.
- Добрий ранок, колєги.
Наловим сьогодні риби?
Вони теж хором привітались і почали на капоті лєХуса стелить покривало і виставлять снадобЬя)
А ми собі думаєм - до приїзду фастівчан якраз "накачаємся" і будем готові.
(Для тих, хто не зрозумів: накачаєм лодку і підготовим все до вихода на воду))
хв. 10-20 суєтимся і ми... мужики тим часом "накрили капот" і таки один до нас і молвіт:
- Так я не понял, вы что так хотите наловить рыбы что даже меня с днём рождения поздравить не подходите?!

Йопт!
І тут доходить, що в сірості і сонності ранку ми не впізнали своїх кєнтафуріків) (я знав реально одного з трьох), які замість "двойки" приїхали "не на тій" машині... на робочій)
Вопщім, "Багаті будете! ДжентЕльмєн, з днюхой! Довгих РЖ! І рибальського щастя!" і багато всяких т.д.

Нам було легше після "сніданку", бо ми вже трохи підігнали збір - накачали човна... їм було важче, але потихеньку накачали і вони свої.
Поки збирались ми, прибуло ще 3 екіпажі на базу, але все таки наш екіпаж перший вийшов на воду.
Завожу двигло... і тут одразу ж ламається шпонка на гвинті. Пісєц!
Поки ремонтувались на воді(шпонки були в запасі)) всі екіпажі встигли спуститься на воду і роз'їхаться хто куди.
---
Протроливши з км, до перспективної заплавки клює перша щука... у Сірьожі... на новий воблер. Радості повна лодка:
- Я ж тобі казав! Воблер - бомба!!
Заходим на заплавку - беру таку ж саму на коливалку:
- Я тобі не казав, що джексонколєбло теж бомба?)
1:1
І тут напарнік знов "відстрелює" цього воба. Перехлєснувся шнур на кінчику і тонущий воблер на всьому вилеті вмить пішов на дно.
У Сірьожі настрій як рукою зняло. "Жопа!"
В надії що ще його зловить - підплив і спробував підсакою дістать до дна... Болт! Більше 2м. глибини. Його настрій "мінус сорок".
Кажу:
- Пробуй по іншому: зніми ручку з підсака прив'яжи "кошку" до нього і покидай протягуючи по дну.
Після 5-6 спроб рибак здався:
- Все( Поїхали звідси. Фіг його дістанеш.

- Ніфіга! Дай сюди "кошкопідсак".
Кидаю і я протягуючи повільно по дну, таки з спроби десятої піднімаю на поверхню новесенький воблер.
Радості Сірьожки не було меж)
- Це уже кльова рибалка!
Мені і риби не нада!

Зря.Потролили далі.

На одній ямці вирішую пройтись двічі під стіною камиша, бо "тут вона має стоЯть" . І тут сірьожкине:
- Є!! -, підмотався, - а нє, зацеп.
І тут бачу що "зацеп" веде себе як щука... велика щука. Сєрий викачує величеньку "мамку" і просить помогти з підсаком - завести. Кажу, нафіг нада - підсаком не користуюсь:
- Хоч? На, сам заводь.
Подаю і він чітко заводить щуку в сітку. І тут же радісно кричить:
- Аааааа!!!! Дай пять!!!

Ще не встиг я дать "п'ять" як щука "провалюється" ( порвалась лєска)
і випадає в воду....

Все.
Сваліла, думаю.
У Сєржика обличчя ще кисліше ніж після "відстрілу воба"... бо тут і воб, і щука.

Але йому пощастило)
Щука повністю заковтнула воблер, тому провалившись "В підсак" ще продовжувала буть на шнурку.
- Бери тепер рукою! - вже кричу, тримаючи цей злощасний підсак, через сцентр якого "протягнутий" шнур... і таки рукою щука "застрибнула" в човен.
Флюр 0.44 тримався на волосині вже, що ще раз підтвердило: "Ніяких флюрів на щуку! Тільки метал,!"

От тут вже були емоції! Руки у нього реально трусились від адреналіна.
На "виловлений" воблер виловив таку рибину:

23692783_m.jpg

Продовження буде... :)

Сообщение отредактировал VitamiN: 08 Октябрь 2018 - 02:09

• 13

#4182 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 000 сообщений
Отправлено 09 Октябрь 2018 - 22:52

*
Популярное сообщение!

(бляха, час писав третю частину, а на останньому слові вирубився телефон, ну не ...Ц?))
Лади, це знак) Менше тексту) :)

ч. З (скорочена))
... Поки Сірьожа в човні боровся зі своєю щукою, я вирішив скупнуть "мітчела" (сілік такий білявинький))
І на другій проводці сходинкою теж підіймаю "кілуху"
- Ну от, не тільки воблери ловлять рибу сьогодні!
- Це просто дурна щука попалась -,заключив напарнік, - ось на почепи такий самий, тільки не тонущий, от побач зловиш! Він теж класно ЛОВЕ!
- Тю, хто це на "чужі" снасті ловить?) В мене і свої робочі є... ¶:
Чіпляю таки теж воба і за першим же поворотом...
зачеп. Глухий. Подригав - нівкакую. Став вертикально над зачепом. І що робим? Прально! Берем "кицюню" і опускаєм на глибину...
І як в казочці про ріпку:
воблер за дрючок -> кошка за воблер -> рибак за мотузку -> тягне-потягне, та й витягне... пешню)
- От бачиш, мій воблер даже таке "лове", не те що твій... ги-ги-ги) :)

Показали "трофей" якраз пропливаючим незнайомим рибакам) Посміялись) Запитали "ну як?"
- Зійшла тільки що під лодкою маленька, але покашо не густо - це перша покльовка за день... А у вас, шо?
- У нас пешня (ги-ги) і пара-тройка щук... покашо теж "не густо") (Скромно, канєшно)) :)
- А на що бере?
- На воблер. І на колєбалку... І на сілікон...
- Ясно.

Заводимся. Тільки відпливаєм від "пешні", як одразу "Є!". Це вже риба. Мабуть охороняла пешню на дні) По горбу на хребті "визначили", що вона їй по ходу на спину впала - так вони і "подружились")
23721641_m.jpg
Пацани вже наглядно побачили що риба є і почали наполегливіше полоскать свій силікон, а ми подиркали далі.
На верхній точці маршрута по старій індіанській традиції принесли дари духам - випустили дрібних "заручниць"(хай ростуть).
Подзвонили нашим "ранішньоневпізнаним" колегам:
- ДжентЕльмен, ну шо у вас?
- Чотыре окунчика... та мы уже на берегу... собираємся... А у вас?
-... огоО... Ми окунів не ловили... Пришлем фотки пізніше... :)

І подирчали вже і самі в бік бази.
На зворотній дорозі вже рибаків не зустрічали... аж вже майже біля бази зустріли поодинокого спінінгіста на веслах.
Тут Сєрий мені розповідає, що на минулій рибалці "ТУТ же ж" зустрів місцевого рибака на піроґі, і тей йому повідав НЕ по секрету, що "тільки що" в нього розігнув "крокодил" гачка...
Зупиняємся і ми запитать в рибака чи ніхто в нього гачки не розгинав)
- Одна... до кіла... - каже, - а у вас?
Підняли трохи кукан з сірьогиной "подсачною"...
- А на шо? - питає.
На "утоплений" воблер) Але ловили "на все" - пробуйте. :)
Завелись. Закинули. Продирчали метрів 20 і моя рука отримує сигнал... Удар! Чітка щуча атака !
- По моєму, Сєрий, ця теж не менше ніж в тебе...
Фрікціон зажужав приємним звуком, а "Варіта" надійно гасила потужні ривки..
Щука разів 5 проходила під нашим човном з різних боків, аж поки не піднялась на поверхню...
- Та нє, більша... -, професійно визначив напарнік.
- Підсак НЕ НАДА!)) - трохан пошуткував я. :)

Довго вона не хотіла йти до рук... та я і не спішив, не турбуючись що стальний поводок витримає, не те що "модний" нині флюр... а коли підвів до лодки, то обхвату моєї руки ледве вистачило щоб закріпиться на загривку... але вдалось.
23722130_m.jpg

- Ось хто у того мужика "розігнув" гачок!
З протилежної сторони пащі виднівся слід від свіжого проколу...

Підпливший до нас спінінгіст-глядач запитав на що взяла. Показав воблер йому...
- Так в мене є такий самий! Ось! - показав він і нам.
- То ловіть... Ловиться. ;)
  • 17

#4183 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 000 сообщений
Отправлено 17 Октябрь 2018 - 21:28

*
Популярное сообщение!

День козацтва.
Що роблять козаки в цей день?
Бог його знає... бо в нас про козаків згадують або на Покрову, або коли горілку рекламують...
Горілка - не цікаво. Рибалка - козацьке заняття.

Один козак розповів перед цим, як на річці Гороховатка наловив багацько щук і... зрізало флюр. Дав наводку - туди і вирушив.
Прозпитувавши місцевих про локацію, нарешті прибув до цього місця.
Вихожу з машини, як на зустріч йдуть два козака з спінінгами.
- Вітаю, козаки. Буде діло?
- Та яке діло? Вода впала сильно - ставки через неї спускають... Швирнув разів шість і поняв що треба їхать на Рось.
А по голосу бачу що козаки таки підпали під рекламу горілки... Але стрибнули на скутер і порулили.
І дійсно, звертаю увагу, що води в річці стало на половину менше, але раз вже приїхав - буду пробувать.
Пройшов пів км - ні тичка.
Зустрічаю ще одного козака-спінінгіста, місцевого по ходу, який спінексовським "басом" сканує воду.
Розговорились , він і повідав, що дійсно з тиждень назад "13 щук від кеге до трьох взяв", а "потім зрізало флюр, і таке шось... даже не підняв, а сьогодні ні удара"
Вірю... знаю таких... любителів залишить щось в роті риби з концами... :nea:
І дійсно, навіть мальок як заморожений стояв в воді, і тільки пропливаючий повз воблер трохи заставляв відпливать з дороги.
Вирішив що, не буду втрачать час і помчав на Рось.

По дорозі зупиняє патруль поліції "ювілейний" 11 раз.
Обмінялись любєзностями, і вони не стали портить козаку рибалку в такий чудовий день - побажали удачі і поїхали собі ловить інших козаків... а я - ловить рибу.
Як каже один знайомий козак:
"Коли перед рибалкою зупиняють мєнти і рибалка на цьому не закінчується - це хороша прімєта! "
Перевірим)

По дорозі обганяю ще одного скутериста, якого видає "антена" зібраного спінінга.
Обганяю - сигналю щоб став - стає.
Непонятка на обличчі молодого рибака миттю змінюється на посмішку після питання:
- Спінінгіст?
- Да!
- Колєга!
На його спінінгу звертаю увагу на зачеплену оберталку # 2 золотистого кольору.
- Клює на таке?
- Був вчора перед плотиною. За цілий день ні удара - вода сильно піднялась в річці. Ще раз їду спробувать...
- Ясно. Я теж їду ще раз спробувать, бо з ранку був якраз на річці БЕЗ води). Тільки я буду пробувать нижче дамби по бистрій воді...

Побажали один одному удачі і роз'їхались в різні боки.
Ну, думаю, золотисте так золотисте...
І таки да, працює... клень:

23851151_m.jpg
І таки добре працює золотисте:
23811196_m.jpg

Були і окуні гр по 300-400.
І судачки... і ще одна щука зійшла... і виход "мамки" під берег... але на "золото" не кидалась, матьора і не меркантільна щука) :)

Вопщім, мєнти - таки хороша прикмета)
А ще хороша прикмета - чіплять не флюр, а надійний стальний поводок, тоді хоч ніякий "крокодил" не зіпсує козаку свято і не упливе з бомбєзним "Масу Мастєром" в пащі, і з куском одгриженого флюра.
---
А рибу віддав бабусі(сусідці по фазенді) якій без малого майже 90 років, яка без ваганнь визначила:
- Оце два окунці. Оце судак. А оце щука! Ой, Олексіївна скільки риби переловила, щоб ти знав.... Бува, дід ще спить, а я вийду раненько прикормлю, закину вудку, прив'яжу її... і йду поратись... а приходжу - та вудка ходуном ходить... Витягую! Короп!
Поки дід прокинувся, то я вже насмажила йому сніданок...

Отакі в нас бабці-рибачки - справжні козачки! ;)

писи. Ну, а "за" рибу притягла півмішка вітамінної капусти ввечері... запереченнь і відмов навіть не слухала... і сказала що давно не їла таку смачну рибу - "як колись"...
А в мене сьогодні на вечерю смачний борщ ! :)

Козаки ловили рибу, а спіймали рака... рака?? КАПУСТУ!! :tumb:

Сообщение отредактировал VitamiN: 17 Октябрь 2018 - 23:28

• 14

#4184 Марченко Олександр

Марченко Олександр

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 785 сообщений
Отправлено 04 Ноябрь 2018 - 02:01

Історія однієї рибалки.

DSC04918_800.jpgi.gif

DSC04913_800.jpgi.gif

DSC04910_800.jpgi.gif

• 3

#4185 online VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 000 сообщений
Отправлено 08 Ноябрь 2018 - 22:52

*
Популярное сообщение!

Прибули на водойму коли якраз по;чало сіріть. По дзеркалу водойми місцями вже стояв перший, тонюсінький лід, а намерзання на кільцях і шнурку води додавало клопоту рибакам)
І тільки коли зійшло Сонечко - ловить стало комфортно.
Скинута нещодавно вода оголила прибережні пиньки.
І на пеньках..
24117385_m.jpg

Риба активізувалась вже ближче до обіду і навколо нашого човна вода аж кипіла від виходів окуня і щук. ;)
Але повністю ігнорила всі наші принади, аж поки не дійшло що треба ловить на "окуньові" воблери з проводкою стоп&гоу.
З напарніком розловились в мирову 5 : 5
Більшість була відпущена.

Ще до покльовок Дмітрій Гєнадьєвіч мудро зауважив:
- Это какая-то пешня!
Але коли таки з одного якоря видригав трьох щук - свої слова забрав назад)

Отака пєшня, малята)
Вставайте рано -> вдягайтесь тепло - > шукайте вдачу -> пишіть отчьоти! ;)
  • 10

#4186 Glen

Glen

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 44 сообщений
Отправлено 12 Ноябрь 2018 - 20:04

*
Популярное сообщение!

Вот такие экземпляры радуют...Нет слов одни эмоции,адреналин зашкаливает...

IMG_c783ae9ae2b5d6d8e58e41e3af1cf514_V_5i.gif

IMG_b677518d977c789cb09cbc95e829144d_V_5i.gif

Сообщение отредактировал Glen: 12 Ноябрь 2018 - 20:10

• 10

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных