Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь


Фотография
- - - - -

23 Травня День Героїв


  • Авторизуйтесь для ответа в теме
В этой теме нет ответов

#1 Demas

Demas

    Прописанный

  • Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 710 сообщений
  • Пол:

Отправлено 26 Май 2020 - 20:46

Починаючи з 2014 року до списку Героїв внесли імена учасників Революції гідності, захисників України, які ось вже шостий рік поспіль захищають Україну від російського агресора.

 

Українські герої сучасності різні за віком, політичними й релігійними переконаннями, світоглядом, соціальним статусом і навіть за національностями. Але їх об’єднує одне – любов до рідної землі, прагнення почуватися на ній господарями й ненависть до тих, хто прийшов їх убивати.

 

У 1941 році у Кракові відбувся Другий великий збір Організації Українських Націоналістів. Головною метою збору було затвердження ідей українського націоналізму і постанов, що стосуються політичного, військового, економічного та соціального життя на українських землях. Крім цього, Другий великий збір постановив щороку 23 травня святкувати День Героїв.

Травень обрали не випадково: саме цього місяця пішли з життя лідери й ідеологи українського націоналістичного руху. Зокрема 25 травня у 1926 році в Парижі загинув один із лідерів української революції 1917–1921 років Симон Петлюра. 23 травня 1938 року в Роттердамі вибух бомби обірвав життя організатора українського націоналістичного руху Євгена Коновальця. До 1991 року свято відзначали підпільно. З проголошенням незалежності України стало популярним, хоча і не офіційним державним святом.

 

Сьогодні День Героїв — чоловіків і жінок, які захищали і сьогодні захищають Україну

На жаль, існує тенденція проводити вшанування героїв лише посмертно, коли вони присутні тільки у спогадах та портретах на стіні. Це важлива практика, вона потрібна для збереження пам’яті. Однак, її замало. Сьогодні, в День Героїв, намагаймося ставати ближчими до живих героїв, дякувати їм, виказувати повагу, спілкуватися та вчитися від них важливому — як робити правильний вибір та відстоювати його, навіть коли страшно.

У кризових ситуаціях боятися нормально і страшно насправді всім. Героям вдається перебороти свій страх, завжди залишатися вірними собі та своїм принципам, ніколи не погоджуватися на компроміси.

Вшановуймо героїв не лише на свята чи в часи, коли вони йдуть від нас. Вони поруч із нами кожного дня — на вулицях, у транспорті, на роботі, в лікарнях, у друзях. Бо це такі ж люди, як і ми, тільки з величезним досвідом, яким можуть поділитися з нами. Скористайтеся нагодою дізнатися ближче про наших героїв і подякувати їм особисто.


  • 0

Загрузка...Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных