Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Допомога дітям АТО

• Авторизуйтесь для ответа в теме
В теме одно сообщение

#1 Yura4up

Yura4up

Писатель

• Пользователь+
  • PipPipPipPip
  • 626 сообщений

Отправлено 28 Ноябрь 2018 - 16:28

Шановні форумчани та гості  , цікавить таке питання . Моя дитина навчається в білоцерківські школі №4 . Я підтримую українських войнів  , співчуваю дітям які попали та знаходяться в зоні АТО. Але хотілося б зєясувати таке питання. Постійні збори - дітям АТО або ж бійцям АТО це всеж таки міф чи реальність . Доходить діло до абсурду. 1 вересня - канцтовари , ну така справа, потрібно допомогти . Потім  принесіть консервацію як допомога на АТО . Я особисто не дуже розумію кому й куди . Мені особисто не дуже було б приємно їсти , не знаючи людини й умов в яких вона закатувалась її споживать . Потім речі ваших дітей з яких вони виросли. Ну це ще ладно , знаєте деякі люди дітям сиротам віддають у дит.  будинки . Може комусь й справді нікуда подіти то можна й віддати тим дітям. Тут нова заява принесіть каву , чай , та якісь солодощі на день Святого Миколая . Я вже не розумію кому й куди ми це відправляємо . Якщо воїнам - то причому тут Свято Миколая. А якщо дітям - то навіщо кава ? Мене цікавить таке питання це у всіх школах чи тільки в наші ?

• 0

#2 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 631 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 28 Ноябрь 2018 - 17:57

Шк №8 

Screenshot_20181128_175434_800.jpgi.gif

Сообщение отредактировал ivk : 28 Ноябрь 2018 - 17:57