Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

видеокарта Nvidia 1060\3 гб

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений
  • Район:Штабна

Отправлено 30 Декабрь 2019 - 22:28

видеокарта msi Nvidia GEFORCE GTX 1060 3Gb

Короткие хар-ки:
Память-3GB GDDR5 (192-bit)
Видео чип: NVIDIA GeForce® GTX 1060
Поддержка до 3 дисплеев
мощность- 120 ват
Выходы- DisplayPort (Version 1.4) / HDMI (Version 2.0) / DL-DVI-D
разьём- 6-pin x 1
Макс. разрешение -7680 x 4320 с частотой 60 Гц

более подробно с сайта производителя: https://ua.msi.com/G...3GT-OC/Overview

В пользовании с 2018 года. Гарантии нет так как покупалась контрабасом на Computer Universal, в те времена пика майнинга когда водку было легче достать во времена сухого закона чем видеокарту.

Карта была куплена для майнинга, но самого майнинга как такового она не видела, били попытки запустить 8 карт на одной материнке, промучился месяц и смирился с тем что не судьба, 7 карт успешно работали отрабатывали свою стоимость и топили комнату, эта карта была оставлена в покое и сложена в коробку, через пол года полетела встроенная карта в домашнем пк, и была установлена эта карта. Пару недель поиграла в разные игры, потом вся её мощь была направлена на лазанья в интернете и просмотр фильмов, часа 2-3 в день.

Состояние отличное, не грелась, не вскрывалась, вентиляторы без шата и выработки. Пыль продута. Могу сделать полное ТО, разобрать, продуть, поменять термопасту и термопрокладки чтоб к ней пару лет не заглядывать, но только при гарантии что будете покупать, так придётся нарушать пломбы.

Майнинг не интересен поставил себе материнку которая была в ферме, достаточно встроенной видеокарты. Эта не нужна.

Прикрепленный файл  IMG_20191230_221438.jpg   98,8К   0 Количество загрузок:

Прикрепленный файл  IMG_20191230_221318.jpg   435,43К   0 Количество загрузок:

Прикрепленный файл  IMG_20191230_221408.jpg   426,1К   0 Количество загрузок:

Цена 3200 грн

0674937889

Любые проверки, тесты привезу к вам домой при мне проверяете.

• 0

Загрузка...

#2 lebedinsky84

lebedinsky84

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 182 сообщений
  • Район:днс
Отправлено 31 Декабрь 2019 - 22:21

дорого! и очень, бу без гарантии и при том что 1660 сейчас по 4,2к реализуют нью с гарантией....

удачи в продаже но опускать придется и не 100грн 

• 0

#3 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений

Отправлено 01 Январь 2020 - 18:31

дорого! и очень, бу без гарантии и при том что 1660 сейчас по 4,2к реализуют нью с гарантией....

удачи в продаже но опускать придется и не 100грн 

Я зовсім не проти поговорити, тим паче якщо по ділу.

Все що ви сказали чудово, але вчора я бачив справжнього Діда мороза, в упряжці з 12 мишенят. Скажете маячня? Та не більша ніж ваша! Все що ви сказали, нічим не підтверджені слова, як і мої, де посилання, приклади? Чому я спираючись на них повинен скидати ціну?

Таж карта що ви сказали 1660 на Хотлайні стартує від 6136 грн, 33 магазини продають на доказ https://hotline.ua/c...rices/#cond_new.

На розетці обрубок з 1 кулером стартує від 5721 грн.

Де ваше підтвердженння того, що вам не привиділось від неякісного шампанського,  1660  від 4200 грн?

Ніяких образ, просто давайте говорити по факту.

За удачу дякую, вам тогож в НР.

Сообщение отредактировал TooZeMoon: 01 Январь 2020 - 18:32

• 1

#4 lebedinsky84

lebedinsky84

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 182 сообщений
  • Район:днс
Отправлено 01 Январь 2020 - 18:35

Все що ви сказали чудово, але вчора я бачив справжнього Діда мороза, в упряжці з 12 мишенят. Скажете маячня? Та не більша ніж ваша! Все що ви сказали, нічим не підтверджені слова, як і мої, де посилання, приклади? Чому я спираючись на них повинен скидати ціну?

Таж карта що ви сказали 1660 на Хотлайні стартує від 6136 грн, 33 магазини продають на доказ https://hotline.ua/c...rices/#cond_new.

На розетці обрубок з 1 кулером стартує від 5721 грн.

Де ваше підтвердженння того, що вам не привиділось від неякісного шампанського,  1660  від 4200 грн?

За удачу дякую, вам тогож в НР.

Сорян, я про 1650 имел ввиду

Пену вытри

https://gpu.userbenc...-3GB/4039vs3646

• 0

#5 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений

Отправлено 01 Январь 2020 - 19:32

lebedinsky84

Це не піна, очі протри,  яж кажу, шампанським забризкало :) писав все на новорічному позитиві, без краплини злоби.

Відносно твого посилання, там внизу є порівняння в грі, з якого видно що таж 1650 при нижчій частоті, при меншій кількості кадрів гріється на 10* більше, хоча плюс невеличкий є, проц нагружа на половину менше, та лише по тій причині, що більше нагрузити й не зможе бо сама піде в захист. по тестам, перші показники були на рівні 1050, потім друга ревізія підтягла трохи до 1060\3, хоча по характеристикам все одно програє.

Screenshot_1-5.jpg

Ну то таке, технічне так би мовити. Тож давайте надалі будемо розглядати в порівнянні однакові карти заради адекватності.

• 1

#6 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений

Отправлено 06 Январь 2020 - 16:22

ап -5%

Цена 3040

• 0

#7 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 152 сообщений
Отправлено 06 Январь 2020 - 18:43

Давайте спробуєм. Ви, коли посилались на ціни у магазинах за нову карту, від чого "відштовхувались ? Просто від заявленої ціни магазином. Та і самі, очевидно, купляли просто заплативши гроші. А Ви на коробочку уважно дивились ? Там дуже часто намальовано термін гарантії на карту - 1 РІК. А ті магазини, на які Ви посилаєтесь, скільки дають гарантію ? 3 РОКИ. Як це називається і для чого воно придумане продавцями в магазинах, давно відомо. Теперь прикиньте скільки коштує та гарантія за додаткових два роки ?...при такій сумі... від якої, покупець, (до речі) має повне право відмовитись, посилаючись на термін гарантії від заводу-виробника - 1 рік. Ідем далі, припустимо що Ви купили карту за 6000 грн з гарантією на три роки. Припустімо, тих три роки пройшло і Ви вирішили продати Вашу карту. Скажіть мені, будь-ласка, по якій такій причині, я, як потенційний покупець повинен Вам оплатить суму, яка включає в себе додаткових 2 роки "гарантії"  від магазину, яку Ви, свого часу заплатили ? Або не заплатили (як у Вашому випадку) однак оцінюєте карту як БУ, виходячи з порівняння ціни нової карти з гарантією ТРИ РОКИ ?
От і виходить парадокс - гарантії (ні 1 рік, ні 3 роки) на Вашу карту вже немає. Але суму (як за БУшну) Ви формуєте від суми з гарантією аж на 3 роки.

Сообщение отредактировал Ворон: 06 Январь 2020 - 19:01

• 0

#8 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений

Отправлено 07 Январь 2020 - 11:31

Я знаю вас як літню людину, знімаю капелюха з того що ви в такомі віці користуетесь, компьютером, інтернетом, та всеж, я власне перечитую тему перед тим коли щось туда дописати.

Ваш коментар побудований на тому що я буцімто відштовхувався від ціни нової карти при її ціноутворенні.  Річ у тому, ну якщо вам в лом читати передам в кількох словах, що 

lebedinsky84 сказав що нова карта коштує 4200  щей з гарантією, ну це не враховуючи що мав на увазі зовсім іншу карту. Я йому скинув ціну скільки коштує нові, ось до цього ви й причепились.

Тепер стосовно гарантії, по перше ви трохи напутали, ні один в здоровому умі магазин не буде давати гарантію більшу ніж завод виробник, може лише дати тіки туж само, але стосовно карт, багато магазинів й зараз дають гарантію лише 3 місяці, від себе, а там посилаються на тогож виробника. Але майте на увазі що виробника в нашый краъны нема, тобто потрыбно пересилати в ыншу краъну, це не вартуэ того ремонту, якщо полетыв чып, ремонтувати нема сенсу, тому що в выльный продажы чыпыв нема, тыки з донора, тобто уже з б\У.

Тепер про ціноутворення. Виходячи з вашої логіки, річ має вартісь рівно стіки, на стіки в неї є гарантія, тобто якщо карта в магазині коштує 6000 і гарантію 3 роки, через 3 роки вона коштує ноль.? Я не згоден.

Така карта нова коштує в магазині від 5050 грн http://megabit.net.u...072mb_t_oc.html я вам по 1000 грн за рік скинув, маєте 3000 грн, гадаю справедливо.

Та є ще один бік ціноутворення, орієнтування на ціну конкурентів, від чого я й відштовхувався. Аналогічну, більш менш на олх бачив за 2500. Та за свою менш ніж 2900 віддавати не буду, чому-в описі, карта не майнила, працювала мало, більше 53* не грілась, вентилятори майже нольові.

Так на олх є від 1800, але то вже ваша справа брати чи ні, я власне не сильно фортовий, тому я на таку лотерею не розраховую.

Сообщение отредактировал TooZeMoon: 07 Январь 2020 - 11:41

• 2

#9 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 152 сообщений
Отправлено 07 Январь 2020 - 15:25

Ну, по перше, дякую.
Але далі з деякими висновками не погоджусь. Відносно Вашої суперечки з, lebedinsky84, тут нічого проти не маю - Ви праві, оскільки мова про карти з трохи різними параметрами. Але я мав на увазі два положення : 1. Офіціна гарантія від заводу-виробника. 2. Гарантія від магазину. Якщо вони (термінами) відрізняється, якщо, (наприклад я), при покупці не розібрався з цим питанням і заплатив за 3 роки гарантії, при тому що виробник гарантує, 1 рік, то в дальнійшому, при продажу своєї карти у мене виникнуть проблемі з ціноутворенням. Тобто, гарантії вже немає, офіційна гарантія від виробника була 1 рік, і гроші, які я заплатив за карту і за цю гарантію, мусять фігурувати в моєму ціноутворенні при продажу, і це нормально. Але там не повінні фігурувати гроші за додаткові +1 чи +2 роки гарантії які нам, покупцям, нав*язують у торгівельній мережі.

Та за свою менш ніж 2900 віддавати не буду, чому-в описі, карта не майнила, працювала мало, більше 53* не грілась, вентилятори майже нольові.

А я і не кажу що вона повинна коштувать - "ніщо".  Карточка достойна, тим більше, у такому стані.

Сообщение отредактировал Ворон: 07 Январь 2020 - 15:30

• 0

#10 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений

Отправлено 11 Январь 2020 - 11:03

А я і не кажу що вона повинна коштувать - "ніщо".  Карточка достойна, тим більше, у такому стані.

От і поговорили :).

Відносно цін за гарантію. То вже просто маркетинг, та наглість і хитрість продавців. Карта з заводу вже йде з гарантією і ціна за неї вже включена в ціну, скажем 1000 грн. Тіж хитропопі продавці можуть вам сказати, от ціна її буде 1500 і гарантія вже буде 3 роки, і повірте мені там в не заводській, а в гарантіі тих продавців будуть умови за яких їм це вигідно, не раз так попадав, самий поширений випадок, це якби запчастини по гарантії а замінити їх вже за ваш кошт. Тай ще купа причин аби винним зробити саме вас, одного разу просто послались на те що компьютер неодмінно повинен бути підключений через стабілізатор напруги тай щей через безперебійник. Ну не буде продавець підставлятись своїм гаманцем на цьому все й побудовано.

А ще відносно ціноутворення, от купили ви щось, винесли з магазину і воно вже б\у, зразу -30%, це колись на цьомуж форумі так поясняли, так би мовити плата за ризик, тому що не ясно, можливо ви ту карту вже об підлогу стукнули поки йшли до виходу, та вирішили збагрити від горя подальші.

Сообщение отредактировал TooZeMoon: 11 Январь 2020 - 11:05

• 1

#11 TooZeMoon

TooZeMoon

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 99 сообщений

Отправлено 16 Январь 2020 - 17:38

Ап -5%