Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Мат. плата Gigabyte GA-X58-USB3 + процессор Core i7-950 + ОЗУ 6Gb + GeForce 7300 GS

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 6

#1 nishimada

nishimada

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 32 сообщений
Отправлено 06 Январь 2020 - 14:07

Комплект в отличном рабочем состоянии. Продаю в связи с апгрейдом.

Пользуюсь с 2013 года. Нареканий не было. Вовремя чистился, менялась термопаста. В ремонте не был.

Есть нюанс: Не работает встроенная сетевая карта, но вместе с комплектом идет дискретная
Гарантия на проверку.

http://www.gigabyte....8-usb3rev_10#kf

https://ark.intel.co...-intel-qpi.html

Тел. 0970565569 Артем

Прикрепленные файлы

• 0

Загрузка...

#2 online Spectral

Spectral

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 711 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 07 Январь 2020 - 04:47

не нашел цену

• 1

#3 nishimada

nishimada

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 32 сообщений
Отправлено 07 Январь 2020 - 12:18

Да. Извините. 2500 грн.
  • 0

#4 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 152 сообщений
Отправлено 07 Январь 2020 - 13:46

Есть нюанс: Не работает встроенная сетевая карта, но вместе с комплектом идет дискретная
Гарантия на проверку.

Судячи з поданого Вами фото, на материнці все стоїть на місці. Принаймі, в тому місці, де розташована сєтєвуха. В такому випадку, Ви б, особисто, купили б таку материнку на якій встановлено додаткову сєтєвуху, але не випаяна Realtek RTL8111E ? Адже така материнка буде працювати до пори-до часу. Якщо на ній полетіла штатна мережевна, то треба або замінити мікросхему, або випаяти її, перед установкою дискретної, як це пропонуєте Ви.  От і прикиньте, хтось купить, але не є спеціалістом, та ще й з недешевим обладнанням. Закінчиться це тим, що понесе до сервісу і заплатить ще додатково за те, щоб або випаяли мікросхему, або замінили її. Щоправда, в останньому випадку, дискретна сєтєвуха попрямує в тумбочку, в запас, але то таке. Запас, він, як відомо, в....ну Ви поняли.

Сообщение отредактировал Ворон: 07 Январь 2020 - 13:48

• 0

#5 Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 251 сообщений
Отправлено 07 Январь 2020 - 14:01

не розлякуйте потенціальних покупців. Воно може спокійно працювати роками, без постороннього втручанння, на дискретній сєтєвій карті.

• 2

#6 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 152 сообщений
Отправлено 07 Январь 2020 - 14:59

не розлякуйте потенціальних покупців. Воно може спокійно працювати роками, без постороннього втручанння, на дискретній сєтєвій карті.

Може. А може і ні. Я б не став тримати під напругою дефектну мікросхему. Нехай собі гріється, а там будь що буде ?
Воно канєш, там, в любому випадку, ше стоїть СМДшний запобіжник, можливо він і накрився, тобто, там ремонт - на копійку. Однак я не думаю що топікастер не намагався визначити причину, в тому ж сервісі, перш ніж встановити дискретну.

• 0

#7 nishimada

nishimada

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 32 сообщений
Отправлено 07 Январь 2020 - 17:45

Судячи з поданого Вами фото, на материнці все стоїть на місці. Принаймі, в тому місці, де розташована сєтєвуха. В такому випадку, Ви б, особисто, купили б таку материнку на якій встановлено додаткову сєтєвуху, але не випаяна Realtek RTL8111E ? Адже така материнка буде працювати до пори-до часу. Якщо на ній полетіла штатна мережевна, то треба або замінити мікросхему, або випаяти її, перед установкою дискретної, як це пропонуєте Ви. От і прикиньте, хтось купить, але не є спеціалістом, та ще й з недешевим обладнанням. Закінчиться це тим, що понесе до сервісу і заплатить ще додатково за те, щоб або випаяли мікросхему, або замінили її. Щоправда, в останньому випадку, дискретна сєтєвуха попрямує в тумбочку, в запас, але то таке. Запас, він, як відомо, в....ну Ви поняли.

Ніколи не розумів людей (супер крутих комп'ютерних геніїв), які не збираються нічого купувати але їм неодмінно необхідно зайти і піднагадити. Ок, заважати не буду. Тепер з приводу того, що Ви накоментували:
1. Особисто я взагалі не купую б/в запчастин (окрім випадків, коли я в них повністю впевнений)
2. В мене цей комплект 7 років, 5 з яких не працює мережева карта і все норм.
3. Я не думаю що то є проблема піти в сервіс і перепаяти мережеву карту (при наявності бажання)
4. Комплект продано. Оголошення знімається.

Сообщение отредактировал nishimada: 07 Январь 2020 - 17:46

• 2

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных