Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Бухгалтерські курси

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 2

#1 Sheyna

Sheyna

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 490 сообщений
Отправлено 03 Август 2019 - 20:34

Для того, щоб стати гарним бухгалтером, необхідна практика. Погодьтесь, без досвіду роботи знайти пристойну роботу надзвичайно складно. Так і я колись її шукала, далі вчилась на своїх помилках .
Зараз я власник бухгалтерської компанії «Шейна-аудит». За моїми плечима 23-річний  досвід роботи. В бухгалтерії я знаю все від А до Я. Іноді в особистому порядку я вчила людей своєму ремеслу, але займатися з кожним окремо дорого для вас і займає багато часу у мене, тому я вирішила організувати бухгалтерські курси. Особливість моїх курсів в тому, що я , як практик, пропоную вам справжню бухгалтерію.

Що значить «справжню»?
Це значить, що ви, як справжній бухгалтер, будете вести бухгалтерію одного з моїх клієнтів.

Курс “Бухгалтерія для початківців + 1 С Бухгалтерія + практика” це:

- 48 годин, з яких 32 год. це реальна практика
- Ліцензійне програмне забезпечення (1 С Бухгалтерія для України, програми для подачі звітності M.e.doc та ОПЗ)
- Ведення бухгалтерії реального підприємства (всі етапи бухгалтерського обліку, від вводу інформації з первинних документів до формування оборотно-сальдових відомостей та форм звітності)

По суті, мій курс практичної бухгалтерії – це ваше стажування як бухгалтера, випробувальний термін, який можна сміливо прирівняти до досвіду роботи. Після закінчення курсу ви без проблем зможете вести будь-яке підприємство, від маленького до великого.

Тож обов’язково скористайтеся унікальною можливістю навчитися практичній бухгалтерії на РЕАЛЬНОМУ підприємстві за 2 місяці!

Вартість та оплата:
Вартість навчання рано та день 3800,00 грн. , вечір 4200,00 грн за курс. Для вашої зручності оплату можна здійснювати в 3 етапи: 1800,00 грн. , або 2000,00 грн для вечора при заключенні договору, 1000,00 грн. після 08-го заняття і решту 1000 грн. перед отриманням свідоцтва. Методичний матеріал входить у вартість, в т.ч. конспекти в друкованому вигляді. По закінченню курсів ви отримаєте свідоцтво.

Планую набирати 3 групи:
1-ша з 10.00 до 13.00
2-га з 13.30 до 16.30
3-тя з 18.00 до 21.00.

Але години занять можемо узгоджувати, як будуть сформовані групи. Так само узгодимо і дні проведення занять.

З будь-якими запитаннями ви можете звернутися безпосередньо до мене по телефону 096-248-86-86 чи в приватному повідомленні, або ж задавайте їх безпосередньо в темі! З радістю відповім на усі ваші запитання!
  • 0

Загрузка...

#2 Sheyna

Sheyna

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 490 сообщений
Отправлено 14 Август 2019 - 11:38

Є кілька вільних місць)
  • 0

#3 Sheyna

Sheyna

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 490 сообщений
Отправлено 19 Август 2019 - 13:20

є 1 місце в групі ранку з 10.00 до 13.00, 2 в денній з 13.30 до 16.30 і одне у вечірній з 18.00 до 21.00.

для запису звертайтесь за телефоном 096-248-86-86

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных