Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Вибори Президента України 2019

Сообщений в теме: 3304

Опрос: 2 тур виборів Президента України 2019 року (153 пользователей проголосовало)

За кого проголосуєте?

Вы не можете видеть результаты проса пока не проголосуете.
Голосовать

#3301 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 912 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 19 Апрель 2019 - 21:35

Тобто у нас два варіанти:

1) Договорняки є і Коломойский їх міг запросто нарити, з його то ресурсом, але "видно залишили це на військову прокуратуру."

2) Договорняків нема і Коломойский не зміг нічого нарити навіть з його то ресурсом.

І звичайно ми повіримо саме в перший варіант, що Ко так благородно не використав такий компромат...

В мене таке враження, що ви навіть зговір таємничих масонів в цих дебатах побачите... чи вже?

ну я так і знав.Коломойський-єврей по паспорту,Зеленський-єврей,по-батьку,а Вальцман-єврей по слухам.

Масонський заговір.

Є договорняки.Мінський.Озабоченної Європи,основні переживання якої-щоб було тихо.Що газ безперебійно транзитився,а то німецькі хаби ляжуть,швецарські інвестори збанкрутують.Медведчуковський,який теж,нічого так,рожирів за 5 років.Ахметовські,який отримав індульгенцію за "поможем Донбассу". А Петя-ні,не при дєлах,не царська справа.Головне-робити злу міну на Пуйла,і через нехарошую расєю гнати те ж вугілля,і мутити на ГТС з тою ж расєєй.А ще імпорт від них торік превищив експорт вдвічі.Команда Зе,це теж проїхала.Чомусь.

Почпокайтесь... найближчі 5 років це єдине, що вам буде доступно на вашу омріяну пенсію, при будь-якому розкладі.

на пенсію-накопичувальну,при нестабільній економіці,залежній від "квот"і за три дні валену гривню-тільки гречкоїди розраховують.

Сообщение отредактировал AiSE: 19 Апрель 2019 - 22:00

• 0

They Shoot Horses, Don`t They?

#3302 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 946 сообщений
  • Район:-

Отправлено 19 Апрель 2019 - 22:58

Аналогія:

https://www.facebook...56592874455668/

Ну і ще раз для тих в кого під час Революції Гідності прокинулась Гідність:

https://www.facebook...097896917037778

Дуже цікаво спостерігати за командами підтримки....

Скрытый текст
В той момент коли Зеля каже "чому у вашої команди по дві руки" за спиною у Пороха стоїть ветеран АТО з протезами, без кінцівок...

От перед ними, перед ветеранами і воїнами на передовій, мені найбільше соромно за те за кого голосує український народ... Голосують вони, а соромно мені.

І вчорашній ефір, якщо комусь більш зрозуміліше в картинках:

Скрытый текст

Сообщение отредактировал Вовка: 19 Апрель 2019 - 23:02

• 2

На переправі коней на оленів не змінюють.

#3303 Вовка

Вовка

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 452 946 сообщений
  • Район:-

Отправлено 19 Апрель 2019 - 23:27

-------------

Не пам'ятаю, писав раніше тут чи тільки на фейсбуці:

У випадку перемоги і до виборів у ВР Коломойському треба буде робити вигляд різких "пакращень" і виконання обіцянок, щоб не розгубити електорат партії "Слуга Народу". Для цього треба буде когось показово посадити. Ахмєтові-Пінчуки не дадуться, і юристи у них такі що не підкопаєшся. Максимум - заведуть кілька гучних справ, розкажуть по ТВ що це перемога, а далі суди справи похєрять, як і при По.

Або спробують прикручувати гайки і давити на суди, щоб показово когось посадили, і тут знову - Ахметов і інші не дадуться. І от думаю: почати прессувати Порошенка, та ще й під схвальні крики виборців Зе - те що треба для картинки. Тому цілком можливо що Пороху доведеться тікати в ЄС, що ще більше покаже виборцям Зе його правильність.

Це я написав кілька днів назад. І от на дебатах Коломойський губами Зеленського задає хитре питання: "чи будете ви, якщо вам доведеться опинитися перед судом, казати, що це помста чи політичне переслідування?". Тобто з великою вірогідністю політичні переслідування будуть. Беня передає привіт.

• 1

На переправі коней на оленів не змінюють.

#3304 Ворон

Ворон

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 940 сообщений
Отправлено Вчера, 00:26

-------------

Не пам'ятаю, писав раніше тут чи тільки на фейсбуці:

У випадку перемоги і до виборів у ВР Коломойському треба буде робити вигляд різких "пакращень" і виконання обіцянок, щоб не розгубити електорат партії "Слуга Народу". Для цього треба буде когось показово посадити. Ахмєтові-Пінчуки не дадуться, і юристи у них такі що не підкопаєшся. Максимум - заведуть кілька гучних справ, розкажуть по ТВ що це перемога, а далі суди справи похєрять, як і при По.

Або спробують прикручувати гайки і давити на суди, щоб показово когось посадили, і тут знову - Ахметов і інші не дадуться. І от думаю: почати прессувати Порошенка, та ще й під схвальні крики виборців Зе - те що треба для картинки. Тому цілком можливо що Пороху доведеться тікати в ЄС, що ще більше покаже виборцям Зе його правильність.

Це я написав кілька днів назад. І от на дебатах Коломойський губами Зеленського задає хитре питання: "чи будете ви, якщо вам доведеться опинитися перед судом, казати, що це помста чи політичне переслідування?". Тобто з великою вірогідністю політичні переслідування будуть. Беня передає привіт.

А Ви б шановный Вовка ото краще на годинник подивились. У мене на цей момент 1-20 ночі а Ваш коментар написаний 53 хв назад. Відніміть від 1-20, вийде 27... майже пів-години як згідно закону наступила тиша в агітації. Чи вам закони окремо написали ?

Сообщение отредактировал Ворон: Вчера, 00:29

• 1

#3305 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 975 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено Вчера, 00:47

День тиші настав, модери закривайте тему
  • 0