Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Потенция. Интимная жизнь после 40ка ...

Сообщений в теме: 62

#1 Mirt

Mirt

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений
  • Район:Украина

Отправлено 07 Июль 2020 - 12:51

Всю жизнь думал, что с проблемами потенции сталкиваются только в очень пожилом возрасте, каково было мое удивление, что в 40 лет я начал лажать, Вроде и проблем то нет, и спокойно живу, лишним весом не страдаю. Жена красавича - в тонусе, за 15 лет брака не изменилась. Все такая же горячая, а я стал подводить. Что посоветуете? Может кто-то сталкивался?

• 0

Загрузка...

#2 Pendalf

Pendalf

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 30 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 13:00

Всю жизнь думал, что с проблемами потенции сталкиваются только в очень пожилом возрасте, каково было мое удивление, что в 40 лет я начал лажать, Вроде и проблем то нет, и спокойно живу, лишним весом не страдаю. Жена красавича - в тонусе, за 15 лет брака не изменилась. Все такая же горячая, а я стал подводить. Что посоветуете? Может кто-то сталкивался?

Может быть это выгорание? Даже если жена красотка, люди за столько времени привыкают и ощущения уже не такие, как в первый год брака. В таком случае надо отдыхать друг от друга, переключаться и тд. 

Жара так же может быть причиной. Мне например не хочется ни пить, ни есть..

В конце-концов сходите к врачу, возможно это проблемы со зоровьем. 

• 1

#3 acies

acies

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 83 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 13:01

Половина успіху у подоланні проблеми - визнати її проблемою. Ти молодець!

Причин ймовірних може бути кілька:

• початкова стадія простатиту,
  • порушення роботи серцевосудинної системи,
  • психофактор.

Можливо, нещодавно пережив стрес - втрата роботи, капець бізнесу, думки про невідоме майбутнє, як годувати родину тощо. А теперь воно лупить по статевій системі. Головна порада - не вживай ніяких ліків, бо зараз почнуть радити всякі віягри. НІ!

Краще - змінити атмосферу на день-два, поїдьте десь з дружиною на природу чи в інше містечко, вечір при свічках і таке інше. І ніякого бухла.

Ще порада - сходити до лікаря, виключити перші дві ймовірні проблеми (простатит, серце). Сорок - це криза середьного віку, тримайся, все мине!

Сообщение отредактировал acies: 07 Июль 2020 - 13:02

• 1

#4 Mirt

Mirt

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 112 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 13:15

Может быть это выгорание? Даже если жена красотка, люди за столько времени привыкают и ощущения уже не такие, как в первый год брака. В таком случае надо отдыхать друг от друга, переключаться и тд. 

Жара так же может быть причиной. Мне например не хочется ни пить, ни есть..

В конце-концов сходите к врачу, возможно это проблемы со зоровьем. 

Желание есть, под ложечкой сосет, хочется. И она у меня умелая, все, как я люблю делает. Но тут, что-то со мной явно не так, он не слушается, как "чужой" стал. Я уже думал и про препараты типа виагры, но в своей компании о таком не спросишь, хотелось бы реальных отзывов

Половина успіху у подоланні проблеми - визнати її проблемою. Ти молодець!

Причин ймовірних може бути кілька:

• початкова стадія простатиту,
  • порушення роботи серцевосудинної системи,
  • психофактор.

Можливо, нещодавно пережив стрес - втрата роботи, капець бізнесу, думки про невідоме майбутнє, як годувати родину тощо. А теперь воно лупить по статевій системі. Головна порада - не вживай ніяких ліків, бо зараз почнуть радити всякі віягри. НІ!

Краще - змінити атмосферу на день-два, поїдьте десь з дружиною на природу чи в інше містечко, вечір при свічках і таке інше. І ніякого бухла.

Ще порада - сходити до лікаря, виключити перші дві ймовірні проблеми (простатит, серце). Сорок - це криза середьного віку, тримайся, все мине!

Був я у лікаря, якраз на медогляді. Все в нормі. Навіть узі щитовидної робив і на тестостерон здавав, там теж все чудово. З роботою стабільно - працюю на закордонну компанію, тому ризику втрати роботи не маю. ((( Для мого лікаря, мій стан - теж загадка. Теж пропонував кудись поїхати, але куди, якщо кордони закриті, а по Україні вже кругом були. 

• 0

#5 Bishog

Bishog

Участник

• Заблокированные
  • PipPip
  • 101 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 13:27

Желание есть, под ложечкой сосет, хочется. И она у меня умелая, все, как я люблю делает. Но тут, что-то со мной явно не так, он не слушается, как "чужой" стал. Я уже думал и про препараты типа виагры, но в своей компании о таком не спросишь, хотелось бы реальных отзывов

Був я у лікаря, якраз на медогляді. Все в нормі. Навіть узі щитовидної робив і на тестостерон здавав, там теж все чудово. З роботою стабільно - працюю на закордонну компанію, тому ризику втрати роботи не маю. ((( Для мого лікаря, мій стан - теж загадка. Теж пропонував кудись поїхати, але куди, якщо кордони закриті, а по Україні вже кругом були. 

Как уже писали выше, причины могу быть разные. Если по здоровью все в порядке, то дело скорей всего в голове. И тогда принимать медикаменты не стыдно, нужно их воспринимать как временную помощь. 
На счёт виагры не скажу, но одно время принимал Эротон. Может желания особо и не придаст, но эрекцию "забустит" прилично. Реально становится как в 16 лет, и чувствительность очень обостряется. При соблюдении всех рекомендаций приема побочек не дает. В качестве эксперимента можно попробовать, стоимость адекватная.

• 0

#6 Pendalf

Pendalf

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 30 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 13:31

Как уже писали выше, причины могу быть разные. Если по здоровью все в порядке, то дело скорей всего в голове. И тогда принимать медикаменты не стыдно, нужно их воспринимать как временную помощь. 
На счёт виагры не скажу, но одно время принимал Эротон. Может желания особо и не придаст, но эрекцию "забустит" прилично. Реально становится как в 16 лет, и чувствительность очень обостряется. При соблюдении всех рекомендаций приема побочек не дает. В качестве эксперимента можно попробовать, стоимость адекватная.

Если есть эрекция, желание появляется автоматически. А вот наоборот не всегда работает. Так что я думаю если зайти с этой второны, очень даже может сработать. 

• 0

#7 online maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 865 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 07 Июль 2020 - 14:58

Если по здоровью все норм, то возможно проблема в голове. Попробуй с другой, для проверки себя. Как вариант, пригласите третьего в свою постель. "Мальчика" или "девочку" (образно, ясно, что 18+) на выбор, или обоих. Это сделает эмоциональный стресс. Может помочь.

• 0

#8 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 255 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 15:10

думал, что с проблемами потенции сталкиваются только в очень пожилом возрасте,

Це залежить від генетичної успадкованності. Одні чоловіки вже в 50 років стают "негодними" а інші в 70 живуть повноцінним сексуальним життям.

Вроде и проблем то нет, и спокойно живу,

Це теж не має значення.

лишним весом не страдаю

Жена красавича - в тонусе, за 15 лет брака не изменилась. 

Це все відносне. Жінка може бути з виду раскрасавіца, а в сексі - А-сексульна. Тут має значення сексуальність жінки а не її зовнішні параметри. А сексуальність жінки, це така штука...тут і спеціалісти медицини плутаються і не дійшли до якогось одного висновку. Короч, сексуальна жінка це та, яку побачив і відразу хочеш її ,не розглянувши до кінця її зовнішні параметри. Сексуальність від такої жінки аж "пре" (не плутать з давалками) і це в ній закладено генетично. Є інший варіант, коли розглядаєш форми жінки, тобто  її зовнішність, а вже потім, у чоловіка або виникає бажання володіти такою або не виникає. І в цьому різниця між сексуальною і красавіцей. На жаль, сексуальних жінок не так вже і багато в порівнянні с просто симпатичними і красавіцами. Вдірізнити таких жінок від решти, здатні лише досвічені чоловіки.

а я стал подводить

Всі наші сексуальні бажання знаходяться в голові, себто в мізках а не в тій штуці яку ваша дружина страється привести в робочий стан, а воно не виходе. Причини цьому можуть бути разні і, як мінімум у половині випадків, ніякий лікар не допоможе. Так само як і препарати тіпа "віагра" і подібні. Всі ці препарати (а не ліки, до речі) вони спрацьовують лише тоді, коли пішла "команда" від мізків на ерекцію, себто коли виникло бажання...тоді да, препарати ці допомогають більш інтенсивному притоку крові  що призводить до "твердого стояка". Оце і все. Інша справа якщо говорити про "препарати" так звані - збуджуючі. Але це зовсім інша розмова поскільки практично всі вони є наркотиками, себто відключаються всі проблеми що живуть у ваших мізках і залишається лише одна - хочу сексу. Але це не вихід із ситуації, людина просто попадає в залежність. Ваша проблема може бути зовсім і не проблемою. 40-45 років для чоловіка це приблизно половина життя. І в цьому віці часто відбувається певна перебудова в органімі в тому числі, сексуальна функція. Варто почекати певний час, не нервувати з цього приводу, це той вік коли у чоловіка відкривається "второє соковращєніє", в цьому немає нічого дивного і страшного. Навпаки, з*явиться і бажання і єрекція буде в порядку. Інша справа до якого періоду це протягнеться...у кожного з нас, індивідуально і залежить від генетичної успадкованності. 
І сама крайня ситуація котра є найнеприємнішою. Ви маєте справу з власним організмом а він завжди передбачливіший ніж наші "прєдположєнія". Якщо людина напередодні якоїсь хвороби котру вона ще не відчуває, зате про неї "знає" організм, то він може направити ресурси на її блокування чи усунення небезпеки і в такому випадку деякі наші функції можуть працювати не так як раніше...по іншому кажучи, відбувається перерозподіл ресурсів, основна частина, з яких, націлена на усунення небезпеки...от з цього боку, да, варто перевіритись у лікаря відповідвідного профілю але ж не у якогось там "сексолога".
Ви мене вибачте, я не медик, може шось і не так сказав, але я описав вам ті відчуття які пережив сам, а мені без двох  років - 70. І сексуальна фнкція працює... не так, канєш, як у 25, але нормально, для мого віку.

Сообщение отредактировал Ворон: 07 Июль 2020 - 15:15

• 1

#9 online maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 865 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 15:16

мені без двох  років - 70. І сексуальна фнкція працює...

Респект. Тут би дожити до того віку, а тут ще і все працює.

• 4

#10 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 255 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 15:25

Респект. Тут би дожити до того віку, а тут ще і все працює.

Доживете...куди ви дінетесь. Головне не брать дурне в голову а от щодо важкого...його варто періодично піднімать, хоч би для пдтримки фізичної форми.

• 0

#11 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 241 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 15:30

Если по здоровью все норм, то возможно проблема в голове. Попробуй с другой, для проверки себя. Как вариант, пригласите третьего в свою постель. "Мальчика" или "девочку" (образно, ясно, что 18+) на выбор, или обоих. Это сделает эмоциональный стресс. Может помочь.

хороший такой совет, дружеский, мужской: в любой неприятной ситуации проще найти другую женщину, чем найти причину и избавиться от нее :td:

Всі ці препарати (а не ліки, до речі) вони спрацьовують лише тоді, коли пішла "команда" від мізків на ерекцію, себто коли виникло бажання...тоді да, препарати ці допомогають більш інтенсивному притоку крові  що призводить до "твердого стояка". Оце і все.

ерунда

действующее вещество виагры изначально создавалось для улучшения снабжения крови кислородом и применялось в т.ч. альпинистами на большой высоте, когда совсем не до желаний, эрекция оказалась побочным эффектом, совершенно не связанным с желаниями

сдается мне, автор скоро опубликует ссылку на нечто, что очень ему помогло :;): 

• 1

#12 online maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 865 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 15:42

хороший такой совет, дружеский, мужской: в любой неприятной ситуации проще найти другую женщину, чем найти причину и избавиться от нее :td:

От, женщины... Не избавится. Люби свою жену, живи с ней. Бывает, привыкаешь к своей жене и в сексуальном плане начинаются проблемы. Вроде, все норм, но что-то не то, и жена не довольна от этого. Нужен компромисс. Слышал что, например, разовая смена партнера, помогала спасти семью. У супругов открывалось второе дыхание, и спустя 15 - 20 лет супружеской жизни снова влюблялись друг в друга. Понятно, что должно быть без обмана, т.е не измена. Супруги могут вместе участвовать в этой афере. Есть опасность, что мужчина окажется слабый духом и побежит к другой навсегда. Ну, тут или рискнуть или жить без секса. Каждому свое.

Сообщение отредактировал maximbts: 07 Июль 2020 - 15:49

• 0

#13 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 14 241 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 15:49

От, женщины... Не избавится. Люби свою жену, живи с ней. Бывает, привыкаешь к своей жене и в сексуальном плане начинаются проблемы. Вроде, все норм, но что-то не то, и жена не довольна от этого. Нужен компромисс. Слышал что, например, разовая смена партнера, помогала спасти семью. У супругов открывалось второе дыхание, и спустя 15 - 20 лет супружеской жизни снова влюблялись друг в друга. Понятно, что должно быть без обмана, т.е не измена. Есть опасность, что мужчина окажется слабый духом и побежит к другой навсегда. Каждому свое.

:be:

переспать с другой - это компромис?!

переспать с другой с уведомлением жены - еще честный компромис без измен?!

переспать с другой на глазах у жены - еще бОльший честный компромис?!

кто там еще смеет отдельно выделять и критиковать женскую логику? :an:

Сообщение отредактировал Ах!: 07 Июль 2020 - 15:49

• 0

#14 online maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 865 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 15:59

Конечно компромис. Зря иронизируете, тема достаточно популярна, просто про нее никто не говорит. типа "в СССР секса нет". Как вариант, супруги могут договорится в МЖМ, или МЖМЖ. Кто как хочет, так и ...

• 0

#15 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 255 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 16:18

ерунда

действующее вещество виагры изначально создавалось для улучшения снабжения крови кислородом и применялось в т.ч. альпинистами на большой высоте, когда совсем не до желаний, эрекция оказалась побочным эффектом, совершенно не связанным с желаниями

Ви сліпа ?...Ви не здатні розуміти українську мову ?...Ви назву теми хоч читали ?...чи Ви просто аби шо ляпнуть ?...сюди подивіться  ще раз і усвідомте зміст:

Всі ці препарати (а не ліки, до речі) вони спрацьовують лише тоді, коли пішла "команда" від мізків на ерекцію, себто коли виникло бажання...тоді да, препарати ці допомогають більш інтенсивному притоку крові  що призводить до "твердого стояка". Оце і все.

Про те що віагра застосовувалась альпіністами невідомо хіба шо ледачому. Якщо кров "разігналась" у альпініста який шкарябається на скалу, або у мене коли я рубаю дрова, або у мого племінника коли він біжить тренуючись 5-10 км, якщо перед цим ковтнуть віагру, то покращення збагачаення крові буде по любому так як і "побочний ефект" буде в усіх, включаючи мене з сокирою...і це теж не новина оскільки мужики які наковтались, про таке розказували під місцевим магазином, раніше, ніж Ви вичитали ів інеті про альпіністів. А теперь спробуйте дати віагру чоловікові який лежить у ліжку...угу...і чекайте на результат при умові що в своїх мізках він Вас геть не хоче. Там же написано для ситуації з сексом - "коли виникло бажання"....чи Ви порадите ковтнуть віагру і на скалу лізти ?

Сообщение отредактировал Ворон: 07 Июль 2020 - 16:27

• 1

#16 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 868 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 16:38

Такі ґалантні мужики-йо...і пішли, тестостерон аж з монітора відчувається.. і без віагри) :roll:
  • 0

#17 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 255 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 17:01

Такі ґалантні мужики-йо...і пішли, тестостерон аж з монітора відчувається.. і без віагри) :roll:

Не ну, це у кого як...я коли читаю отакі дурниці про альпіністів і коли думаю, яким воно боком до ситуації з сексом між чоловіком і жінкою, пропадає всяке бажання...чи то людина не знає, чи просто аби придертись...воно ж зрозуміло що альпініст на висоті...там де не вистачає кисню, зрозуміло що потрібен стимулятор, зрозуміло і те що працюючи чи виконуючі інші фізичні навантаження ось тут, "внизу" нам того кисню теж частково не вистачає...буває що біжить людина, чи тренується в залі, чи працює у дворі, починає важко дихати або навіть задихатись...але ж це проходить і без стимуляторів, чого не скажеш про альпініста на висоті...здавалось би, все зрозуміло... і говорити про це у темі, де йдеться про секс, де йдеться про те що він можливий лише при збудженні організму, тобто кров "пішла гулять" без додаткових фізичних навантажень...і що для певної частини людей потрібен стимулятор аби покращити цей стан крові....так ні ж, знайдеться хтось особливо вумний і почне гнать пургу про альпіністів, геть забувши про що написав топікастер.

• 0

#18 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 868 сообщений
Отправлено 07 Июль 2020 - 17:04

Ось цей посмєл! І доволі показово:
https://m.youtube.co...h?v=NL1lbIsXWbo
  • 1

#19 online maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 865 сообщений

Отправлено 07 Июль 2020 - 17:16

Одне діло намагатися зачати дитину, інше - налагодити сексуальну частину сімейного життя. ТС написав про свою проблему. Варіантів рішення багато. Кожний сам собі вирішує що правильно, а що ні.
  • 1

#20 Переводчик

Переводчик

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 283 сообщений
  • Район:Лєван

Отправлено 07 Июль 2020 - 17:58

Якби мені дружина дозволила зраду, я б образився.
  • 0

Debian зручний та швидкий

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных