Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография

Ремонт мыши — перепаять кнопки

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 11

#1 lexter

lexter

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 503 сообщений

Отправлено 22 Октябрь 2019 - 10:19

Есть вот такая мышь.

Работает уже много лет, уникальность ее в том, что она сделана полностью под левую руку, сейчас таких уже не делают.

Задача минимум: заменить 3 основные кнопки (левая, правая, колесо) на аналогичные новые.

Задача максимум: заменить еще и 2 боковые кнопки (отличаются от основных).

Т.к. мышь рабочая (сейчас на ней работаю), сделать нужно быстро (не срочно, а быстро), т.е. сделать все максимум в течении одного дня.

Кто может сделать и сколько это будет стоить?

• 0

Загрузка...

#2 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 117 сообщений
Отправлено 22 Октябрь 2019 - 23:20

Ну мінять то Вам потрібно не кнопки, а самі мікроперемикачі. З одного боку замінить їх справа проста і займе максимум 30 -40хв. разом з розборкою і зборкою. З іншого боку це - проблема. У Вашій мишці (вона на двох платах) стоять перемикачі "omran", це вертикальні, і 2 шт, (якщо мишка не симетрична) бокові перемикачі. Там важко сказати що це за перемикачі, швидше за все, "сall". А проблема в тому, що ті ж "omran" встановлені заводом-виробником розраховані на 50 млн. спрацювань (срабатываний). А той "omran" що продають в магазинах, вони розраховані на 1млн. спрацювань. Різницю відчуваєте ? Це, те ж саме, що корпус для телефона, багато продаців будуть Вам розказувать про "оригінал", однак тих корпусів що використовує завод-виробник, у продажі не буває. Ці перемикачі є в тому ж "Маяк", чи, скажімо "Радіодеталі" біля ТЦ і ціна їх геть не висока. Щоби Ви розуміли про що іде мова, контакти мають різне покриття. Вони можуть бути позолочені, платино-іридієві, покриті сріблом і т.д,, короч, там цілий перелік металів для покриття, відповідно цьому фактору і кількість "срабатываний". Змінити їх Ви можете і самі, якщо вмієте пористуватись звичайним паяльником від 25-ти до 40 ВТ. Хоча ще не факт що всі перемикачі на Вашій мишці запаяні. На сучасних ігрових мишках перемикачі, буває, просто вставляються у відповідні контакти. Однак для бокових кнопок, вони у вас припаяні. Стосовно того що "сейчас таких уже не делают", то ці Raizer є у продажу як, симетричні, тобто, для обох рук. Бокових перемикачів там 4 шт. по два справа і зліва. Ціна такої мишки близько, плюс-мінус, 2000 грн, у ті ж "розетці", або пошукать дешевше.

Сообщение отредактировал Ворон: 22 Октябрь 2019 - 23:39

• 2

#3 online The_Brick

The_Brick

троль фореве

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 552 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 22 Октябрь 2019 - 23:27

сейчас таких уже не делают.

Счас и микрики не те...

• 2
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

#4 lexter

lexter

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 503 сообщений

Отправлено 22 Октябрь 2019 - 23:33

Да, речь про микрики, вы правы. Смонтировано все на одной плате вроде, мышу пару раз перебирал и микрик ремонтировал один сам, на левой кнопке, начался даблклик уже через клик, пришлось возиться. Сейчас работает более-менее сносно, но это временная мера. Я за компом более 30 лет, были мышки, которые проработали по 10 лет, безо всяких "мегатехнологий".  Миллионы срабатываний это больше для маркетинга (не отрицаю прогресс, эта мыша отпахала минимум вдвое больше заявленных 50 млн. срабатываний, честь и хвала Razer!). Нужно вернуть мышь в комфортное рабочее состояние, пусть на 1 млн кликов, через пару лет перепаяем еще, — это не проблема, вопрос СКОЛЬКО стоит замена, я готов платить в разумных пределах. Вопрос в паяльной станции, прямых руках и мыше-доноре, а может есть кнопки так, "на развес", они же продаются наверняка, — китайские, трофейные, с разборок, — не важно, главное, чтобы работало с некоторым приемлемым запасом прочности, и все. Идеально не надо, идеально не бывает ) Нужно приемлемо.

• 0

#5 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 117 сообщений
Отправлено 22 Октябрь 2019 - 23:47

Да, речь про микрики, вы правы. Смонтировано все на одной плате вроде, мышу пару раз перебирал и микрик ремонтировал один сам, на левой кнопке, начался даблклик уже через клик, пришлось возиться. Сейчас работает более-менее сносно, но это временная мера. Я за компом более 30 лет, были мышки, которые проработали по 10 лет, безо всяких "мегатехнологий".  Миллионы срабатываний это больше для маркетинга (не отрицаю прогресс, эта мыша отпахала минимум вдвое больше заявленных 50 млн. срабатываний, честь и хвала Razer!). Нужно вернуть мышь в комфортное рабочее состояние, пусть на 1 млн кликов, через пару лет перепаяем еще, — это не проблема, вопрос СКОЛЬКО стоит замена, я готов платить в разумных пределах. Вопрос в паяльной станции, прямых руках и мыше-доноре, а может есть кнопки так, "на развес", они же продаются наверняка, — китайские, трофейные, с разборок, — не важно, главное, чтобы работало с некоторым приемлемым запасом прочности, и все. Идеально не надо, идеально не бывает ) Нужно приемлемо.

Ну навряд чи у Вас прям усі перемикачі вимагають заміни. Ви там прикиньте, навряд чи варто міняти усі, тим більше на дешеві. Скільки це коштує, я не знаю оскільки всі ремонти роблю собі сам, був би я в БЦ таку роботу зробив би за спасіба. Ну а в сервісі...там люди собі на хліб заробляють...очевидно що потрібно платити. Знайдіть тут у форумі, є такий Сергей...нік - Loginoff. Класний спєц. Зверніться ще до Lammer, може допоможуть. 

• 1

#6 SHaRK

SHaRK

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 589 сообщений
  • Район:Клязьма

Отправлено 23 Октябрь 2019 - 07:10

Возиться с пайкой времени нет, но могу предложить не плохие микрики. Китай, возможно громко щелкают. Но по практике за свои деньги годный вариант. Цена вопроса 5 грн/шт. Продам не больше 3-ех. За деталями в личку.

Screenshot_1.png

• 1
Изображение

#7 lexter

lexter

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 503 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2019 - 09:05

Ну навряд чи у Вас прям усі перемикачі вимагають заміни. Ви там прикиньте, навряд чи варто міняти усі, тим більше на дешеві. Скільки це коштує, я не знаю оскільки всі ремонти роблю собі сам, був би я в БЦ таку роботу зробив би за спасіба. Ну а в сервісі...там люди собі на хліб заробляють...очевидно що потрібно платити. Знайдіть тут у форумі, є такий Сергей...нік - Loginoff. Класний спєц. Зверніться ще до Lammer, може допоможуть. 

3 основные кнопки точно надо менять, работают уже плохо. За спасибо не надо, я готов заплатить, любая работа стоит денег, это нормально. Вопрос как раз кто возьмется и сколько стоит.

• 0

#8 online Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 203 сообщений
Отправлено 23 Октябрь 2019 - 10:01

Вопрос в паяльной станции,

У тій мишці мікрики поверхневим монтажем кріпляться??? Навіщо станція? Зазвичай, на ремонт мишки цілком достатньо звичайного паяльника.

Сообщение отредактировал Lammer: 23 Октябрь 2019 - 10:03

• 1

#9 lexter

lexter

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 503 сообщений

Отправлено 23 Октябрь 2019 - 14:59

У тій мишці мікрики поверхневим монтажем кріпляться??? Навіщо станція? Зазвичай, на ремонт мишки цілком достатньо звичайного паяльника.

Может быть. Кто возьмется перепаять?

• 0

#10 Киратс

Киратс

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 13 сообщений
  • Район:Павличенко

Отправлено 26 Октябрь 2019 - 18:14

Речі, які вірою і правдою довгі роки служили їхньому власнику, в силу звички до них, здаються зручними та практичними. Інші ж можуть добряче попити крові, весь час виходячи з ладу, але в силу тієї ж звички ми не викидаємо їх бо вважаємо їх надзвичайно зручними, що теж часто буває помилковим судженням аж до моменту, коли до рук попадає те, що дійсно викликає захоплення. Що до мене, то свого часу дуже був задоволеним придбанням мишки Mitsumi з покритою резиною металевою кулькою всередині. І в порівнянні з мишками інших виробників то це дійсно було «ВАУ». Але все тече все міняється і з роками серед величезної купи мишачого непотребу, що продається, можна знайти щось і путнє.  І не обов’язково шукати мишку для лівої руки. Можна купити і симетричну.

Я спробував свою мишку взяти в ліву руку, і не зважаючи на легкий вигин начебто під праву руку, вона лягла в ліву ще зручніше чим в праву. А щодо зміни призначення кнопок, то тут все просто. Потрібно зайти в панель управління, відкрити аплет «миша». Відкриється вікно налаштувань миші. По замовчуванні буде відкрита потрібна вкладка – «кнопки миші». Знаходимо зліва/зверху пустий квадратик підписаний як «поміняти призначення кнопок» і ставимо галку в ньому. Все. Тобто, за допомогою штатних налаштувань Windows ми міняємо місцями кнопки розташовані по бокам від коліщати прокрутки. Хтось скептично всміхнеться і скаже: - та досить вже, капітан очевидність. Але хтозна, може хтось і не знає про це налаштування. А щодо двох бокових кнопок під великий палець, то я вважаю  якби ці кнопки були на другому боці миші під безіменним пальцем було б зручніше. І вочевидь симетричні миші мають деяку сумісність для користування обома руками. Тобто розміщення бокових клавіш в результаті стало менш зручне для всіх.

З.і. Я бачу ніхто не береться до ремонту. Може дійсно купи нову. Ту що за 1099 грн. і без бокових кнопок і для обох рук. Хоча є одна допоміжна клавіша зверху. Це перемикання розподільчої здатності (DPI).

• 1

#11 online Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 203 сообщений
Отправлено 26 Октябрь 2019 - 19:08

З.і. Я бачу ніхто не береться до ремонту. Може дійсно купи нову. Ту що за 1099 грн. і без бокових кнопок і для обох рук. Хоча є одна допоміжна клавіша зверху. Це перемикання розподільчої здатності (DPI).

В "Аврорі" по 50 грн. під будь-яку руку з будь-якими кнопками. а братись за копієчний ремонт, втративши на це півдня - не бачу особливого сенсу.

Может быть. Кто возьмется перепаять?

Вокзальна, "РЕА-сервіс". Завезіть, зроблять за 20 хв.
https://www.google.c...67!4d30.1034489

Сообщение отредактировал Lammer: 26 Октябрь 2019 - 19:28

• 0

#12 online The_Brick

The_Brick

троль фореве

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 552 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 26 Октябрь 2019 - 19:33

Блин. От як дрочив на Саманту Фокс, так і буду. Допоможіть людині!

Теж миша Майкрософт. Рехтую як можу. Але вона вже мабуть мої відбитки пальців знає :laf:

• 0
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных