Перейти к содержимому

Форум города Белая Церковь

Фотография
- - - - -

Військовий квиток.

• Авторизуйтесь для ответа в теме
Сообщений в теме: 8

#1 online lyudo4ka

lyudo4ka

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 490 сообщений

Отправлено 13 Сентябрь 2018 - 09:44

Всім привіт. Не можу знайти конкретної відповіді в гугла, тому "Вопрос к Знатокам". Якщо в юнака 28років, нема військового квитка, не служив, і не особо хоче. В наш час військовий квиток потрібен? Для виїзду за кордон треба цей документ?
  • 0

#2 salva et serva

salva et serva

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 441 сообщений
Отправлено 13 Сентябрь 2018 - 09:57

як юнак якому 28 років захоче офіційно працевлаштуватись, там кадровий орган обов'язково запитає військовий документ

• 2

#3 online Spectral

Spectral

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 10 256 сообщений
  • Район:Павличенко
Отправлено 13 Сентябрь 2018 - 09:57

Ездил, не спрашивали. При трудоустройстве нужен был.
  • 0

#4 online Ах!

Ах!

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 12 617 сообщений
Отправлено 13 Сентябрь 2018 - 17:41

Всім привіт. Не можу знайти конкретної відповіді в гугла, тому "Вопрос к Знатокам". Якщо в юнака 28років, нема військового квитка, не служив, і не особо хоче. В наш час військовий квиток потрібен? Для виїзду за кордон треба цей документ?

28 - не юнак, а дорослий дядько

немає квитка і не служив, бо воєнкомат про його існування не знає?

за ухилення від призову або військового обліку передбачена кримінальна відповідальність

військовий квиток потрібен при працевлаштуванні (всі роботодавці зобовʼязані вести військовий облік військовозобовʼязаних працівників), при реєстрації місця проживання і воєнкомату для ведення військового обліку, в т.ч. щоб призвати на військову службу за мобілізацією

Сообщение отредактировал Ах!: 13 Сентябрь 2018 - 17:52

• 0

#5 ivk

ivk

Прописанный

• Пользователь+
  • PipPipPipPipPipPip
  • 5 567 сообщений
  • Район:Піонерська

Отправлено 13 Сентябрь 2018 - 18:02

В свої майже 40 років, маю тільки приписне.

За все життя ніде,ніколи, ніхто, війсковий квиток не питав, окрім бурси, ще в 1996р.

• 2

Скрытый текст

#6 online lyudo4ka

lyudo4ka

Участник

• Автор Темы
  • Пользователь+
  • PipPip
  • 490 сообщений

Отправлено 13 Сентябрь 2018 - 19:22

В свої майже 40 років, маю тільки приписне.
За все життя ніде,ніколи, ніхто, війсковий квиток не питав, окрім бурси, ще в 1996р.

дякую саме вам за відповідь.
  • 0

#7 Бертран

Бертран

Новичок

• Новичок
  • Pip
  • 18 сообщений
  • Район:Вокзальна
Отправлено 21 Сентябрь 2018 - 08:47

дякую саме вам за відповідь.

Зараз в звязку з війною умови обліку змінились, у сина в академії попросили справку з військомату,про те що він є військовозобовязаним.

• 0

Путь праведника труден, ибо препятствуют ему себялюбивые и тираны из злых людей. 
Блажен тот пастырь, кто во имя милосердия и доброты ведёт слабых за собой сквозь долину тьмы. 

#8 odpm

odpm

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 136 сообщений
  • Район:
Отправлено 21 Сентябрь 2018 - 09:58

При  зміні місця проживання, прописки, реєстрації за місцем проживання, раніше  100% потрібно була  довідка чи штамп не пам'ятаю точно з воєнкомату... в мене  була ситуація наступна  закінчивши навчання в Києві я знявся там з обліку і став на облік в БЦ але моя справа  не прийшла з Київського за рік, мені стукнуло 27 і приписне  стало недійсне то я скажу погемороївся  добре поки воєнік  зробив... а довелося  бо  тре було змінити  прописку а без  воєнкомату  там ніфіга не можна було  ні виписатися ні прописатися...  хоча на той час там типу вже  було що для реєстрації  місця проживання  типу вже не тре було  довідок  з воєнкомату, але  на ділі все там  виявилося потрібно... тож думайте

• 0
Правопис зроблено в китаї.

#9 Voshod

Voshod

Участник

• Пользователь+
  • PipPip
  • 399 сообщений
  • Район:ДНС
Отправлено 22 Сентябрь 2018 - 10:25

На двох офіційних роботак каиток нахто не питав, при овормленні і закритті ФОПу теж. При отриманні біометричного паспорту він теж не потрібен. При отриманні водійських прав, продажі і купівлі авто, квартири квиток не потрібен. Якщо не помиляюсь він потрібен при прописці.
  • 0

Количество пользователей, читающих эту тему: 0

0 пользователей, 0 гостей, 0 анонимных