Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

оплата в закладах громадського харчування

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 15

#1 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений

Отправлено 14 Май 2019 - 08:22

Шановні форумчани!

Обідав з партнерами в "Кафе по-домашньому" (ТРЦ "Апельсин"). Під час розрахунку карткою офіціант попередила, що +5% за обслуговування терміналу. 

Я: А де я це міг побачити заздалегідь?

О: У нас написано при вході (глянув - є..)

Я: А це законно?

О: Так, ми консультувались.

я розрахувався. Ці 5% були окремим пунктом в рахунку, наче все чесно і добровільно..

Але не полишає відчуття, що щось тут не те..

Які Ваші думки з цього приводу?

• 0

Загрузка...

#2 Неокнопоклонник

Неокнопоклонник

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 166 сообщений
  • Район:Лєван

Отправлено 14 Май 2019 - 08:25

Банки списывают с поступлений на банковский чет 2.5% плюс за обслуживание терминала тоже надо платить. Так что, все честно.

• 0

Debian зручний та швидкий

#3 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений

Отправлено 14 Май 2019 - 08:28

Банки списывают с поступлений на банковский чет 2.5% плюс за обслуживание терминала тоже надо платить. Так что, все честно.

я про те, що в багатьох закладах за розрахунок карткою взагалі роблять знижку символічну: не потрібно здачі рахувати і т.д. і т.п.

А тут наче як крок назад добрячий і поштовх до "тіні"

• 0

#4 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 400 сообщений
Отправлено 14 Май 2019 - 09:44

Шановні форумчани!

Обідав з партнерами в "Кафе по-домашньому" (ТРЦ "Апельсин"). Під час розрахунку карткою офіціант попередила, що +5% за обслуговування терміналу. 

я розрахувався. Ці 5% були окремим пунктом в рахунку, наче все чесно і добровільно..

Обережно! Приховані комісії при оплаті кредитною карткою в Нова пошта та інших компаніях

Банки, що випускають картки, заробляють при транзакціях в магазинах відшкодування, яке їм надсилає Visa або MasterCard (інтерчендж) і тим самим для клієнтів власників картки такі оплати проходять без комісій. У випадках транзакцій між фізособами таких відшкодувань немає і основні гравці (Приват, Ощад, Альфа, Monobank) беруть комісії з клієнтів при оплаті в рахунок кредитних коштів, а деякі банки беруть комісії і при переказах в рахунок особистих коштів. Для клієнта ця комісія несподівана, так як він не звик платити комісію при покупках в магазинах. Але для нас ця транзакція виглядає як звичайний p2p платіж. Ми не можемо не нарахувати тариф, не даємо клієнтам кешбек, а клієнти побоюються платити карткою, так як якась ще точка придумає таку схему нікому не зрозуміло. Держава від таких транзакцій, швидше за все, не отримує податки, так як фізособи, які використовуються в схемі, весь час змінюються і виручку, мабуть, не декларують.

простыми словами: Вы думаете, что, как физическое лицо, заплатили за обед предприятию общепита на его коммерческий счет (эти операции либо вообще бесплатны для держателей терминалов, либо имеют минимальную комиссию), а на самом деле в терминале Вы совершили денежный перевод от одного физического лица другому непричастному физическому лицу просто так ни за что (за обработку этих операций банк берет комиссию больше), т.е. способствовали уклонению от уплаты налогов

так хитрые бизнесмены уменьшают доходы от предпринимательской деятельности, которые проходят по их коммерческим счетам в банках, пподлежат налогообложению и проверяются налоговой

если налоговая об этом узнает, у общепита могут быть большие неприятности (при желании можно сделать пакость и нажаловаться :))

• 0

#5 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений

Отправлено 14 Май 2019 - 09:52

Обережно! Приховані комісії при оплаті кредитною карткою в Нова пошта та інших компаніях

Банки, що випускають картки, заробляють при транзакціях в магазинах відшкодування, яке їм надсилає Visa або MasterCard (інтерчендж) і тим самим для клієнтів власників картки такі оплати проходять без комісій. У випадках транзакцій між фізособами таких відшкодувань немає і основні гравці (Приват, Ощад, Альфа, Monobank) беруть комісії з клієнтів при оплаті в рахунок кредитних коштів, а деякі банки беруть комісії і при переказах в рахунок особистих коштів. Для клієнта ця комісія несподівана, так як він не звик платити комісію при покупках в магазинах. Але для нас ця транзакція виглядає як звичайний p2p платіж. Ми не можемо не нарахувати тариф, не даємо клієнтам кешбек, а клієнти побоюються платити карткою, так як якась ще точка придумає таку схему нікому не зрозуміло. Держава від таких транзакцій, швидше за все, не отримує податки, так як фізособи, які використовуються в схемі, весь час змінюються і виручку, мабуть, не декларують.

простыми словами: Вы думаете, что, как физическое лицо, заплатили за обед предприятию общепита на его коммерческий счет (эти операции либо вообще бесплатны для держателей терминалов, либо имеют минимальную комиссию), а на самом деле в терминале Вы совершили денежный перевод от одного физического лица другому непричастному физическому лицу просто так ни за что (за обработку этих операций банк берет комиссию больше), т.е. способствовали уклонению от уплаты налогов

так хитрые бизнесмены уменьшают доходы от предпринимательской деятельности, которые проходят по их коммерческим счетам в банках, пподлежат налогообложению и проверяются налоговой

если налоговая об этом узнает, у общепита могут быть большие неприятности (при желании можно сделать пакость и нажаловаться :))

я не за "пакость", а за справедливість. Той відсоток я можу віддати чайовими, але не люблю, коли отак от якось через...

Я їх попередив, що розузнаю ), взяв чеки.. Але % там не прихований, це окрема позиція в чеку.

Термінал у них банку "Південний"

Сообщение отредактировал Drug_Bober: 14 Май 2019 - 10:11

• 0

#6 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 13 400 сообщений
Отправлено 14 Май 2019 - 09:58

я не за "пакость", а за справедливість. Той відсоток я можу віддати чайовими, але не люблю, коли отак от якось через...

Я їх попередив, що розузнаю ), взяв чеки.. Але % там не прихований, це окрема позиція в чеку

еще раз: комиссия ушла не общепиту, а банку за то, что он принял Ваши деньги за обед и по Вашей просьбе перечислил их не общепиту, который подал и продал Вам этот обед, а постороннему физическому лицу Васе Пупкину непонятно за что

в итоге банк получил комиссию за ту услугу, которую оказал Вам, а после этого общепит с этого обеда не заплатит в бюджет предусмотренные законодательством налоги, которые могли бы пойти на финансирование больниц и школ, ремонт дорог и т.п.

насколько это справедливо, решайте сами

Сообщение отредактировал Ах!: 14 Май 2019 - 10:03

• 3

#7 sasha91

sasha91

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 295 сообщений

Отправлено 14 Май 2019 - 13:04

розвод для лохів. ви могли не платити цей відсоток, сплачуєте сумму по чеку кухні чи бару і все. якщо офіціант не хоче - до побачення. я хотів заплатити, мені у цьому відмовили.

в мене у магазині також стоїть термінал, я сплачую по 2 грн з кожних 100 грн, які туди заходять, 300 грн оренда місячна терміналу, плюс 2 відсотки при знятті коштів. При покупці ні з кого не беру ніяких додаткових платежів...

• 2

#8 The_Brick

The_Brick

троль фореве

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 500 сообщений
  • Район:Вокзальная
Отправлено 14 Май 2019 - 15:29

То хто з Вас посміхається помімо 300?

• 0
Нам жизнь навязана; её водоворот
Ошеломляет нас, но миг один – и вот
Уже пора уйти, не зная цели жизни…
Приход бессмысленный, бессмысленный уход! ©

#9 lebedinsky84

lebedinsky84

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 159 сообщений
  • Район:днс
Отправлено 14 Май 2019 - 22:03

Шановні форумчани!

ой 5 % сняли и на форуме поныл, чего там не сказал?? стыдно??? а за чаевые не стыдно, что не отставил???

Мля с партнерами обедал))) 

• -1

#10 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений

Отправлено 15 Май 2019 - 07:12

*
Популярное сообщение!

ой 5 % сняли и на форуме поныл, чего там не сказал?? стыдно??? а за чаевые не стыдно, что не отставил???

Мля с партнерами обедал))) 

по-перше, не нию, а консультуюсь

по-друге, там сказав

по-третє, чайові залишаю завжди, але тільки тоді, коли обслуговування і якість не гірші очікування

ну і по-четверте, до форуму звертаюсь рідко, але кожен раз переконуюсь, що адекватів тут мало ))

• 5

#11 lebedinsky84

lebedinsky84

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 159 сообщений
  • Район:днс
Отправлено 15 Май 2019 - 07:40

по-перше, не нию, а консультуюсь

по-друге, там сказав

по-третє, чайові залишаю завжди, але тільки тоді, коли обслуговування і якість не гірші очікування

ну і по-четверте, до форуму звертаюсь рідко, але кожен раз переконуюсь, що адекватів тут мало ))

зачем же с неадекватами консультироваться? Мистер сама адекватность :laf:

• 0

#12 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений

Отправлено 15 Май 2019 - 07:45

зачем же с неадекватами консультироваться? Мистер сама адекватность :laf:

мало, але є.

• 0

#13 terekbc

terekbc

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 192 сообщений
  • Район:tank

Отправлено 15 Май 2019 - 12:45

на мій погляд чайові це повна дурня, давайте тоді давати чайові продавцям, касирам і т.д. особливо будуть раді поліцаї чайовим за виписаний ними вам штраф :))

• 2

#14 Drug_Bober

Drug_Bober

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 118 сообщений

Отправлено 15 Май 2019 - 13:24

на мій погляд чайові це повна дурня, давайте тоді давати чайові продавцям, касирам і т.д. особливо будуть раді поліцаї чайовим за виписаний ними вам штраф :)

загалом - так, але коли реальність перевищує очікування- не жалко (5-7%)

• 0

#15 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 181 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 15 Май 2019 - 19:56

на мій погляд чайові це повна дурня, давайте тоді давати чайові продавцям, касирам і т.д. особливо будуть раді поліцаї чайовим за виписаний ними вам штраф :))

Давно даємо "чайові" медикам, освітянам,піліціянтам ітд тільки називаються ці чайові хабарем....

Я теж не дуже схвалюю таке, особливо у нас в Україні, бо як правило вони вже включають за обслуговування плюс на чай..трохи жирно, а якість обслуговування не завжди таке як хотілось би.. 

• 2

#16 timetolive

timetolive

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 529 сообщений
  • Район:Крайний

Отправлено 24 Май 2019 - 17:35

Відвідав більше 130 різних закладів. Думаю відсотків 70% - була оплата картою. Таке чую вперше. Траплялось, що включали чайові. Але комісію? Такого не було.

Сообщение отредактировал timetolive: 24 Май 2019 - 17:35

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных