Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Гірськолижний відпочинок

Сообщений в теме: 28

#1 GLAZ

GLAZ

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
  • Район:tar-mas
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 17:15

Пропоную ділитись в цій темі, всим що стосується гірськолижного відпочинку.
Ціни, де дешевше чи краще, де ремонтувати спорядження, прокат, продаж, спільний відпочинок... і т.д.і т.п....

Сообщение отредактировал GLAZ: 27 Декабрь 2018 - 20:20

• 0

#2 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 17:55

Перенесені повідомлення з цієї теми : 

http://bc-city.com/t...-5#entry1839054

-  sasakip пише

щодо скіпасів то беру два на повний день(по ранковій 785грв), два на вечірне катання (з 15:00 до 19:30 270 грв), поїзд 800 грв (туди і назад до яремчі), проживання готель 500грв день.
Снаряга від 120грв день, якщо більше 3 днів скидки.
Глінтвейн на горі пю(бо холодно) буває і їмо там. Сувеніри вже набрали. Супермаркетів повно, рано та ввечері їмо те що самі приготовимо, бо рано встаєм і пізно приходимо. Є кухня, можна також в хазяйки заказувать вечері чи сніданки.
Тобто скіпаси 4000, поїзд 800, проживанння 2000, снаряга 850, таксі 800 ну а все інше скільки ви потратите на харчі та розваги, можна пару тисяч, а можна пару десятків тисяч. Я поїхав кататися на лижах, і інше мені мало цікаве                                                                                                        - GLAZпише

Ціна уже блище до реальності- мінімум 8500 на одного, на двох 17000-20000грн на п'ять днів катань!!! А не
- ''трохи більше 10000тисяч на двох''
- Погодьтесь. ну Реадьно...
Пропоную далі спілкуватись в цій узагальненій темі, а адміністратора перенести всі дописи
в нову більш підходящу тему .

http://bc-city.com/t...k/#entry1839083

-         timetolive пише

Те, що я побачив в цьому пості: Скіпаси (785+785+270+270) х 2 = 4220, Снаряга (120+120+120+120) х 2 = 960, Проїзд 800 х 2 = 1600 (можна дешевше доїхати), Проживання 500 х 4 ночі (5 днів) = 2000 на двох

= 8780 на двох за 5 днів + харчування і таксі, якщо в готелі немає трансфера.

Можна ще економніше, якщо ви не супер профі і вам не потрібні всі спуски, можна взяти лише вечірні катання, буде мінус 2000. 

ONLINE -GLAZ пише

785+270 це на один день на одного , а всього 5 днів, отже - 1055 грн на день з одного а далі рахуйте самі..

Чи я не прав???

Сообщение отредактировал GLAZ: 27 Декабрь 2018 - 20:33

• 0

#3 murza

murza

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 576 сообщений
  • Район:біла церква та харків
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 17:58

Ніфіга собі рекурсія!!! Сам себе цитує, сам із собою сперечається. Оце так роздвоєння особистості у людини   спамера 

• 0
Урэшце ўсё прайшло цалкам мірна, калі не лічыць мацюкоў на адрас Пуціна.

#4 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 18:00

Ніфіга собі рекурсія!!! Сам себе цитує, сам із собою сперечається. Оце так роздвоєння особистості у людини   спамера 

мене цікавить ця тема. ось і все! А Цитати з цієї теми: 

Сообщение отредактировал GLAZ: 27 Декабрь 2018 - 18:31

• 0

#5 Demiurg

Demiurg

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 621 сообщений
  • Район:ХБК

Отправлено 27 Декабрь 2018 - 18:43

Много раз куда ездили семьёй, и ни разу не вписывались в условный бюджет, даже при том, что он не экономный.
ПС. И если собрался отдыхать, так позволь себе это, а не в блокнотике копейки считать.
  • 2
Практически живу на работе, но зарплата все меньше... Видимо начали вычитать за проживание!

#6 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 18:58

Я катався в Воловці ,Подобовці, "Іскі", Водяники, але після того як покатався в Буковелі то останні 10 років тільки туди і їжджу, кожен раз все було суперррр.))) Як кажуть головне щоб було бажання.....

• 0

#7 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 757 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 19:44

Зазвичай на лижі звик їздити до Славського. Захар Беркут і Тростян. Минулого року приємно відкрив для себе нову трасу - Погар. Минулого сезону її ніби тільки відкрили, то людей було геть мало. Крісельний сучасний підйомник, людей мало, черги не було зовсім. Одна траса середньої складності. Але - досить різноманітна. Для початківців (на лижах стоять впевнено, але катають відносно повільно) буде цікава. Є пушки, ратраки. Спуск доглянутий і приємний. Ціни на даний сезон: денний абонемент = 300 грн, лижі = 80-100 грн. Проживання+харчування в районі 400 грн. з людини за добу. Житло можна зняти біля самої гори і витрачатись на таксо. Ще одна зручність Славського - наявність залізничної станції і компактність. Можна приїхати вранці, поселитись, взяти лижі і відразу піти на гору кататись. І це все - власними ніжками! Для бюджетних покатушок Погар - саме воно. 

• 0

#8 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 20:11

Да ціна радує, але якось спусків(трас) малувато

http://slavsko.info/...ov-slavsko.html

і ще питання чи на всі підйомники один скі-пас? чи на кожнен окремо потрібно купувати?

Сообщение отредактировал GLAZ: 27 Декабрь 2018 - 20:12

• 0

#9 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 757 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 20:43

чи на всі підйомники один скі-пас? чи на кожнен окремо потрібно купувати?

Захар Беркут, Тростян, Погар - то окремі комплекси. Абонементи беруться окремо. Комплекси стоять відокремлено. Один день - одна гора.

• 0

#10 sasakip

sasakip

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 790 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 21:17

Перенесені повідомлення з цієї теми : 

-  sasakip пише
щодо скіпасів то беру два на повний день(по ранковій 785грв), два на вечірне катання (з 15:00 до 19:30 270 грв), поїзд 800 грв (туди і назад до яремчі), проживання готель 500грв день.
Снаряга від 120грв день, якщо більше 3 днів скидки.
Глінтвейн на горі пю(бо холодно) буває і їмо там. Сувеніри вже набрали. Супермаркетів повно, рано та ввечері їмо те що самі приготовимо, бо рано встаєм і пізно приходимо. Є кухня, можна також в хазяйки заказувать вечері чи сніданки.
Тобто скіпаси 4000, поїзд 800, проживанння 2000, снаряга 850, таксі 800 ну а все інше скільки ви потратите на харчі та розваги, можна пару тисяч, а можна пару десятків тисяч. Я поїхав кататися на лижах, і інше мені мало цікаве                                                                                                        - [/size]GLAZпише[/size]
Ціна уже блище до реальності- мінімум 8500 на одного, на двох 17000-20000грн на п'ять днів катань!!! А не
- ''трохи більше 10000тисяч на двох''
- Погодьтесь. ну Реадьно...
Пропоную далі спілкуватись в цій узагальненій темі, а адміністратора перенести всі дописи
в нову більш підходящу тему .
http://bc-city.com/t...k/#entry1839083
-         timetolive пише
Те, що я побачив в цьому пості: Скіпаси (785+785+270+270) х 2 = 4220, Снаряга (120+120+120+120) х 2 = 960, Проїзд 800 х 2 = 1600 (можна дешевше доїхати), Проживання 500 х 4 ночі (5 днів) = 2000 на двох

= 8780 на двох за 5 днів + харчування і таксі, якщо в готелі немає трансфера.

Можна ще економніше, якщо ви не супер профі і вам не потрібні всі спуски, можна взяти лише вечірні катання, буде мінус 2000. 

ONLINE[/size] -GLAZ пише
                  785+270 це на один день на одного , а всього 5 днів, отже - 1055 грн на день з одного а далі рахуйте самі..
Чи я не прав???

Все що я написав ціна на двох.
timetolive все правильно написав крім поїзда 800 на двох у дві сторони, там навіть дешевше здається 160 грв білет
Щодо скіпасів ви спробуйте дневне з вечірнім викатати разом, з 8:30 до 19:30. Я сьогодні на вечірньому з 15:00 до 19:45(з гори спустився) успів убиться в хлам, останній день))) Лежу тепер ніг не чую))) Порада тільки не їдьте в свята чи виходні пробки, народу повно на схилах. А вчора та сьогодні "благодать", дуже часто навіть у підйомнику сам їдеш ні впереді ні взаді нікого немає. Ще користуйтеся контролем черг.
  • 0

#11 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 21:27

Ноги треба готувати хоча б за два тижні до поїздки. Постійно так роблю. Тоді на відпочинку немає кріпатури та і після крутих покатушок ноги не трусяться і лижі контролювати набагато краще.
  • 0

#12 sasakip

sasakip

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 790 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 21:34

Не зміг підготувати, я знаю що потрібно, я вже здається всьоме на букі. Я перед поїздкою дуже захворів, навіть думав, що не поїду. Це й сезон на букі відкрив для себе фрірайт (здається правильно написав), а там нагрузка на ноги не та що на підготовлених схилах.

Сообщение отредактировал sasakip: 27 Декабрь 2018 - 21:35

• 1

#13 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 21:47

Моя морда в червоному шоломі траса 22А швидкість 98км на годину по gps.
https://youtu.be/QsvEQvK0sKo
https://bukovel.com/.../mapFull_uk.jpg
  • 1

#14 sasakip

sasakip

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 790 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 22:08

Забув написати, що таксисти біля першого підйомника, напроти "будки" охорони пропонують всі скіпаси що в касі, на 20% дешевше. До мене ще вчора ввечері причипилися бери таксі, бери скіпас. Ну я і взяв на вечірне сьогодні за 200грв, спочатку казав 220грв. На форумі екстрім на 15% дешевше там пост висить.
  • 1

#15 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 22:15

А в них на цілий день дешевше ніж акція ранкова 785грн чи так само?
Доречі інформація про відкриті траси співпадає з реальністю?

Сообщение отредактировал GLAZ: 27 Декабрь 2018 - 22:16

• 0

#16 akaKos

akaKos

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 109 сообщений
  • Район:ДНС/Леван

Отправлено 27 Декабрь 2018 - 22:23

Да ціна радує, але якось спусків(трас) малувато

http://slavsko.info/...ov-slavsko.html

і ще питання чи на всі підйомники один скі-пас? чи на кожнен окремо потрібно купувати?

Сюда нужно ехать когда есть снег, а в последнее время со снегом проблема. На г. Тростян катаются со всех 4-ёх сторон горы - так что подъёмников не мало совсем как и трасс, плюс чумовой фрирайд (лучше только на Драгобрате). Подъёмники все бугеля, одна совковая одномесная креселка (40 мин подъём); обещали ещё кресельные поставить. Вроде два или три хозяина подъёмников - соответсвенно разные абонименты.

Плюс Славского в поезде, который привозит прямо на курорт, восновном все живут в селе, добираются на гору уазиками (на самой горе мало баз); кроме г. Тростян есть ещё пару гор со своими подёмниками. Стоит однозначно хоть раз побывать для разнообразия.

Но для меня, любителя фрирайда, только Драгобрат.

Сообщение отредактировал akaKos: 27 Декабрь 2018 - 22:23

• 1

bikini-shop.com.ua - купальники и нижнее бельё от именитих брендов

#17 alfAurum

alfAurum

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 757 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 23:02

GLAZ, гальмуй!  Некрофіл ти наш! Пардон, некропостер. Досить витягувати усі теми підряд. Цілком достатньо буде запостити свою реклямку в цій. 

• 0

#18 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 23:08

Для фрірайда і снаряга інша потрібна,лижі для пухляка, або сноуборд, але напевно прикольно між смерек порисачить. Був у мене раз такий досвід на горі Гимба так ''В сосну в...ся))), що хвилин 40 потім відходив, а наступного дня без знеболювального з кроваті не вставав. А ще цей, як його о - Шумахер..
Нєєє краще по підготовленим трасам.
Ну,тут кожному своє, ''на вкус і цвєт всі фломастєри разні''))).

GLAZ, гальмуй! Некрофіл ти наш! Пардон, некропостер. Досить витягувати усі теми підряд. Цілком достатньо буде запостити свою реклямку в цій.

Добре розсікрєтив, кому рукавиці зв'язать не дорага!)))

Сообщение отредактировал GLAZ: 27 Декабрь 2018 - 23:13

• 0

#19 sasakip

sasakip

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 790 сообщений
Отправлено 27 Декабрь 2018 - 23:38

А в них на цілий день дешевше ніж акція ранкова 785грн чи так само?
Доречі інформація про відкриті траси співпадає з реальністю?

Не знаю те, що вони мені сказали я і передав. В мене на той момент вже були скіпаси, крім останнього вечірньго. А щодо відкритих трас, то так відповідає. Місцеві кажуть, що снігу цей рік, як ніколи, хоча я різниці не помітив( в такий час на буці вперше восновному кінець січня початок лютого).
  • 0

#20 GLAZ

GLAZ

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 476 сообщений
Отправлено 28 Декабрь 2018 - 01:02

Я теж збираюсь в Буковель після 19 січня, з БЦ хтось ще возить ? чи зараз тільки через Київ?

Сообщение отредактировал GLAZ: 28 Декабрь 2018 - 01:04

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных