Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
* * * * * 1 Голосов

Вибори Президента України 2019

Сообщений в теме: 117

Опрос: Вибори Президента України 2019 року

Это открытое голосование. Другие пользователи смогут увидеть ваш выбор.

За кого ви плануєте голосувати на президентських виборах 2019 року

Вы не можете видеть результаты проса пока не проголосуете.
Голосовать Гости не могут голосовать

#1 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 908 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 11:44

*
Популярное сообщение!

Пропоную в цій темі обговорювати всі події, інтриги розслідування, що пов'язані з виборами Президента України 2019 року.

Ну, і щоб від чогось відштовхнутись:

1) Президент є Гарантом державного суверенітету та територіальної цілісності України. Його обов'язок приймати рішення та виконувати дії, спрямовані на захист і зміцнення державного суверенітету, збереження цілісності та недоторканності території України у межах існуючих кордонів.

2) Президент є Верховним Головнокомандувачем Збройних сил України. У разі збройної агресії проти України Президент приймає рішення щодо застосування Збройних Сил України з метою оборони держави від ворога. Як гарант державного суверенітету та територіальної незалежності України Президент очолює Раду національної безпеки та оборони України

3) У зовнішній політиці Президент, як Голова держави, виступає від її імені, представляє Україну у міжнародних відносинах, веде переговори та укладає міжнародні договори, а також керує всією зовнішньополітичною діяльністю держави.

4) У внутрішній політиці 
Президент України видає укази та розпорядження, які є обов'язковими до виконання на території України. Взаємодіючи з усіма гілками влади, Президент призначає та звільняє членів уряду та інших органів виконавчої влади, може брати участь у засіданнях уряду, а також мати своїх представників у Кабінеті Міністрів, Конституційному суді, Верховній Раді.

• 11

Росія- заборонена здоровим глуздом терористична організація.

#2 СтранNik

СтранNik

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3 309 сообщений
  • Район:Белоцерковский
Отправлено 05 Январь 2019 - 17:30

Вибір без вибору... Не має в цьому списку нормальних...
  • 3
Приятно видеть, как от счастья улыбается человек! Приятно вдвойне, когда причиной его улыбки являешься ты...
Изображение

#3 online kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 267 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 05 Январь 2019 - 17:49

Вибір без вибору... Не має в цьому списку нормальних...

Так ніколи не дочекаєтеся "нормального". Вибори - це завжди пошук компромісного варіанту. Причому, так само і в зрілих демократіях. Приміром, в США. Може пізніше на кейсі Трамп-Клінтон поясню детальніше.
  • 3

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#4 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 136 сообщений
  • Район:Тармас, 700тка

Отправлено 05 Январь 2019 - 18:34

А чому немає варіанту проти всіх? Чи хоча б "утримаюсь", бо це ппц... Нє ну тут щас ікспєрти набіжать, "Юля вперед" чи "Нам же дали безвіз" або " хай буде хтось новий, а шо" і тд...блін куди ми котимось, це ще 4 роки дупи(((

• 1

#5 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 009 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 18:42

А если будет графа "проти всіх", то всё нормально)?

Сообщение отредактировал Solnce: 05 Январь 2019 - 18:43

• 0

Suum cuique-каждому своё.

#6 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 908 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 18:43

А чому немає варіанту проти всіх? Чи хоча б "утримаюсь", бо це ппц.

У варіантах відповіді не всі кандидати помістилися

"Нам же дали безвіз" 

Ага, сиділи-сиділи і він, той безвіз, просто з неба впав, за гарні очі.

Є ще один варіант ікспєртів:

куди ми котимось, це ще 4 роки дупи(((

Сообщение отредактировал Adam Weishaupt: 05 Январь 2019 - 18:45

• 1

#7 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 009 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 18:47

це ще 4 роки дупи(((

При любом президенте, будет 4 роки дупи). Никто, за столь короткий срок, не изменит ситуацию. Разве что Путин помрёт, тогда да).

Сообщение отредактировал Solnce: 05 Январь 2019 - 19:52

• 3

#8 online alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 757 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 05 Январь 2019 - 18:50

При любом президенте, будет 4 роки дупи). Никто, за столь короткий срок, не изменить ситуацию. Разве что Путин помрёт, тогда да).

При любому Президенті (за сучасним українським правописом пишеться з великої літери) буде дупа ще багато років. Якщо не багато поколінь. Економіку відновити, побудувати сучасні заводи, провести усі реформи, підняти рівень життя хоча б до середнього по ЄС! Такі заяви звучать лише з вуст популістів і балаболів. Насправді треба працювати. І дуже довго.

А чому немає варіанту проти всіх? 

"Проти всіх" завжди є - зіпсований бюлетень. Галочок не ставите, або ставите навпроти всіх. Можна на звороті ще промову написати. На виході - жодному кандидату голос свій не дали. І бюлетень Ваш вже не використають в махінаціях. Профіт!

П.С. Правда, якщо Ви вважай не проголували, проголосують замість Вас інші.

П.П.С. Riot, камінь не у Ваш город особисто. Посилання було зручне.

Сообщение отредактировал alfAurum: 05 Январь 2019 - 18:57

• 1

#9 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 136 сообщений

Отправлено 05 Январь 2019 - 20:28

У варіантах відповіді не всі кандидати помістилися

Ага, сиділи-сиділи і він, той безвіз, просто з неба впав, за гарні очі.

Є ще один варіант ікспєртів:

Мені той безвіз до того місця до якого котимось. Раніше був візовий режим, його можна було дозволити купити, а зараз безвіз, а у багатьох на дорогу нема. Відкинути всіх заробітчан, які часто напозичалися щоб поїхати на заробітки, то картина не дуже, не сильно багато українці подорожують. Таки не їздимо в оперу..

При любом президенте, будет 4 роки дупи). Никто, за столь короткий срок, не изменит ситуацию. Разве что Путин помрёт, тогда да).

Погоджусь. Якщо у нас приймають закон і він декілька місяців а то і років вступає в дію, то звісно. Ми як улітки.. В нас резонансні справи по декілька років розслідують. Взяти зайцеву. Давно має сидіти, а там чухаються, а час іде, звісно і 400 років не вистачить. 

При любому Президенті (за сучасним українським правописом пишеться з великої літери) буде дупа ще багато років. Якщо не багато поколінь. Економіку відновити, побудувати сучасні заводи, провести усі реформи, підняти рівень життя хоча б до середнього по ЄС! Такі заяви звучать лише з вуст популістів і балаболів. Насправді треба працювати. І дуже довго.

"Проти всіх" завжди є - зіпсований бюлетень. Галочок не ставите, або ставите навпроти всіх. Можна на звороті ще промову написати. На виході - жодному кандидату голос свій не дали. І бюлетень Ваш вже не використають в махінаціях. Профіт!

П.С. Правда, якщо Ви вважай не проголували, проголосують замість Вас інші.

П.П.С. Riot, камінь не у Ваш город особисто. Посилання було зручне.

Про зіпсований бюлетень і як важливо піти голосувати бо іншим віддадуть мій голос я бачила коли працювала на виборах. Навіть якщо ви проголосуєте за того, за кого вважаєте потрібно,ваш голос  віддадуть за того, за кого Вони вважають потрібно. Я думала це вже нікому не таємниця. Я дійшла висновку, що не знаю що/хто може змінити наше становище. 

Хто буде мені відповідати, зауважте, що я не називаю країн, прізвищ та не шукаю інших винуватців. Я молода, а вже так стомлена від політики, бруду що бачу щодня ( коли б вже ті вибори минули) і особисто в мене зникає завзяття і позитив.. 

• 3

#10 online alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 757 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 20:42

Про зіпсований бюлетень і як важливо піти голосувати бо іншим віддадуть мій голос я бачила коли працювала на виборах. Навіть якщо ви проголосуєте за того, за кого вважаєте потрібно,ваш голос  віддадуть за того, за кого Вони вважають потрібно. 

Якщо Ви "працювали на виборах"... Бачили, я так розумію, порушення і нічого не зробили... Усе навколо - безнадія. .. Тоді да - випить яду і лягти вмерти. Так точно буде ясно, що Ви - ПРОТИ ВСІХ! Амінь

• 0

#11 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 136 сообщений

Отправлено 05 Январь 2019 - 20:48

Якщо Ви "працювали на виборах"... Бачили, я так розумію, порушення і нічого не зробили... Усе навколо - безнадія. .. Тоді да - випить яду і лягти вмерти. Так точно буде ясно, що Ви - ПРОТИ ВСІХ! Амінь

Порушення  було не на дільниці, тут всі такі ж люди як і я сумлінно відпрацювали. Порушення було коли вже оголосили про результати, ми очманіли і глянули ще раз на сайті, а там уже інша інфа, не та що ми подавали. Скарги писалися головою комісії (не такі ми вже безнадійні, да), але...маємо що маємо. Пізніше дізналася, що така ситуація була багато де по місту, всі скарги писали, оформлювали якісь там акти, але прийнято було не все, а що прийняли зафіксували як дрібене порушення і все..Короче що тут пояснювати...

• 1

#12 online alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 757 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 20:53

Порушення  було не на дільниці, тут всі такі ж люди як і я сумлінно відпрацювали. Порушення було коли вже оголосили про результати, ми очманіли і глянули ще раз на сайті, а там уже інша інфа, не та що ми подавали. Скарги писалися головою комісії (не такі ми вже безнадійні, да), але...маємо що маємо. Пізніше дізналася, що така ситуація була багато де по місту, всі скарги писали, оформлювали якісь там акти, але прийнято було не все, а що прийняли зафіксували як дрібене порушення і все..Короче що тут пояснювати...

Якщо усе було так насправді, то беру різкі слова назад. Значить треба й на наступні вибори йти працювати в дільницю і доводити, що варті кращого.

П.С. А як потрапити до числа тих, хто працює на дільниці?

• 0

#13 Riot

Riot

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2 136 сообщений

Отправлено 05 Январь 2019 - 21:00

Якщо усе було так насправді, то беру різкі слова назад. Значить треба й на наступні вибори йти працювати в дільницю і доводити, що варті кращого.

П.С. А як потрапити до числа тих, хто працює на дільниці?

Якщо чесно то не знаю, мені тоді "свої" допомогли, але працювали всі чесно. я навіть спілкувалася із спостерігачами з інших країн, цікаво було і пишалася, що я займаюсь такою відповідальною роботою..

• 0

#14 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 576 сообщений
  • Район:біла церква та харків
Отправлено 05 Январь 2019 - 21:02

Щось результати йдуть в розріз із "соцопитуваннями" на замовлення коломойші чи жопоблоку 

• 0
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#15 Solnce

Solnce

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 8 009 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 21:06

Тут публика не вся.   Пенсионеров нет, студентов.   

Сообщение отредактировал Solnce: 05 Январь 2019 - 21:07

• 0

#16 TaRaNtulo

TaRaNtulo

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 4 818 сообщений
  • Район:from TarMas
Отправлено 05 Январь 2019 - 21:11

Ага типу цей форум то якраз найкраще відображення суспільної думки.
  • 0

#17 Adam Weishaupt

Adam Weishaupt

Писатель

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 908 сообщений
Отправлено 05 Январь 2019 - 21:24

Щось результати йдуть в розріз із "соцопитуваннями" на замовлення коломойші чи жопоблоку 

Ось тут справжня "дічь" з соцопитуваннями: www.most-news.zp.ua, але все одно результати за пороха)

• -1

#18 bc.npu

bc.npu

Писатель

• Пользователь-
  • PipPipPipPip
  • 572 сообщений
  • Район:Boy Fast 2//Hooligans street
Отправлено 05 Январь 2019 - 22:40

Большая часть из списка - баллотируются для галочки. Это ж как будет потом звучать в резюме: "кандидат в президенты Украины 2019года". Не более чем пиар ход и трата денег.
Меньшая часть (остальные люди) - типа Ляшко и Садовой - всем знакомые, старые кандидаты, которые каждые 4ре года что-то пытаются, но в итоге не более 5% голосов избирателей.
  • 0

​family | traveling | football

#19 online kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 267 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 05 Январь 2019 - 22:52

Це робиться під парламентські і місцеві вибори. Паблісіті зайвим не буває.

• 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#20 AiSE

AiSE

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 580 сообщений
  • Район:тихий

Отправлено 05 Январь 2019 - 23:04

не пиар,а тех.кандидат.Кто-то проголосует за него,а он потом голос отдаст своему.Кроме того не оглашены предвыборные программы.

Тут на паралельной ветке за Зеленского чуть не передрались,а реальных-то кандидатов всего двое.

Большая часть из списка - баллотируются для галочки. Это ж как будет потом звучать в резюме: "кандидат в президенты Украины 2019года". Не более чем пиар ход и трата денег.
Меньшая часть (остальные люди) - типа Ляшко и Садовой - всем знакомые, старые кандидаты, которые каждые 4ре года что-то пытаются, но в итоге не более 5% голосов избирателей.

Знакомимся: ТольконеЮля / ТольконеПетя

Сообщение отредактировал AiSE: 05 Январь 2019 - 23:06

• 0

VIA EST VITA тому хто йде....

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных