Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

ТВ і інтернет Київстар

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 7

#1 Бродяга

Бродяга

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 37 сообщений
Отправлено 03 Июнь 2020 - 17:14

Компанія "Воля", чесно кажучи дістала.  Я не встигаю платити. Тільки заплатив, приходить повідомлення, що я знову винен гроші. Питання до тих, хто користується послугами ТВ і інтернету Київстар. Напишіть свої враження.Чи має сенс переходити на цю компанію. Мене цікавить якість інтернета. Все таки 250 грн за телефон на місяць і послуги телебачення, приваблює.

• 0

Загрузка...

#2 rokfor

rokfor

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 386 сообщений
Отправлено 03 Июнь 2020 - 17:22

В мене тільки інтернет без ТБ. Поки все влаштовує. Один раз був обрив, майже по всьому місту, але протягом 30 хвилин проблему вирішили. 

• 0

#3 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 276 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 03 Июнь 2020 - 18:03

Компанія "Воля", чесно кажучи дістала.  Я не встигаю платити. Тільки заплатив, приходить повідомлення, що я знову винен гроші. Питання до тих, хто користується послугами ТВ і інтернету Київстар. Напишіть свої враження.Чи має сенс переходити на цю компанію. Мене цікавить якість інтернета. Все таки 250 грн за телефон на місяць і послуги телебачення, приваблює.

Перейшли з бкм. Дуже влаштовує. Одного разу були перебої і то я про них дізналася із смс із вибаченнями та якоюсь там компенсацією. Зараз більшість адекватних провайдерів переходять на таку систему як київстар, тобто гроші на телефон і відповідно за інтернет. Рекомендую. Телебаченням їхнім не користуємося, ми раніше інше обрали, тому платимо 140, вистачає з головою на місяць.

ПС Є відповідна тема.

• 1

#4 svetiсk

svetiсk

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 929 сообщений
Отправлено 03 Июнь 2020 - 18:44

Интернет юзаю с 2005 или 2007, не помню точно. Почти сразу с того момента как они появились.
Аж ни разу не пожалел.
TV росьтелеком. Так что ничего сказать не могу.
  • 1

#5 Просто Серёга

Просто Серёга

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 762 сообщений

Отправлено 03 Июнь 2020 - 21:27

Пол года назад подключился на тарифный план "Все разом", за это время пару раз лажа какая то была, но быстро решалась. Сейчас плачу 200 грн. за домашний интернет до 100 Мбит. На БКМ было 165 грн. + мобилка 125. Сейчас 200 за всё, 12 Гб интернета 4G, помоему 100 мин по Украине на все номера и безлимит по КС.

Первые 4 месяца по 150 грн. было.

На счёт ТВ незнаю, не юзал.

А так всё устраивает, если какие то проблемы были по их вине, то компенсируют. Мне 2 раза деньги на счёт возвращали за один день.

• 1

#6 Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 350 сообщений
Отправлено 04 Июнь 2020 - 08:58

Интернет юзаю с 2005 или 2007, не помню точно. Почти сразу с того момента как они появились.
Аж ни разу не пожалел.
TV росьтелеком. Так что ничего сказать не могу.

Аналогічно. Проблеми з нетом вкрай рідко, Пару разів на рік.

• 1

#7 Vakar

Vakar

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 58 сообщений

Отправлено 04 Июнь 2020 - 09:34

Я перешел 3 месяца назад с Воли на Киевстар "Все разом" (инет+ТВ+моб)+беру у них приставку в аренду, так как телевизор старый.
Конечно в сравнении это просто космос! ТВ супер, каналы в принципе те же что и у Воли (тв1000 несколько разновидностей, спайк, никелодеон и т.д)
Интернет за 3 месяца ни разу не пропал, фильмы фул хд - без проблем!
Волю сдыхался и перекрестился
Однозначно советую переходить на Киевстар!!

• 0

#8 Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 350 сообщений
Отправлено 04 Июнь 2020 - 09:45

Волю сдыхался и перекрестился

Уточніть у Волі, чи точно у вас закриті всі рахунки. Там бували випадки, коли вони навмисно лишали заборгованість, а потім через рік подавали в суд на стягнення боргу з процентами. Воля ще ті гопніки)

• 1

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных