Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Вопрос к стоителям.Пиршит в горле , при нахождении в доме. В чем причина?

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 26

#21 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 367 сообщений
Отправлено 29 Сентябрь 2019 - 16:47

Тицяйте самі себе....для чого просто прочитайте коментарі теми....

И? Сами не знаете где). Я знаю. Только у вас в голове.

• 0

Suum cuique-каждому своё.

Загрузка...

#22 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 сообщений
Отправлено 29 Сентябрь 2019 - 18:55

Звісно простіше перевірити спочатку стіни та підлогу, а як не допоможе, то замінити подушки на синтетичні. Воно і швидше так буде і дешевше. ))

Підтримую Ворона, довбайте стіни та підлогу спочатку. Так цікавіше.

А як серйозно, то подушки, пухові ковдри та перини, килими, це все є алергенами, і навіть випране та вичищене може викликати напади алергії. Особисто я, вдома мусила позбавитись таких речей. І ще на клей шпалерний в мене також була алергія, мабуть місяців декілька після оклеювання стін на дачі, а потім минулося.

Довбать нічого не треба, це зрозуміло навіть початківцю. Не треба навіть робити що небудь....тіпа пошкрябини в міліметр довжиною і глибиною.. Достатньо відповідного пристрою в руках. І часу на це дійство знадобиться хвилин 10-20. Ви за цей час, в кращому випадку, виб*єте лише одну подушку, не кажучи вже про інше.

• 1

#23 Rock

Rock

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 192 сообщений

Отправлено 30 Сентябрь 2019 - 18:34

Звісно простіше перевірити спочатку стіни та підлогу, а як не допоможе, то замінити подушки на синтетичні. Воно і швидше так буде і дешевше. ))

Підтримую Ворона, довбайте стіни та підлогу спочатку. Так цікавіше.

А як серйозно, то подушки, пухові ковдри та перини, килими, це все є алергенами, і навіть випране та вичищене може викликати напади алергії. Особисто я, вдома мусила позбавитись таких речей. І ще на клей шпалерний в мене також була алергія, мабуть місяців декілька після оклеювання стін на дачі, а потім минулося.

так Вы обои поклеив, потом снимали, узнав что от клея аллергия? причём здесь долбать стены и пол ??? почитайте про шлакоблок и из чего он состоит, а там и долбать не надо будет. Ещё дерево на крышу откуда пришло??? ремонт с каких материалов сделан ( клея, краски, обои, грунтовки.....) ???

• 1

#24 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 950 сообщений

Отправлено 30 Сентябрь 2019 - 19:47

так Вы обои поклеив, потом снимали, узнав

Ні, не знімала, як я вже написала вище, воно з часом минулося.

Як ТС почитає про шлакоблок, то чим їй це зарадить?
Наші ж поради побудовані на тому що легше всього перевірити і усунути, а як не допоможе, то шукати далі.
А от питання про походження деревини та інших будматеріалів, якщо люди не будували самі будинок, не знаю чим допоможуть.
Але не зважайте, взагалі мій попередній пост був написаний для ТС, а не для Вас ;)
  • 0

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#25 Ворон

Ворон

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 206 сообщений
Отправлено 30 Сентябрь 2019 - 21:10

Ні, не знімала, як я вже написала вище, воно з часом минулося.

Як ТС почитає про шлакоблок, то чим їй це зарадить?
Наші ж поради побудовані на тому що легше всього перевірити і усунути, а як не допоможе, то шукати далі.

Оля, Ви мене вибачте, але не слід запрягати воза попереду коня. Щоби привести в порядок речі по тим пунктам що тут радили, потрібно значно більше часу...в залежності від кількості працюючих рук в сім*ї топікастера. Це все винести, повибивати, перепрати, що потрібно то виварить, дещо поміняти...це скільки часу потрібно ? День ?...два ?...неділю ? От у Вас, особисто, є хата в селі ? Вам скільки треба часу щоби виконати таку роботу ? А те що пропонував я, вимагає 10-20 хвилин...зверніть увагу, хвилин а не годин. При всьому цьому слід зауважити що визначення причини в цьому випадку, дорівнює, як мінімум, 80%, а то і всі 100. Тому що маємо справу із шлаком. А якщо, цей шлак, завозився десь з металургійних комплексів, то нема про що і говорити, поскільки окрім радіації там є ціла низка токсичних речовин. Всі розмови про те що з часом, (при витримці на відкритому повітрі) в кілька років, радіація щезає, це все теорія, до того ж, є ще токсичні речовини. Далі, там ще треба розбиратись, з тією хатою, наскільки висока вологість у стінах (вже не кажу якщо шлак засипано під підлогу), чи живе там хто взимку (протопка) чи ні, тому що якщо поступає вологість у стіни то навесні і літом воно починає просушуватись, жильці це можуть не особливо відчувати, а от токсичність від цього зростає в рази, в період підсушування....та шо там балакать..,  короч, хто займався будівництвом власними руками а не сидячи за компом, в пошуках ссилок, той зрозуміє про що іде мова. Тож я радив би топікастеру таки, в першу чергу, перевірити будинок. 
Крім цього варто також звернути увагу на багато речей починаючи від місця розташування, (на горі чи у низині) висоти фундаменту, обвідних водостоків відсутність котрих може підмочувать шлак....і тд...і т.д...а найкраще, якщо хазяїн сам не в курсі - запросити для консультації спєца...якось так.

• 0

#26 0льга

0льга

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 950 сообщений

Отправлено 01 Октябрь 2019 - 08:31

А те що пропонував я, вимагає 10-20 хвилин...зверніть увагу, хвилин а не годин.

Перевіряється на "глазок" чи з допомогою якихось приборів? Якщо з приборами, то їх знайти ще треба ;) 

А взагалі, давайте дамо змогу вирішити ТС, що і в якому порядку робити.

Гарного дня. 

• 1

«Порой обман столь дерзок, что ты не видишь его, даже если все совершенно очевидно»

#27 Редиска

Редиска

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 524 сообщений

Отправлено 29 Октябрь 2019 - 20:02

Тема дуже активна. Я навіть не очікував. 

Отже повторюсь що будинок в селі і довгий час в ньому ніхто не жив. Він не із шлакоблоків  цільно валений із шлаку. Монолітний. на шлак наклдено близько 10 - 15 місцями см глини. З травою . під підлогою гола земля 15-20 см від дошок.

Хто і з чого будував будинок невідомо. Його купили під дачу.

Отже : змінили все постільне, вимили підлоги стіни, все що можна викинули.  результату нуль. 

З часом виявив за допомогою порад з гугла підвищену вологість. Шпалери по низу стін вологі. 

Стіни стоять на землі і схоже тягнуть як губка вологу в дім. Фундаменту нема. Лише відлив ззовні. 

Як воно ще стоїть? не знаю.

Зараз врубили газовий котел. Повітря стло сухіше. Ніби ніхто не кашляє.

В будь якому випадку хату мабуть треба знести, Або перейменувати в сарай. А хату звести з нормальних матеріялів .

На цьому тему закриваю. Я причин не зрозумів. Просто оголосив дім не пригодним для життя.  Всім Дякую.

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных