Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* - - - - 5 Голосов

Коронавірус

Сообщений в теме: 1528

#1 городянка

городянка

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений
  • Район:центр

Отправлено 18 Февраль 2020 - 08:36

Ну якщо в останню мить не переграють,то певно мешканці Білой Церкви будуть першими, хто урочисто зустріне "біженців" з Уханю...Логіка така, саме в районі Білої Церкви влада попередила місцевих мешканців про масштабні навчання силових структур(СБУ,Нацгвардія,МНС), там же знаходиться єдиний,придатний для посадки великих літаків, військовий аеродром (село Фурси). Як запасний варіант -можуть на околицю Житомира літак прийняти (те ж на військовий аеродром). На цивільні аеродроми(на кшалт Бориспіль, Жуляни чи Гостомель) -малоймовірно,бо така інфа швидко стане відома багатьом.
  • -2

Загрузка...

#2 Spectral

Spectral

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 804 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 18 Февраль 2020 - 08:40

Паника просто везде. :am:

А то, что мы вообще не готовы к вирусу заразятся просто все, ничего? Какая разница, кто первый кто через неделю..

Нужн министерство приводить в чувство и заставлять работать, а не по форомам постить Караул, все пропало!

• 0

#3 городянка

городянка

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 08:43

Аваков розкрив деталі евакуації українців із Уханя

https://www.pravda.c.../02/18/7240804/
Як розповів міністр, окрім екіпажу, на борту також будуть поліцейський, два лікаря, медсестра, військовослужбовець та співробітник консульства. Усі вони разом із евакуйованими будуть відбувати карантин.

"Той у кого буде температура 37,2 і більше, на превеликий жаль, не полетить на літаку", – сказав Аваков. Якщо такі люди будуть, то їх направлять у місцеву лікарню.

На борту, окрім українців, будуть також іноземці. Зокрема громадяни Росії, Білорусі, Нідерландів, Аргентини та інших країн. Проте ці держави заплатять Україні за евакуацію їх громадян.

Міністр також додав, що вважає це нормальною практикою. Оскільки раніше одного українця, наприклад, забрав російський літак.

Усі, кого везтимуть із Уханя, підпишуть спеціальні документи. Ними вони погоджуються на двотижневий карантин.

На борту всіх забезпечать засобами гігієни, масками, їжею.

Літак прибуде в один із аеропортів України на спеціальну санітарну смугу. Питання вибору летовища досі вирішується. Така ж сама ситуація із місцем карантину для евакуйованих.

Як пояснив міністр, зустрічати пасажирів будуть співробітники ДСНС. Всі вони та інші особи, які будуть задіяні у евакуації, одягнуть спеціальну амуніцію.
  • -1

#4 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 769 сообщений
Отправлено 18 Февраль 2020 - 08:57

Ну якщо..певно.. мешканці Білой Церкви будуть першими, хто урочисто зустріне "біженців" з Уханю...Логіка така...

Я не зрозумів, збирається масовка для урочистих зустрічаннь, чи для блокування злітно-посадкової смуги? :hm:
  • 0

#5 городянка

городянка

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 09:00

Я не зрозумів, збирається масовка для урочистих зустрічаннь, чи для блокування злітно-посадкової смуги? :hm:

Нічого не знаю про масовку.
Я сама півгодини тому дізналася, що в білоуерківському аеродромі виішили їх приймати.
  • -2

#6 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 259 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 18 Февраль 2020 - 09:36

Ну вже ж спростували цю інформацію.. до чого тут навчання? Ви думаєте якщо хтось приїде і не дай Бог захворіє по місту будуть літати швидкі? Аж смішно..
Взагалі не можу зрозуміти істерії з цим «вірусом», черговий новий вид грипу, який вкотре нам нагадує не займатись самолікуванням і не затягувати, виживші ж є.. одні заробляють, а іншим «хліба і видовищ»...
пс як би там не було, всі ми люди, до того ж наші громадяни, а у фб радять їх в Чорнобиль або до Сибіру.. без коментарів!
Ппс якщо і істерити, то щодо кількості онкохворих, хворих на туберкульоз.. ось що має турбувати, але воно чомусь турбує лише тих, кого торкнулося. Менталітет.
  • 3

#7 городянка

городянка

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 09:54

Ну вже ж спростували цю інформацію.. до чого тут навчання? Ви думаєте якщо хтось приїде і не дай Бог захворіє по місту будуть літати швидкі? Аж смішно..
Взагалі не можу зрозуміти істерії з цим «вірусом», черговий новий вид грипу, який вкотре нам нагадує не займатись самолікуванням і не затягувати, виживші ж є.. одні заробляють, а іншим «хліба і видовищ»...
пс як би там не було, всі ми люди, до того ж наші громадяни, а у фб радять їх в Чорнобиль або до Сибіру.. без коментарів!
Ппс якщо і істерити, то щодо кількості онкохворих, хворих на туберкульоз.. ось що має турбувати, але воно чомусь турбує лише тих, кого торкнулося. Менталітет.

Ну чомусь " дурні" американці і австралійці приймають своїх громадян з Уханю на віддалених островах, а Україна в районому центрі, недалеко від столиці. Це уже не порівнюючи рівень медицини і фінансовi(організаціцні) можливості в нашій країні і в США з Австралією.
  • -1

#8 кукумбер

кукумбер

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 122 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 10:08

Це те саме коли власник собаки бійцівської породи каже:"Не бійтеся він не кусається!"Людоньки від коронавіруса вмирають!!!!!Від запалення легенів теж вмирають, але ви його не можете підчипити в кафе за чашечкою кави лише із за того що офіціантка вирішила ще одну зміну відпрацювати ,а потім звернутися до лікаря.Після того як я відхворів на хворобу Боткіна, я можу впевнено сказати що не лікувати не чим лічити в нас нема і нікому.
  • 0

#9 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 259 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 18 Февраль 2020 - 10:11

Ну чомусь " дурні" американці і австралійці приймають своїх громадян з Уханю на віддалених островах, а Україна в районому центрі, недалеко від столиці. Це уже не порівнюючи рівень медицини і фінансовi(організаціцні) можливості в нашій країні і в США з Австралією.

Ну а де у нас острів?

Це те саме коли власник собаки бійцівської породи каже:"Не бійтеся він не кусається!"Людоньки від коронавіруса вмирають!!!!!Від запалення легенів теж вмирають, але ви його не можете підчипити в кафе за чашечкою кави лише із за того що офіціантка вирішила ще одну зміну відпрацювати ,а потім звернутися до лікаря.Після того як я відхворів на хворобу Боткіна, я можу впевнено сказати що не лікувати не чим лічити в нас нема і нікому.

Помирають від ускладнень...
  • 0

#10 svetiсk

svetiсk

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 929 сообщений
Отправлено 18 Февраль 2020 - 10:21

Самое подходящее место для дислокации больных, здесь.
Тут точно организуют супер-карантинную зону, да такую чтобы и муха не пролетела.
https://uk.wikipedia...iki/Конча-Заспа

Сообщение отредактировал svetiсk: 18 Февраль 2020 - 10:21

• 3

#11 sasha91

sasha91

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 311 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 10:33

ми всі помремо!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

треба забиратися з міста!!!!!!!!!!!

я так і знав. що не просто так будують аеропорт. Наша влада знала про короновірус ще за рік до нього...

Жидовська влада і масони захопили БЦ.

я в підпілля...

Сообщение отредактировал sasha91: 18 Февраль 2020 - 10:34

• 3

#12 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 769 сообщений
Отправлено 18 Февраль 2020 - 10:44

Як бачим, ускладнення бувають і від інших болячок.. і виживають.
  • 0

#13 городянка

городянка

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 10:47

До речі, аеропорт в БЦ є військовим і відіграє дуже велику стратегічу роль. Не дай бог поширення інфекції в аеропорту, якась паніка з цим коронавірусом, а кацапи он вже загострення на сході країни створюють.

Зеленський збирає РНБО
https://www.pravda.c.../02/18/7240832/

Україні потрібен діючий, а не заблокований із-за коронавірусу військовий аеропорт,один з головних в країні.

Сообщение отредактировал городянка: 18 Февраль 2020 - 10:53

• 0

#14 VitamiN

VitamiN

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 769 сообщений
Отправлено 18 Февраль 2020 - 11:53

*
Популярное сообщение!

..кацапи он вже загострення на сході країни створюють.
Україні потрібен діючий...

ПРЕЗИДЕНТ!
  • 6

#15 кукумбер

кукумбер

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 122 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 12:06

Зв'язалися з партнерами в Китаї, а саме в Ухані, там дуже промислове місто, кажуть що проблема дуже роздута(зі слів самих жителів Китаю).При їхній загальній кількості я вважаю настільки малий відсоток захворівших то дійсно не привід для хвилювання.
  • 1

#16 PVm

PVm

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 368 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 12:11

По перше, китайці не випустять нікого, у кого підтверджена коронавірусна інфекція, навіть якщо Аваков з Зеленським будуть на колінах благати і хабарі подяки давати. Ніхто не покине Китай доки не видужає. А ті кому не пощастить - приїдуть додому в якості золи. По друге, здорові, яких мають евакуювати, будуть проходити карантин. Не треба додумувати собі теорій змови.

На даний момент, по зареєстрованих хворих, загальна смертність від "коронавіруса" майже 2.5%, з яких значна частина це люди похилого віку або з тяжкими хронічними захворюваннями. А загальна кількість тих хто одужав більше 17%, без урахування тих, хто перехворів удома в легкій формі.

До речі, один з українців, що був на Diamond Princess, теж знаходиться під пильним наглядом японських лікарів, які відмічають, що хвороба протікає у нього в легкій формі.

Єдина небезпека цього віруса на сьогодні, полягає лише в тому, що він неймовірно заразний і з більшою ймовірністю може отримати мутації, що підвищать його стійкість та тяжкість ускладнень від нього.

• 0

"Войну невозможно выиграть победами!" © Нелохкакой-то.

#17 городянка

городянка

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 12:12

Зв'язалися з партнерами в Китаї, а саме в Ухані, там дуже промислове місто, кажуть що проблема дуже роздута(зі слів самих жителів Китаю).При їхній загальній кількості я вважаю настільки малий відсоток захворівших то дійсно не привід для хвилювання.

То їхні партійні функціонери просто так дали накази в Вухані і деяких інших містах в'їзди/ виїзди позамуровувати?
  • 0

#18 кукумбер

кукумбер

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 122 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 12:20

Вся інфа із ящика?Я ящику не вірю.

Сообщение отредактировал кукумбер: 18 Февраль 2020 - 12:21

• 0

#19 городянка

городянка

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 251 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 12:58

Вся інфа із ящика?Я ящику не вірю.

А ваші партнери в Китаї( Ухані) вам не розповіли, що в їхньому місті всі виїзди заблоковано?
Цікаво, як вони вам вибірково інфу передають.
  • -1

#20 PVm

PVm

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 368 сообщений

Отправлено 18 Февраль 2020 - 13:03

А ваші партнери в Китаї( Ухані) вам не розповіли, що в їхньому місті всі виїзди заблоковано?

Контроль є, абсолютної блокади немає. Якщо ви зайдете в ютюб і подивитесь постСНДешних блогерів, які зараз мешкають в Китаї - ви в цьому переконаєтесь.

• 0

"Войну невозможно выиграть победами!" © Нелохкакой-то.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных