Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Музика наших дідів та батьків. Грамофон.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 14

#1 BilTser

BilTser

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 70 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 22 Февраль 2021 - 18:42

Ці пісні слухали наші діди та бабці. На радіолах, на патефонах, а дехто навіть і на дореволюційних грамофонах.

1965 рік. Зі швидкістю ракети ця пісня стала популярною на терені всього СРСРу.

Жан Татлян - " Воскресение".

• 0

#2 Филин

Филин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 420 сообщений
  • Район:пляж "Шинник"
Отправлено 23 Февраль 2021 - 14:18

У ті часи в БЦ (та й в усій Україні) люди радше слухали оце:

або оце:

,

але ж ніяк не Жана Татляна...

• 1
Изображение

#3 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 656 сообщений
Отправлено 23 Февраль 2021 - 20:25

Скрытый текст

от подобається мені ця совкова звичка свої власні вподобання видавати за вподобання народу))) Хто Гнатюка, слухав, хто Татляна, а були і такі що слухали Елвіса чи Чакка Беррі. Так, в ті часи вже були і Бітли, і Енімалс... Хоча тема давно "прокисла".

1964 год.

• Самая продаваемая пластинка в СССР — Лев Барашков «На безымянной высоте»
Цитата з Вікі, якщо що.

Сообщение отредактировал Lammer: 23 Февраль 2021 - 20:29

• 2

#4 Филин

Филин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 420 сообщений
  • Район:пляж "Шинник"
Отправлено 24 Февраль 2021 - 02:20

от подобається мені ця совкова звичка свої власні вподобання видавати за вподобання народу))) Хто Гнатюка, слухав, хто Татляна, а були і такі що слухали Елвіса чи Чакка Беррі. Так, в ті часи вже були і Бітли, і Енімалс... Хоча тема давно "прокисла".

Цитата з Вікі, якщо що.

Так основний "меседж" мого посту якраз і був про те, що ця "тема давно "прокисла" - зовсім не на часі зараз сумувати "ностальгічно" про совкові часи. Відверто кажучи, у ті часи я не слухав ні Жана Татляна, ні Гнатюка, ні Барашкова, А от "House of the Rising Sun" - так, тут ви цілком маєте рацію, це було "саме те"...

Скрытый текст

Сообщение отредактировал Филин: 24 Февраль 2021 - 02:30

• 2
Изображение

#5 BilTser

BilTser

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 70 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2021 - 17:31

Не сподівався, що в моємі пості хтось побачить ностальгію..... :(

Кожен слухав, що йому було до вподоби. Хто Татляна, хто Кобзона, хто Дмитра Гнатюка, а я знаю таких, що те зовсім не слухали....ні українське, ні російське.....зато вони слухали  The Beatles & Rolling Stones, Dave Clark Five, Monkees & Animals, The Shadows with Cliff Richard, Elvis Presley.......й ще багато кого....на сьогодні наші молоді покоління цього просто не знають, а це світова культурна спадщина.

Зато вони слухають якусь сопливу Олю Полякову чи долбаннного Вінника або ще гірше..... руськую попсу....це коли наші хлопці гинуть, щоб наше мододе і досить тупе молоде покоління слухало "шедеври" із-за порєбріка.

А в 1965 році була інша ситуація, тоді слухали і Татляна і Утьосова і Бунчикова і багатьох інших. Я особисто й до тепер дуже вподобаю Мусліма Магомаєва,  він так і залишився неперевершеним.  

Жан Татлян - армянин, який народився в армянські сім"ї і не в Союзі. Й його пісні ні в якому разі не мають і сьогодні якогось політичного підтексту. Просто приємна, весела в стилі твісту пісня. Й не більше того. 

Коли сьогодні вмикаєш приймач на ФМ.....то уші вянуть від того маразму, що там передають. Воно ж на нашій рідній українській мові, але воно просто нищить нашу культуру, наші уявлення про красоту людську, воно просто відштовхує багатьох українців від такої подачі нашого українства.

Так, був сересер, комуністична диктатура, але пісень тоді було набагато більше змістовніших і в музичному відношенні набагато більше вартих.

То ж потрібно слухати Музику саму різну, на різних мовах, може це хоч трохи зрушить нашу залізобетоннну закомплексованність з мертвої точки.

А без цього неможливо побудувати нову і розвинену Україну.    Думаймо !! :no:

• 0

#6 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 656 сообщений
Отправлено 24 Февраль 2021 - 19:15

А без цього неможливо побудувати нову і розвинену Україну.    Думаймо !! :no:

Мабуть ви не перший і не сотий, хто свою "вкусовщину" (не можу підібрати українського відповідника) видає за об'єктивну оцінку.  

Коли сьогодні вмикаєш приймач на ФМ.....то уші вянуть від того маразму, що там передають. Воно ж на нашій рідній українській мові, але воно просто нищить нашу культуру, наші уявлення про красоту людську, воно просто відштовхує багатьох українців від такої подачі нашого українства.

А ви не слухайте Перець-ФМ, вмикайте хоча б Радіо-Рокс.

• 0

#7 BilTser

BilTser

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 70 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2021 - 19:47

Мабуть ви не перший і не сотий, хто свою "вкусовщину" (не можу підібрати українського відповідника) видає за об'єктивну оцінку.  

А ви не слухайте Перець-ФМ, вмикайте хоча б Радіо-Рокс.

Ну чому ж та й зразу "вкусовщина" !

Це слівце має такий собі негативний душок....

На жаль брак часу, а то міг би докладно довести, що таке Музика і що означає її слухати, а, головне, ЯКУ музику.  

Надіюсь, колись викладу свій погляд. Багато чого потрібно детально пояснювати. Та й не кожному дано те зрозуміти. Люди просто не хотять уже думати та "ворушити" своїми мізками.

А Музика має величезне значення і являється дуже показним Індикатором здоров"я сспільства.

А Радіо Рокс я слухав ще в 90-х. Тоді це сприймалося на ура.  

.....але скільки Ж можна мусолити тих діп паплів з лед зепелінами ?! 

Світ Музики є набагато глибшим, просто безкрайнім океаном. нікому з нас не вистачить ніякого життя все осягнути та переслухати.

• 0

#8 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 656 сообщений
Отправлено 24 Февраль 2021 - 20:02

Ну чому ж та й зразу "вкусовщина" !

Це слівце має такий собі негативний душок....

Чому б то. Ніякого негативу.. Всього лиш коли людина приписує тій музиці, яка подобається особисто їй, якусь елітарність, "правильність", "справжність", а всі інші жанри, чи твори, які людині "не зайшли", автоматично оголошуються примітивом, непотребом чи попсою.
Характерно для підліткового віку, хоча в багатьох, якщо не в більшості, такі погляди зберігаються і до глибокої старості. 

Сообщение отредактировал Lammer: 24 Февраль 2021 - 20:03

• 0

#9 BilTser

BilTser

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 70 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2021 - 20:19

Чому б то. Ніякого негативу.. Всього лиш коли людина приписує тій музиці, яка подобається особисто їй, якусь елітарність, "правильність", "справжність", а всі інші жанри, чи твори, які людині "не зайшли", автоматично оголошуються примітивом, непотребом чи попсою.
Характерно для підліткового віку, хоча в багатьох, якщо не в більшості, такі погляди зберігаються і до глибокої старості. 

Між словами вкусовщина і смаки все ж існує досить значна різниця.

Те, що привели дійсно існує, на жаль, у багатьох в їх головах. 

Ми ж говоримо тут не про кожного з нас особисто, в так собі - загалом.

Будь-яка музика має право на існування, без сумніву, бо  сквльки людей - стільки і смаків. Я люблю в таких випадках казати == кожному своє.

Комусь гуцульські "гиць - гиць", комусь Дм. Гнатюк, комусь навіть класична музика й так далі і до без кінця.

Я ні в якому разі незаперчуюю чиюсь "любов" до Вінника чи когось іншого. Це їхнє право слухацьке.

Але, коли ти бачиш яку музику людина полюбляє, то майже безпомилково можна уже чимало сказати про цю людину..

Маю в цьому напрямку величезний власний досвід, помилявся дуже рідко. Це глибока психологія.

Саме це я мав на увазі.

• 0

#10 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 656 сообщений
Отправлено 24 Февраль 2021 - 20:25

Але, коли ти бачиш яку музику людина полюбляє, то майже безпомилково можна уже чимало сказати про цю людину..

Маю в цьому напрямку величезний власний досвід, помилявся дуже рідко. Це глибока психологія.

Саме це я мав на увазі.

Слухав Діско 80х, стару радянську попсу кінця 80х, рузькій рок (кіно, аліса, КІШ) Легку попсу рівня Кеті Перрі чи Брітні Спірз або Алізе.. Кілька років тому це все набридло, перемкнуло на рок. Мітла, Меги, Авенджед Севенфолд, Батіо, Малмстін, Вай,  Оффспрінг, Акцепт, С.О,А.Д,  Не цураюсь також і глему, Дефи і БонДжові теж норм.
також "заходить" Бетон, Без Обмежень, Мері (та, що Віктор Винник)  Щось про мене можете сказати?

Сообщение отредактировал Lammer: 24 Февраль 2021 - 20:31

• 0

#11 BilTser

BilTser

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 70 сообщений

Отправлено 24 Февраль 2021 - 20:47

Слухав Діско 80х, стару радянську попсу кінця 80х, рузькій рок (кіно, аліса, КІШ) Легку попсу рівня Кеті Перрі чи Брітні Спірз або Алізе.. Кілька років тому це все набридло, перемкнуло на рок. Мітла, Меги, Авенджед Севенфолд, Батіо, Малмстін, Вай,  Оффспрінг, Акцепт, С.О,А.Д,  Не цураюсь також і глему, Дефи і БонДжові теж норм.
також "заходить" Бетон, Без Обмежень, Мері (та, що Віктор Винник)  Щось про мене можете сказати?

Ну так і думав....

Це як заікнешся, що володієш астрологією чи нумерологією, так і починається......а яка я , а які мої діти....

Звичайно, що уже можна сказати щось. Але ж не на всю Білу Церкву, правда ж ?

Сам факт того, що ви слухаєте музику, уже позитив. Не думайте, що є дуже багато людей, які слухають взагалі якусь музику. З багатьох причин.

Навіть, коли в суспільстві було якось +/-  відносно добре, слухали її не багато людей.

Під слуханням в своєму авто під час їзди не можна сказати, що людина любить музику. Ця любов передбачає багато інших факторів.

• 0

#12 деда

деда

Друг семьи

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPip
  • 1 030 сообщений
Отправлено Вчера, 08:39

Был в семье радиприёмник "Муромец" с прогрывателем 78 об/мин и пластинки разные. Помнится вот это

https://www.youtube....h?v=IvQcX9pm_VI

• 0

#13 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 656 сообщений
Отправлено Вчера, 19:55

Ну так і думав....

Це як заікнешся, що володієш астрологією чи нумерологією, так і починається......а яка я , а які мої діти....

тоість "слів засчітан"?

.

Звичайно, що уже можна сказати щось. Але ж не на всю Білу Церкву, правда ж ?

Я не стісняюсь, кажіть.)))

Был в семье радиприёмник "Муромец" с прогрывателем 78 об/мин и пластинки разные. Помнится вот это

https://www.youtube....h?v=IvQcX9pm_VI

угу, всі захлинулись від совкодрочєрства.

• 1

#14 деда

деда

Друг семьи

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPip
  • 1 030 сообщений
Отправлено Сегодня, 08:44

угу, всі захлинулись від совкодрочєрства.

Дело вкуса - кто-то помнит, кто-то дрочит. Успеха. Но руку меняй....

• 0

#15 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 656 сообщений
Отправлено Сегодня, 17:23

Дело вкуса - кто-то помнит, кто-то дрочит. Успеха. Но руку меняй....

Бачу маєш багатий досвід.. З міняння руки.

Сообщение отредактировал Lammer: Сегодня, 17:26

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 1

1 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных

yellenna