Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Левомак В/В

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 10

#1 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 943 сообщений
  • Район:поселок
Отправлено 07 Декабрь 2018 - 19:13

Доброго дня. Чи стикався хто з побічними ефектами від цього антибіотику?

• 0

#2 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 139 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 08 Декабрь 2018 - 08:09

Стикався. Тільки не в таблетках, а внутрівенно (левофлоксацин; левомак - індійський дженерік). Побічка вкрай неприємна - розлади шлунку (незначні), еритеми (алергійна реакція), сильні головні болі і, найгірше, враження сухожиль і судин. Токсичний дуже. В інструкції все правильно пишуть.
Доцільність прийому краще з лікарем обговорювати, в будь-якому випадку.
  • 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#3 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 943 сообщений
Отправлено 08 Декабрь 2018 - 11:37

Стикався. Тільки не в таблетках, а внутрівенно (левофлоксацин; левомак - індійський дженерік). Побічка вкрай неприємна - розлади шлунку (незначні), еритеми (алергійна реакція), сильні головні болі і, найгірше, враження сухожиль і судин. Токсичний дуже. В інструкції все правильно пишуть.
Доцільність прийому краще з лікарем обговорювати, в будь-якому випадку.

ТАк отож. Лікували пневмонію ним. Тепер дискомфорт такий незрозумілий, суглоби потріскують. якісь болі незначні в мязах. То у Вас як, все минулося? Особливо переживаю за суглоби.

Як від нього відновитися не знаєте?

Сообщение отредактировал onsamuy: 08 Декабрь 2018 - 11:40

• 0

#4 bcname

bcname

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 53 сообщений
  • Район:Центр

Отправлено 09 Декабрь 2018 - 08:37

потрібно вивести його з організму. я приймала  ..ентерос -гель.. краще одразу купувати велику банку. і   ще алохол і холосас. приймати як написано в інстрккції. особисто мені допомогло.

• 0

Добрі слова залишають у душах людей прекрасний слід. Вони пом'якшують, втішають і зціляють серце того, хто їх чує ...

#5 Danier

Danier

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 14 сообщений

Отправлено 09 Декабрь 2018 - 19:26

Доброго дня. Чи стикався хто з побічними ефектами від цього антибіотику?

В институте пульмонологии и фтизиатрии жене три недели капали левофлоксацин. Покупали украинский лефлокс, затем индийский левофлоксацин.

Но параллельно с ним назначали для прикрытия желудочно-кишечного тракта нольпазу и йогурт, а для защиты печени-глутаргин.

И никаких побочек не было.

Здесь всё зависит от врача-будет лечить исключительно своё, или ещё про побочные эффекты у своего пациента подумает. 

• 0

#6 kissel

kissel

Активист Года - 2014

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 7 139 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 09 Декабрь 2018 - 19:45

Danier, там же і стільки ж. Щоправда, двічі, з перервою в пару тижнів (не могли справитися з нетиповою пневмонією). Всі згадані мною вище "спецефекти" були присутні. Зрозуміло, що індивідуально все, вік, стать тощо.
Мені ним "попалили" судини. Колінні суглоби через півтора роки після того давали про себе знати при навантаженнях. Зараз (2 роки) суглоби майже не турбують, а з судинами проблеми є.
Але мій досвід точно не показовий.
  • 0

Воюю синенькими підписами и вішаю на себе нові удавані заслуги. ЬІ.  :lol2: 

#7 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 943 сообщений
Отправлено 09 Декабрь 2018 - 20:14

Ого, 3 тижні. Ні, мені тільки 5 крапельниць ставили. Мабуть треба перестатти скігліти (с), В принципі мені виводили ту всю гидоту, назначали траумель, лімфоміозот, метилурацил... Мабуть треба час щоб організм прийшов в норму. 

• 1

#8 Uesiba9876

Uesiba9876

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 9 сообщений
  • Район:ДНС

Отправлено 12 Январь 2019 - 22:45

Следует отметить, что данный антибиотик назначается только врачем специалистом, имеет массу побочных эффектов один из них непереносимость пребывания на солнце, все побочные эффекты обсуждайте с лечащим врачем. Здоровья вам!

• 0

#9 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 943 сообщений
Отправлено 03 Ноябрь 2020 - 15:32

Следует отметить, что данный антибиотик назначается только врачем специалистом, имеет массу побочных эффектов один из них непереносимость пребывания на солнце, все побочные эффекты обсуждайте с лечащим врачем. Здоровья вам!

плювати вони хотіли на побічні ефекти. Ніхто мене не попереджував. Я сам випадково дізнався про значні побічні ефекти. Лікувати звичайну негоспітальну пневмонію одразу левофлоксацином - супер ідея. Але кого торбує чужий організм. 

• 0

#10 Lammer

Lammer

Друг семьи

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 689 сообщений
Отправлено 03 Ноябрь 2020 - 21:41

Лікувати звичайну негоспітальну пневмонію одразу левофлоксацином - супер ідея.

Впевнені? Їм "зверху" спускають розпорядження всіляко занижати статистику Ковід. Лєвомак ніхто б просто так "від фонаря" не призначав би.

• 0

#11 onsamuy

onsamuy

Друг семьи

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPipPipPipPip
  • 1 943 сообщений
Отправлено 05 Ноябрь 2020 - 12:36

Впевнені? Їм "зверху" спускають розпорядження всіляко занижати статистику Ковід. Лєвомак ніхто б просто так "від фонаря" не призначав би.

Ні, я давно хворів. Ще у 2018 року. Просто в профільних темах підписаний - лікарі пишуть про побічні ефекти. Аневризма, розшарування аорти - офігеть.

Сообщение отредактировал onsamuy: 05 Ноябрь 2020 - 12:49

• 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных