Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Продам мат плату ASUS N3700T

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 voldem

voldem

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 047 сообщений
  • Район:4-micro

Отправлено 20 Июль 2020 - 11:00

Продам "специфічну" мат плату ASUS N3700T. Платі 3 роки, але фактично нова, у використанні практично не була (купувалась для "експериментів"), увесь час лежала в коробці.

855022e8cd6a0748b9f396cfc55d0310.jpg

Плата формату Thin mini-ITX. Має вбудований процесор та розрахована на роботу із ОЗП ноутбука (SO-DIMM DDR3) та від зовнішнього БЖ (ноутбучний 12/19В). Є вихід LVDS (підключення напряму до матриці) також на пасивні динаміки, кнопки керування (гучність, яскравість). В один із слотів mini PCI-E можна встановити SSD. На цій платі можна побудувати моноблок (власне для цього вона і розроблялась), також як мінісервер або медіасервер. Працює безшумно, якщо ніяких профілів СО не встановлювати, то вентилятор не працює. При цьому максимальна темп при закритому корпусі 55-65С. Процесор від мобільної платформи, не надто швидкий, але FullHD працює без проблем. Підтримує Windows 7/10. Якщо є "мертвий" ноут (не роб мат плата), то можна застосувати решту комплектуючих до цієї МП, наприклад: матриця(LED), динаміки, БЖ(12/19V, можливо й 20, але це не точно!), ОЗП(DDR3), модуль Wi-Fi.

Також підходить для різного роду терміналів. Банально можна зібрати безшумний й малоспоживаючий (менше 30Вт) ПК для дому...

Такі плати зазвичай продаються як OEM, тому в комплекті не має задньої заглушки на роз'єми і кабелів/перехідників. Живлення SATA робиться дуже просто (від неробочого БЖ АТХ відрізати лінію з двома SATA).

Також є нюанс - відломана стойка кріплення модуля mini-PCI-Ex. Мені здалося, що вона має відкручуватись, але я помилився))) На працездатність це ніяк не впливає - стойка тепер закріплена гвинтом із зворотного боку плати (див Фото), але також можна її припаяти на місце...

Скрытый текст

Саму плату віддам за 2000грн (нова біля 3тис). Також можу доукомплектувати ОЗП та БЖ...

• 0

Загрузка...

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных