Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * - - 11 Голосов

Новий президент - обіцянки, очікування, реалії.

Сообщений в теме: 3800

#3741 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 139 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 11 Февраль 2021 - 13:23

Нє, ну я розумію, коли сприймаєш образи близькій людині особисто - так і треба, власне. Але гибіти і г@вноплюйствувати через те, що образили найвеличнішого - це вже не фанбойство навіть.
  • 1

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#3742 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 11 Февраль 2021 - 20:03

"".....,вони дерибанили оборонку,землі, як мінімум по Черкащинні.....Наче все вже й розікрали..Та ні ж..Знаходять нові варіанти,із ЖКХ,із енергії,із корони,із снігу,дощу,зими,...

Ого, тут матеріалу на десяток сторінок з пруфами і доказами. Але уже 188 сторінок теми і нічого немає. Як же ж так ?

І чому лише нещодавно офіційний спікер зеленського казав, що заблоковані зараз канали працюють добре і з ними все класно, зеленський відмінив їм штрафи... А тут про інформаційну співпрацю не домовились...

Досягнення за майже два роки тяжкої праці: депутат СН Олег Дунда звернувся до през-а  з відкритим листом, де запропонував сформувати ідеологію партії.

Сообщение отредактировал Demas: 11 Февраль 2021 - 20:19

• 0

…а сєгодня єму імпєратор довєріл ключі от казни.

Всєгда, аккуратен, гламурен, слегка пошловат.

Отчєго же гієни ідут за тобой, чуя падалі запах ? (с) Класик.

#3743 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 34 021 сообщений
  • Район:-

Отправлено 12 Февраль 2021 - 13:39

Що ви мелете..При пороху дуже багато постанов ГОТУВАЛОСЬ,дуже багато..Але їх почали проштовхувати тільки тоді,коли змінилась влада..

Заборона праці ТОВ "Яндекс", ТОВ "Вконтакте", ТОВ "Мейл.ру" і т.д?

Диверсифікація імпорту газу?

Децентралізація?

Автоматичне відшкодування НДС?

Декомунізація?

Декларування доходів чиновників?

Банк-пилосос Коломойского?

І т.д, і т.п. це тільки мала частина того що не тільки готувалося, а і було зроблено.

А вам ригівські канали влили в мозок "вани нічого не рабили, тіки крали".

вони дерибанили оборонку,землі, як мінімум по Черкащинні..Козляри ,ще ті..

Хто вони? Риги? Тому ви їм дали ще більше влади?

Цебто, дострокові парламентські, коаліція ЄС і СН і Порох прем'єр? )))

Це оце?:

""Коли раптом вони прозріють і забажають працювати на власну країну, звернуться за допомогою, щоб зупинити цей хаос, то, безумовно, ті фахівці, які є, зокрема, в "Європейській солідарності", із задоволенням допоможуть стабілізувати ситуацію і вивести країну з цих нескінченних криз", - вважає керівник штабу "Європейської солідарності".
Водночас за його словами, у нього "великі сумніви щодо такого прозріння".

Натомість Олександр Турчинов виступає за об'єднання "конструктивних сил".
"Одна із задач, чому я погодився очолити штаб "Європейської солідарності" - це якраз спроба об'єднати демократичні, конструктивні сили, щоби взявши більшість у Верховній Раді, сформувати компетентний уряд і забезпечити динамічний розвиток країни, її європейську та євроатлантичну інтеграцію", - пояснив політик.
А на уточнення про те, чи міг би такий уряд очолити Петро Порошенко, Олександр Турчинов відзначив: "Я вважаю, що він достатньо підготовлений для цього".
Але для цього потрібні дочасні вибори Верховної Ради."

https://www.bbc.com/...atures-55983543

----------

Команда Зе продовжує годувати виборців "людьми з телевізійних шоу".

Не політиками, не економістами, ні менеджерами, ні юристами, ні навіть волонтерами/захисниками Батьківщини.

На цей раз Вірастюка висувають депутатом від СН на франківщині:

https://www.bbc.com/...n/news-56024773

Скрытый текст

• 1
На переправі коней на оленів не змінюють.

#3744 acies

acies

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 254 сообщений
Отправлено 12 Февраль 2021 - 18:11

----------

Команда Зе продовжує годувати виборців "людьми з телевізійних шоу".

Не політиками, не економістами, ні менеджерами, ні юристами, ні навіть волонтерами/захисниками Батьківщини.

На цей раз Вірастюка висувають депутатом від СН на франківщині:

якщо чесно, не бачу великої різниці між Вірастюком та Кличком, який, до речі, другий термін успішно керує Києвом.

Чи ви забули, що: 

"4 серпня 2015 року партія УДАР та Блок Порошенка домовились спільно йти на місцеві вибори, кандидатуру Кличка було підтримано на виборах мера Києва[49]. Про об'єднання домовлялись Віталій Кличко й Петро Порошенко[50]26 травня 2016 року Віталій повідомив про рішення скласти повноваження голови партії «Блок Порошенка» і написав заяву про складання повноважень[55]. «Хочу повідомити, що, оскільки за законом не можна поєднувати посаду голови адміністрації і голови або члена політичної партії, я написав заяву про складання повноважень голови „Солідарності“»;— заявив він на засіданні Київміськради".

Я вже мовчу про Шлавіка Вакарчука  :lol2: ...І бил мнє голос!

А так - то да, сплошні економісти, менеджери, юристи, навіть волонтери/захисники Батьківщини. 

• 0

афігєть © 

#3745 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 10:15

Деолігархізація і боротьба з корупцією і кумовством. 3 в 1 .

149721969_4029201190457995_3934828302654

..., не бачу великої різниці між Вірастюком та Кличком,...

Воно то "какаяразніца", але різниця між партіями. З СН хто хто дружить - всі лайном стають. Вистачає уже прикладів.

• 0

#3746 Гадюкин

Гадюкин

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 474 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 10:51

Повна цитата про зелене лайно де ? :)

Зелене лайно продовжує боротись із захисниками країни, а тепер ще й канал Г+Г бореться цими ж відпрацьованими уже засобами з тими, хто просто покритикував їх...

• 0

Слава УНА-УНСО !

#3747 acies

acies

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 254 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 12:44

Повна цитата про зелене лайно де ? :)

З СН хто хто дружить - всі лайном стають. Вистачає уже прикладів.

:)  

Воно то "какаяразніца", але різниця між партіями.  

Тобто, якщо людина без мізків потрапляє у правильну партію, у неї виростають мізки?  :)

А можна тоді, на ваше переконання, список правильних партій та правильних каналів? От чесно, давно цікаво від вас таке взнати.

Ось моя симпатія наприклад була Гриценко, але давно те загуло, що було, а нове не виросло. Чекаю результатів в експедиції марсохода.

Сообщение отредактировал acies: 13 Февраль 2021 - 12:47

• 1

афігєть © 

#3748 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 16:18

Зелене лайно продовжує боротись із захисниками країни, а тепер ще й канал Г+Г бореться цими ж відпрацьованими уже засобами з тими, хто просто покритикував їх...

Ті, хто бореться із захисниками країни не лайно ?

1. якщо людина без мізків потрапляє у правильну партію, у неї виростають мізки?  :)

2. Чекаю результатів в експедиції марсохода.

1. Досвід показує, що ні, але виконує програму і грає за правилами адекватної партії. Але ж якщо вступає в компартію чи опзж, то і працює тоді на убивць українців. Вступає в СН - працює на господарів-олігархів: голосує за схеми викачування грошей із бюджету, робить збитковими держпідприємства, підриває енергетичну безпеку країни - загалом сприяє деградації, бідності, корупції...

2. https://www.nasa.gov/

До речі, втомили ви уже президента знову - чергова відпустка запланована на 14 лютого - одразу після Міжнародного дня презерватива 13 лютого.

Шось спортзали йому не на користь ідуть.

Але після таких видатних результатів - можна.

148919528_4029430697101711_1661955331189

Сообщение отредактировал Demas: 13 Февраль 2021 - 16:32

• 0

#3749 acies

acies

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 254 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 17:11

1. Досвід показує, що ні, але виконує програму і грає за правилами адекватної партії. Але ж якщо вступає в компартію чи опзж, то і працює тоді на убивць українців. Вступає в СН - працює на господарів-олігархів: голосує за схеми викачування грошей із бюджету, робить збитковими держпідприємства, підриває енергетичну безпеку країни - загалом сприяє деградації, бідності, корупції...

то ви так і не назвали партію, яка, на ваш розсуд сама адекватна. Чи не ПЄС часом? Якщо вона, то чесних і незамараних, які вступили в адекватну партію і будуть голосувати проти господарів-олігархів, ми вже побачили на прикладі Білої Церкви кілька місяців тому  :laf:  Людину КОЄ бачите? А вона там є :dance2:І не одна.

127484236_191934692417717_63737434139214 А сама партія може й хороша.    

До речі, втомили ви уже президента знову - чергова відпустка запланована на 14 лютого - одразу після Міжнародного дня презерватива 13 лютого.

Шось спортзали йому не на користь ідуть.

Але після таких видатних результатів - можна.

Що ж ви так різко без анастезії вводите в оману виборців ЗЕ?  : ;): ніхарашо  :nea:

https://www.presiden...vidayut-z-66505

Сообщение отредактировал acies: 13 Февраль 2021 - 17:16

• 0

афігєть © 

#3750 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 175 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 20:15

суббота-воскресенье, выходные, праздник св.Валентина, а наш "работящий" президент снова улетел к арбам, всего на 2 выходных дня, в этот раз в Эмираты, и не на отдых, а по работе, признался лично

Раді прибути до #ОАЕ. Наступні два дні будуть насичені важливими зустрічами! Сподіваюся на поглиблення співпраці між   та

1613231096-311.jpg

понравился комментарий к его сообщению:

3CQ2uMZA_bigger.jpg
В ответ
Ви наша найвеличніша ганьба...Ми єдині в Європі, хто ще не почав вакцинуватися, нас "послав" МВФ, наших воїнів відстрілюють московські снайпера...А ви полетіли на день святого Валентина з коханою у теплі краї... Залишайтеся там, це буде чудовим подарунком українцям на 14 лютого.

Сообщение отредактировал Ах!: 13 Февраль 2021 - 20:17

• 1

#3751 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 13 Февраль 2021 - 21:10

1. Людину КОЄ бачите?

2. в оману ...

1. ми з парламентських на місцеві вибори обговорення не переносили, зовсім, абсолютно... Хоча і там у СН і Майбаха все значно гірше...

2. Отож бо й воно! Саме після Оману ми знаємо, чого варті ці поїздки на літачку за державний кошт людини, якій вести якісь переговори тупо не дозволяють - говорить Єрмак... Тут уже хоч підготувались завчасно...

• 0

#3752 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 14 Февраль 2021 - 16:28

Все з'ясувалось, у мене уже немає претензій до зелених чоловічків.

Скрытый текст

• 0

#3753 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 14 Февраль 2021 - 18:33

А ось і омана.

149442499_3641030332631839_6398671157874

Чекаємо на відкриття каналів ?

• 0

#3754 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 34 021 сообщений

Отправлено 15 Февраль 2021 - 11:12

якщо чесно, не бачу великої різниці між Вірастюком та Кличком,

Бо у вас карго-культ, коли бачите тільки одну ознаку (там спортсмен і тут спортсмен).
Так команда Зе порівнювала Зелю з Рейганом. Той актор і той актор. "Но єсть нюанс".
Кличко в політиці з 2005-го, мав досвід управління Києвом (депутат міськради), в 2006-ому і 2008-му вже балотувався на посаду мера Києва і зайняв друге і третє  місця відповідно. 

Це вам не Зе, який вчора гроші Бені перекладав з однієї кишені в іншу, а сьогодні Принижень України:

Скрытый текст

• 0

#3755 acies

acies

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 254 сообщений
Отправлено 15 Февраль 2021 - 19:27

Бо у вас карго-культ, коли бачите тільки одну ознаку (там спортсмен і тут спортсмен).

я написав: не бачу великої різниці.

Тобто - я не бачу, особисто я. Розумієте?

Я не ставив питання до Вовки, щоб він мені пояснив, чи є різниця між Кличком та Вірастюком, і якщо (на його думку) є - то яка і в чому.

Також я не просив Вовку ставити діагнози на основі індивідуального сприйняття людиною загальнодоступних та очевидних явищ. Розумієте? Не питав.

Контролюйте трішки ваш ентузіазм з понеділка ранку до вечора п'ятниці :) .

І так-так. Я дійсно не бачу великої різниці не лише між Кличком та Вірастюком, а й між Вірастюком та Русланою Лижечкою. Я не бачу. Особисто я.

На все добре.

• 0

афігєть © 

#3756 Demas

Demas

Прописанный

• Пользователь-
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 822 сообщений
Отправлено 16 Февраль 2021 - 06:31

Колись був присутній на зустрічі Руслани з виборцями. По наявності бачення шляхів розвитку країни, наявності своїх думок, ідей і навіть конкретних проектів...  Зеленський в порівнянні із нею - тупе, обмежене пусте місце.

І досвід уже показав, що і до Кличка Зеленському далеко.

Боротьба із боротьбою з корупцією продовжується.

Пацани таку схемку замутили на вакцинах, а їм заважають. (Хто не в курсі нормальні люди закупають європейкі і американські вакцини за адекватними цінами, "чесні й незаплямовані" купують китайську неліцензовану в 2-3 рази дорожче)

Шабунин: Зеленский инициировал отставку Сытника из-за расследования закупки вакцин

https://inforesist.o...akupki-vakczin/

Сообщение отредактировал Demas: 16 Февраль 2021 - 06:32

• 0

#3757 ROY

ROY

Участник

• Пользователь-
  • PipPip
  • 480 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2021 - 09:48

От були з нею деякі зустрічі.Враження не зовсім позитив.Як то кажуть "..трохи є..."..
  • 0

#3758 Вовка

Вовка

Люблю "Шоколапки"

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 34 021 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2021 - 10:10

я написав: не бачу великої різниці.

Тобто - я не бачу, особисто я. Розумієте?

Я не ставив питання до Вовки, щоб він мені пояснив, чи є різниця між Кличком та Вірастюком, і якщо (на його думку) є - то яка і в чому.

Також я не просив Вовку ставити діагнози на основі індивідуального сприйняття людиною загальнодоступних та очевидних явищ. Розумієте? Не питав.

Контролюйте трішки ваш ентузіазм з понеділка ранку до вечора п'ятниці :) .

І так-так. Я дійсно не бачу великої різниці не лише між Кличком та Вірастюком, а й між Вірастюком та Русланою Лижечкою. Я не бачу. Особисто я.

На все добре.

Я ж вам не вказую, писати вам на форумі про Вірастюка чи ні? І ви мені не вказуйте про що мені писати. Я відповідав не стільки особисто вам, скільки пояснити таким же "сприймаючим загальнодоступні і очевидні явища" в чому різниця. Що це карго-культ. Я обговорював саме це, а не якісь там ваші особисті справи, якою рукою підтираєтесь чи якою хреститесь. Хочеться щоб ваші пости не обговорювали - заведіть блог чи сторінку на фейсбуці закриту від коментарів.

--------------

А між тим на Головнокомандувач хоче щоб воїни надавали адекватну відповідь ворогам не порушуючи режиму припинення вогню:

https://www.facebook...720730824675310

• 0

#3759 ROY

ROY

Участник

• Пользователь-
  • PipPip
  • 480 сообщений

Отправлено 16 Февраль 2021 - 10:40

Формула провірена століттями..Коли геть падає рейтинг,артисти,співаки,політики..і друга шу...ра,от тоді треба нажать на педальки,на емоції і широку ,часом геть не адекватну аудиторію...На широкий розголос можна винести теми,наприклад,що видатний політик,домагався секс..зв'язку зі ще відомішим політиком..Прикладів - безліч..
Отак і на ФОРУМІ..Аби щось,та й п...ть...А ще бажанно кинути посилання..Будь яке,будь від кого..Аби звучніше,яскравіше,авторитетніше,і актуальніше...А народ він такий,ковтне..Як щука живця..
  • 0

#3760 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 175 сообщений
Отправлено 16 Февраль 2021 - 18:27

результат "исторического" визита Зеленского в ОАЭ на День св.Валентина

Під час візиту Президента України до ОАЕ підписано низку двосторонніх документів

"...Також був підписаний Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія. Відтепер власник посвідчення водія, виданого компетентним органом однієї з країн, матиме право керувати транспортним засобом тієї категорії, що зазначена у посвідченні водія, на території іншої країни протягом визначеного її національним законодавством періоду...."

Офіс Зеленського повідомив про визнання українських водійських прав в ОАЕ. Хоча вони там визнаються з 2007 року
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных