Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Фибриома Помогите

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 16

#1 galinalina

galinalina

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 23 Ноябрь 2019 - 21:06

Здравствуйте!
На УЗД,моей маме сказали что у неё фибриома 16 недель.
Направили на анализы.
Онкомаркеры яичников,в мерах нормы.
В женской консультации сказали брать соскоб,но его не получилось взять.И нас направили в Киев,в районную поликлинику.
В Киеве нам дали бумажку на анализы из 12пунктов.
Но заведующая идёт в отпуск с понедельника до 26.12.2019.а анализы за 1неделю не сдать (
Мы решили пойти в онкодиспансер в Белой Церкве,тут нас посылают один к другому...
Мы в таком шоке,у нас уже сил просто нет..руки опускаются.
Подскажите стоит ли идти к заведующиму онкодиспансера Колесникову Ярославу Федоровичу?
И подскажите пожалуйста кто удалял,или может кто-то из ваших знакомых делал такую операцию,в какую сумму это всё обходиться?на что рассчитывать?
Спасибо большое всем,кто отпишет!
Дай бог вам здоровья!
  • 0

Загрузка...

#2 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 24 Ноябрь 2019 - 11:55

Добрий день.Бачу, що дуже хвилюєтесь за маму. Але Вам сказали , що стан критичний і треба терміново все робити ? Якщо лікарі не зазначили терміновість, то заспокойтеся і робіть все спокійно.
Здоров'я мамі.
  • 3

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#3 galinalina

galinalina

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 2 сообщений

Отправлено 24 Ноябрь 2019 - 12:43

Доброго дня!
Так термін дійсно не поставили,і в рамки нас не загнали.
Єдине що сказали щоб аналізи були тижневі.
Дякую Вам за відповідь!
Дякую Вам за відповідь!
  • 1

#4 Soloveichik

Soloveichik

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 248 сообщений

Отправлено 26 Ноябрь 2019 - 08:14

Операция по-поводу фибромиомы - плановая. Т.е. срочности выполнения не требует и не по- жизненным показаниям. Можно не спешить, проконсультироваться со спецами и только потом принимать решение. По-поводу специалистов в л.с.
  • 1

#5 msch80

msch80

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 90 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2019 - 22:01

16 недель. Экстирпация матки. Обычная рутинная гинекологические операция. Могу прооперировать, если ещё актуально
  • 1

#6 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 19 Декабрь 2019 - 22:46

16 недель. Экстирпация матки. Обычная рутинная гинекологические операция. Могу прооперировать, если ещё актуально

Еее...а Ви, власне хто?
  • 0

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#7 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 781 сообщений
Отправлено 19 Декабрь 2019 - 22:53

телемедицина :))

• 0

#8 msch80

msch80

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 90 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2019 - 11:11

Власне лікар. Оперуючий гінеколог. Чи Вы розраховували, що Вам відповідь дасть хтось інший!?
Ніби питання було конкретне щодо допомоги
  • 2

#9 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2019 - 12:43

Власне лікар. Оперуючий гінеколог. Чи Вы розраховували, що Вам відповідь дасть хтось інший!? Ніби питання було конкретне щодо допомоги

Приходить якась людина, не представляється ні хто вона, ні з якої лікарні, і не бачачи пацієнта, без обстежень і аналізів пропонує видалити матку. На хвилиночку.... Навіть не фіброму а матку. Відразу. Геніально!

До речі.
Ось хороше відео, де пояснюється щодо різати чи не різати фіброму.
https://m.facebook.c...169969633578920

Сообщение отредактировал 0льга: 20 Декабрь 2019 - 12:44

• 0

#10 msch80

msch80

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 90 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2019 - 13:11

Зрозуміло. 16 тижнів фіброміома. Добре лікуйтеся по інтернету. Удачі!
  • 1

#11 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2019 - 13:45

Я, на відміну від Вас, пропоную звернутись до лікаря, обстежитися, можливо вислухати альтернативну думку іншого лікаря, щодо лікування, а тоді вже вирішувати.
А Ви одразу кардинально різати пропонуєте. Не знаючи ні пацієнта ні історії хвороби.
  • 0

#12 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 200 сообщений
Отправлено 20 Декабрь 2019 - 13:50

Ну так Ви ж лікар і кажете про те, що у медицині відоме. Ну там, фіброміома...міома. А тут люди дають поради відносно - фібріома. Щоправда, там була спроба від, Соловейчик, виправити ситуацію, і вона таки сказала про фіброміому, але ніхто на те не звернув уваги. І це означає що мова іде про різні хвороби. Ну...і шо Ви збираєтесь лікувать, якщо  медицині невідома  хвороба під назвою, фібріома, а пацієнта хоче шоб її лікували, від неї ?...тим більше їй уже дали поради..., принагідно не забуваючи піддати сумніву Вашу кваліфікацію, "нєсмотря ні на что"... будь Ви хоч світилом гінекології. 

• 0

#13 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2019 - 14:12

Згідно з даними “Асоціацію акушерів і гінекологів Іспанії” (Spanish Society of Obstetrics and Gynecology), рано чи пізно фіброма матки може розвинутися в майже 70% жінок.

Перш за все, ви маєте знати, що лише 0,5% таких пухлин можуть перетворитися в ракові.

Однак варто звернути увагу на дискомфорт і проблеми, які виникають через фіброму. Це, безумовно, те, що повинно нагадувати нам регулярно ходити на огляд до гінеколога.

Фіброма матки, також відома як лейоміома або фіброміома, є одним із найпоширеніших типів пухлин у жінок.
Як не називай, а зміст від того не міняється ;)
  • 0

#14 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 200 сообщений
Отправлено 20 Декабрь 2019 - 14:22

Фіброма матки, також відома як лейоміома або фіброміома, є одним із найпоширеніших типів пухлин у жінок.

Ну....і де ж там мова про - фібріома ?

Як не називай, а зміст від того не міняється  ;)

Ольга, Ви знаєте,  я коли був малим, по радіо крутили популярну, на той час, пісню - "Геологи". Так ще були слова - "Ти вєтру и солнцу, брат". А через три хати, жила сусідка, баба Марія, але її всі звали, Марея бо, Марій, у селі, жило багато і тре було їх якось відрізнять. Так от вона приходила до нас, у батька була радіола, і баба Марея просила його - постав мені пластінку - Гелоги.  Ясєньпєнь, батько хоч і сміявся, однак знав яку пісню поставить бабі. Тим не менше, аби вона попросила про це десь у другому селі, навряд чи хто зрозумів би, про яку пісню просить баба Марея.

• 0

#15 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 20 Декабрь 2019 - 14:34

Ворон, ця історія, хоч якимсь чином стосується моєї дискусії з msch80 ? Чи це з розряду "нате і мою баночку на свячену воду"? Чи Ви адвокат пана/пані лікаря? Чи з міомами зустрічалися особисто?
  • 0

#16 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 200 сообщений
Отправлено 21 Декабрь 2019 - 02:24

Ворон, ця історія, хоч якимсь чином стосується моєї дискусії з msch80 ?

Ще й як, стосується. Ви просто не допускаєте що існують люди які не сповідують гасло - "только я ( ми) і нікто больше" 

Чи це з розряду "нате і мою баночку на свячену воду"?

Це не до мене. Я, не християнин.

Чи Ви адвокат пана/пані лікаря? 

А відкіля Вам відомо, лікар вона (він) чи ні ? Ви ж он там самі написали :

Еее...а Ви, власне хто?

А коли спеціаліст пояснив хто він, Ви продовжили свою лінію невіри, піддавши сумніву кваліфікацію людини, ось тут :

Приходить якась людина, не представляється ні хто вона, ні з якої лікарні, і не бачачи пацієнта, без обстежень і аналізів пропонує видалити матку. На хвилиночку.... Навіть не фіброму а матку. Відразу. Геніально!

Ну, по-перше, кожному за нас, із числа потенційних пацієнтів, відомо що коли мова іде про лікування, тим більше оперативне втручання, жоден лікар не почне його без усіх належних, попередніх процедур, включаючи аналізи. По-друге, спеціалісту, про ці процедури, абсолютно немає сенсу говорити тут, у форумі., "со всємі подробностямі".  По-третє, Ви ж теж не представились, автору поста, так само, як не назвали лікарню в якій працюєте/не працюєте. Чи мо не правду кажу ? І по-четверте, звернення лікаря було адресовано не Вам. Так само як і не до Ах...котра теж, встигла охаректиризувати спеціаліста :

телемедицина :))

тобто, те ж самісіньке що і у Вас - "только я (ми) і нікто больше". 

Чи з міомами зустрічалися особисто?

А по Вашому мене у капусті знайшли і я живу десь у лісі,  не маючи ні рідних, ні родичів, ні знайомих, серед яких є жінка з такою ж проблемою ? 
Мдя....найцікавіше, шо спеціаліста обгадили ті, до кого він взагалі не звертався з пропозицією допомогти.  Умунєрастяжімо, чесне слово.

Сообщение отредактировал Ворон: 21 Декабрь 2019 - 02:37

• 0

#17 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 925 сообщений

Отправлено 23 Декабрь 2019 - 09:27

Умунєрастяжімо, чесне слово.

Шановний пане Ворон, я Вас дуже прошу, оминайте мої дописи, особливо якщо вони не стосуються Вас особисто. . Ви весь час намагаєтесь доказати мені мою неправоту, при чому вже не перший раз і не тільки у цій темі. Ну нашо воно мені треба. 

Ваший текст ні коментувати ні відповідати не хочу, з Вами сперечатися, що проти вітру плювати. Мені це не цікаво. 

Дякую і на все добре.   :bye:

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных