Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Авто з США

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 11

#1 anarbaievi

anarbaievi

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 317 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 17:30

Доброго дня!

Цікавлюсь даною темою .

підкажіть будь-ласка хтось замовляв ? 
Через кого замовляли в Білій Церкві?

Які умови?

• 0

Загрузка...

#2 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 964 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 18:08

Є знайомий в БЦ, не перший рік замовляє.
Декілька зробив на продаж, декілька собі лишив.. зараз чекає декілька на підході..
Бува допомагає підібрать/замовить/ і т.д..

Це в більшості випадків лотерея.. так ще й в Одеському порту крадуни буває шманають салони, та й іноді і деталі відкручують (якось Тесла прийшла без батарей).
Старається підбирать не сильно понівечені, щоб менше мороки тут.
Завтра будем бачиться, так що, якщо якісь питання - стукайте в лічку, якщо йому буде цікаво - дам контакти.
  • 0

#3 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 306 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 12 Октябрь 2020 - 18:56

На томилівській хлопці раніше возили, зараз не знаю.
Я вивчила це питання і думаю не варто.
  • 0

#4 anarbaievi

anarbaievi

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 317 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 19:45

Мене цікавить - чи є який адекватний сервіс . Хоча б ФОП з договором , сайтом . Щоб все було культурнєнько розписано , що да як ? Прорахувати все. Можливо групи в telegram чи Viber з пропозиціями . Бо в Києві таких куча , але хочеться у місцевих.

To Riot : Чому не варто . Це в принципі прогнозований результат . Краще купити, я вважаю вдарене авто , самостійно відремонтувати та спокійно їздити. Аніж купити в якихось перекупів котика в мішку небиту-некрашену , а по факту з півмільйонним пробігом і купою проблем , що прикриті за гарною обгорткою.

Сообщение отредактировал anarbaievi: 12 Октябрь 2020 - 19:57

• 1

#5 кукумбер

кукумбер

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 179 сообщений

Отправлено 12 Октябрь 2020 - 20:26

Проблеми є з любими бу авто, а тим паче після дтп.Дтп машини це і є кіт в мішку, все правильно пишуть що потрібно вибирати авто з мінімальною кількістю пошкоджень і ясно щоб з цілою безпекою, яка і є подальше основним гемором.Наш ринок апріорі із за розтаможок наповнюється здебільшого самими дешевими представниками классів авто бо від оціночної вартості залеже розтаможка.Що європейці будуть з конячими пробігами які на багатьоз моделях вправно відмотують, що штати підтоплені тачки це біч копарда.

Сообщение отредактировал кукумбер: 12 Октябрь 2020 - 20:27

• 0

#6 anarbaievi

anarbaievi

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 317 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 20:37

Проблеми є з любими бу авто, а тим паче після дтп.Дтп машини це і є кіт в мішку, все правильно пишуть що потрібно вибирати авто з мінімальною кількістю пошкоджень і ясно щоб з цілою безпекою, яка і є подальше основним гемором.Наш ринок апріорі із за розтаможок наповнюється здебільшого самими дешевими представниками классів авто бо від оціночної вартості залеже розтаможка.Що європейці будуть з конячими пробігами які на багатьоз моделях вправно відмотують, що штати підтоплені тачки це біч копарда.

Згоден на 100 % .

Але ж по США як я розумію можливо хоч провірити по Carfax авто .

звісно , що краще трохи переплатити та взяти з мінімальними пошкодженнями.

В том то і діло , що хочеться підібрать авто для себе і щоб знаючі люди допомогли . Бо на Авторіа аж страшно дивитись : був легкий удар , а по він коду пробиваєш , а там капець повний.

Сообщение отредактировал anarbaievi: 12 Октябрь 2020 - 20:37

• 0

#7 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 306 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 12 Октябрь 2020 - 20:47

Мене цікавить - чи є який адекватний сервіс . Хоча б ФОП з договором , сайтом . Щоб все було культурнєнько розписано , що да як ? Прорахувати все. Можливо групи в telegram чи Viber з пропозиціями . Бо в Києві таких куча , але хочеться у місцевих.
To Riot : Чому не варто . Це в принципі прогнозований результат . Краще купити, я вважаю вдарене авто , самостійно відремонтувати та спокійно їздити. Аніж купити в якихось перекупів котика в мішку небиту-некрашену , а по факту з півмільйонним пробігом і купою проблем , що прикриті за гарною обгорткою.

Не знаю стосовно сайту, але люди відповідальні, принаймні 2 роки тому в мене про них саме така думка склалася.
Чому не варто... хороше авто скрізь однаково дорого коштує це раз, два, а чим відрізняється авто з США, яке вдарено і вам його зроблять під ключ від авто з Європи чи місцевого, яке так само вдарили ( а може і ні) і так само довели до ладу?нічим. Ще багато аргументів, все не пригадаю, але рекомендую вам підписатися на відповідні групи у фб і подивитися відповідні канали на ютюбі. В першому випадку коментарі досвідчених людей нададуть відповіді на масу запитань, в іншому те саме, ще й покажуть у відео. Доречі саме ця інформація є найбільш корисною і незалежною. Якщо брати без пошкоджень, то виходить ще й дорожче ніж у нас, якось прораховувала, то можна з салону взяти.. ну це моя думка.
  • 0

#8 anarbaievi

anarbaievi

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 317 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 20:58

Не знаю стосовно сайту, але люди відповідальні, принаймні 2 роки тому в мене про них саме така думка склалася.
Чому не варто... хороше авто скрізь однаково дорого коштує це раз, два, а чим відрізняється авто з США, яке вдарено і вам його зроблять під ключ від авто з Європи чи місцевого, яке так само вдарили ( а може і ні) і так само довели до ладу?нічим. Ще багато аргументів, все не пригадаю, але рекомендую вам підписатися на відповідні групи у фб і подивитися відповідні канали на ютюбі. В першому випадку коментарі досвідчених людей нададуть відповіді на масу запитань, в іншому те саме, ще й покажуть у відео. Доречі саме ця інформація є найбільш корисною і незалежною. Якщо брати без пошкоджень, то виходить ще й дорожче ніж у нас, якось прораховувала, то можна з салону взяти.. ну це моя думка.

Згоден . Вже трохи вивчав і вивчаю цю тему. З США не вигідно брати не биту , бо дорога доставка, розтаможка і т.д. Легко вдарене з ремонтном все-таки вийде дешевше ніж авто з Європи та наше . З Європи в нас скручують пробіг в 99% випадків наші перекупи, а з США це можна перевірити . Відновлене авто з США в Україні нізащо не купив би , бо перекупи майже ніколи не дбають про відновлення подушок безпеки . Хіба , що якщо не стріляні , але дешеві авто тому і дешеві , бо стріляні.Ну хіба що буде фото-відео фіксація встановлення подушок . Тільки там повірю . Безпека перед усім . А так в них стандартне відновлення китайськими запчастинами . 
Краще я сам займусь відновленням. Буду розуміти результат

Сообщение отредактировал anarbaievi: 12 Октябрь 2020 - 21:00

• 0

#9 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 511 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 21:14

Интересовался этой темой. Кое что у этого парня на канале есть по американцам  из Грузии.

https://www.youtube....yachenko/videos

Сообщение отредактировал Solnce: 12 Октябрь 2020 - 21:12

• 0

Suum cuique-каждому своё.

#10 anarbaievi

anarbaievi

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 317 сообщений
Отправлено 12 Октябрь 2020 - 21:16

Дякую .

Проте з Грузії нізащо - там самий хлам сповзається звідти .

Тільки бита з США - ремонт тут.

І іншим не рекомендую . Бачив кучу відео та декілька реальних прикладів тут.(в одного утоплєннік, а в одного ремонт тяпляп, аби трималось )

• 1

#11 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 218 сообщений

Отправлено 13 Октябрь 2020 - 07:22

в мене в гаражному кооперативі биті "американці" крутять, мабуть, в кожному третьому гаражі.. не знаю чи на продаж, чи для себе, але їх валом... 

• 0

#12 -=m@gnum=-

-=m@gnum=-

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 036 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 13 Октябрь 2020 - 08:35

в мене в гаражному кооперативі биті "американці" крутять, мабуть, в кожному третьому гаражі.. не знаю чи на продаж, чи для себе, але їх валом... 

Они их делают, но сами заказывают и не продают. Чисто услуги по восстановлению.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных