Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Розшукується особа за псування приватного та загальнобудинкового майна

Сообщений в теме: 48

#1 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 06 Март 2019 - 18:14

Розшукується особа, яка о 1:40 ночі 1 березня 2019 року фарбою пошкодила квартирні двері та загальнопід'їздні стіни, в будинку за адресою вул. Леваневського 50а
Якщо хтось пізнав дану особу, прохання написати в ЛС, за тел. 063 30 49 089 або 102

Будемо вдячні за будь-яку інформацію

hudo1.jpghudo2.jpghudo3.jpg

Сообщение отредактировал Sho0ter: 06 Март 2019 - 18:15

• 0
Рекламное место!

#2 Webmaster

Webmaster

Прописанный

• Модератор
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 535 сообщений
Отправлено 06 Март 2019 - 18:18

Коллектор?
  • 0

#3 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 06 Март 2019 - 18:19

Коллектор?

Майже, з інших корисливих мотивів

• 1
Рекламное место!

#4 Гоша Белоцерковский

Гоша Белоцерковский

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 144 сообщений
  • Район:Монмартр
Отправлено 07 Март 2019 - 05:45

Майже, з інших корисливих мотивів

які ще можуть бути корисливі мотиви? мо' шантажував жителів під'їзду скинутись грошима?? думаю, якийсь блядун йому роги наставив, а рогатий вандал "віддячив" шкодою.
  • 1

онанизм помогает от зрения.

#5 ROY

ROY

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 489 сообщений

Отправлено 07 Март 2019 - 06:17

І яку світлину він втулив у під"їзді?"Голосуй за Юлю!"?

• -1

#6 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 21:41

які ще можуть бути корисливі мотиви? мо' шантажував жителів під'їзду скинутись грошима?? думаю, якийсь блядун йому роги наставив, а рогатий вандал "віддячив" шкодою.

Прямо кожна нова версія краще попередньої
https://youtu.be/lQ_3dnKYYwM?t=173

Сообщение отредактировал Sho0ter: 07 Март 2019 - 21:41

• 0
Рекламное место!

#7 Yacek1

Yacek1

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 187 сообщений

Отправлено 07 Март 2019 - 22:04

Версія Факела

Обережно! Дебільна заставка! (звук)

Сообщение отредактировал Yacek1: 07 Март 2019 - 23:42

• 0

#8 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 953 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 22:21

Прямо кожна нова версія краще попередньої
https://youtu.be/lQ_3dnKYYwM?t=173

если профессиональный адвокат позволяет себе рассказывать о деле в подобном духе, это означает только одно: в данном деле адвокат - импотент, реальной помощи от него не будет

по сути, "Факел" наклеил маме наклейку, которая снимается так же легко, как и клеится, какое отношение к видео из цитаты имеют поврежденные краской входные двери и стены подъезда и ночное фото человека в капюшоне?

• 2

#9 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 22:49

если профессиональный адвокат позволяет себе рассказывать о деле в подобном духе, это означает только одно: в данном деле адвокат - импотент, реальной помощи от него не будет

по сути, "Факел" наклеил маме наклейку, которая снимается так же легко, как и клеится, какое отношение к видео из цитаты имеют поврежденные краской входные двери и стены подъезда и ночное фото человека в капюшоне?

Адвокат справжній професіонал, і його завдання не полягало в боротьбі за факелом, оскільки справа набагато обширніше. Це відео, лише особиста ініціатива адвоката, просто для того, щоб показати публіці що таке насправді "громадські організації".
З приводу питання, то не дуже зрозумів. Відео показує методи роботи "Факела", розфарбовані двері (матюками до речі) -- це один із них.

Правда, чого не висвітлено в відео, так це особисту вмотивованість одного з очільників "Факела", оскільки були зачіплені інтереси його бізнесу. А від громадської діяльності там тільки слово в назві, оскільки саме для випадків захисту свого бізнесу ця організація і створена. От завтра Ви "перейдете дорогу" одному із білоцерківських "бізнесменів" і до Вас хтось типу Факелу прийде наклейки клеїти і двері фарбувати. І навіть якщо ви 100 разів праві. В цивілизованих правових державах таким вчинкам ніякого виправдання не знайшлося б, а у нас самі люди типу Вас намагаються їх знайти. А жити хочуть краще :)

Сообщение отредактировал Sho0ter: 07 Март 2019 - 22:53

• 0
Рекламное место!

#10 online timetolive

timetolive

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 477 сообщений
  • Район:Крайний

Отправлено 07 Март 2019 - 23:00

Я так зрозумів, що фарбою порацювали вже після того. Спочатку наклейка, потім фарба.

По справі: жесть, в БЦ it бізнес цікаво робити :)

• 0

#11 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 953 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 23:01

Адвокат справжній професіонал, і його завдання не полягало в боротьбі за факелом, оскільки справа набагато обширніше. Це відео, лише особиста ініціатива адвоката, просто для того, щоб показати публіці що таке насправді "громадські організації".

ну-ну, и много видео в таком стиле видели в исполнении других адвокатов? :)

З приводу питання, то не дуже зрозумів. Відео показує методи роботи "Факела", розфарбовані двері (матюками до речі) -- це один із них.

знаете кто, знаете за что, знаете когда - заявление в полицию, и пусть следственными действиями занимаются те, кому по штату положено

для чего эта тема?

• 1

#12 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 23:02

Я так зрозумів, що фарбою порацювали вже після того. Спочатку наклейка, потім фарба.

Так, хронологія така: заваульовані погрози по телефону -> наклейка -> відкриті погрози по телефону -> пофарбовані двері

• 0
Рекламное место!

#13 Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 953 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 23:08

не то слово, владелец сайта нанял сисадмина для сопровождения сайта, очевидно, деньги за сопровождение платил регулярно, раз сисадмин на него годами работал и его такая работа устраивала

а потом сисадмин вдруг назвал свою работу интеллектуальной собственностью и требует за нее еще 500 000 грн, причем требует с адвокатом

Сообщение отредактировал Ах!: 07 Март 2019 - 23:11

• 1

#14 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 23:22

ну-ну, и много видео в таком стиле видели в исполнении других адвокатов? :)

Що Вам саме не сподобалось? Передам йому Ваші побажання.

знаете кто, знаете за что, знаете когда - заявление в полицию, и пусть следственными действиями занимаются те, кому по штату положено

для чего эта тема?

Йдемо у вірному напрямку. Тільки от Ви занадто переоцінюєте поліцію. (сподіваюсь, ніколи не доводилось мати з ними справу). Вони не екстрасенси і не всесильні, в фільмах часто казочки. Їм насправді треба допомагати. От тут ми і приходимо до відповіді навіщо ця тема.

не то слово, владелец сайта нанял сисадмина для сопровождения сайта, очевидно, деньги за сопровождение платил регулярно, раз сисадмин на него годами работал и его такая работа устраивала

а потом сисадмин вдруг назвал свою работу интеллектуальной собственностью и требует за нее еще 500 000 грн

Так, саме тому наразі проти, як ви сказали "власника сайту", відкрите кримінальне провадження з приводу крадіжки інтелектуальної власності, а справу, яку Факел так захищає, в поліції закрили через відсутність подїї злочину. Правда, я не зовсім розумію, як це теми стосується. І загалі, таке враження, наче я з зацікавленою особою спілкуюсь. То Ви на фото? Чи в Факелі працюєте?

Сообщение отредактировал Sho0ter: 07 Март 2019 - 23:25

• 0
Рекламное место!

#15 online timetolive

timetolive

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 477 сообщений
  • Район:Крайний

Отправлено 07 Март 2019 - 23:38

а потом сисадмин вдруг назвал свою работу интеллектуальной собственностью и требует за нее еще 500 000 грн, причем требует с адвокатом

Та я про всю цю ситуацію :)

Sho0ter, проясніть що відбулося. Реально цікавий кейс.

• 1

#16 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 07 Март 2019 - 23:50

Та я про всю цю ситуацію :)

Sho0ter, проясніть що відбулося. Реально цікавий кейс.

В 2016 році я написав (з нуля) програмну платформу для інтернет-магазину, та запропонував її використовувати для торгівлі меблями одному із місцевих меблевих бариг на правах оренди (щомісячної плати). У нього до цього був сайт, але кривий і забагований, особо прибутків йому не приносив. За допомогою мого сайту він збільшив прибутки в 10 разів, зажрався і почав себе вести досить непорядно, відповідно я вирішив більше з ним справи не мати. Запропонував йому викупити сайт і розійтись (який до речі, на той час приносив йому більше 1.000.000 грн чистого прибутку в місяць). Однак він вирішив піти іншим шляхом, і написав на мене заяву в поліцію, начебто я у нього за його сайт гроші вимагаю. В поліції звичайно "розібрались" (в лапках, бо там теж довга історія) і справу закрили, а для бариги діло запахло гнилими помідорами. Він пішов до свого осоновного поставщика і товариша, у якого для захисту "попи" є фейкова громадська організація "Факел", і вони прикриваючись нею почали мені трішки псувати життя, щоб я їх не засудив за цей сайт. Це якщо коротко, історія вже 2 місяці тянеться, там насправді дуже багато чого цікавого.

Сообщение отредактировал Sho0ter: 07 Март 2019 - 23:56

• 0
Рекламное место!

#17 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 340 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 07 Март 2019 - 23:55

Я не знаю, хто кому що винен, і не впевнений, що хочу знати, але чувак-факел - явно з числа латентних борцунів за все хороше проти всього поганого. Таких зараз чимало завелося. Типова гопота. А бузінесман - теж красава, знайшов до кого за допомогою йти. Ще б до Лавруся з Левицьким звернувся. Або до Гєни Прищепчука. Так вже шоб ну вже всьо в жизні.

Сообщение отредактировал kissel: 07 Март 2019 - 23:58

• 3

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#18 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 08 Март 2019 - 00:07

Я не знаю, хто кому що винен, і не впевнений, що хочу знати, але чувак-факел - явно з числа латентних борцунів за все хороше проти всього поганого. Таких зараз чимало завелося. Типова гопота. А бузінесман - теж красава, знайшов до кого за допомогою йти. Ще б до Лавруся з Левицьким звернувся. Або до Гєни Прищепчука. Так вже шоб ну вже всьо в жизні.

Він не знаходив до кого йти. Історія така, що Храпак (засновник факелу і наклейколіп) в гайку робить меблі, а бізнесман їх реалізує покупцям. Тому вони один одного захищають. Тільки бізнес інтерес, ніякої громадської діяльності тут немає і не було. Просто зараз гопніками буть в откриту не прийнято, а от створити ГО для цього саме те, що треба.

Сообщение отредактировал Sho0ter: 08 Март 2019 - 00:08

• 0
Рекламное место!

#19 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 654 сообщений
  • Район:біла церква та харків
Отправлено 08 Март 2019 - 00:36

ФО-П, скоріш за все, на єдиному податку. Якщо за місяць проходив "лям", то він проходив під чорним прапором.

Ні на що не натякаю. 

• 0
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#20 Sho0ter

Sho0ter

Новичок

• Автор Темы
  • Новичок
  • Pip
  • 72 сообщений
Отправлено 08 Март 2019 - 00:38

ФО-П, скоріш за все, на єдиному податку. Якщо за місяць проходив "лям", то він проходив під чорним прапором.

Ні на що не натякаю. 

//summon ДФС  :wink:

Сообщение отредактировал Sho0ter: 08 Март 2019 - 01:30

• 0
Рекламное место!

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных