Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * - - 6 Голосов

Голосуем за Шария?

• Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 136

Опрос: Голосуем за Шария? (66 пользователей проголосовало)

Голосуем за Шария?

Вы не можете видеть результаты проса пока не проголосуете.
Голосовать

#121 Люксман

Люксман

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 264 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 24 Июль 2019 - 10:35

І де ви такі беретесь? З Марса?

Мир диванных розовых пони...
  • 2
"Ложь – это не альтернативное мнение". Это отражает фундаментальную пропасть, которая пролегла между миром и РФ"

Загрузка...

#122 Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 134 сообщений
Отправлено 24 Июль 2019 - 10:40

Мир диванных розовых пони...

Чорт, закінчились зелені стрілочки на сьодні)) просто ++++

• 0

#123 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 491 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 24 Июль 2019 - 11:19

І де ви такі беретесь? З Марса?

З Марса ,чи в Венери - то таке, але недооцінювати їх неправильно. Тут партії Шарія типу немає, а набрав більше 2%. Хоча він вважає, що більше.  І це реальність. Ні, ну звісно можна сміятися, ображати, хизуватися "гострим язиком", але сміється той,... ну самі знаєте.

• 1

#124 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 400 сообщений
Отправлено 24 Июль 2019 - 13:22

Наклеп. Акціїї були не проплачені, люди скандували  окрім " Ми українці!", "Правду в раду!"  скандували також :" Ми тут не за гроші!. На, мій , зі сторони , погляд, це дійсно народна партія. Яка виникла на ентузіазмі прихильників Шарія, шляхом їх самоорганізації знизу. Сподіваюсь, що ці молоді енергійні, розумні українці виборють місця в міських органах влади... кажуть, що перевибори будуть незабаром..

не дай Бог

• 2

#125 PVm

PVm

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 103 сообщений

Отправлено 24 Июль 2019 - 14:11

це  адекватні громадяни України  з вищою освітою

адекВатні громадяни, були б Латвією - такі "громадяни" ходили б з сірими паспортами. Максимум гуманітарною, чи псевдоекономічною. Там просто адепти і ті хто заробити вийшов.

ці молоді енергійні, розумні українці виборють місця в міських органах влади...

Дивіться не накаркайте, бо потім приїдуть з фронту такіж молоді та енергійні, і ви на власній особі відчуєте, що таке реальна хунта, що таке реальний військовий збір, а не 1.5%, комендантська година, та інші неприємні сторони тимчасовой військової диктатури.

• 2

#126 MI6

MI6

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 787 сообщений
  • Район:Таращанский массив

Отправлено 24 Июль 2019 - 15:34

В цій війні в багатьох питаннях невідомо, де правда, а де фейк. Те, що з наших проукраїнських каналів було багато фейків - це бачив сам. І навіщо мені ота срань, якби патріотично вона не виглядала? Я хотів би бачити тільки правду.

я помітив спільною особливостю прихильників Шарія є перевод стрілок :laf:  слабкі ваші переконання, якщо ви змінюєте тему))

Я все більше починаю розуміти, чому вас називають шаріковими. Ну просто геніально: я не дивлюсь укропатріотичні ЗМІ, тому що там багато фейків. Тому я дивлюсь шарія, який не просто бреше в рази більше, але своєю брехнею гарно підігрує Кремлю))

• 2

Мои сограждане американцы. Я рад сообщить вам сегодня, что подписал закон, который навечно поставит Россию вне закона. Мы начнём бомбардировку в течение пяти минут (Рональд Рейган)

#127 vad123

vad123

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 295 сообщений
Отправлено 24 Июль 2019 - 15:37

А нельзя в настройках форума сделать так, чтобы эта тема не показывалась у меня лично?

Дратує

• 0

#128 maximbts

maximbts

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 491 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 24 Июль 2019 - 16:29

, якщо ви змінюєте тему))

Що я змінив? На що вам відповісти?

Я все більше починаю розуміти, чому вас називають шаріковими. 

Йдеш ти по вулиці і якийсь алкаш тебе матом криє. Ти ж не будеш йому щось доказувати? Подумаєш, що дурачок якийсь. Так і до вас.

я не дивлюсь укропатріотичні ЗМІ, тому що там багато фейків. Тому я дивлюсь шарія, який не просто бреше в рази більше, але своєю брехнею гарно підігрує Кремлю))

Не перекручуй. Дивлюся я все і аналізую.  Ти ж теж Шарія дивишся? Інакше звідки ти знаєш, що він бреше?

Сообщение отредактировал maximbts: 24 Июль 2019 - 16:41

• 0

#129 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 534 сообщений
Отправлено 24 Июль 2019 - 20:42

*
Популярное сообщение!

..., чтобы эта тема не показывалась у меня лично?

Дратує

В здоровому суспільстві ця тема би не могла існувати, бо діяльність партії була б неможлива завдяки роботі СБУ, а саме чмо було би у розшуку...

Але завдяки виродкам бюджет ще й платитиме бабло цій партії.

• 8

#130 yellenna

yellenna

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 792 сообщений

Отправлено 25 Июль 2019 - 06:06

В здоровому суспільстві ця тема би не могла існувати, бо діяльність партії була б неможлива завдяки роботі СБУ, а саме чмо було би у розшуку...

Але завдяки виродкам бюджет ще й платитиме бабло цій партії.

Випадково поставила плюс. Відправила жалобу за образу 300 000  повноправних громадян України, які, скориставшись своїм конституційним правом, свідомо зробили свій вільний вибір і віддали голоси за  обрану ними, офіційно зареєстровану партію України.

• -8

#131 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 534 сообщений
Отправлено 25 Июль 2019 - 06:13

/// повноправних громадян України, які, ...., свідомо зробили свій вільний вибір

Відправ скаргу на їхню співучасть у вбивстві до 20 тис. повноправних громадян України, позбавлення майна ще декількох мільонів, посягання на суверенітет і територіальну цілісність України, участь в гібридній війні на стороні агресора...

Це це їх свідомий вибір. тому виродки і злочинці... Не вам про права щось розказувати, червоні кульки - це кров на ваших руках.

• 1

#132 yellenna

yellenna

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 792 сообщений

Отправлено 25 Июль 2019 - 06:16

наклеп!! ////  більшовицьке мислення а ля  "раздави гадину"".. ну що ж  доведеться вам концтабори знову будувати....

А насправді  ось вийшов  Київ :https://www.youtube....h?v=o1F2-Tw1Nvc

...

https://www.youtube....h?v=PmszzP4dF5k

Одеса https://www.youtube....h?v=GXrxQW_HqVw

Харків https://www.youtube....h?v=2MYf_z1Rfgg

Дніпро https://www.youtube....h?v=q5YaFx75Rd8....

https://www.youtube....h?v=2xj363_67w8

Миколаїв  https://www.youtube....h?v=divrQ5qI6gI

Запоріжжя  https://www.youtube....h?v=z7_JhvcF2GU

і ще в багатьох містах...

Сообщение отредактировал yellenna: 25 Июль 2019 - 07:18

• -2

#133 Pоман

Pоман

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 431 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 25 Июль 2019 - 06:23

Випадково поставила плюс. Відправила жалобу за образу 300 000  повноправних громадян України, які, скориставшись своїм конституційним правом, свідомо зробили свій вільний вибір і віддали голоси за  обрану ними, офіційно зареєстровану партію України.

https://www.youtube....h?v=YywIxAB97Kw

• 3

#134 Lammer

Lammer

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 134 сообщений
Отправлено 25 Июль 2019 - 07:09

А нельзя в настройках форума сделать так, чтобы эта тема не показывалась у меня лично?

Дратує

Ви можете не заходити в неї, і не читати пости. Аби не дратувало.

З Марса ,чи в Венери - то таке, але недооцінювати їх неправильно. Тут партії Шарія типу немає, а набрав більше 2%. Хоча він вважає, що більше.  І це реальність. Ні, ну звісно можна сміятися, ображати, хизуватися "гострим язиком", але сміється той,... ну самі знаєте.

Ну так ці вибори і виграли "партії телевізора" , "партії інтернету" трохи не дотянули, але у них ще все попереду.  Реально страшно жити серед дебілів

• 2

#135 Artem Gr

Artem Gr

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 544 сообщений

Отправлено 25 Июль 2019 - 07:38

*
Популярное сообщение!

интернет перестал быть безобидным .

особенно,когда у тебя нет мозгов.

сначала лайкни котика...

потом лайкни бабушку , если у тебя есть сердце ...

потом перешли это сообщение семерым своим друзьям ...

и вот ты уже нервно бегаешь по оптовым складам возле ментовки в поисках надувных красных шариков...

• 5

#136 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 501 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 25 Июль 2019 - 07:56

You are what you eat. Перетравлювати - не одне і те ж, що аналізувати.
Цікаво, що крім шаріка "очевидне і правдиве" задвигали всі, кому не лінь. Починаючи з відверто прокацапських (типу Страна) і закінчуючи патріотами типу Бутусова і Касьянова. Але сотням тисяч зайшов саме шарік.
Серед моїх фб френдів є адепти цього персонажа. Типу інтелігенти. Двох розфрендив ще в 14му, коли почали славити раіссу. Інколи заходжу на їх сторінки, щоб ознайомитися з останніми висєр@ми (!) шаріка. Одна викладає (чи викладала?) англійську в Діалозі, інша типу репетитор з англійської. Ще кілька френдів бережу: один - досить недалекий тип зате з в/о, з домбасу, в 13-14 постив дурні жарти про те, як к@кли будуть мити унітази в Польщі, по факту, зараз сам це і робить. Пару українців, що виїхали до раісси ще за совка, і тепер "співчувають". Періодично їх штурхаю в бік, щоб подивитися, чи, бува, до пам'яті повернулися. Та й взагалі, хочеться знати, що на даний момент твориться в головах у пропагандованих. Як правило, майже всі досить недалекі і обмежені, попри дипломи ВУЗів, більшість з ПГМ.
  • 3

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#137 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 061 сообщений
Отправлено 25 Июль 2019 - 08:10

интернет перестал быть безобидным .

особенно,когда у тебя нет мозгов.

сначала лайкни котика...

потом лайкни бабушку , если у тебя есть сердце ...

потом перешли это сообщение семерым своим друзьям ...

и вот ты уже нервно бегаешь по оптовым складам возле ментовки в поисках надувных красных шариков...

В своё время именно Твиттер придумал репосты в их современном понимании. Теперь автор идеи осознал, что их используют для травли и распространения фейков.

Придумавший кнопку ретвита разработчик Крис Уэтерелл жалеет о том, что Твиттер ввёл функцию «поделиться», которую потом подхватили остальные соцсети.

«Мы передали заряженное оружие четырёхлетнему ребёнку. Я думаю, мы сделали именно это», — рассказал Уэтерелл о создании кнопки ретвита. Он считает, что функция «поделиться» — одна из главных причин почему соцсети оказались «сломаны».

Копирование твитов вручную заставляло пользователей хотя бы на минуту задумываться о том, какую информацию они распространяют. Когда появилась кнопка ретвита, люди начали делиться всем подряд.

• 1

Росія- заборонена здоровим глуздом терористична організація.

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных